Wykaz certyfikatów rolnictwa ekologicznego w zakresie specjalizacji:

List of organic farming certificates in the area of specialization:

  • ekologiczna uprawa roślin i utrzymanie zwierząt / organic crop and livestock maintenance
  • przetwórstwo produktów ekologicznych oraz produkcja pasz lub drożdży  / processing of organic products and production of feed or yeast
  • wprowadzanie na rynek produktów ekologicznych, w tym importowanych z państw trzecich  / marketing of organic products, including those imported from third countries
  • zbiór ze stanu naturalnego / harvest from the natural state
  • pszczelarstwo / beekeeping
  • produkty akwakultury i wodorosty morskie / aquaculture products and seaweed
Nazwisko i Imię (nazwa) i adres
Surname and name (name) and adress
Uprawa /Gatunek(produkt)
Cultivation / Species (product)/ Category of production
Ważność (do)
Validity (to)
Numer Certyfikatu
Certificate Number
Certyfikat
Certificate
Adamczyk Dariusz
Maciejowice 7
26-903 Głowaczów
jabłoń domowa (owoce);
pszenżyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
2023-02-2201987322141805.001 PODGLĄD
Adamczyk Krzysztof
Białogard ul. Zwycięstwa 48/45
78-200 Białogard
facelia błękitna (nasiona);
nostrzyk biały (UD) (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
owies (ziarno);
nostrzyk biały (UD) (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
2023-03-07019873211631.009 PODGLĄD
Adamek Krzysztof
Miejska Wieś 6
11-320 Jeziorany
jabłoń domowa (owoce);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-02-11019873216206.003 PODGLĄD
Adamiec Edward
Tuchlin 13
12-250 Orzysz
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-01-26019873210912.009 PODGLĄD
Adamowicz Wiesław
Rumy 22
11-120 Dźwierzuty
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2022-12-08019873214782.009 PODGLĄD
Adamski Aleksander Piotr
Piasutno 132
12-140 Świętajno
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
jelenie szlachetne (do chowu);
2023-02-23019873215729.004 PODGLĄD
Adrjanowska Agata
Radzieje 24
11-600 Węgorzewo
łąka trwała (siano);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (siano);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-04-1701987322041853.002 PODGLĄD
Adrjanowski Jacek
Dubeninki ul. Leśna 3
19-504 Dubeninki
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
topinambur (bulwy);
ziemniak (bulwy);
pomidor (warzywa);
jabłoń domowa (owoce);
2023-01-11019873212298.011 PODGLĄD
Agro Płos Sp. z o.o.
Płoskinia 18
14-526 Płoskinia
bobik (nasiona); 2023-02-23019873213703.006 PODGLĄD
Agro Service Malechowo Sp. z.o.o
Malechowo 3
76-142 Malechowo
groch siewny (nasiona);
nostrzyk biały (UD) (zielonka);
2023-01-2601987322141806.001 PODGLĄD
Agroma Sp. z o.o.
Gorzów Wielkopolski Aleje 11 Listopada 156
66-400 Gorzów Wielkopolski
żyto ozime (ziarno); 2023-03-21019873214139.006 PODGLĄD
AGROMAD Sp. z.o.o
Racław 15
66-432 Baczyna
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona); 2023-03-0801987322141807.001 PODGLĄD
AGRO-OLSZTYN Sp. z o.o.
Olsztyn ul. Jagiellończyka 31
10-062 Olsztyn
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
bobik (nasiona);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
2023-02-28019873214454.007 PODGLĄD
Ahlgrimm Iwona
Sławęcin 29
73-200 Choszczno
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
borówka wysoka i średnia (owoce);
truskawka (owoce);
malina (owoce);
agrest (porzeczka agrest) (owoce);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ogórek (warzywa);
sałata zwyczajna (warzywa);
fasola zwykła (warzywa);
dynia zwyczajna (warzywa);
łąka trwała (zielonka);
źrebięta do 6 miesięcy (do chowu);
źrebięta powyżej 1 roku do 2 lat (do chowu);
źrebie powyżej 2 lat (do chowu);
ogiery, klacze, wałachy (do chowu);
2023-01-2601987322041854.002 PODGLĄD
Alberski Janusz
Grabnowola 13
26-903 Głowaczów
jęczmień jary (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
łąka trwała (siano);
2023-02-2301987322141808.001 PODGLĄD
Aleksandrowicz Dawid
Bratwin 41
86-134 Dragacz
jabłoń domowa (owoce); 2022-12-23019873216375.003 PODGLĄD
Alfa-Energia Sp.z.o.o
Nowogard ul. Teodora Roosevelta 30
72-200 Nowogard
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (zielonka);
2023-02-2401987322141809.001 PODGLĄD
Andrulewicz Bartosz
Olsztyn ul. Dworcowa 55/5
10-437 Olsztyn
koniczyna czerwona (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
rzepak jary (nasiona);
pszenżyto jare (ziarno);
2023-02-12019873214384.005 PODGLĄD
Andrzejaczek Bartosz
Juchnajcie 15
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-01-09019873213794.006 PODGLĄD
Andrzejaczek Cezary
Gołdap ul. Armii Krajowej 13/3
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
2023-01-09019873210510.008 PODGLĄD
Andziak Longina Janina
Piekiełko 4
05-600 Grójec
mieszanka wieloletnia traw (siano); 2023-04-20019873212968.006 PODGLĄD
Aneszko Krzysztof
Kiepojcie 11
19-504 Dubeninki
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
ziemniak (bulwy);
pszenżyto ozime (ziarno);
2023-02-10019873212329.011 PODGLĄD
Angelard Andrzej Stanisław
Kawęczyn 76
05-520 Konstancin Jeziorna
rumianek pospolity (ziele);
bez czarny (owoce);

2022-12-23019873214490.005 PODGLĄD
Antoniak Damian
Osiemborów 5
26-910 Magnuszew
truskawka (owoce);
owies (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
groch łuskowy (nasiona);
2023-03-1601987322142199.001 PODGLĄD
Antosik Zbigniew
Krasnolipie 15
14-500 Braniewo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-03-0501987322142073.001 PODGLĄD
Anusiewicz Mirosław Józef
Łobody 4
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-01-16019873212058.007 PODGLĄD
Anuszkiewicz Janusz
Gołdap ul. Lwowska 3
19-500 Gołdap
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
2023-01-09019873213622.010 PODGLĄD
Anuszkiewicz Marcin
Gołdap ul. Lwowska 3
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
2023-01-09019873213623.008 PODGLĄD
Arciuszkiewicz Anna
Piaski 29
78-460 Barwice
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
2023-03-1401987322141647.001 PODGLĄD
Ardecka Agata
Małki 7
06-225 Rzewnie
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
seradela uprawna na nasiona (nasiona);
2023-02-06019873213877.010 PODGLĄD
Artemiuk Paweł
Borek 4
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2022-11-26019873211326.009 PODGLĄD
Artymowicz Janina Anna
Węgorzewo ul. Struga 1/2
11-600 Węgorzewo
łąka trwała (siano);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (siano);
łąka trwała (zielonka);
koniczyna czerwona (sianokiszonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
jabłoń domowa (owoce);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
ziemniak (bulwy);
2023-02-23019873211493.007 PODGLĄD
Atkielski Andrzej
Gołdap ul. Kolejowa 17
19-500 Gołdap
jabłoń domowa (owoce);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-03-14019873214127.010 PODGLĄD
Atkielski Romuald
Pluszkiejmy 45
19-504 Dubeninki
malina (owoce);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-03-08019873210446.010 PODGLĄD
Augusewicz Łukasz Patryk
Świdwin ul. Zduńska 6/3
78-300 Świdwin
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2023-01-16019873215580.004 PODGLĄD
Augustynowicz Jagusława
Gołdap Żeromskiego 11/2
19-500 Gołdap
gorczyca biała (nasiona);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
2023-01-2601987322141810.001 PODGLĄD
Augustynowicz Jarosław Józef
Skocze 11
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2022-02-02019873213633.008 PODGLĄD
Augustynowicz Krzysztof Stanisław
Skocze 11
19-500 Gołdap
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka zbożowa (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
malina (owoce);
2023-01-23019873213651.009 PODGLĄD
Augustynowicz Martyna
Gołdap ul. Partyzantów 16C
19-500 Gołdap
mieszanka strączkowo-zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (nasiona);
2023-03-0801987322141811.001 PODGLĄD
Bac Bronisław
Wilczkowo 21
11-135 Lubomino
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka jednoroczna traw (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
2023-02-06019873210398.011 PODGLĄD
Bach Wiesław
Lakiele 41
19-420 Kowale Oleckie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
łąka trwała (zielonka);
grusza domowa (owoce);
2023-01-26019873210368.008 PODGLĄD
Bachanek Antoni
Magnuszew ul. Osiedlowa 5
26-910 Magnuszew
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
koper ogrodowy (ziele);
łąka trwała (siano);
2023-03-0301987322141812.001 PODGLĄD
Baćkun Mirosław
Osowo 11
19-500 Gołdap
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka strączkowo-zbożowa (ziarno);
2022-11-20019873213346.006 PODGLĄD
Badowski Maciej
Grójec ul. Kolejowa 3
05-600 Grójec
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2023-01-02019873215423.004 PODGLĄD
Badurowicz Anna
Franknowo 126
11-320 Jeziorany
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
2022-12-16019873210102.009 PODGLĄD
Bagińska Barbara
Stawiski ul. 550-lecia Stawisk 10A
18-520 Stawiski
groch siewny (w tym z rośliną podporową) w tym peluszka (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
jęczmień ozimy (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
lucerna mieszańcowa (zielonka);
2023-02-2301987322041582.002 PODGLĄD
Bagiński Henryk
Gołdap ul. Paderewskiego 13/204
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2023-01-09019873210920.009 PODGLĄD
Bagiński Jan
Pieńki-Borowe 5
18-420 Jedwabne
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
2023-03-05019873213879.009 PODGLĄD
Bajołek-Janik Magdalena Karolina
Muniakowice 79
32-090 Słomniki
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2023-02-28019873212826.006 PODGLĄD
Bajor Agnieszka
Braniewo ul. Plac Grunwaldu 21/3
14-500 Braniewo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
bobik (nasiona);
2023-02-18019873216395.003 PODGLĄD
Baklarz Anna Karolina
Giżycko ul. Armii Krajowej 3B/39
11-500 Giżycko
łubin biały (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2023-03-05019873214455.005 PODGLĄD
Balak Marcin
Stanów 29
68-113 Brzeźnica
łąka trwała (zielonka);
nostrzyk biały (UD) (zielonka);
soczewica jadalna (bez rośliny podporowej) (nasiona);
2023-03-26019873214508.005 PODGLĄD
Balawender Anna
Bystrzyca Kłodzka ul. Odrowąża 18/3
57-500 Bystrzyca Kłodzka
gryka zwyczajna (nasiona);
owies (ziarno);
2023-01-26019873213634.010 PODGLĄD
Baluta Adam
Budry al. Wojska Polskiego 38
11-606 Budry
mieszanka wieloletnia traw (siano);
koniczyna czerwona (siano);
mieszanka wieloletnia traw (nasiona);
2023-02-06019873214527.005 PODGLĄD
Baluta Marek
Budry al. Wojska Polskiego 38A
11-606 Budry
mieszanka wieloletnia traw (siano);
koniczyna czerwona (siano);
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
borówka wysoka (owoce);
2023-02-1201987322142064.001 PODGLĄD
Baluta Stanisław
Budry al. Wojska Polskiego 38A
11-606 Budry
mieszanka wieloletnia traw (siano);
pszenżyto ozime (ziarno);
koniczyna czerwona (nasiona);
koniczyna czerwona (sianokiszonka);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
jęczmień jary (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (nasiona);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-02-06019873215522.004 PODGLĄD
Banach Anna
Gołdap ul. Paderewskiego 15/38
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
bobik (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
topinambur (bulwy);
2023-02-06019873212165.009 PODGLĄD
Banach Ewa Danuta
Przemyśl ul. Rosłońskiego 44
37-700 Przemyśl
porzeczka czerwona (owoce);
porzeczka czerwona (owoce);
2022-11-27019873214408.005 rev.1 PODGLĄD
Banach Krzysztof
Wronki Wielkie 20A
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-03-20019873211862.010 PODGLĄD
Banach Monika
Botowo 65
11-300 Biskupiec
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2022-12-25019873210485.010 PODGLĄD
Banach Piotr
Wronki Wielkie 20A
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2023-01-0901987322141648.001 PODGLĄD
Banach Rafał
Siedlisko 12
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
ziemniak (bulwy);
2022-11-26019873212084.009 PODGLĄD
Banasiak Andrzej
Orzechowo 23
72-200 Nowogard
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
owies (ziarno);
2022-12-08019873215400.004 PODGLĄD
Banaszczuk Adrian
Łazówek 78
08-320 Sterdyń
jabłoń domowa (owoce); 2022-12-15019873213232.006 PODGLĄD
Banaszczuk Bożena
Łazówek 78
08-320 Sterdyń
jabłoń domowa (owoce); 2022-12-15019873212764.006 PODGLĄD
Banaszek Józef
Włosty 2
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
ziemniak (bulwy);
2022-04-25019873213371.005 PODGLĄD
Banaś Ewelina
Wincenta 71
18-500 Kolno
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
żyto jare (ziarno);
pszenżyto jare (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
2023-03-13019873210939.007 PODGLĄD
Banaś Piotr
Kolno ul. Konstytucji 3 Maja 34
18-500 Kolno
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenżyto jare (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
2023-03-13019873210937.007 PODGLĄD
Bancerek Artur
Zdunków 11
26-920 Gniewoszów
rzepak ozimy (nasiona);
owies (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
truskawka (owoce);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
kukurydza na ziarno (ziarno);
kukurydza na kiszonkę (kiszonka);
jabłoń domowa (owoce);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2023-03-0301987322141813.001 PODGLĄD
Bancerek Karol
Zdunków 11
26-920 Gniewoszów
rzepak ozimy (nasiona);
ziemniak (bulwy);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
pszenżyto ozime (ziarno);
rzepak jary (nasiona);
owies (ziarno);
żyto jare (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
truskawka (owoce);
kukurydza na ziarno (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
jęczmień ozimy (ziarno);
kukurydza na kiszonkę (kiszonka);
lucerna mieszańcowa (siano);
pszenżyto jare (ziarno);
jęczmień jary (ziarno);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
lucerna siewna (siano);
marchew jadalna (warzywa);
2023-03-0301987322141814.001 PODGLĄD
Banial Agnieszka
Jabramowo 14
19-500 Gołdap
lucerna siewna (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
2022-12-15019873210681.008 PODGLĄD
Banken Polska Sp. z o.o.
Niepruszewo ul. Cisowa 4
64-320 Buk
pieczarka biała (grzyby);
pieczarka brązowa (grzyby);
2022-05-12019873212621.005 PODGLĄD
Bańkowski Stanisław
Olszewo Węgorzewskie 25
11-606 Budry
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
2023-04-1801987322041855.002 PODGLĄD
Baran Ewelina
Wierzowice Małe 25
56-200 Góra
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
2023-02-06019873215459.004 PODGLĄD
Baraniak Tadeusz
Kłębowo 56
11-100 Lidzbark Warmiński
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
trawy na ugorze (zielonka);
2023-01-02019873216174.003 PODGLĄD
Baranowski Sylwester
Konikowo 9
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
2023-03-14019873216175.003 PODGLĄD
Barcz Mirosław
Franknowo 109
11-320 Jeziorany
owies (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2022-11-2601987322141528.001 PODGLĄD
Barkiewicz Grzegorz
Wiłkajcie 3
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jęczmień jary (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-01-19019873210684.010 PODGLĄD
Bartkiewicz Karol
Policzna ul. Bolesława Prusa 88
26-720 Policzna
rzepak ozimy (nasiona); 2023-02-2001987322141815.001 PODGLĄD
Bartkiewicz Tadeusz
Policzna ul. B.Prusa 88
26-720 Policzna
łąka trwała (siano);
gryka zwyczajna (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
jęczmień jary (ziarno);
owies (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
truskawka (owoce);
pszenżyto ozime (ziarno);
2023-01-2301987322041856.002 PODGLĄD
Bartko Marek
Jarnatów 40
69-210 Lubniewice
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
facelia błękitna (nasiona);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
łubin żółty na nasiona (nasiona);
2023-03-0801987322141816.001 PODGLĄD
Bartkowiak Magdalena
Poznań ul. Narcyzowa 35A
60-175 Poznań
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
groch siewny (nasiona);
2023-01-1301987322042023.002 rev.1 PODGLĄD
Bartkowiak Zofia
Poznań ul. Narcyzowa 35A
60-175 Poznań
groch siewny (nasiona);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
2023-01-1301987322042024.002 rev.1 PODGLĄD
Bartkowski Krzysztof Andrzej
Giedajty 12
11-042 Jonkowo
żyto ozime (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
ziemniak (bulwy);
2023-02-12019873214157.007 PODGLĄD
Bartnik Dominik
Sielce 31
26-804 Stromiec
łąka trwała (siano);
żyto ozime (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
jabłoń domowa (owoce);
owies (ziarno);
2023-02-24019873216177.003 PODGLĄD
Bartnikowski Dariusz Ignacy
Wielochowo 23
11-100 Lidzbark Warmiński
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2022-12-16019873210932.010 PODGLĄD
Bartyzel Artur
Kumkiejmy 8
11-220 Górowo Iławeckie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
owies (ziarno);
ziemniak (bulwy);
2023-02-06019873213624.010 PODGLĄD
Barycz Mirosław
Budzewo 8
11-606 Budry
łąka trwała (siano);
mieszanka zbożowa (ziarno);
ziemniak (bulwy);
owies (ziarno);
koniczyna czerwona (sianokiszonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-02-23019873210433.009 PODGLĄD
Bastek Bogdan
Krzywonoga 13
12-130 Pasym
lucerna siewna (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
owies (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-02-03019873210966.011 PODGLĄD
Bator Mariusz
Dęby 1/1
11-220 Górowo Iławeckie
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-02-25019873210778.011 PODGLĄD
Baturo Tomasz
Olsztyn ul. Żołnierska 21/25
10-560 Olsztyn
koniczyna czerwona (nasiona);
koniczyna czerwona (nasiona);
trawy w siewie czystym (UR) (nasiona);
owies (ziarno);
koniczyna czerwona na materiał siewny (nasiona);
2023-02-13019873214386.007 PODGLĄD
Bawłowicz Jolanta
Nowogród Bobrzański ul. 9-go Maja 4a/1
66-010 Nowogród Bobrzański
nostrzyk biały (UD) (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
2023-03-22019873211770.008 PODGLĄD
Bączyk Arkadiusz
Srebrna 96
18-305 Szumowo
truskawka (owoce);
porzeczka (owoce);
agrest (owoce);
malina (owoce);
2022-01-27019873212816.005 PODGLĄD
Bączyk Małgorzata Bożena
Warszawa ul. Łukowska 5/97
04-113 Warszawa
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
borówka wysoka (owoce);
malina (owoce);
2023-03-16019873212057.009 PODGLĄD
Bąk Dariusz
Pilica 69
05-660 Warka
mieszanka wieloletnia traw (siano); 2023-04-18019873213707.006 PODGLĄD
Bąk Teresa
Olsztyn ul. Kanta 42/2
10-691 Olsztyn
gryka zwyczajna (nasiona); 2023-02-2201987321941431.003 PODGLĄD
Becz Małgorzata
Gołdap ul. Marii Konopnickiej 16
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2023-03-03019873213581.008 PODGLĄD
Becz Piotr Tomasz
Gołdap ul. Mereckiego 5
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-03-03019873213630.008 PODGLĄD
Bednarczyk Paweł
Dąbrówka Wielka 29
11-001 Dywity
koniczyna czerwona (zielonka);
wyka siewna (w tym z rośliną podporową) (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
facelia błękitna (nasiona);
facelia błękitna (nasiona);
aronia czarnoowocowa (owoce);
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
topinambur (bulwy);
owies (zielonka);
2023-01-07019873210522.009 PODGLĄD
Bednarek Marcin Dezyderiusz
Sowidół 19
96-232 Regnów
jabłoń domowa (Ligol, Lobo, Szampion, Idared, Prince) (owoce); 2022-12-23019873215462.004 rev.1 PODGLĄD
Bednarski Mariusz
Romanów 16A
05-610 Goszczyn
wiśnia pospolita (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
2023-01-04019873215481.004 PODGLĄD
Bekieszczuk Mieczysław
Szczepanów ul. Długa 46A
55-300 Środa Śląska
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
2023-03-03019873211816.007 PODGLĄD
Bela Marzanna Maria
Grabnik 8D
19-330 Stare Juchy
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2022-03-06019873213357.005 PODGLĄD
Beń Józef
Użranki 57
11-700 Mrągowo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
koniczyna czerwona (nasiona);
2023-03-20019873212106.009 PODGLĄD
Bernatowicz Krzysztof
Gdańsk ul. Antczaka 7A/2
80-041 Gdańsk
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2023-02-10019873216178.003 PODGLĄD
Bernatowicz Mariusz
Dubeninki ul. Graniczna 5
19-504 Dubeninki
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2022-12-15019873212305.011 PODGLĄD
Bęś Adam
Olsztyn ul. Partyzantów 16/3
10-524 Olsztyn
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
2023-02-11019873216179.003 PODGLĄD
Białoszewski Stanisław
Lamkowo 69
11-010 Barczewo
owies (ziarno);
koniczyna czerwona (zielonka);
ziemniak (bulwy);
2022-12-16019873216180.003 PODGLĄD
Białowąs Radomir Antoni
Jarosław ul. Dolnoleżajska 107
37-500 Jarosław
orzech włoski (orzechy); 2023-03-21019873212789.006 PODGLĄD
Biały Józef
Stary Skarżyn 28
18-300 Zambrów
ziemniak (bulwy);
owies (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
jęczmień jary (ziarno);
2023-04-20019873213998.008 PODGLĄD
Bida Dariusz Andrzej
Wróbel 33
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2022-11-26019873210833.008 PODGLĄD
Biedniakowski Tomasz
Łomy 38
11-042 Jonkowo
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
koniczyna czerwona (nasiona);
2023-03-21019873211030.009 PODGLĄD
Bielak Zdzisław
Rydzewo ul. Mazurska 87
11-513 Miłki
nostrzyk biały (UD) (zielonka); 2023-02-23019873213528.006 PODGLĄD
Bielewicz Wojciech
Stożne 22
19-420 Kowale Oleckie
łąka trwała (sianokiszonka);
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
2023-01-0901987322141649.001 PODGLĄD
Bienias Paweł
Grzybów 33
26-910 Magnuszew
jabłoń domowa (owoce); 2022-12-25019873215541.004 PODGLĄD
Bienias Tomasz
Grzybów 33
26-910 Magnuszew
jabłoń domowa (owoce); 2022-12-25019873215619.004 PODGLĄD
Bieńkowski Adam
Klewno 35
11-440 Reszel
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
2022-12-1601987322141645.001 PODGLĄD
Bieńkowski Jarosław
Bartki 12
18-421 Jedwabne
owies (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
2023-03-1001987322141650.001 PODGLĄD
Biermann Marzena Janina
Kierzliny 19
11-010 Barczewo
facelia błękitna (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2022-12-23019873214382.006 PODGLĄD
Biernacka Paulina
Sacin 21
26-420 Nowe Miasto nad Pilicą
grusza domowa (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
2023-02-1901987322142155.001 rev.1 PODGLĄD
Biernacki Adam
Nowe Szwejki 18
96-206 Sadkowice
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2023-02-1901987322142156.001 rev.1 PODGLĄD
Bigos Paweł
Żabia Wola ul. Wiejska 17
96-321 Żabia Wola
żyto ozime (ziarno); 2023-03-03019873214473.005 PODGLĄD
Bilkiewicz Kamil
Wawrzyny 23F
11-200 Bartoszyce
ziemniak (bulwy);
bobik (nasiona);
nostrzyk biały (UD) (zielonka);
2022-12-27019873216369.003 PODGLĄD
Binkiewicz Robert
Zofiówka 22
05-620 Błędów
agrest (porzeczka agrest) (owoce); 2023-01-26019873215461.004 PODGLĄD
Bisset Rafał
Płoty ul. Nowa 8
66-016 Czerwieńsk
łubin żółty na nasiona (nasiona); 2023-02-2801987322141742.001 PODGLĄD
Blitek Radosław
Bełcze 1a
66-130 Bojadła
jęczmień ozimy (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2023-03-0601987322141817.001 PODGLĄD
Bloch Hubert
Godkowo 67/1
14-407 Godkowo
koniczyna czerwona (zielonka);
owies (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
koniczyna czerwona (nasiona);
koniczyna czerwona (nasiona);
2023-01-11019873216436.003 PODGLĄD
Błaszczyk Daniel
Elbląg ul. Elizy Orzeszkowej 11/3
82-300 Elbląg
bobik (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-02-23019873216437.003 PODGLĄD
Błaszczyk Daniel Maciej
Gdańsk ul. Grunwaldzka 63/6
80-244 Gdańsk
bobik (nasiona); 2023-02-0601987322041859.002 PODGLĄD
Błauta Jarosław Józef
Stara Łomnica 13
57-521 Gorzanów
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jęczmień jary (ziarno);
2023-03-14019873211332.007 PODGLĄD
Błażejewski Grzegorz
Kaleń 22
72-405 Świerzno
nostrzyk biały (UR) (zielonka); 2023-03-13019873215545.004 PODGLĄD
Błażewicz Damian
Morąg ul. Władysława Reymonta 1
14-300 Morąg
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-03-14019873212893.006 PODGLĄD
Błażewicz Paulina
Karścino 5
78-230 Karlino
gorczyca biała (nasiona); 2023-04-1401987322141818.001 PODGLĄD
Bobek Jacek
Braniewo ul. Kołłątaja 20
14-500 Braniewo
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-01-2601987322141819.001 PODGLĄD
Boboryk Krystyna
Dunajek 24
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-02-06019873211857.009 PODGLĄD
Bobrowski Marek
Górne 5
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
2022-11-20019873211925.009 PODGLĄD
Bodnar Jan Józef
Ściborki 31A
19-520 Banie Mazurskie
pastwisko trwałe (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2023-01-16019873210922.009 PODGLĄD
Bodnar Stanisław
Jagiele 6
19-520 Banie Mazurskie
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
2022-12-15019873210842.010 PODGLĄD
Bodnar Teresa
Żywki 16
11-612 Kruklanki
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
2023-01-0101987322141651.001 PODGLĄD
Bogdan Ewa
Piszewo 1
11-320 Jeziorany
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (ziarno);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
jęczmień jary (ziarno);
2023-02-0601987322141820.001 PODGLĄD
Bogdan Marcin Karol
Gołdap Osiedle Młodych 6/18
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2023-02-06019873214054.009 PODGLĄD
Bogdanowicz Roman Marek
Nowy Dwór 38
11-130 Orneta
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
ziemniak (bulwy);
pszenżyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2023-02-06019873216376.003 PODGLĄD
Bogusław Sebastian
Lublin ul. Partyzantów 31
28-815 Lublin
owies (ziarno);
seler korzeniowy (warzywa);
chrzan pospolity (cała roślina);
koper ogrodowy (ziele);
czosnek (warzywa);
pszenżyto ozime (ziarno);
liście dębu (liście);
2022-12-13019873216181.003 rev.1 PODGLĄD
Bogusz Piotr
Warkały 32
11-041 Olsztyn
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2022-12-2301987322141652.001 PODGLĄD
Bohun Włodzimierz
Brzozówko 21
11-606 Budry
mieszanka wieloletnia traw (siano);
koniczyna czerwona (sianokiszonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-02-06019873214534.005 PODGLĄD
Bojarska Barbara
Łęgajny ul. Modrzewiowa 7/2
11-010 Barczewo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2022-12-23019873211026.009 PODGLĄD
Bołtrukanis Marian
Giże 55
19-411 Świętajno
łąka trwała (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-02-24019873215641.004 PODGLĄD
Bombała Józef Bolesław
Żabin 7/1
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
jęczmień jary (zielonka);
2022-11-26019873210820.008 PODGLĄD
Borchet Ryszard
Góra 14
12-250 Orzysz
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
bobik (nasiona);
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
2023-02-23019873211379.009 PODGLĄD
Borkowski Łukasz
Stękiny 15
11-042 Jonkowo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-01-09019873211029.010 PODGLĄD
Bornejko Marcin
Stary Żabin 11B
19-520 Banie Mazurskie
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
2023-01-11019873210817.009 PODGLĄD
Borodziuk-Kęska Emilia Barbara
Jaczów 1
67-200 Głogów
czereśnia (owoce); 2023-02-03019873212920.006 PODGLĄD
Borowczak Krzysztof
Dobrowo 13
78-220 Tychowo
gryka zwyczajna (nasiona); 2023-01-2601987322141821.001 PODGLĄD
Borowiec Eugeniusz
Stadnica 6
19-520 Banie Mazurskie
lucerna siewna (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
jęczmień jary (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
2022-12-15019873216182.003 PODGLĄD
Borowiecki Robert Krzysztof
Ostrzyca 46
72-200 Nowogard
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
2022-12-08019873214536.005 PODGLĄD
Borowski Adam
Kulsze 7
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
2022-12-15019873210893.009 PODGLĄD
Borowski Filip
Gozdno 7
72-315 Resko
żyto ozime (ziarno); 2023-01-09019873214519.005 PODGLĄD
Borowski Kacper
Gozdno 7
72-315 Resko
żyto ozime (ziarno); 2023-01-09019873214518.005 PODGLĄD
Borowski Mariusz
Gozdno 7
72-315 Resko
żyto ozime (ziarno); 2023-01-09019873214517.005 PODGLĄD
Borowski Wojciech Jerzy
Wola Pieczyska 22
05-650 Chynów
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (nasiona); 2023-03-03019873212041.007 PODGLĄD
Borówka-Sitnik Dominika Anna
Gryzy 33
19-411 Świętajno
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
owies (ziarno);
2023-02-23019873210897.009 PODGLĄD
Bors Tomasz Jacek
Nowe Łęgonice 2
26-420 Nowe Miasto nad Pilicą
gryka zwyczajna (nasiona); 2022-03-09019873212733.005 PODGLĄD
Boruta Waldemar
Łazówek 78
08-320 Sterdyń
grusza domowa (owoce); 2022-12-14019873212762.006 PODGLĄD
Borys Krzysztof Jan
Ostrów 7
37-550 Radymno
jabłoń domowa (owoce); 2023-02-10019873212779.006 PODGLĄD
Borys Mirosław
Węgorzewo ul. Mazurska 24
11-600 Węgorzewo
mieszanka wieloletnia traw (siano); 2023-03-24019873211495.010 PODGLĄD
Borysowicz Jacek
Futory 150
37-630 Oleszyce
gryka zwyczajna (nasiona);
porzeczka czerwona (owoce);
2022-12-08019873216183.003 rev.2 PODGLĄD
Brandt Sławomir
Kośmidry 29/2
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
marchew pastewna (warzywa);
ziemniak (bulwy);
dynia pastewna (warzywa);
2022-11-20019873214550.005 PODGLĄD
Brdak Marcin
Łukta ul. Zagrodowa 8
14-105 Łukta
łąka trwała (siano); 2023-02-23019873214494.005 PODGLĄD
Bredziński Franciszek Stefan
Huta Żuławska 3
82-316 Milejewo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-03-19019873213980.009 PODGLĄD
Brennek Artur
Milanówek ul. Marszałkowska 36
05-822 Milanówek
koniczyna czerwona (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
aronia czarnoowocowa (owoce);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2022-11-17019873210722.010 PODGLĄD
Brennek Elżbieta
Mazury 31
19-411 Świętajno
koniczyna czerwona (nasiona); 2023-03-2101987322141822.001 PODGLĄD
Brodowski Janusz
Skocze 22
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
owies (ziarno);
2023-03-14019873214166.009 PODGLĄD
Brodowski Kamil
Skocze 13
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
2021-11-25019873213632.009 PODGLĄD
Bromilski Stanisław
Warszawa ul. Inflancka 15/225
00-189 Warszawa
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-03-03019873210370.007 PODGLĄD
Brzeziński Wacław
Leleszki 57
12-130 Pasym
pszenżyto jare (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
ziemniak (bulwy);
2023-01-1601987322141743.001 PODGLĄD
Brzostko Andrzej
Kwiatkowo 20
14-521 Lelkowo
bobik (nasiona); 2023-03-0501987322141823.001 PODGLĄD
Brzostowski Karol
Błędziszki 4
19-504 Dubeninki
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-03-2301987322041861.002 PODGLĄD
Brzozowski Bogusław
Lamkowo 56
11-010 Barczewo
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
ziemniak (bulwy);
pszenżyto ozime (ziarno);
2022-11-26019873210924.012 PODGLĄD
Brzózka Janusz
Szaradowo 17
89-200 Szubin
łąka trwała (zielonka);
kukurydza na kiszonkę (kiszonka);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
jęczmień ozimy (ziarno);
ziemniak (bulwy);
pszenżyto ozime (ziarno);
2023-03-14019873211323.012 PODGLĄD
Brzuzy Jerzy
Łupowo 41
12-120 Dźwierzuty
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2022-12-25019873215539.004 PODGLĄD
Buczyński Ludwik
Marcinowo 8
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (ziarno);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
2022-11-20019873214497.005 PODGLĄD
Bućko Stanisław
Kurianka 84
16-315 Lipsk
łąka trwała (zielonka);
łubin biały na nasiona (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-01-26019873212168.010 PODGLĄD
Budaj Bogdan
Barkowo 4/2
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-03-10019873213803.009 PODGLĄD
Budzińska Anna
Skocze 15
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-02-06019873210894.009 PODGLĄD
Budziński Mariusz
Alfonsowo 5
05-604 Jasieniec
jabłoń domowa (owoce);
owies (ziarno);
wiśnia pospolita (owoce);
truskawka (owoce);
pszenżyto ozime (ziarno);
malina (owoce);
2023-01-19019873215460.006 PODGLĄD
Bugaj Danuta Janina
Czaple Wielkie 98
32-075 Gołcza
lucerna mieszańcowa (zielonka); 2023-03-05019873212769.006 PODGLĄD
Bugajski Rafał Gabriel
Żugienie 19/B
14-520 Pieniężno
bobik (nasiona); 2023-03-0501987322141824.001 PODGLĄD
Bugla Wacław Adrian
Warszawa ul. Biały Kamień 5/50
02-593 Warszawa
łąka trwała (siano); 2023-03-08019873213900.010 PODGLĄD
Bujok Anna
Bałupiany 4
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
jęczmień jary (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
ziemniak (bulwy);
2023-02-0601987322141732.001 rev.1 PODGLĄD
Bullert Bartłomiej
Zerbuń 70
11-320 Jeziorany
mieszanka zbożowa (ziarno);
ziemniak (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-02-1001987322141723.001 PODGLĄD
Bullert Norbert Alfons
Zerbuń 70
11-320 Jeziorany
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2023-03-14019873213530.006 PODGLĄD
Burba Krzysztof
Błąkały 7
19-504 Dubeninki
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-03-15019873211902.007 PODGLĄD
Burzyński Edward
Nasuty 24
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka strączkowo-zbożowa (ziarno);
2022-12-15019873212985.006 PODGLĄD
Buszowecki Jan
Lesiska 60
14-407 Godkowo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
żyto jare (ziarno);
koniczyna czerwona (nasiona);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2023-02-09019873210117.009 PODGLĄD
Buszowiecka Beata
Wolnica 41
11-135 Lubomino
łąka trwała (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-03-06019873215727.004 PODGLĄD
Butkiewicz Marzena
Suwałki ul. Kolejowa 19
16-400 Suwałki
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (nasiona); 2023-02-10019873211502.007 PODGLĄD
Buźniak Kazimierz Marian
Siemionki 26
11-510 Wydminy
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-01-11019873210973.008 PODGLĄD
Bzura Mariusz
Obrytki ul. Lipowa 5
18-423 Przytuły
żyto ozime (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
owies (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
2023-03-10019873216185.003 PODGLĄD
Całkowski Łukasz
Bajory Małe 2/2
11-420 Srokowo
gorczyca biała (nasiona);
pszenżyto ozime (ziarno);
2023-02-18019873212724.006 PODGLĄD
Capik Krystyna Eugenia
Bochnia ul. Bujaka 30
32-700 Bochnia
orzech włoski (orzechy);
borówka wysoka i średnia (owoce);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
koniczyna czerwona (zielonka);
bez czarny (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
porzeczka czarna (owoce);
porzeczka czerwona (owoce);
malina (owoce);
pokrzywa (susz);
winorośl (owoce);
czosnek (warzywa);
czosnek niedźwiedzi (część zielona rośliny);
jeżyna (owoce);
brzoskwinia (owoce);
czereśnia (owoce);
pokrzywa (ziele);
śliwa domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
grusza domowa (owoce);
bez czarny (susz);
podagrycznik pospolity (ziele);
podagrycznik pospolity (susz);
2022-12-09019873215720.005 PODGLĄD
Ceglarski Łukasz
Miejska Dąbrowa 27A
26-903 Głowaczów
łąka trwała (siano);
owies (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
owies (ziarno);
2023-02-23019873213353.006 PODGLĄD
Cegłowska Monika
Bartag ul. Jodłowa 36/B
10-687 Bartąg
owies (ziarno); 2023-01-2601987322141825.001 PODGLĄD
Cesarek Adam Dominik
Szymanowo 30
11-731 Sorkwity
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
2023-01-26019873213937.009 PODGLĄD
Cesarek Jan
Surmówka 31
11-731 Sorkwity
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka strączkowo-zbożowa (ziarno);
ziemniak (bulwy);
mieszanka strączkowo-zbożowa (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
2023-01-26019873214457.005 PODGLĄD
Chajewski Jan
Wojnasy 12
19-404 Wieliczki
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
orzech włoski (orzechy);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
lucerna siewna (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
2023-02-24019873216207.003 PODGLĄD
Chalecki Jacek
Wspólna 11/5
19-420 Kowale Oleckie
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (siano);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-01-0901987322141653.001 PODGLĄD
Chalecki Marek
Jeziorki Wielkie 19
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka strączkowo-zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
2023-02-09019873214501.005 PODGLĄD
Chandoszko Mirosław Jerzy
Bielskie 7
11-513 Miłki
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
2023-01-0101987322141654.001 PODGLĄD
Charkiewicz Andrzej
Gołdap ul. Leśna 20
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2022-11-2601987322042215.002 PODGLĄD
Chawko Sławomir
Łęgno 26
11-040 Dobre Miasto
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
cielęta do 6 miesięcy (do chowu);
jałówki powyżej 1 roku (do chowu);
jałówki cielne (do chowu);
krowy (do chowu);
krowy (mleko);
2023-04-12019873215611.004 PODGLĄD
Chilińska Elżbieta Krystyna
Krzywólka 6
16-411 Szypliszki
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (nasiona);
mieszanka zbożowa (ziarno);
lucerna siewna (zielonka);
2023-01-26019873210249.008 PODGLĄD
Chlabicz Krzysztof
Ogrodniczki ul. Graniczna 38
16-030 Supraśl
gryka zwyczajna (nasiona);
proso (ziarno);
2023-03-15019873212230.007 PODGLĄD
Chlipała Zofia Maria
Zagorzyn 131
33-390 Łącko
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2022-12-08019873211031.012 PODGLĄD
Chmielarz Joanna
Wyłudy 28
11-610 Pozezdrze
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (siano); 2023-02-2401987322041863.002 PODGLĄD
Chmielecka Anna Ewa
Tyczewo 6
78-220 Tychowo
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona); 2023-03-05019873216208.003 PODGLĄD
Chmielewska Jadwiga
Kowalki 20/1
19-500 Gołdap
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
ziemniak (bulwy);
koniczyna czerwona (nasiona);
2023-02-06019873216402.003 PODGLĄD
Chmielewski Adam Tomasz
Mysiadło ul. Krótka 9B
05-515 Mysiadło
łąka trwała (zielonka);
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (nasiona);
porzeczka czarna (owoce);
2023-03-20019873210839.009 PODGLĄD
Chmielewski Robert
Ursynów 58
26-903 Głowaczów
łąka trwała (siano);
owies (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
aronia czarnoowocowa (owoce);
żyto ozime (ziarno);
groch łuskowy (nasiona);
truskawka (owoce);
2022-12-09019873215325.005 PODGLĄD
Chmieliński Sławomir
Kobyłocha 5
12-100 Szczytno
brak2023-04-1401987322141826.001 PODGLĄD
Chodań Edward
Ściborki 8
19-520 Banie Mazurskie
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
ziemniak (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
2022-05-01019873210896.008 PODGLĄD
Chodara Henryk
Orsy 1/1
11-220 Górowo Iławeckie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-02-06019873210513.010 PODGLĄD
Chodkiewicz Karol Antoni
Mingajny 75
11-130 Orneta
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
2023-02-0601987322041864.002 PODGLĄD
Chodkowski Patryk
Piecki ul. Administracyjna 3
11-710 Piecki
brak2023-04-18019873214528.005 PODGLĄD
Chodorowski Waldemar
Szałstry 2
11-042 Jonkowo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2022-11-26019873216186.003 PODGLĄD
Cholewa Andrzej
Knipy 6
11-100 Lidzbark Warmiński
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
ziemniak (bulwy);
2023-03-26019873211929.007 PODGLĄD
Chomina Mateusz Maciej
Orzechowce 10
37-712 Orzechowce
rabarbar ogrodowy (część zielona rośliny); 2022-11-26019873212736.007 PODGLĄD
Chomiuk Anna Ewa
Woskrzenice Małe 21A
21-500 Biała Podlaska
łąka trwała (zielonka);
ziemniak (bulwy);
owies (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
2023-01-26019873214456.005 PODGLĄD
Chorążewicz Wiesław
Miętkie 2A
12-120 Dźwierzuty
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
2022-12-27019873214424.005 PODGLĄD
Choromański Marek
Olsztyn ul. Sikiryckiego 2/18
10-691 Olsztyn
soczewica jadalna (masiona);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
koniczyna czerwona (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
gryka zwyczajna (nasiona);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
2023-03-16019873214387.006 PODGLĄD
Choroszko Teresa
Wiłkajcie 1
19-500 Gołdap
ziemniak (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-02-10019873210493.009 PODGLĄD
Choroś Andrzej
Podzakrzówek 24
26-706 Tczów
łąka trwała (siano);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (siano);
gryka zwyczajna (nasiona);
koniczyna czerwona (siano);
owies (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
jęczmień jary (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
seradela uprawna na nasiona (nasiona);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2023-01-26019873211335.008 PODGLĄD
Chotyniec Józef
Wągsty 9
11-311 Kolno
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
2023-04-1801987322041865.002 PODGLĄD
Chrapoński Sebastian Leon
Trzebiszyn 5
78-220 Tychowo
rumianek pospolity (ziele);
rumianek pospolity (ziele);
porzeczka (owoce);
2023-03-07019873211923.010 PODGLĄD
Chrościcka Elżbieta
Korytowo 16
72-130 Maszewo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-02-24019873215733.004 PODGLĄD
Chudzicki Krzysztof
Urzędów ul. Polna 10
23-250 Urzędów
porzeczka czarna (owoce); 2022-12-25019873215571.004 PODGLĄD
Ciborek Sławomir
Jeziórko ul. Kasztanowa 23
05-540 Zalesie Górne
łąka trwała (siano); 2023-04-18019873215177.004 PODGLĄD
Cichocki Mirosław
Surzyki Wielkie 4
14-330 Małdyty
owies (ziarno);
ziemniak (bulwy);
kury (do chowu);
kury (żywiec);
kury (jaja);
kaczki (do chowu);
kaczki (żywiec);
2023-03-24019873213848.008 PODGLĄD
Ciechanowicz Marian
Drwęczno 19
11-130 Orneta
łąka trwała (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka strączkowo-zbożowa (zielonka);
2023-02-1001987322141827.001 PODGLĄD
Ciecierski Roman
Kojdy 8
14-105 Łukta
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2022-11-26019873210430.010 PODGLĄD
Ciesielska-Wiśniewska Anna Natalia
Kierzbuń 6
11-010 Barczewo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2022-12-23019873210671.009 PODGLĄD
Ciesielski Adam Piotr
Rudzienice 21
12-204 Iława
groch siewny (w tym z rośliną podporową) w tym peluszka (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
ziemniak (bulwy);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
owies (ziarno);
2023-02-2001987322041866.002 PODGLĄD
Ciesielski Andrzej
Kierzbuń 6
11-010 Barczewo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2022-12-23019873210520.012 PODGLĄD
Cieślak Magdalena
Ełk ul. Św.M.M.Kolbe 2/58
19-300 Ełk
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-03-2101987322141744.001 PODGLĄD
Cieślak Paweł
Radosze 4
11-410 Barciany
żyto ozime (ziarno); 2023-02-22019873216326.003 PODGLĄD
Cieślak Tomasz
Olsztyn ul. Gałczyńskiego 27B/34
10-089 Olsztyn
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
koniczyna czerwona (nasiona);
trawy w siewie czystym (UR) (nasiona);
koniczyna czerwona na materiał siewny (nasiona);
2023-02-09019873214388.006 PODGLĄD
Cieślicka Iwona Beata
Urzędów ul. Zakościelna 76
23-250 Urzędów
porzeczka czerwona (owoce);
malina (owoce);
porzeczka czarna (owoce);
materiał szkółkarski porzeczki czerwonej (sztuk);
2022-12-27019873215201.006 PODGLĄD
Cieślukowska Ewa
Guzy 14
19-420 Kowale Oleckie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
2023-03-20019873210508.008 PODGLĄD
Cimanowski Radosław Jarosław
Drużno 9
82-310 Elbląg
jabłoń domowa (owoce);
orzech włoski (orzechy);
grusza domowa (owoce);
2023-03-06019873212821.006 PODGLĄD
Ciszek Piotr
Nakomiady 7A
11-400 Kętrzyn
łąka trwała (zielonka); 2023-03-26019873210978.009 PODGLĄD
Ciszewski Mieczysław
Przejma Mała 1
16-411 Szypliszki
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-01-23019873211479.009 PODGLĄD
Ciupa Maciej Stanisław
Grzęska 1
37-200 Przeworsk
orzech włoski (orzechy);
jabłoń domowa (owoce);
2023-01-02019873212927.006 PODGLĄD
Ciż Jan
Kruklanki ul. 22-go Lipca 44
11-612 Kruklanki
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-02-03019873210663.009 PODGLĄD
Ciżman Marcin
Burszewo 22
11-731 Sorkwity
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2022-11-18019873215544.004 PODGLĄD
Ciżowski Marcin
Lipina 2/4
11-200 Bartoszyce
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
orzech włoski (orzechy);
wiśnia pospolita (owoce);
2022-12-24019873212971.006 PODGLĄD
Cofalski Krzysztof
Słone ul. Słoneczna 20
66-008 Świdnica
nostrzyk biały (UD) (nasiona);
nostrzyk biały (UD) (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-02-10019873214498.005 PODGLĄD
Cwalina Dariusz
Poniat 22
18-421 Piątnica
soczewica jadalna (bez rośliny podporowej) (nasiona);
2023-03-2401987322141657.001 PODGLĄD
Cwalina Teresa
Śniadowo ul. Łąkowa 8
18-411 Śniadowo
jabłoń domowa (owoce); 2023-02-12019873213654.007 PODGLĄD
Cyckajtys Marek
Bałupiany 1
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
2023-02-25019873210497.010 PODGLĄD
Cydzik Wojciech Norbert
Ględy 1a
14-105 Łukta
gryka zwyczajna (nasiona);
gorczyca biała (nasiona);
2023-03-07019873214507.005 PODGLĄD
Cygan Łukasz
Sieciemin 32A
76-004 Sianów
gryka zwyczajna (nasiona);
owies (ziarno);
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona);
rzepak ozimy (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
2022-12-1301987322041867.002 PODGLĄD
Cyganiak Tomasz
Białogard ul. S. K. Wyszyńskiego 47
78-200 Białogard
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
burak pastewny (korzeń);
ziemniak (bulwy);
żyto ozime (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2023-03-0301987322141658.001 PODGLĄD
Cymer Andrzej Emil
Dźwierzuty ul. Niepodległości 33
12-120 Dźwierzuty
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2022-12-25019873216188.003 PODGLĄD
Cymer Rachela
Dźwierzuty ul. Niepodległości 33
12-120 Dźwierzuty
łąka trwała (zielonka); 2022-12-25019873215465.004 PODGLĄD
Cytowicz Piotr Mikołaj
Dobre Miasto ul. Łużycka 34/36
11-040 Dobre Miasto
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
czereśnia (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2023-02-06019873214444.005 PODGLĄD
Cytowicz Rafał
Lidzbark Warmiński ul. Dąbrowskiego 24
11-100 Lidzbark Warmiński
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-03-22019873211727.009 PODGLĄD
Cywiński Waldemar
Grzęda 24
11-230 Bisztynek
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2022-12-1701987322141659.001 PODGLĄD
Czaicka Beata Patrycja
Warszawa ul. Biały Kamień 5/50
02-593 Warszawa
owies (ziarno);
łąka trwała (siano);
2023-03-08019873213832.014 PODGLĄD
Czajkowska-Molka Marta
Bogumiłów 41
68-200 Żary
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
nostrzyk biały (UD) (zielonka);
2023-03-26019873214561.005 PODGLĄD
Czajkowski Daniel
Żary ul. Żagańska 88
68-200 Żary
nostrzyk biały (UD) (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-03-26019873214563.005 PODGLĄD
Czapliński Andrzej
Kwietnik 33
14-420 Młynary
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
koniczyna czerwona (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-01-14019873213827.008 PODGLĄD
Czarnecka Alina Maria
Bartołty Wielkie 24A
11-010 Barczewo
lucerna siewna (zielonka); 2021-12-02019873215572.003 PODGLĄD
Czarnecki Dariusz Andrzej
Gązwa 24
11-700 Mrągowo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2022-12-13019873211746.007 PODGLĄD
Czarnialis Mieczysław
Olszanka 7
16-411 Szypliszki
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2023-01-23019873211492.007 PODGLĄD
Czekałowska Joanna
Nowa Sól ul. Kossaka 5B/9
67-100 Nowa Sól
soczewica jadalna (nasiona); 2023-01-2201987322141828.001 PODGLĄD
Czepanko Irena
Bartoszyce ul. Nad Łyną 12/1
11-200 Bartoszyce
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2023-01-02019873210347.011 PODGLĄD
Czereba Dariusz Antoni
Pełkinie 74
37-511 Wólka Pełkińska
malina (owoce); 2023-01-02019873214381.005 PODGLĄD
Czernek Artur
Lekarcice 3
05-610 Goszczyn
grusza domowa (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
2022-01-16019873215520.003 rev.1 PODGLĄD
Czernek Ewa Róża
Mała Wieś 10
05-622 Belsk Duży
jabłoń domowa (owoce); 2022-04-01019873215521.003 rev.1 PODGLĄD
Czerniewski Mariusz
Wojmiany 22
11-220 Górowo Iławeckie
ziemniak (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka strączkowo-zbożowa (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
2022-11-27019873213637.012 PODGLĄD
Czerwiński Andrzej
Franknowo 140
11-320 Jeziorany
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2022-11-27019873210349.009 PODGLĄD
Czuba Henryk Józef
Hawłowice 33
37-560 Pruchnik
malina (owoce); 2023-01-02019873212923.006 PODGLĄD
Czupa Mirosław Władysław
Tychowo ul. Bobolicka 6/3
78-220 Tychowo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
gryka zwyczajna (nasiona);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
2023-02-20019873211431.010 PODGLĄD
Czykiej Adam
Rozbitówka 27
21-523 Tuczna
owies (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
gorczyca biała (nasiona);
2023-02-1001987322042140.002 PODGLĄD
Czyszkiewicz Monika
Janki 1
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-02-02019873214551.005 PODGLĄD
Czyż Antoni
Chruściel 22/A
14-526 Płoskinia
facelia błękitna (nasiona); 2023-01-2301987322141829.001 PODGLĄD
Czyż Jacek
Piszewo 10/2
11-320 Jeziorany
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
łąka trwała (zielonka);
2022-12-18019873210332.007 PODGLĄD
Czyżewska Jolanta
Gołdap ul. Wojska Polskiego 13
19-500 Gołdap
nostrzyk biały (UD) (zielonka);
nostrzyk biały (UD) (nasiona);
2023-01-1401987322141660.001 PODGLĄD
Czyżyk Marian
Krusznik 11
16-304 Nowinka
łąka trwała (zielonka);
pomidor (warzywa);
ogórek (warzywa);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-01-15019873210453.010 PODGLĄD
Ćwiek Ewa Bożena
Łęgajny ul. Olsztyńska 56
11-010 Barczewo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-03-24019873211016.009 PODGLĄD
Ćwiek Norbert Bogdan
Łęgajny ul. Olsztyńska 56
11-010 Barczewo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2023-03-24019873215463.004 PODGLĄD
Ćwiekowska Marta
Chełchy 36
19-300 Ełk
lucerna siewna (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
peluszka (nasiona);
owies (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
2023-02-17019873213349.006 PODGLĄD
Ćwik Leszek
Boćwinka 32
19-500 Gołdap
słonecznik oleisty (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
słonecznik oleisty (część zielona rośliny);
2023-01-21019873215696.004 PODGLĄD
Dadak Andrzej Mieczysław
Ściborki 16
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
ziemniak (bulwy);
topinambur (bulwy);
2022-12-18019873211745.011 PODGLĄD
Damas Edyta Grażyna
Gardna 4
72-200 Nowogard
żyto ozime (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2022-01-23019873216439.002 PODGLĄD
Damec Monika
Lipiny 4
06-452 Ościsłowo
łąka trwała (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
śliwa japońska (owoce);
leszczyna (orzechy);
jeżyna (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2023-03-2601987321941649.003 PODGLĄD
Danilewicz Dariusz
Dębnowola 33
05-640 Mogielnica
truskawka (owoce);
borówka wysoka i średnia (owoce);
dynia zwyczajna (warzywa);
cukinia (warzywa);
dynia piżmowa (warzywa);
malina (owoce);
jeżyna (owoce);
2023-01-1601987322141717.001 PODGLĄD
Darmofał Wiesława
Adamowo 8
11-300 Biskupiec
mieszanka wieloletnia traw (siano);
owies (ziarno);
2023-02-16019873216327.003 PODGLĄD
Daszewska Danuta
Ściborki 18
19-520 Banie Mazurskie
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
ziemniak (bulwy);
2022-04-01019873213351.005 PODGLĄD
Daszewski Robert
Ściborki 18
19-520 Banie Mazurskie
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-01-15019873215499.004 PODGLĄD
Daszkiewicz Piotr Stanisław
Naglady ul. 6
11-036 Gietrzwałd
łąka trwała (zielonka);
rzodkiew oleista (nasiona);
soczewica jadalna (nasiona);
żyto jare (ziarno);
2023-02-11019873214391.007 PODGLĄD
Dąbrowska Maria Jolanta
Pasłęk ul. Spółdzielcza 5/26
14-400 Pasłęk
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2023-01-02019873210437.010 PODGLĄD
Dąbrowski Kazimierz
Wągsty 16
11-311 Kolno
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2022-12-24019873215505.004 PODGLĄD
Dąbrowski Sylwester Adam
Dzikowiny 6
18-214 Klukowo
jabłoń domowa (owoce); 2022-01-22019873212720.005 PODGLĄD
Dąbrowski Tadeusz Władysław
Wyłudy 39
11-610 Pozezdrze
łąka trwała (siano);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (siano);
2023-01-02019873210123.010 PODGLĄD
Deberna Agnieszka
Biała Wieś 40
96-230 Biała Rawska
łąka trwała (siano);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
grusza domowa (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2023-02-2301987322141830.001 PODGLĄD
Demkowicz-Dobrzański Marek
Lutkowo 7
14-521 Lelkowo
łubin biały na nasiona (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
ziemniak (bulwy);
2023-01-2301987322141831.001 PODGLĄD
Demski Waldemar
Rotmanka ul. Topolowa 20
83-010 Straszyn
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
ziemniak (bulwy);
2023-01-23019873212207.008 PODGLĄD
Denicki Ryszard Władysław
Mokrany Stare 21A
21-512 Zalesie
owies (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
ziemniak (bulwy);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2023-01-2301987322041868.002 PODGLĄD
Derlatka Mariusz
Świebodzin ul. Słoneczna 10
66-200 Świebodzin
soczewica jadalna (nasiona);
owies (ziarno);
2023-01-2201987322141832.001 PODGLĄD
Derykit Irena
Dobrogoszcz 7
78-400 Szczecinek
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona); 2023-01-2301987322141745.001 PODGLĄD
Dewerenda Alina Maria
Sadkowo 29/A
78-220 Tychowo
gryka zwyczajna (nasiona);
porzeczka (owoce);
porzeczka (liście);
2023-03-0301987322141833.001 PODGLĄD
Dębek Grzegorz
Michałów-Grabina ul. Przyleśna 3a
05-126 Nieporęt
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2022-04-01019873213344.005 PODGLĄD
Dębek Paweł
Szymany 48
12-100 Szczytno
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2023-03-17019873211384.010 PODGLĄD
Dębinka Sp. z o.o.
Ostrów Wielkopolski ul. Wrocławska 30A/4
63-400 Ostrów Wielkopolski
gryka zwyczajna (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
facelia błękitna (nasiona);
słonecznik oleisty (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
2022-03-09019873216440.002 PODGLĄD
Dębowska Sylwia
Bartążek ul. Polna 3
10-687 Olsztyn
łąka trwała (zielonka);
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (nasiona);
słonecznik oleisty (nasiona);
2023-03-26019873210475.007 PODGLĄD
Dębski Artur Aleksander
Porbady 21
11-042 Jonkowo
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2023-01-21019873214511.007 rev.1 PODGLĄD
Dębski Dariusz Ignacy
Porbady 21
11-042 Jonkowo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
2023-01-21019873214510.007 rev.1 PODGLĄD
Dierick Alicja
Morąg ul. Ogrodowa 3/34
14-300 Morąg
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
ziemniak (bulwy);
2023-01-1401987322041870.002 PODGLĄD
Długosz Krystyna
Czerwony Dwór 20
11-600 Węgorzewo
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (sianokiszonka);
łąka trwała (siano);
2023-02-25019873212017.009 PODGLĄD
Długosz-Gorecki Bartłomiej Piotr
Burdąg 69
12-122 Jedwabno
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2022-12-18019873211435.009 PODGLĄD
Dmochowska Maria
Grochy Łętownica 2
18-300 Zambrów
porzeczka (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
facelia błękitna (nasiona);
śliwa domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
grusza domowa (owoce);
2023-02-25019873211489.008 PODGLĄD
Dmochowski Sławomir
Drewnowo-Dmoszki 7
07-325 Boguty Pianki
jabłoń domowa (owoce); 2022-02-02019873212718.005 PODGLĄD
Dobrodziej Bogdan
Krzywice 39
72-221 Osina
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
wiśnia pospolita (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
orzech włoski (orzechy);
2023-03-06019873215789.004 PODGLĄD
Dobrzeniecki Daniel Mariusz
Krzykały 20
11-130 Orneta
owies (ziarno); 2023-02-03019873216471.003 PODGLĄD
Dobrzeniewska Beata Danuta
Ściborki 30
19-520 Banie Mazurskie
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2022-12-13019873213763.009 PODGLĄD
Dobrzycki Adam
Surały 15
18-507 Grabowo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
jęczmień jary (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
2023-02-1201987322141834.001 PODGLĄD
Dobrzycki Patryk
Surały 15
18-507 Grabowo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
2023-02-1201987322141835.001 PODGLĄD
Dołęga Zdzisław
Gołdap Osiedle Emilii Plater 12
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka strączkowo-zbożowa (ziarno);
2023-02-12019873212940.006 PODGLĄD
Domalewski Jerzy Mieczysław
Bornity 13
14-520 Pieniężno
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-03-26019873215697.004 PODGLĄD
Domańska Urszula Lidia
Warszawa ul. Szymczaka 3/32
01-227 Warszawa
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka strączkowo-zbożowa (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
2023-03-06019873211717.009 PODGLĄD
Domin Małgorzata Anna
Jonkowo ul. Leśna 5
11-042 Jonkowo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2022-11-2701987322041872.002 PODGLĄD
Dominiuk Hanna
Osowo 2
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2022-02-02019873216372.002 PODGLĄD
Dominiuk Lucyna
Osowo 2
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2022-02-02019873210916.008 PODGLĄD
Dominiuk Urszula
Osowo 2
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2022-02-02019873211512.008 PODGLĄD
Domoradzki Dariusz
Czukty 15
19-420 Kowale Oleckie
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
2023-03-22019873213372.008 PODGLĄD
Doncer Radzisław
Stara Ruskołęka 54
07-305 Andrzejewo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
jęczmień jary (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-02-03019873211612.010 PODGLĄD
Dora Krzysztof
Będziszewo 5
19-504 Dubeninki
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
2023-03-06019873214183.007 PODGLĄD
Dorocki Kamil
Zawojki 3
12-114 Rozogi
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona); 2023-02-25019873216192.003 PODGLĄD
Dorocki Miron
Sągnity 18
11-220 Górowo Iławeckie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
2023-02-10019873210781.009 PODGLĄD
Doskocz Dariusz
Brzozowo 13
72-200 Nowogard
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
facelia błękitna (nasiona);
2023-02-20019873214565.005 PODGLĄD
Dowgielewicz Arkadiusz Jerzy
Nowe Kawkowo 38
11-042 Jonkowo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
2022-12-24019873214445.005 PODGLĄD
Drachal Marcin
Mozolice Duże 17
26-922 Sieciechów
jęczmień jary (ziarno);
kapusta głowiasta biała (warzywa);
ziemniak (bulwy);
groch łuskowy (nasiona);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
kukurydza na ziarno (ziarno);
ogórek (warzywa);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
burak ćwikłowy (warzywa);
fasola zwykła (warzywa);
owies (ziarno);
cebula zwyczajna (warzywa);
2023-03-0301987322141838.001 PODGLĄD
Draszanowski Piotr Jan
Skwary 1
14-105 Łukta
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
groch siewny w tym peluszka (nasiona);
groch siewny w tym peluszka (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
groch siewny w tym peluszka (nasiona);
jabłoń domowa (owoce);
topinambur (bulwy);
2023-01-16019873215899.004 PODGLĄD
Drażbo Piotr
Wiłkajcie 7
19-500 Gołdap
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2022-11-18019873211957.009 PODGLĄD
Drąg Bernadeta
Karlino ul. Koszalińska 85D/17
78-230 Karlino
gryka zwyczajna (nasiona); 2023-03-06019873216193.003 PODGLĄD
Drobnik Krzysztof
Poznań ul. J.H.Dąbrowskiego 36/7
60-843 Poznań
soczewica jadalna (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
2023-02-1601987322141661.001 PODGLĄD
Droński Zygmunt
Radosty 27
11-010 Barczewo
w trakcie procesu certyfikacji
Drozd Krystyna Bożena
Banie Mazurskie ul. Topolowa 12A/1
19-520 Banie Mazurskie
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
2021-11-26019873213102.005 PODGLĄD
Drozd Mariusz
Banie Mazurskie ul. Topolowa 12A/1
19-520 Banie Mazurskie
owies (ziarno); 2022-12-1801987322141662.001 PODGLĄD
Drozd Mirosław
Biedaszki 8
11-600 Węgorzewo
łąka trwała (sianokiszonka);
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
2023-03-24019873215884.004 PODGLĄD
Drózd Waldemar
Dąbrowy 197
12-114 Rozogi
mieszanka wieloletnia traw (siano);
łąka trwała (siano);
2023-02-1001987322041786.002 PODGLĄD
Dubicka Izabela
Zielona Góra ul. Ochla-Ks Wł. Terlikowskiego 28
66-006 Zielona Góra
jęczmień ozimy (ziarno); 2023-02-1001987322141663.001 PODGLĄD
Dubiniec Daniel
Wielisławice 1A
78-422 Gwda Wielka
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
owies (ziarno);
2023-03-2401987322141839.001 PODGLĄD
Dubowik Artur
Łomża ul. Wojska Polskiego 31/26
18-400 Łomża
słonecznik oleisty (nasiona);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-02-1601987322141840.001 PODGLĄD
Dudar Franciszek
Nowa Wieś 54
66-350 Bledzew
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
2023-03-0601987322141841.001 PODGLĄD
Dudek Grzegorz Jan
Kraków ul. Gardowskiego 59
30-864 Kraków
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
brzoskwinia (owoce);
grusza domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2022-12-23019873201011.014 PODGLĄD
Dudko Krzysztof Bogdan
Gołdap ul. Mazurska 29/1
19-500 Gołdap
mieszanka zbożowa (ziarno); 2023-02-16019873212151.009 PODGLĄD
Dunajko Ewelina
Monetki 1/4
11-520 Ryn
żyto ozime (ziarno); 2023-02-2501987321941548.003 PODGLĄD
Durajczyk Edward
Brzezinki 2
05-660 Warka
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
jabłoń domowa (owoce);
borówka wysoka i średnia (owoce);
truskawka (owoce);
2023-03-26019873215229.005 PODGLĄD
Durajczyk Tomasz
Brzezinki 2
05-660 Warka
łąka trwała (siano);
jabłoń domowa (owoce);
2023-03-26019873215230.005 PODGLĄD
Dwight Charlton
Jadamowo 3
11-015 Olsztynek
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2023-02-17019873215871.004 PODGLĄD
Dwight Lawrence Hext
Jadamowo 3
11-015 Olsztynek
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2023-02-17019873210206.007 PODGLĄD
Dwórznik Jan
Kruklanki ul. 22-go Lipca 25
11-612 Kruklanki
leszczyna (orzechy);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
leszczyna (orzechy);
2023-02-03019873201017.010 PODGLĄD
Dwulat Bogdan
Dwórzno 54
11-220 Górowo Iławeckie
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
2023-01-02019873215146.007 PODGLĄD
Dybus Jan
Radom ul. Piłsudskiego 11/4
26-600 Radom
jabłoń domowa (owoce); 2022-12-25019873215352.005 PODGLĄD
Dybus Jarosław Leszek
Radom ul. Sportowa 19
26-600 Radom
jabłoń domowa (owoce); 2023-01-02019873214446.006 PODGLĄD
Dyczewska Marzena
Rogale 17
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-01-16019873210784.007 PODGLĄD
Dyczko Krzysztof Paweł
Urzuty ul. Polna 3
66-010 Nowogród Bobrzański
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona); 2023-01-21019873213101.006 PODGLĄD
Dziąba Sławomir
Kobułty 90A
11-300 Biskupiec
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-03-0701987322141843.001 PODGLĄD
Dzida Jerzy Adam
Olsztyn ul. Wilczyńskiego 19/14
10-686 Olsztyn
soczewica jadalna (nasiona); 2023-03-2601987322141844.001 PODGLĄD
Dziedzicki Cezary
Olsztyn ul. Leśna 12/12
10-173 Olsztyn
soczewica jadalna (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
2023-02-1601987322141664.001 PODGLĄD
Dziekoński Bogusław
Biała Piska ul. Moniuszki 3
12-230 Biała Piska
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
gryka zwyczajna (nasiona);
owies (ziarno);
łubin żółty na nasiona (nasiona);
facelia błękitna (nasiona);
2023-01-22019873210268.009 PODGLĄD
Dziem Waldemar Grzegorz
Cieleśnica 21
21-504 Rokitno
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
groch siewny (nasiona);
aronia czarnoowocowa (owoce);
2023-01-26019873212748.006 PODGLĄD
Dziergowski Krzysztof Roman
Prusinowo 8
11-710 Piecki
pszenica samopsza ozima (ziarno);
pszenica samopsza jara (ziarno);
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
2023-03-02019873210166.010 PODGLĄD
Dzierżek Paweł
Szymanowice 33
99-440 Zduny
aronia czarnoowocowa (owoce); 2023-03-0601987322141665.001 PODGLĄD
Dzietowiecka Elżbieta Bożenna
Olsztyn ul. Gębika 8/1
10-691 Olsztyn
gryka zwyczajna (nasiona);
soczewica jadalna (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
2023-02-17019873213858.006 PODGLĄD
Dzięcioł Mirosław
Osówko 11
78-220 Tychowo
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (zielonka); 2023-03-0601987322141666.001 PODGLĄD
Dzik Sławomir Robert
Dąbrówki 9
26-900 Kozienice
żyto ozime (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
jabłoń domowa (owoce);
truskawka (owoce);
2023-01-15019873211131.012 PODGLĄD
Dzikowski Krzysztof Adam
Dwórzno 25
11-220 Górowo Iławeckie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2023-01-02019873210164.011 PODGLĄD
Dzimido Wiesław
Giże 42
19-411 Świętajno
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (sianokiszonka);
lucerna siewna (sianokiszonka);
koniczyna czerwona (sianokiszonka);
mieszanka zbożowa (sianokiszonka);
łąka trwała (siano);
2023-01-1401987322141667.001 PODGLĄD
Dziobkowska Agnieszka Anna
Wilkasy 5/2
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2022-02-16019873214023.005 PODGLĄD
ECO-FOOD Wojciech Gad
Kołobrzeg ul. Wąska 4/2
78-100 Kołobrzeg
jabłoń domowa (owoce); 2022-03-1501987322042041.001 PODGLĄD
ECO-LOGIC sp. z o.o.
Olsztyn ul. Kazimierza Jagiellończyka 31
10-062 Olsztyn
bobik (nasiona);
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
2023-02-1101987322041612.002 PODGLĄD
ECO-TER Sp. z o. o.
Olsztyn ul. Cementowa 3A
10-429 Olsztyn
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona); 2023-01-2201987322141845.001 PODGLĄD
Ekologiczne Gospodarstwo Sadownicze Piotr Lutek
Grójec ul. Sienkiewicza 67
05-600 Grójec
jabłoń domowa (owoce); 2022-12-31019873216114.003 PODGLĄD
Ekologiczne Gospodarstwo Sadownicze ,,Eko Marchaty" Agroturystyka Violetta i Arkadiusz Kartus
Biała Rawska ul. Kościuszki 5
96-230 Biała Rawska
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
śliwa domowa (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
2022-12-20019873210423.012 PODGLĄD
EKO GRAIN Sp.z.o.o
Mrągowo ul. Brzozowa 16
11-700 Mrągowo
kukurydza na ziarno (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
soczewica jadalna (nasiona);
gorczyca biała (nasiona);
2023-03-2201987322141846.001 PODGLĄD
Falejczyk Aneta Iwona
Karbowskie 6/2
19-300 Ełk
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
pastwisko trwałe (zielonka);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-02-16019873201015.009 PODGLĄD
Falińska Anna
Skocze 1
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
owies (ziarno);
jabłoń domowa (owoce);
2023-02-02019873215147.009 PODGLĄD
Falkowski Marek Dariusz
Franknowo 93
11-320 Jeziorany
jabłoń domowa (owoce);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
grusza domowa (owoce);
2022-11-27019873214463.005 PODGLĄD
Farm Fruits Agnieszka Tysa
Dziektarzewo 30
09-105 Dziektarzewo
pigwowiec japoński (owoce); 2023-03-0701987322041841.002 PODGLĄD
Faron Andrzej
Maszkowice 116
33-390 Łącko
jabłoń domowa (owoce);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
ziemniak (bulwy);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2022-01-12019873212159.009 PODGLĄD
Fedejko Mirosław
Jaroty ul. Stawigudzka 8B/35
10-687 Olsztyn
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-03-26019873201014.009 PODGLĄD
Fedor Alicja
Mrągowo ul. Przemysłowa 9
11-700 Mrągowo
soczewica jadalna (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
2022-11-2701987322041613.002 PODGLĄD
Fedor Tomasz
Mrągowo ul. Przemysłowa 9
11-700 Mrągowo
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
pszenica orkisz ozimy (ziarno);
pszenica samopsza ozima (ziarno);
bobik (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
2022-11-2701987322041614.002 PODGLĄD
Feifer Leonard
Kierzliny 5
11-010 Barczewo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-03-24019873214492.005 PODGLĄD
Felbur Wojciech
Podwilcze 42
78-200 Białogard
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
owies (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
pszenżyto jare (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
2023-03-0601987322141668.001 PODGLĄD
Ferenc Ryszard
Suwałki ul. Łomżyńska 9
16-400 Suwałki
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
jabłoń domowa (owoce);
mieszanka zbożowa (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-02-23019873210627.010 PODGLĄD
Ferenszkiewicz Jarosław Janusz
Koszalin ul. Wenedów 3
75-736 Koszalin
nostrzyk biały (UD) (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
2023-01-2101987322041615.002 PODGLĄD
Ferma Drobiu Andrzej Bawłowicz
Kaczenice ul. Nowogrodzka 4
66-010 Nowogród Bobrzański
nostrzyk biały (UD) (nasiona); 2023-03-2201987322041858.002 PODGLĄD
Feszak Mirosław
Banie Mazurskie ul. Polna 8A
19-520 Banie Mazurskie
łąka trwała (zielonka); 2022-11-1601987322041788.002 PODGLĄD
Feszter Marcin Robert
Płoty ul. Lubuska 43
66-016 Czerwieńsk
łubin żółty na nasiona (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
żyto jare (ziarno);
2023-02-08019873216441.003 PODGLĄD
Feuerstein Milena
Olszyna ul. Legnicka 38
59-830 Olszyna
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
ziemniak (bulwy);
owies (ziarno);
kury (do chowu);
2023-03-26019873212405.013 PODGLĄD
Fidor Krzysztof
Węgle-Żukowo 21/2
82-325 Markusy
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-03-23019873201020.009 PODGLĄD
Fiedorowicz Andrzej
Gołdap Osiedle Młodych 2/33
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
mieszanka strączkowo-zbożowa (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
2023-01-15019873211573.010 PODGLĄD
Fiedorowicz Danuta
Żabin Graniczny 1
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
owies (ziarno);
2022-11-16019873211120.009 PODGLĄD
Figlus Władysław Józef
Strzyżowice ul. Belna 117
42-575 Strzyżowice
bobik (nasiona);
łubin wąskolistny (nasiona);
mieszanka strączkowo-zbożowa (ziarno);
2023-02-1101987321941476.003 PODGLĄD
Fijałkowski Jacek
Mościce 6
06-461 Regimin
żyto ozime (ziarno); 2023-02-1201987321941508.003 PODGLĄD
Filipiak Grzegorz
Rembertów ul. Główna 93
05-555 Tarczyn
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
grusza domowa (owoce);
łąka trwała (zielonka);
śliwa domowa (owoce);
2022-12-17019873215741.004 PODGLĄD
Filipiuk Paweł
Rakowiska ul. Chabrowa 7
21-500 Biała Podlaska
dynia oleista (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-01-23019873214533.005 PODGLĄD
Filipkowski Grzegorz
Łomża ul. Partyzantów 10
18-400 Łomża
soczewica jadalna (nasiona);
owies (ziarno);
2023-02-1601987322141847.001 PODGLĄD
Fiłonowicz Marek
Gronowo Górne ul. Perłowa 16
82-310 Elbląg
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (zielonka);
2023-02-16019873211224.013 PODGLĄD
Firlej Kamil Piotr
Warszawa ul. Kondratowicza 41/16
03-285 Warszawa
jabłoń domowa (owoce);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2022-12-25019873210745.012 PODGLĄD
Firlej Kazimierz Stanisław
Warszawa ul. Kondratowicza 41/16
03-285 Warszawa
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona); 2023-01-15019873210749.011 PODGLĄD
Firlej Marian
Sukowska Wola 6
26-650 Przytyk
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona); 2022-12-25019873211132.012 PODGLĄD
Fisahn Teodor
Reszel ul. Sienkiewicza 8
11-440 Reszel
jabłoń domowa (owoce);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2022-12-18019873210807.009 PODGLĄD
Flaszyński Marcin Jarosław
Nowe Miasto Lubawskie ul. Międzygórze 13
13-300 Nowe Miasto Lubawskie
owies (ziarno);
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona);
2023-02-09019873212363.008 PODGLĄD
Florczyk Jacek
Kumielsk 15A
12-230 Biała Piska
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-01-21019873215939.004 PODGLĄD
Formuszewicz Ewa Mariola
Florczaki 73A
14-105 Łukta
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-03-26019873211984.009 PODGLĄD
Francuz Henryk
Frelichów ul. Targowa 20
43-520 Chybie
łąka trwała (zielonka);
soczewica jadalna (nasiona);
2023-02-1901987322141849.001 PODGLĄD
Franczak Sebastian Tadeusz
Wieprzyce 34
66-450 Bogdaniec
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona); 2023-03-23019873214547.005 PODGLĄD
Frelek Stanisław Grzegorz
Choiny 21
08-441 Parysów
łąka trwała (siano);
ziemniak (bulwy);
żyto ozime (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
owies (ziarno);
2023-02-16019873216196.003 PODGLĄD
Freyer Maria
Górnica 28
78-607 Górnica
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
2023-02-0801987322041838.002 PODGLĄD
Froń Zenon
Janikowo 39
11-220 Górowo Iławeckie
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-02-13019873210172.010 PODGLĄD
Firma Rolno-Usługowa Paweł Iwaszko
Chełchy 36
19-300 Ełk
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (nasiona);
lucerna siewna (zielonka);
lucerna siewna (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
koniczyna czerwona (nasiona);
pszenżyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
2023-02-17019873212285.009 PODGLĄD
Frutinex Jerzy Cybulski
Ossa 42
96-200 Rawa Mazowiecka
jagoda kamczacka (suchodrzew jadalny) (owoce); 2022-12-24019873212867.006 PODGLĄD
Furga Tomasz
Łoje 45
26-922 Sieciechów
łąka trwała (siano);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
kukurydza na ziarno (ziarno);
jęczmień jary (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
kalafior (warzywa);
jęczmień ozimy (ziarno);
cielęta do 6 miesięcy (do chowu);
jałówki powyżej 6 miesięcy do 1 roku (do chowu);
jałówki powyżej 1 roku (do chowu);
jałówki cielne (do chowu);
krowy (do chowu);
krowy (mleko);
2023-02-2001987322141669.001 PODGLĄD
FUTURA XXI Sp. z o.o.
Mysałki Małe 2a
14-310 Miłakowo
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
lucerna mieszańcowa (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2022-11-27019873213650.010 PODGLĄD
Gabrylewicz Ewa Maria
Chruściele ul. Wczasowa 11
19-311 Ełk
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2023-03-2401987322041616.002 PODGLĄD
Gabrysz Józef
Mnichów 20
66-600 Krosno Odrzańskie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
trawy w siewie czystym (zielonka);
owies (ziarno);
facelia błękitna (nasiona);
koniczyna czerwona (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2022-03-03019873215721.003 PODGLĄD
Gadomski Andrzej
Olszewki 18
12-120 Dźwierzuty
pastwisko trwałe (zielonka);
gryka zwyczajna (nasiona);
facelia błękitna (nasiona);
2023-02-17019873216197.003 PODGLĄD
Gajda Bruno
Osielsko ul. Słoneczna 32
86-031 Osielsko
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2022-04-20019873214467.004 PODGLĄD
Gajda Elżbieta
Janówko 9A
11-600 Węgorzewo
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (sianokiszonka);
łąka trwała (sianokiszonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-03-24019873211710.009 PODGLĄD
Gajda Paweł
Osielsko ul. Słoneczna 32
86-031 Osielsko
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2022-04-20019873211216.008 PODGLĄD
Gajda Stanisław Józef
Janówko 9/2
11-600 Węgorzewo
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (sianokiszonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (siano);
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
łąka trwała (sianokiszonka);
facelia błękitna (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
pastwisko trwałe (zielonka);
2023-02-25019873211707.009 PODGLĄD
Gajek Józef
Nowa Wieś Ełcka ul. Wyszyńskiego 12
19-300 Ełk
nostrzyk biały (UD) (zielonka); 2023-02-0901987322141670.001 PODGLĄD
Gajewska Bogumiła
Knipy 10
11-100 Lidzbark Warmiński
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
koniczyna czerwona (zielonka);
2022-11-27019873211751.007 PODGLĄD
Gajewska-Dyszkiewicz Agata Katarzyna
Zdroje 10
78-320 Połczyn-Zdrój
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (siano);
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
porzeczka czarna (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2023-01-27019873216198.003 PODGLĄD
Gajewski Daniel
Rakówek 45
16-427 Przerośl
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (ziarno);
mieszanka strączkowo-zbożowa (ziarno);
2023-02-17019873213916.006 PODGLĄD
Galera Jerzy
Marksewo 27
12-100 Szczytno
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-02-24019873212749.006 PODGLĄD
Galicki Andrzej
Jurgi 2
12-130 Pasym
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
łąka trwała (sianokiszonka);
lucerna siewna (sianokiszonka);
2023-03-2301987322141671.001 PODGLĄD
Galicki Marcin
Jurgi 2
12-130 Pasym
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
lucerna siewna (sianokiszonka);
łąka trwała (sianokiszonka);
2023-03-2301987322141672.001 PODGLĄD
Gancarz Tomasz
Wojnowo 10B
78-400 Szczecinek
żyto ozime (ziarno);
groch siewny (nasiona);
2023-03-2401987322141746.000 PODGLĄD
Gańko Krzysztof
Biskupiec ul. Harcerska 60
11-300 Biskupiec
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2023-03-26019873215931.004 PODGLĄD
Gardocki Daniel
Rożyńsk 26
12-250 Orzysz
w trakcie procesu certyfikacji
Garniewski Marek
Juchnajcie 3
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
2023-02-10019873213599.009 PODGLĄD
Gaweł Krzysztof Wiesław
Trzebiszyn 14
78-220 Tychowo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
2022-12-24019873211310.010 PODGLĄD
Gawrych Adam
Olsztyn ul. Kościuszki 21/3
10-501 Olsztyn
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
ziemniak (bulwy);
2023-03-24019873214475.005 PODGLĄD
Gąsiorek Tadeusz Jan
Brzydowo 7
11-008 Świątki
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
ziemniak (bulwy);
2023-02-08019873210787.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Ekologiczne Bio-Sad Wojtczak Tomasz
Jakubów 4
05-620 Błędów
jabłoń domowa (owoce); 2023-03-26019873215322.005 PODGLĄD
Gospodarstwo ekologiczne Eko-Niedaleko Agnieszka Kowalik
Piaski 2
05-520 Konstancin-Jeziorna
kukurydza cukrowa (kolby);
sałata lodowa (warzywa);
sałata dębolistna zielona (warzywa);
sałata rzymska (warzywa);
sałata masłowa (warzywa);
pomidor (warzywa);
jabłoń domowa (owoce);
papryka (warzywa);
cukinia (warzywa);
oberżyna (bakłażan) (warzywa);
2022-11-13019873214468.005 rev.1 PODGLĄD
Gębka Leszek
Gizewo 28
11-731 Sorkwity
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2023-02-1701987322142154.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Hodowlane Sawicki Robert
Róg 49
13-113 Janowo
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
owies (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
2023-02-18019873210826.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Indywidualne Szmeichel Damian
Cieplice 33
83-310 Elbląg
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2023-01-12019873213272.006 PODGLĄD
Gieleciński Ireneusz
Rembertów ul. Główna 87
05-555 Tarczyn
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
orzech włoski (orzechy);
śliwa domowa (owoce);
winorośl (owoce);
2022-12-18019873215654.004 PODGLĄD
Giermak Ewa
Wikielec 12
14-200 Iława
łąka trwała (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2022-05-02019873211934.007 PODGLĄD
Giermak Ireneusz
Szwarcenowo 17A
13-340 Biskupiec
kukurydza na ziarno (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-02-1601987322141852.001 PODGLĄD
Gierowska Natalia
Monetki 1/4
11-520 Ryn
owies (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
sorgo (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
2023-03-1401987321941689.003 PODGLĄD
Gilowski Konrad Ryszard
Łowce 302
37-554 Łowce
pastwisko przemienne (zielonka); 2023-01-09019873212799.006 PODGLĄD
Giza Jędrzej
Miłakowo ul. Olsztyńska 3/1
14-310 Miłakowo
ziemniak (bulwy);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2022-11-27019873210486.008 PODGLĄD
Giżyński Jacek
Płock ul. Armii Krajowej 13/8
09-410 Płock
w trakcie procesu certyfikacji
Grupa Kapitałowa GEO-TRADE Sp.z o.o.
Wołowno 46
11-042 Jonkowo
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
koniczyna czerwona (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
2023-02-11019873214395.006 rev.1 PODGLĄD
Glewicz Paweł
Pomianowo 73
78-200 Białogard
mieszanka zbożowa (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
ziemniak (bulwy);
żyto ozime (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
mieszanka zbożowa (zielonka);
2023-03-0601987322141673.001 PODGLĄD
Glinka Hanna
Przylot 27
05-660 Warka
jabłoń domowa (owoce); 2023-01-0601987322041790.002 PODGLĄD
Glinka Zygmunt
Warka ul. Batalionów Chłopskich 50
05-660 Warka
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
czereśnia (owoce);
grusza domowa (owoce);
2022-12-21019873215332.004 PODGLĄD
Głażewska Justyna
Gierwaty 18
06-231 Młynarze
owies (ziarno); 2023-02-03019873210499.0010 PODGLĄD
Gmyrek Kamil Piotr
Munina ul. 3-go Maja 45
37-514 Munina
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2022-12-23019873213004.006 PODGLĄD
Gnatowski Damian
Franknowo 165
11-320 Jeziorany
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
2023-02-08019873210181.009 PODGLĄD
Gnatowski Zbigniew
Jeziorany ul. Marii Konopnickiej 16/4
11-320 Jeziorany
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łubin wąskolistny (nasiona);
koniczyna czerwona (nasiona);
wyka siewna (nasiona);
2023-02-13019873215663.004 PODGLĄD
Gniedziejko Bogusław
Gołdap ul. Mickiewicza 4/7
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
tymianek właściwy (ziele);
łąka trwała (zielonka);
2023-01-14019873210098.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Ogrodnicze Cyganek Jan
Sułkowice 18
32-095 Iwanowice Włościańskie
czereśnia (owoce); 2023-02-09019873212975.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Ogrodnicze Anna Fiedorowicz
Gołdap ul. Żeromskiego 42B
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-02-22019873212153.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Ogrodnicze Wojciech Karmowski
Smogorzewo 19
87-890 Lubraniec
łąka trwała (zielonka); 2023-03-06019873213196.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Ogrodnicze Dariusz Nowakowski
Ulów 51
26-415 Klwów
łąka trwała (siano); 2023-04-20019873212813.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Ogrodnicze Kazimierz Rojek
Kamionna 23
32-732 Kamionna
porzeczka czarna (owoce); 2022-12-07019873215350.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Ogrodnicze "TRUS-EKO" Oślizło Barbara
Wodzisław Śląski ul. Leśna 9
44-300 Wodzisław Śląski
borówka wysoka (owoce); 2023-03-05019873215293.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Ogrodnicze Marcin Wójcik
Trzylatków Duży 36
05-620 Błędów
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
czereśnia (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2023-01-04019873215603.004 PODGLĄD
Godlewska Grażyna Irena
Kwietnik 31
14-420 Młynary
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-03-23019873201013.009 PODGLĄD
Godlewski Józef
Wdziękoń Pierwszy 9
18-300 Zambrów
łąka trwała (zielonka);
łąka trwała (sianokiszonka);
kukurydza na ziarno (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
2022-01-21019873211296.008 rev.1 PODGLĄD
Godlewski Robert
Gołasze Puszcza 47
18-200 Wysokie Mazowieckie
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
orzech włoski (orzechy);
śliwa domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2023-04-20019873212773.006 PODGLĄD
Godlewski Tomasz
Strękowo Nieczykowskie 3
07-322 Nur
łąka trwała (siano);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
2023-01-01019873211708.009 PODGLĄD
Godlewski Wiesław
Gębałka 12
11-610 Pozezdrze
łąka trwała (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2023-04-17019873211583.010 PODGLĄD
Golub Mirosław
Pluszkiejmy 6
19-504 Dubeninki
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (nasiona);
mieszanka zbożowa (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
mieszanka strączkowo-zbożowa (zielonka);
żyto ozime (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
2023-02-01019873212280.010 PODGLĄD
Golubiewski Przemysław
Czerwonka 11
19-330 Stare Juchy
lucerna siewna (zielonka); 2023-03-1901987322041617.002 PODGLĄD
Gołaszewski Ryszard
Jabłoń Dobki 10
18-212 Nowe Piekuty
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
soczewica jadalna (bez rośliny podporowej) (nasiona);
2023-03-24019873214462.005 PODGLĄD
Gołuchowska Anna
Tychowo ul. Koszalińska 6
78-220 Tychowo
gryka zwyczajna (nasiona); 2023-02-19019873216199.003 PODGLĄD
Gorczyński Łukasz Robert
Drawsko Pomorskie ul. Bieszczadzka 16
78-500 Drawsko Pomorskie
facelia błękitna (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-02-01019873213717.007 PODGLĄD
Gosk Zenon
Jabramowo 13
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-03-24019873210480.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Jacek Diakowicz
Dębnik 18A
11-440 Reszel
koniczyna czerwona (zielonka);
koniczyna czerwona (nasiona);
2022-11-27019873216191.003 rev.1 PODGLĄD
Gostkowski Andrzej
Czaplin 25
05-530 Góra Kalwaria
jabłoń domowa (owoce); 2023-04-1401987322042040.002 PODGLĄD
Goździk Arkadiusz Radosław
Tyczewo 11
78-220 Tychowo
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
ziemniak (bulwy);
gryka zwyczajna (nasiona);
2023-02-09019873211300.007 PODGLĄD
Górecka Anna
Lidzbark Warmiński ul. Kromera 9/36
11-100 Lidzbark Warmiński
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-01-2001987322041618.002 PODGLĄD
Górna Malwina
Wysiedle 34/1
73-150 Łobez
owies (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
2023-01-19019873213563.007 PODGLĄD
Górny Dariusz
Budwiecie 27
19-504 Dubeninki
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-01-08019873213163.006 PODGLĄD
Górny Tomasz
Budwiecie 27
19-504 Dubeninki
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-01-19019873213164.006 PODGLĄD
Górska Teresa Irena
Bażyny 44
11-130 Orneta
koniczyna czerwona (zielonka);
koniczyna czerwona (nasiona);
owies (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-02-02019873215023.005 rev.1 PODGLĄD
Górski Jerzy
Barkowo 5
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
jęczmień jary (ziarno);
2022-11-27019873213600.009 PODGLĄD
Górski Michał
Świerki 114
57-450 Ludwikowice Kłodzkie
rzepak ozimy (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-02-0501987322141853.001 PODGLĄD
Górski Paweł Ziemowit
Świerki 114
57-450 Ludwikowice Kłodzkie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-02-01019873211464.007 PODGLĄD
Górski Zdzisław
Nowa Boćwinka 11
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (ziarno);
owies (ziarno);
pastwisko trwałe (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
2023-02-05019873201002.008 PODGLĄD
Górski Zdzisław
Górskie 3
18-500 Kolno
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
2023-02-0501987322141854.001 PODGLĄD
Górtowski Mieczysław Jerzy
Wołowno 18
11-042 Jonkowo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2023-03-20019873213986.006 PODGLĄD
Górzyński Mariusz
Białogórzyno 59
78-200 Białogard
żyto ozime (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
owies (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-02-0501987322141855.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Adamowicz Krzysztof
Krzewno 20
14-500 Braniewo
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
nostrzyk biały (UD) (zielonka);
2022-12-2501987322141674.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Adamus Wojciech
Szczecin ul. Aleja Wojska Polskiego 21/6
77-453 Szczecin
owies (ziarno); 2023-04-1801987322142060.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Alberski Zbigniew
Grabnowola 9
26-903 Głowaczów
jęczmień jary (ziarno);
owies (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
2023-02-2401987322141675.001 PODGLĄD
Gospodartwo Rolne Agnieszka Andruszkiewicz
Pietrasze 4
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2022-11-26019873211903.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Andrzejaczek Kaja
Juchnajcie 15
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
2022-11-20019873210506.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Antos Waldemar
Ciuślice 18
28-506 Czarnocin
łąka trwała (zielonka); 2023-02-25019873212918.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Augustyn Jarosław
Marianka 29
14-400 Pasłęk
jabłoń domowa (owoce); 2023-01-09019873212928.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Augustyniak Paweł
Dobrzyca 96
76-038 Dobrzyca
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
łąka trwała (zielonka);
lucerna siewna (sianokiszonka);
2023-03-1001987322141856.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Badach Grzegorz
Bratwin 2
86-134 Dragacz
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
2022-12-23019873212972.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Badziąg Szymon
Bochlin 75/1
86-170 Nowe
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
orzech włoski (orzechy);
brzoskwinia (owoce);
2022-12-23019873215548.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Balejko Grzegorz
Wejdyki 20
11-520 Ryn
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
pastwisko trwałe (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
lucerna siewna (nasiona);
2022-12-23019873215649.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Daniel Banach
Chostka 8
11-710 Piecki
lucerna siewna (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
wyka siewna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
owies (ziarno);
2023-02-03019873216172.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Banaszek Antoni
Prosity 48
11-230 Bisztynek
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
malina (owoce);
2023-03-23019873212710.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Baraniak Krzysztof
Sarnowo 6
11-100 Lidzbark Warmiński
rzepak ozimy (nasiona);
mieszanka zbożowa (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
2023-01-05019873212335.014 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Baraniak Marek
Kłębowo 56
11-100 Lidzbark Warmiński
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
rzepak ozimy (nasiona);
2023-01-02019873213355.006 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Krzysztof Baranowski
Kąkowa Wola 30
87-880 Brześć Kujawski
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
orzech włoski (orzechy);
brzoskwinia (owoce);
śliwa domowa (owoce);
malina (owoce);
2022-11-20019873212979.006 PODGLĄD
Bartosz Barański Gospodarstwo Rolne
Szczecin ul. Batalionów Chłopskich 39/20
70-764 Szczecin
łąka trwała (siano); 2022-12-08019873216176.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Barszczewski Grzegorz
Jemieliste 8
16-424 Filipów
jabłoń domowa (owoce); 2023-03-03019873212845.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Bartkowski Marcin
Tynwałd 32 A
14-200 Iława
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-02-1001987322141676.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Grzegorz Bartnik
Nehrybka 20
37-733 Pikulcie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2023-04-1801987322041857.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Bartosiewicz Zbigniew
Olszyny ul. Wiśniowa 10
18-421 Piątnica
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
facelia błękitna (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
2023-03-10019873211313.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Bączek Piotr
Zerbuń 48
11-320 Jeziorany
żyto jare (ziarno); 2023-03-08019873212840.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Bączyk Piotr
Pęchratka Polska 74
18-305 Szumowo
wiśnia pospolita (owoce);
śliwa domowa (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
2023-02-10019873212741.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Marcin Bąk
Burdajny 20
14-407 Godkowo
łąka trwała (zielonka);
gryka zwyczajna (nasiona);
2023-02-22019873212872.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Bela Przemysław
Brzeg Głogowski 81
67-231 Żukowice
brzoskwinia (owoce);
śliwa domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
porzeczka czarna (owoce);
2022-12-25019873212709.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Dawid Bernatowicz
Białe Jeziorki 6
19-504 Dubeninki
koniczyna czerwona (zielonka); 2023-03-22019873213025.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Bernatowicz Jarosław
Białe Jeziorki 6
19-504 Dubeninki
koniczyna czerwona (zielonka); 2022-04-22019873213026.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Elżbieta Biała
Miodusy Stok 6
18-200 Wysokie Mazowieckie
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
2023-04-20019873212732.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Bieńkowski Roman
Klewno 35
11-440 Reszel
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2022-12-1601987322141644.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Biernacki Janusz
Łęg 9
05-520 Konstancin-Jeziorna



owies (ziarno);
2023-03-0701987322041619.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Mirosław Biernacki
Cieplinki 9
87-865 Izbica Kujawska
łąka trwała (sianokiszonka); 2023-03-10019873212947.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne BO-AGRO Sp. z o. o. w Boguszynie
Boguszyn 1
78-600 Wałcz
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
burak cukrowy (korzeń);
łubin biały na nasiona (nasiona);
2023-03-0301987322041873.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Agro Papryka Malwina Bocheńska
Grabowska Wola 62
26-414 Potworów
łąka trwała (siano);
łąka trwała (siano);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
2022-05-12019873215269.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Mariusz Jan Bogdanowicz
Bobrownik 12
11-100 Lidzbark Warmiński
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
ziemniak (bulwy);
łąka trwała (zielonka);
2023-01-22019873210404.013 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Jurand Bogocz
Sapałówka 18
19-520 Banie Mazurskie
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
pigwowiec japoński (owoce);
koniczyna czerwona (nasiona);
ziemniak (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-01-23019873210844.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Bogucki Krzysztof
Szulborze Wielkie ul. Bohaterów AK 20
07-324 Szulborze Wielkie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
wiśnia pospolita (owoce);
2023-01-11019873212770.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Boguski Zbigniew
Żebry 17
18-411 Śniadowo
koniczyna biała (zielonka); 2023-01-19019873212713.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Boksz Wojciech
Rogożajny Wielkie 9
16-407 Wiżajny
łąka trwała (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
2023-03-03019873212772.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Dariusz Borchet
Orzysz ul. 1 Maja 5
12-250 Orzysz
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
soczewica jadalna (nasiona);
owies (ziarno);
esparceta siewna (zielonka);
2023-03-14019873212039.011 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Łukasz Boroń
Wołowice 24
32-070 Czernichów
lucerna siewna (zielonka);
2023-02-10019873212856.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Jan Borowczak
Dobrowo 13
78-220 Tychowo
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
proso (ziarno);
owies (ziarno);
2023-01-26019873211072.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Łukasz Borowczak
Dobrowo 13
78-220 Tychowo
owies (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
proso (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2023-01-26019873211053.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Rafał Borowczak
Dobrowo 13
78-220 Tychowo
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2023-01-2601987322041860.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Krzysztof Zenon Borowski
Ruska Wieś 25
11-700 Mrągowo
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
2023-03-23019873212726.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Karol Borsukiewicz
Kromolin 2
67-231 Żukowice
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
malina (owoce);
czereśnia (owoce);
2022-12-25019873212722.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Brajczewski Wojciech
Rykacze 28
18-300 Zambrów
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
2023-01-11019873212765.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Brodowski Marcin Paweł
Skocze 13
19-500 Gołdap
pszenica zwyczajna jara (ziarno); 2022-02-02019873213529.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Brzeziński Bartłomiej Tomasz
Bronowo 12
78-320 Połczyn-Zdrój
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
2022-12-08019873215551.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Klaudia Budzińska
Dąbrowskie 15
19-335 Prostki
lucerna siewna (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-03-1501987322041862.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Bulak Katarzyna
Bażyny 52/A
11-130 Orneta
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2023-03-20019873212714.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Dariusz Buszowiecki
Wolnica 41
11-135 Lubomino
mieszanka zbożowa (zielonka);
owies (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
2023-02-28019873216468.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Marek Butkiewicz
Filipów Czwarty 8
16-424 Filipów
pszenżyto ozime (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-03-03019873213352.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Buza Jarosław
Białe Jeziorki 13
19-504 Dubeninki
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
lucerna siewna (siano);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
pastwisko trwałe (zielonka);
jęczmień jary (ziarno);
ziemniak (bulwy);
2023-01-26019873211901.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Sławomir Marcin Cekała
Warpuny 15
11-731 Sorkwity
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
kukurydza na kiszonkę (zielonka);
kukurydza na kiszonkę (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2022-11-26019873214014.011 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Chałupka Bartosz
Troszkowo 16
11-230 Bisztynek
nostrzyk biały (UD) (zielonka);
nostrzyk biały (UD) (nasiona);
2023-02-0601987322041874.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Chlewiński Andrzej
Sząbruk ul. Jagodowa 15
11-036 Gietrzwałd
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
ziemniak (bulwy);
borówka wysoka i średnia (owoce);
gryka zwyczajna (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
2023-02-02019873211328.014 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Chmielewski Krzysztof
Janczewo 10
18-430 Wizna
śliwa domowa (owoce);
brzoskwinia i nektaryna (owoce);
porzeczka (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
borówka wysoka i średnia (owoce);
aronia czarnoowocowa (owoce);
2023-01-19019873212715.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Krzysztof Chmielewski
Królikowo 13B
11-015 Olsztynek
koniczyna czerwona (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-03-14019873212930.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Chmieliński Zbigniew Krzysztof
Nowy Dwór Bratiański 30
13-304 Radomno
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
śliwa domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
orzech włoski (orzechy);
2023-01-01019873212921.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Chodźko Andrzej
Drelów ul. Nowa 31
21-570 Drelów
aronia czarnoowocowa (owoce);
porzeczka czerwona (owoce);
gorczyca biała (nasiona);
porzeczka czarna (owoce);
porzeczka czarna (owoce);
jagoda kamczacka (suchodrzew jadalny) (owoce);
agrest (porzeczka agrest) (owoce);
2023-01-0101987322041620.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Choiński Arkadiusz
Duchny Wieluny 7
18-312 Rutki Kossaki
jabłoń domowa (owoce); 2021-12-18019873212719.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Chojecki Wojciech Tomasz
Osiemborów 1
26-910 Magnuszew
łąka trwała (siano); 2023-04-18019873212950.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Chojnowski Adam
Stare Konopki 4
18-411 Śniadowo
owies (ziarno); 2023-01-16019873212965.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Chojnowski Robert
Sulki ul. Polna 1
18-413 Miastkowo
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
malina (owoce);
porzeczka czarna (owoce);
agrest (owoce);
czereśnia (owoce);
2023-01-11019873212780.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Choromański Albert
Janki Młode 1
07-407 Czerwin
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
czereśnia (owoce);
grusza domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2023-01-01019873212711.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Choromański Damian
Zaręby Choromany 17
18-220 Czyżew
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
aronia czarnoowocowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
malina (owoce);
2023-02-10019873212708.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Choromański Piotr
Zaręby Bolędy 18
18-220 Czyżew
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2023-03-14019873212873.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Choromański Robert
Zaręby Choromany 6
18-220 Czyżew
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
śliwa domowa (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
orzech włoski (orzechy);
2023-03-07019873212768.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Chrzon Sebastian
Botowo 50
11-300 Biskupiec
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
2022-12-2701987322041875.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Ciechacki Mariusz
Biskupiec ul. Okrężna 2
11-300 Biskupiec
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-02-11019873212938.006 PODGLĄD
Ciechański Michał Gospodarstwo Rolne
Zajączkowo 4
78-320 Połczyn Zdrój
facelia błękitna (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
2023-03-0501987322141656.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Ciesielska Izabela
Kierźliny 7
11-010 Barczewo
łąka trwała (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-03-26019873216187.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Cieślak Krzysztof Marek
Radosze 4
11-410 Barciany
żyto ozime (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
pszenica orkisz ozimy (ziarno);
nostrzyk żółty (nasiona);
2023-02-17019873214675.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Ciężki Marcin
Zagony 26
11-135 Lubomino
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
owies (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2022-02-02019873211614.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Ciok Marcin Paweł
Mysłaki 2A
14-310 Miłakowo
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
owies (ziarno);
lucerna mieszańcowa (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2022-11-27019873210782.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Ciupak Jacek
Węgorzyn 11
87-213 Ryńsk
jabłoń domowa (owoce); 2023-03-24019873212778.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Cwalina Jacek
Dzierzgi 13
18-414 Nowogród
jabłoń domowa (owoce); 2023-01-14019873212854.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Jan i Jadwiga Czajkowscy
Klarewo 2
12-230 Biała Piska
soczewica jadalna (nasiona);
owies (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
lucerna siewna (zielonka);
2023-01-2201987322041876.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Czajkowski Jarosław
Wrzesina 64A
11-042 Jonkowo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
soczewica jadalna (nasiona);
pszenżyto ozime (ziarno);
bobik (nasiona);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
2023-03-0301987322141857.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wojciech Czarnecki
Zalesie 28A
13-230 Lidzbark
nostrzyk biały (UR) (nasiona);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2023-02-17019873216189.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Czarnowski Marek
Borawskie-Awissa 41
19-213 Radziłów
łąka trwała (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (ziarno);
łubin biały na nasiona (nasiona);
2023-03-2401987322041699.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Czart Dawid
Zabłocie 20B
67-231 Żukowice
łąka trwała (zielonka); 2023-01-22019873212842.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Czart Jan
Zabłocie 20B
67-231 Żukowice
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2023-01-22019873212841.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Zenon Czerepaniak
Krelikiejmy 14/1
11-410 Barciany
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
bobik (nasiona);
2023-02-1301987322141677.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Maciej Czyrko
Sterławki Małe 27
11-500 Giżycko
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-01-09019873213537.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Czyżewski Jarosław
Suchawa 21
11-410 Barciany
brak2023-03-26019873215726.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wojciech Czyżyk
Cisówek 17
19-504 Dubeninki
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
pszenica orkisz ozimy (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
2023-01-26019873211904.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Daraż Józef
Kandyty 93
11-220 Górowo Iławeckie
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
2022-12-2401987322141678.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Paulina Dąbrowska
Dąbrowa Łazy 36
18-210 Szepietowo
orzech włoski (orzechy);
malina (owoce);
2023-03-24019873212933.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Dąbrowski Jacek
Szymanowo 38
11-731 Sorkwity
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
łąka trwała (zielonka);
soczewica jadalna (nasiona);
owies (ziarno);
2023-02-2501987322141858.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Dąbrowski Jarosław
Węgoryty 11
11-200 Bartoszyce
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
czereśnia (owoce);
orzech włoski (orzechy);
borówka wysoka i średnia (owoce);
jagoda kamczacka (suchodrzew jadalny) (owoce);
2022-12-25019873212976.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Przemysław Deka
Mszano 40
86-141 Lniano
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2022-12-24019873212981.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Dębski Mateusz
Rogiedle 21
11-135 Lubomino
owies (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
czereśnia (owoce);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-01-23019873210120.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Grzegorz Diakowicz
Dębnik 18A
11-440 Reszel
koniczyna czerwona (zielonka);
koniczyna czerwona (nasiona);
2022-12-13019873216190.003 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Marcin Długołęcki
Modzele 9
06-231 Młynarze
koniczyna czerwona (zielonka); 2023-03-26019873214509.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Dobrosielski Piotr
Szygi 39
06-230 Różan
ogórek (warzywa);
pomidor (warzywa);
czosnek (warzywa);
cebula szalotka (warzywa);
burak ćwikłowy (warzywa);
marchew jadalna (warzywa);
ziemniak (bulwy);
pietruszka korzeniowa (korzeń);
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
2023-02-03019873213988.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Dobrzycki Dawid
Stare Guty 3
18-507 Grabowo
lucerna mieszańcowa (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
2023-02-1601987322041871.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Dobrzycki Ireneusz
Surały 15
18-507 Grabowo
mieszanka zbożowa (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
pszenżyto jare (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jęczmień jary (ziarno);
2023-02-1601987322141859.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Domaszczyński Damian
Kraszewo 49
11-100 Lidzbark Warmiński
jabłoń domowa (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
2023-03-07019873212819.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Domurad Jakub
Guja 5
11-600 Węgorzewo
lucerna siewna (zielonka); 2023-03-2601987322141836.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Dorcia Dorota Rakowska
Pluszkiejmy 5
19-504 Dubeninki
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka zbożowa (zielonka);
ziemniak (bulwy);
2023-02-24019873212356.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Zbigniew Dowejko
Sobiechy 26
11-606 Budry
koniczyna czerwona (nasiona); 2023-03-1701987322141837.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Drągowski Witold
Żelazki 5
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
2022-11-27019873201009.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Dudko Monika
Pietrasze 4
19-500 Gołdap
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2022-11-27019873210157.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Artur Durał
Borków 34
67-221 Białołęka
jabłoń domowa (owoce); 2023-03-06019873210231.012 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Radosław Dworakowski
Perki Wypychy 3
18-218 Sokoły
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
lucerna siewna;
2022-01-29019873212756.005 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Zdzisław Dylnicki
Iwaśki 20
19-314 Kalinowo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
jęczmień ozimy (ziarno);
2023-03-0901987322141842.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Dzioba Konrad
Gruszów 32
32-120 Nowe Brzesko
porzeczka czarna (owoce); 2022-12-18019873212706.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Emilit Grzegorz
Garnki 18
78-230 Karlino
łąka trwała (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
owies (ziarno);
2023-01-27019873215587.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Fabisiak Kamil
Ceranów 7
08-322 Ceranów
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2022-12-18019873212835.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Fabisiak Mariusz
Ceranów 7
08-322 Ceranów
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2022-12-18019873212833.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne "FARMER" Wiesław Jamrozik
Hawłowice 10
37-560 Pruchnik
aronia czarnoowocowa (owoce); 2023-01-02019873213096.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Fedor Dorota
Mrągowo ul. Przemysłowa 9
11-700 Mrągowo
soczewica jadalna (nasiona);
bobik (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
owies (ziarno);
2022-11-2701987322041621.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Felter Witold
Srebrna 135
18-305 Szumowo
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2023-03-24019873212679.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Ferenc Hubert
Rogowo 4
06-210 Płoniawy Bramura
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
śliwa domowa (owoce);
orzech włoski (orzechy);
morela (owoce);
2023-01-02019873213039.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Ferenszkiewicz Marek
Ostre Bardo 28
78-320 Połczyn Zdrój
łąka trwała (zielonka);
nostrzyk biały (UD) (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-01-2701987322041793.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Filipek Adam
Jeżyczki 22
76-150 Darłowo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
groch siewny (w tym z rośliną podporową owsem) (nasiona);
2023-01-2301987322141860.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Filipkowski Piotr
Wiszowate 13
18-507 Grabowo
ziemniak (bulwy);
żyto ozime (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-02-2201987322141848.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Folga Natalia
Karczyn 4
66-110 Babimost
żyto ozime (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2023-02-1001987322141861.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Fołta Piotr Bartłomiej
Markowa 409
37-120 Markowa
jabłoń domowa (owoce); 2023-02-12019873212916.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Adam i Dorota Fordońscy
Chełmoniec 19
87-410 Kowalewo Pomorskie
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
orzech włoski (orzechy);
2023-03-05019873213037.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Freyer Robert
Górnica 28
78-607 Górnica
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
owies (ziarno);
2023-02-0801987322041839.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Piotr Gabiński
Sterławki Wielkie 10
11-520 Ryn
łąka trwała (siano);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
łąka trwała (sianokiszonka);
2023-02-22019873210275.012 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Maria i Dytmar Gadomscy
Miętkie 39
12-120 Dźwierzuty
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
2023-03-0301987322141850.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Gajek Mariusz
Nowa Wieś Ełcka ul. Szosa Bajtkowska 10
19-321 Ełk
nostrzyk biały (UD) (zielonka); 2023-02-0901987322141679.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Gałązka Krzysztof
Szablak 30
18-414 Nowogród
lucerna siewna (zielonka); 2023-01-15019873213048.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kamil Gardocki
Rydzewo-Świątki 4
18-500 Kolno
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-02-20019873210654.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Gardocki Sławomir
Kiełcze-Kopki 26
18-500 Kolno
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
lucerna mieszańcowa (zielonka);
2023-02-2201987322041789.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Gardocki Wojciech
Rożyńsk 31
12-250 Orzysz
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
2023-01-25019873213099.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Jacek Gawlik
Pożdżenice 183
97-425 Zelów
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
łąka trwała (siano);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
porzeczka (owoce);
gryka zwyczajna (nasiona);
gorczyca biała (nasiona);
jęczmień jary (ziarno);
koniczyna czerwona (nasiona);
jabłoń domowa (owoce);
2023-02-08019873214476.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Justyna Gawron
Płoskinia 24A
14-526 Płoskinia
bobik (nasiona); 2023-02-25019873214577.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Anna Gibas
Wielkie Stwolno 18
86-134 Dragacz
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2022-11-18019873213100.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Gibas Lech Władysław
Nowe Marzy 13
86-134 Dragacz
wiśnia pospolita (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2022-12-24019873213089.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Giczewski Tomasz
Rudziszki 28
11-600 Węgorzewo
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (sianokiszonka);
koniczyna czerwona (sianokiszonka);
łąka trwała (sianokiszonka);
lucerna siewna (sianokiszonka);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
łąka trwała (zielonka);
2023-03-24019873215655.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Gmur Sebastian
Bartoszyce ul. Andrzeja Wajdy 13/1
11-200 Bartoszyce
owies (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-02-05019873215665.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tomasz Gocaliński
Ławki 9
11-520 Ryn
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
owies (zielonka);
2022-12-23019873210283.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Godlewski Marcin
Godlewo Wielkie 42
07-322 Nur
jabłoń domowa (owoce); 2023-01-13019873212777.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Roman Godlewski
Godlewo Wielkie 25
07-322 Nur
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2023-01-13019873212700.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tomasz Godlewski
Dąbrowa Nowa Wieś 8
18-220 Czyżew
jabłoń domowa (owoce);
porzeczka (owoce);
malina (owoce);
orzech włoski (orzechy);
czereśnia (owoce);
2023-04-07019873212759.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Krzysztof Godzieba
Wolnica 5
11-135 Lubomino
jabłoń domowa (owoce);
łąka trwała (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2022-12-24019873201021.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Marcin Godzieba
Gronowo 6
11-135 Lubomino
jabłoń domowa (owoce); 2022-12-27019873213092.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Michał Golubiewski
Marcinowo 24
19-314 Kalinowo
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona); 2023-02-16019873212822.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Gołaszewski Paweł
Tybory Żochy 9
18-200 Wysokie Mazowieckie
koniczyna czerwona (zielonka); 2023-04-17019873212701.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Gosk Adam
Chomentowo 14
18-411 Chomentowo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2023-04-06019873215669.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Przemysław Goździewski
Franknowo 156
11-320 Jeziorany
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2023-02-08019873214471.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Góralczyk Alina
Lubsko ul. Moniuszki 13A
68-300 Lubsko
nostrzyk biały (UD) (zielonka); 2023-03-2401987322041791.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Górnacki Ryszard
Grębocin ul. Kolonia Papowska 9
87-122 Grębocin
łąka trwała (zielonka); 2023-02-01019873212805.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Górne Naszkiewicz Mariusz
Górne 4
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
lucerna siewna (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
ziemniak (bulwy);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
2023-02-18019873212210.009 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Górny Łukasz
Budwiecie 27
19-504 Dubeninki
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka zbożowa (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-01-08019873213162.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Górska Alicja
Wola Muntowska 7
11-700 Mrągowo
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona); 2023-01-2501987322041840.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Górska-Stelmach Katarzyna
Bażyny 44
11-130 Orneta
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-02-02019873212864.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Górski Andrzej
Karwowo 35
18-420 Jedwabne
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
2023-03-21019873215255.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Górski Łukasz
Wola Muntowska 7
11-700 Mrągowo
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona); 2023-01-2101987321941459.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Włodzimierz Górski
Wola Muntowska 7
11-700 Mrągowo
bobik (nasiona); 2023-01-2001987321941454.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Grabarek Dominik
Nowa Wieś 53
66-350 Bledzew
łąka trwała (zielonka);
soja zwyczajna (nasiona);
rzepak ozimy (nasiona);
2023-03-2201987322141862.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Bartosz Grabowski
Dwórzno 7
11-220 Górowo Iławeckie
pszenżyto ozime (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2022-12-25019873214156.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Grabowski Łukasz
Nowa Wieś Mała 3
11-040 Dobre Miasto
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
koniczyna czerwona (zielonka);
owies (ziarno);
2023-02-10019873215657.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Paweł Grajewski
Brodnica ul. Wczasowa 1C/14
87-300 Brodnica
łąka trwała (zielonka); 2023-03-26019873212800.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Małgorzata i Andrzej Grażulis
Suczki 5
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-01-19019873215334.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Grębski Piotr
Kwielice 80
59-150 Grębocice
śliwa domowa (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
2023-02-03019873212771.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Gronowski Jarosław
Szczepankowo 22
11-120 Dźwierzuty
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2023-02-15019873211188.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Piotr Grudzień
Skolity 33
11-008 Świątki
gryka zwyczajna (nasiona);
koniczyna czerwona (zielonka);
ziemniak (bulwy);
owies (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
2023-02-03019873211355.013 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Waldemar Grzegorczyk
Bąków 8
26-411 Rusinów
łąka trwała (siano); 2023-04-17019873212877.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Grzybińska Joanna
Dłużniewo 10
18-400 Łomża
koniczyna czerwona (zielonka); 2023-01-19019873212686.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Grzymkowska Krystyna
Konopki - Białystok 14
18-507 Grabowo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
żyto jare (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
kukurydza na kiszonkę (kiszonka);
kukurydza na kiszonkę (zielonka);
lucerna mieszańcowa (zielonka);
2023-02-1601987322041947.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Gut Jacek
Dłużec 26
11-710 Piecki
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2022-12-08019873212685.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Jarosław i Danuta Gutowscy
Komorowo 8B
12-230 Biała Piska
lucerna siewna (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-02-1501987322141560.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Piotr Gutowski
Biała Piska ul. Warmińska 1/22
12-230 Biała Piska
łąka trwała (zielonka); 2023-02-1001987322141553.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Gwardys Dorota
Linin 9
05-530 Góra Kalwaria
łąka trwała (siano);
czereśnia (owoce);
grusza domowa (owoce);
2023-01-15019873215335.004 PODGLĄD
Krasne Pole Gospodarstwo Rolne Piotr Gwiazdowski
Krasnopol 116
16-503 Krasnopol
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jagoda kamczacka (suchodrzew jadalny) (owoce);
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
jabłoń domowa (owoce);
2023-02-04019873212848.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Hernoga Zdzisław
Grębocin ul. Kowalewska 44
87-122 Grębocin
czereśnia (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
winorośl (owoce);
śliwa domowa (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
2023-02-02019873212862.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Hinzmann Robert
Kronowo 54
11-010 Barczewo
koniczyna czerwona (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
trawy w siewie czystym (zielonka);
owies (ziarno);
trawy w siewie czystym (nasiona);
koniczyna czerwona (nasiona);
2022-12-23019873211451.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Andrzej Hołub
Krosno 28
11-130 Orneta
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2023-02-0901987322141558.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Bartłomiej Homa
Rokietnica 301A
37-562 Rokietnica
malina (owoce); 2023-01-07019873212776.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Homa Witold
Rokietnica 301
37-562 Rokietnica
porzeczka czarna (owoce); 2023-01-13019873213005.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Horbowiec-Lisiecka Milena
Leśna Podlaska ul. Podleśna 21
21-542 Leśna Podlaska
gryka zwyczajna (nasiona);
malina (owoce);
2023-01-25019873215668.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Joanna Horoszkiewicz-Janka
Kamień Wielki ul. Gorzowska 6
66-460 Kamień Wielki
ostropest plamisty (nasiona); 2023-03-23019873214797.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tomasz Hryniewicz
Łanowicze Duże 5
16-427 Przerośl
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (nasiona);
wyka siewna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenżyto ozime (zielonka);
owies (nasiona);
2023-03-05019873214798.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Hryniewicz Tomasz
Karścino 5
78-230 Karlino
gryka zwyczajna (nasiona); 2023-04-2001987322141899.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Mariusz Hryszan
Lauda 1
11-100 Lidzbark Warmiński
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-02-28019873210276.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne "Hubertus" Strzelec Wiktor
Rokietnica 479
37-562 Rokietnica
aronia czarnoowocowa (owoce); 2023-01-13019873213276.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Łukasz Hulanicki
Zielonka Pasłęcka 23A
14-400 Pasłęk
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2023-01-08019873212758.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Paweł Hulanicki
Zielonka Pasłęcka 23A
14-400 Pasłęk
porzeczka czarna (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2023-01-08019873212828.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne IGROPOL Zbigniew Świerzbin
Rapa 7A
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
żyto ozime (ziarno);
aronia czarnoowocowa (owoce);
porzeczka (owoce);
łubin wąskolistny (nasiona);
2023-02-02019873214619.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Iwanyk Mirosław
Księżno 30
11-311 Kolno
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2022-12-21019873211184.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kazimierz i Anna Iwaszko
Chełchy 36
19-300 Ełk
groch siewny (w tym z rośliną podporową) w tym peluszka (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
lucerna siewna (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
jęczmień jary (ziarno);
wyka siewna (nasiona);
owies (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
2023-02-11019873212268.011 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Jabramowo Naszkiewicz Piotr
Górne 4
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-02-16019873212211.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Malwina Jacuś
Smardzów 53
67-222 Jerzmanowa
gryka zwyczajna (nasiona);
łubin biały na nasiona (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
2023-02-02019873213682.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tomasz Jacuś
Przesieczna 21C
59-160 Radwanice
gryka zwyczajna (nasiona);
łubin biały na nasiona (nasiona);
łubin biały na nasiona (nasiona);
2023-02-02019873210197.011 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Jaczewski Robert
Bażyny 21
11-130 Orneta
łąka trwała (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-02-0901987322141518.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Jagieła Janusz
Kromolin 41
67-231 Żukowice
łąka trwała (zielonka); 2023-01-21019873212753.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Jagłowski Mateusz
Lisy 40
19-520 Banie Mazurskie
jabłoń domowa (owoce);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
ziemniak (bulwy);
grusza domowa (owoce);
porzeczka czarna (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2022-12-18019873211750.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Małgorzata Jakowicz
Podwilcze 54/4
78-200 Białogard
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
kukurydza cukrowa (kolby);
owies (ziarno);
2023-03-2601987322141900.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tomasz Jakowicz
Podwilcze 41
78-200 Białogard
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
owies (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
2023-03-2601987322141901.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Janik Jarosław
Czerna 119
32-065 Krzeszowice
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-02-09019873212859.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tomasz Janik
Grabowo 3
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
2022-12-10019873212069.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Janowski Jerzy
Nowokornino 115
17-200 Hajnówka
soja zwyczajna (nasiona); 2023-03-2301987322141863.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Patryk Jaros
Bledzew ul. Plac Wiosny Ludów 1
66-350 Bledzew
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (nasiona); 2023-04-07019873215662.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Jarosz Krzysztof
Czarne 42
16-424 Filipów
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
2023-03-06019873212802.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Jarzębowicz Rajmund
Siedlisko 1
19-500 Gołdap
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2022-12-22019873211868.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Jerenkiewicz Tomasz
Bagienice 6A
11-700 Mrągowo
pszenżyto ozime (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
rzepak ozimy (nasiona);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona);
bobik (nasiona);
2023-03-0601987322141864.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Jezierski Zbigniew
Lewiczyn 83
05-622 Belsk Duży
mieszanka wieloletnia traw (siano);
jabłoń domowa (owoce);
2023-03-05019873216333.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Grzegorz Jędral
Jeżewo ul. Dworcowa 10A
86-131 Jeżewo
śliwa domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2022-12-23019873213170.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Robert Jobda
Dziecinów 52A
08-443 Sobienie Jeziory
żyto ozime (ziarno); 2022-02-23019873213374.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Judziński Jacek Stanisław
Twarda Góra 42
86-170 Nowe
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2022-11-19019873215529.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Jurek Jacek
Komorze 17
78-445 Łubowo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
ziemniak (bulwy);
żyto ozime (ziarno);
żyto jare (ziarno);
2023-03-0101987322142150.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kaczmarek Mateusz
Potrzebowo 28
64-150 Wijewo
żyto ozime (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
koniczyna czerwona (zielonka);
2023-04-20019873213377.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Roman Kaczmarek
Dargikowo 3
78-200 Białogard
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (nasiona);
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (zielonka);
2023-03-0701987322041634.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne "Kaczory" Elżbieta i Zdzisław Tokarz
Kaczory 3
11-420 Srokowo
koniczyna czerwona (zielonka); 2023-03-01019873213481.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kaczyński Robert
Bisztynek ul. Kolejowa 20/1
11-230 Bisztynek
groch siewny (w tym z rośliną podporową) w tym peluszka (w tym z rośliną podporową) (nasiona); 2022-12-23019873215510.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kalinowski Paweł
Lutry 4
11-311 Kolno
owies (ziarno); 2023-01-19019873213217.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kalinowski Tomasz 1
Dźwierzuty ul. Niepodległości 5A
12-120 Dźwierzuty
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2022-12-06019873213560.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kamiński Bolesław
Pomianowo 11
09-164 Dzierzążnia
jęczmień jary (ziele);
jeżówka purpurowa (ziele);
arcydzięgiel litwor (korzeń);
kozłek lekarski (korzeń);
prawoślaz lekarski (ziele);
lubczyk ogrodowy (liść);
jeżówka purpurowa (nasiona);
jeżówka purpurowa (korzeń);
arcydzięgiel litwor (nasiona);
lubczyk ogrodowy (korzeń);
lubczyk ogrodowy (nasiona);
jęczmień jary (ziarno);
kozłek lekarski (nasiona);
prawoślaz lekarski (korzeń);
prawoślaz lekarski (nasiona);
2022-11-26019873214935.008 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kamiński Łukasz
Michałowo Wróble 5
07-325 Boguty-Pianki
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-02-1601987322141519.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kamiński Piotr
Pomianowo 11
09-164 Dzierzążnia
owies (ziarno);
jeżówka purpurowa (ziele);
arcydzięgiel litwor (korzeń);
jeżówka purpurowa (nasiona);
jeżówka purpurowa (korzeń);
arcydzięgiel litwor (nasiona);
2022-12-18019873214789.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kanicz Marcin
Rybno ul. Kolonia 13
13-220 Rybno
owies (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
2023-03-12019873214819.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kaniuga Robert
Jeziorany Kolonie 15
11-320 Jeziorany
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
2023-01-11019873210131.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kantek Rafał
Gościno ul. ul. IV Dywizji Wojska Polskiego 46
78-120 Gościno
gryka zwyczajna (nasiona); 2023-03-0201987322141912.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kapusta Robert
Nowa Ruskołęka 17
07-305 Andrzejewo
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
grusza domowa (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
grusza domowa (owoce);
2023-02-02019873213103.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Maria Karbowska
Barzyna 7
14-411 Rychliki
gorczyca biała (nasiona);
czosnek (warzywa);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
czosnek (warzywa);
2023-02-25019873214820.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Karmiłowicz Władysław
Jabłońskie 7
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
2022-12-14019873214936.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Szymon Karwel
Kolonia Przerośl 51
16-427 Przerośl
Jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2023-02-28019873213183.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Karwowski Wojciech
Brzozowo 17
18-500 Kolno
owies (ziarno); 2023-02-08019873214001.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kasinowicz Tomasz
Troszkowo 1
11-230 Bisztynek
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
bobik (nasiona);
2022-12-17019873213747.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kasprowicz Ewa
Siemionki 28
11-510 Wydminy
pszenica orkisz ozimy (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
łąka trwała (sianokiszonka);
owies (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
żyto krzyca (UD) (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
cielęta do 6 miesięcy (do chowu);
cielęta do 6 miesięcy (żywiec);
opasy powyżej 6 miesięcy do 1 roku (żywiec);
jałówki powyżej 1 roku (do chowu);
opasy powyżej 1 roku (do chowu);
opasy powyżej 1 roku (żywiec);
jałówki cielne (do chowu);
krowy (do chowu);
2023-01-19019873211378.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kasprzak Łukasz
Rybocice 17
69-100 Słubice
łubin żółty na nasiona (nasiona); 2023-03-2601987322041713.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kaszuba Andrzej
Nowa Wieś 16
16-423 Bakałarzewo
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2023-03-02019873213184.006 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Grzegorz Kaźmierczak
Sadkowo 16
78-220 Tychowo
gryka zwyczajna (nasiona);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
żyto jare (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
2023-02-24019873213786.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Mariusz Kępka
Olszew 8A
05-610 Goszczyn
grusza domowa (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
2023-02-28019873215525.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Marcin Kęszczyk
Lubuszewo 1
11-300 Biskupiec
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
2023-03-06019873214825.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Paweł Kiełkiewicz
Pruszków ul. Daszyńskiego 52
05-800 Pruszków
gryka zwyczajna (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
2023-02-24019873216200.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kircio Bogdan
Sołtysowizna 11
11-220 Górowo Iławeckie
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-02-0101987322041888.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kisiel Sebastian
Olszewo 41b
11-730 Mikołajki
łąka trwała (zielonka);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
mieszanka strączkowo-zbożowa (ziarno);
lucerna siewna (nasiona);
pszenżyto ozime (ziarno);
2023-02-2801987322141865.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Grzegorz Klimaszewski
Węgorzewo ul. 11-go Listopada 23
11-600 Węgorzewo
bobik (nasiona); 2023-02-25019873213872.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Klimczak Tomasz
Danków 4A
66-510 Bobrówko
łąka trwała (zielonka); 2023-04-11019873214110.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Damian Rafał Kłapot
Romanów 20
05-610 Goszczyn
grusza domowa (owoce); 2023-02-03019873216201.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kłyszejko Dariusz
Krzeczkowo Gromadzyn 20
18-220 Czyżew
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
leszczyna (orzechy);
porzeczka czarna (owoce);
borówka wysoka i średnia (owoce);
aronia czarnoowocowa (owoce);
porzeczka czerwona (owoce);
orzech włoski (orzechy);
2023-04-11019873213150.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Knitter Marcin
Lekarty 82
13-300 Nowe Miasto Lubawskie
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
grusza domowa (owoce);
brzoskwinia (owoce);
2023-01-01019873213205.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kobyliński Marcin
Nowogród ul. Stacha Konwy 32
18-414 Nowogród
pszenżyto ozime (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2022-12-20019873212803.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kollas Krystian
Serock ul. Wyzwolenia 32
86-120 Pruszcz
łąka trwała (siano); 2023-03-08019873213189.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Konarzewski Mirosław
Czachy-Kołaki 3
18-315 Kołaki Kościelne
lucerna siewna (zielonka); 2023-04-12019873213206.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Konopka Jarosław
Ożary Wielkie 3
18-312 Rutki
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2023-03-26019873213112.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Konopka Tomasz
Świdry Dobrzyce 9
18-507 Grabowo
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
kukurydza na kiszonkę (kiszonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
2023-02-18019873214831.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Konopka Wojciech
Mieczki-Sucholaszczki 12
18-520 Stawiski
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
owies (ziarno);
kukurydza na kiszonkę (kiszonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-02-0801987322141926.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Jolanta Kontna
Konstantowo 11
86-120 Pruszcz
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2022-11-19019873213181.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Jacek Końka
Sarnowo 41
11-100 Lidzbark Warmiński
gryka zwyczajna (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
2022-12-17019873212250.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Grzegorz Koprowski
Morgi 5
16-427 Przerośl
jabłoń domowa (owoce); 2023-02-28019873213187.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Korneluk Ryszard
Zaścianki 20
14-420 Młynary
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-01-1301987322041896.002 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Korowaj Radosław
Mrągowo ul. os. Grunwaldzkie 3/32
11-700 Mrągowo
bobik (nasiona); 2023-01-1901987322041878.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Korzeniewski Marek
Bzowiec 22
11-135 Lubomino
owies (ziarno);
bobik (nasiona);
pastwisko trwałe (zielonka);
ziemniak (bulwy);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
łąka trwała (siano);
2023-02-1101987322041879.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Teresa Korzeń
Łukowa 111
23-412 Łukowa
malina (owoce); 2023-04-05019873213137.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Korzep Rafał
Józefowo 31
18-516 Mały Płock
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
2023-02-11019873215290.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kosińska Ewelina
Jackowice 17
99-440 Zduny
jagoda kamczacka (suchodrzew jadalny) (owoce); 2022-02-1101987322041622.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kostka Rafał
Pelnik 58B
14-105 Łukta
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
facelia błękitna (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
topinambur (bulwy);
koniczyna czerwona (zielonka);
pomidor (warzywa);
jabłoń domowa (owoce);
brukiew pastewna (korzeń);
ziemniak (bulwy);
2023-04-1101987322142061.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kośka Maria
Sadkowo 6
78-220 Tychowo
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-02-22019873211689.012 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Stefan Kotecki
Nowe Marcinkowo 4A
11-300 Biskupiec
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (sianokiszonka);
łąka trwała (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-02-2401987322041637.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Rafał Kowalczyk
Mojtyny 5
11-300 Biskupiec
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (ziarno);
cielęta do 6 miesięcy (do chowu);
cielęta do 6 miesięcy (żywiec);
jałówki powyżej 1 roku (do chowu);
opasy powyżej 1 roku (do chowu);
krowy (do chowu);
2023-01-12019873213587.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kowalczyk Zbigniew
Zabiele 7
07-411 Rzekuń
śliwa domowa (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
brzoskwinia (owoce);
2023-02-09019873213214.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kowalewski Ariel
Wapnik 31
11-135 Lubomino
owies (ziarno);
facelia błękitna (nasiona);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2023-02-03019873213281.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kowalewski Józef
Bargłów Kościelny 6
16-320 Bargłów Kościelny
lucerna siewna (zielonka); 2023-01-13019873213190.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kowalewski Michał
Telążna Leśna 11
87-815 Smólnik
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
porzeczka czarna (owoce);
porzeczka czerwona (owoce);
2023-02-28019873213288.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kownacki Piotr
Krzemianka 13
16-404 Jeleniewo
mieszanka zbożowa (ziarno);
jęczmień ozimy (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jęczmień jary (ziarno);
pastwisko trwałe (zielonka);
groch siewny w tym peluszka (nasiona);
pszenżyto ozime (ziarno);
jabłoń domowa (owoce);
2023-01-22019873214109.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kozera Jacek
Więcław 32
78-316 Brzeżno
lucerna mieszańcowa (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-03-2601987322141691.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kozicki Adam
Łążyn 19
14-260 Lubawa
łąka trwała (zielonka);
gryka zwyczajna (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (ziarno);
2023-02-15019873214836.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Krajewski Andrzej
Święck Wielki 4
18-200 Wysokie Mazowieckie
orzech włoski (orzechy); 2023-04-11019873213156.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Michał Krajewski
Krajewo Białe 4
18-300 Zambrów
jabłoń domowa (owoce);
porzeczka (owoce);
grusza domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2023-02-09019873213107.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kramarz Marek
Grójec ul. Juliana Tuwima 2
05-600 Grójec
aronia czarnoowocowa (owoce);
świdośliwa (owoce);
łąka trwała (siano);
2022-12-27019873213380.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kramkowski Paweł
Budwiecie 2
19-504 Dubeninki
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
2023-03-0501987322142175.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Krawczyk Bartosz
Krupy 48
76-150 Darłowo
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
malina (owoce);
morela (owoce);
borówka wysoka i średnia (owoce);
2022-12-3101987322141693.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Adam Kręcki
Warkałki 15A
14-310 Miłakowo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-02-15019873214790.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Krępski Bogusław
Rogowo 18
06-210 Płoniawy-Bramura
koniczyna czerwona (zielonka); 2023-01-01019873212946.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Krępski Piotr
Rogowo 18
06-210 Płoniawy-Bramura
ogórek (warzywa);
pietruszka korzeniowa (warzywa);
marchew jadalna (warzywa);
burak ćwikłowy (warzywa);
koper ogrodowy (ziele);
cebula zwyczajna (warzywa);
fasola szparagowa (warzywa);
dynia zwyczajna (warzywa);
2023-01-01019873212818.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Janusz Krówka
Połczyn-Zdrój ul. Armii Krajowej 8
78-320 Połczyn-Zdrój
żyto ozime (ziarno); 2023-03-0101987322141694.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Włodzimierz Kruszka
Kruszynek 41
87-853 Kruszyn
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
śliwa domowa (owoce);
orzech włoski (orzechy);
2023-01-25019873213204.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Krużykowski Łukasz
Skocze 18
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
2022-12-14019873212115.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kryścio Romuald
Kiepojcie 6
19-504 Dubeninki
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
ziemniak (bulwy);
2023-01-08019873212255.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Ryszard Krzemiński
Warszawa ul. Janowskiego 52/58
02-784 Warszawa
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
żyto jare (ziarno);
2023-03-09019873210490.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Krzeszowski Kamil
Rokietnica 654
37-562 Rokietnica
rabarbar (część zielona rośliny); 2022-12-31019873213191.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kubicki Mariusz
Buczek 42
78-200 Białogard
ziemniak (bulwy);
pszenżyto ozime (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
2023-03-0901987322141699.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Mateusz Kubicki
Buczek 42
78-200 Białogard
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
2023-03-0901987322141937.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Rafał Kubicki
Romankowo 30
11-210 Sępopol
ziemniak (bulwy); 2022-12-24019873213383.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Danuta Kuc
Wielkanoc 43
32-075 Gołcza
lucerna mieszańcowa (zielonka); 2023-02-25019873213279.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Paweł Kucharewicz
Kiwity 56
11-106 Kiwity
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2023-02-01019873213384.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kucharski Mariusz
Gwiazdowo 30
76-124 Gwiazdowo
grusza domowa (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2023-01-25019873213259.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kucharz Grzegorz
Wierzbica 17
32-241 Kozłów
łąka trwała (zielonka); 2023-04-07019873213195.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Sławomir Kucharz
Wierzbica 17
32-241 Kozłów
łąka trwała (zielonka); 2023-04-11019873213193.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kulesza Krzysztof
Stare Grodzkie 26
18-208 Kulesze Kościelne
koniczyna czerwona (zielonka); 2023-03-26019873212987.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kulesza Piotr
Cholewy Kołomyja 5
18-315 Kołaki Kościelne
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
2023-01-05019873213106.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kupibida Marcin Jan
Budzewo 40
11-606 Budry
koniczyna czerwona (sianokiszonka);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
ziemniak (bulwy);
łąka trwała (siano);
2023-01-0401987322141574.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kurantowicz Andrzej
Bzowiec 3
11-135 Lubomino
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
grusza domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
czereśnia (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
2022-12-25019873213285.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Bartosz Kurantowicz
Bzowiec 3
11-135 Lubomino
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2023-03-21019873215514.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Aneta Kurek
Grochowice 27
67-240 Kotla
owies (ziarno); 2023-02-16019873214841.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Krzysztof Kurek
Grochowice 27
67-240 Kotla
owies (ziarno);
jęczmień jary (ziarno);
2023-02-22019873213745.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Robert Kurkowski
Tyszki-Łabno 12
18-500 Kolno
żyto ozime (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
lucerna mieszańcowa (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
jęczmień ozimy (ziarno);
2023-02-22019873216358.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kurowski Mirosław
Otwock ul. Górna 6/13
05-400 Otwock
aronia czarnoowocowa (owoce); 2023-04-01019873213401.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kurpiewski Wojciech
Dzierzgi 17
18-414 Nowogród
lucerna siewna (sianokiszonka); 2023-04-20019873212988.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Jakub Kusior
Lipowa Góra Wschód 13A
12-100 Szczytno
żyto ozime (ziarno);
jęczmień ozimy (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
pszenżyto jare (ziarno);
jęczmień jary (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2023-01-2601987322141578.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolnicze Maciej Kusior
Lipowa Góra Wschód 13A
12-100 Szczytno
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
jęczmień jary (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
2023-02-1801987322141579.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kutrasiewicz Dariusz
Krokowo 51
11-320 Jeziorany
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
2022-11-26019873215579.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kuźma Wiesława
Tuligłowy 9
37-562 Rokietnica
porzeczka czarna (owoce); 2023-02-28019873213212.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Arnold Kwiatek
Złotniki 12
32-125 Wawrzeńczyce
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-02-20019873212761.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Marcin Kwiatkowski
Wielochowo 20
11-100 Lidzbark Warmiński
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenżyto ozime (zielonka);
2023-02-1101987322141575.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Zbigniew Kwiatkowski
Lesk 20A
19-400 Olecko
porzeczka (owoce); 2023-01-14019873216360.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Latała Piotr
Wawrzeńczyce 184
32-125 Wawrzeńczyce
łąka trwała (zielonka); 2023-02-20019873212728.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Latus Janusz
Przesieczna 18
59-160 Radwanice
żyto ozime (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
owies (ziarno);
jęczmień ozimy (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
2023-02-25019873214099.012 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Latus Karol
Przesieczna 18
59-160 Radwanice
gryka zwyczajna (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
2023-02-09019873214098.013 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Legat Zbigniew
Orzechowo 68
11-040 Dobre Miasto
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (siano);
aronia czarnoowocowa (owoce);
łąka trwała (siano);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
owies (ziarno);
ziemniak (bulwy);
łąka trwała (sianokiszonka);
jabłoń domowa (owoce);
porzeczka (owoce);
malina (owoce);
jałówki powyżej 6 miesięcy do 1 roku (do chowu);
krowy (do chowu);
krowy (mleko);
buhaje (żywiec);
2023-02-01019873214933.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Legień Wiesław
Wieprz ul. Wrzosowa 5
34-122 Wieprz
lucerna siewna (zielonka);
2023-02-09019873212784.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Lęgieć Marcin
Żelimucha 24
78-200 Białogard
owies (ziarno);
ziemniak (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
borówka wysoka i średnia (owoce);
2023-02-1001987322141949.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Konrad Legucki
Cesinów Las 4
05-620 Błędów
jabłoń domowa (owoce); 2023-03-16019873215911.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Lendzion Wojciech
Koszoły 60
21-532 Łomazy
gorczyca biała (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
łąka trwała (siano);
ziemniak (bulwy);
jabłoń domowa (owoce);
seradela uprawna na nasiona (nasiona);
malina (owoce);
jagoda kamczacka (suchodrzew jadalny) (owoce);
owies (ziarno);
2023-02-01019873213321.006 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Leszczyński Rafał
Prosienica 35
07-300 Ostrów Mazowiecka
jabłoń domowa (owoce); 2022-02-11019873212949.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Lewandowski Krzysztof
Jonkowo ul. Koralowa 9
11-042 Jonkowo
koniczyna czerwona (nasiona);
koniczyna czerwona (zielonka);
łąka trwała (siano);
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
facelia błękitna (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
2023-02-05019873214847.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Lewandowski Sebastian
Pierwągi 5
11-311 Kolno
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
2023-03-2001987322141576.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Liszewski Krzysztof
Pisanica 28
19-314 Kalinowo
żyto ozime (ziarno); 2023-01-27019873215316.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Lutostański Paweł
Lutostań 12
18-400 Łomża
soczewica jadalna (zielonka);
gryka zwyczajna (zielonka);
gorczyca biała (zielonka);
2023-03-0601987322141866.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Artur Luty
Budry al. Wojska Polskiego 36
11-606 Budry
rzodkiew oleista (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (siano);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (nasiona);
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
gorczyca biała (nasiona);
lucerna mieszańcowa (sianokiszonka);
łąka trwała (siano);
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
gorczyca biała (nasiona);
nostrzyk biały (UD) (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
seradela uprawna na nasiona (nasiona);
koniczyna czerwona (sianokiszonka);
koniczyna czerwona (nasiona);
lucerna mieszańcowa (nasiona);
2023-01-25019873213910.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Łaskowski Dariusz
Czarne 32
16-424 Filipów
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2023-03-06019873212958.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Łączkowski Radosław
Podrzewie ul. Długa 53
64-541 Podrzewie
łubin wąskolistny (sianokiszonka); 2023-02-23019873215291.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Jarosław i Agnieszka Łojewscy
Laski Małe 26
19-335 Prostki
jabłoń domowa (owoce); 2023-04-01019873213604.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Łuciw Mirosław
Lesiska 56
14-407 Godkowo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
2023-03-1401987322141867.001 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Łuksza Józef
Kiersztanowo 5
11-320 Jeziorany
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-02-23019873215652.004 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Łuniewska Wioletta
Godlewo-Milewek 8
07-322 Nur
śliwa domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
2023-02-03019873212855.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Łuński Łukasz
Bałowo 6
11-731 Sorkwity
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-02-2501987322141868.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Macewicz Bogdan
Zajączkowo 4
78-320 Połczyn Zdrój
jęczmień jary (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
porzeczka (owoce);
facelia błękitna (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
leszczyna (orzechy);
2023-02-2301987322141584.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Andrzej Macina
Szczepanki 1A
11-510 Wydminy
łąka trwała (zielonka);
lucerna mieszańcowa (zielonka);
2023-01-1101987322041930.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Macina Jarosław
Szczepanki 1A
11-510 Wydminy
lucerna siewna (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-01-1101987322041925.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Adam Mackiewicz
Pochwałki 6/3
11-606 Budry
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
owies (ziarno);
2023-03-13019873214859.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Izabela Majewska
Gildnica 1
72-314 Radowo Małe
nostrzyk biały (UD) (nasiona); 2023-03-14019873215621.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Majewski Dariusz
Żelimucha 3
78-200 Białogard
kapusta głowiasta biała (warzywa);
cebula zwyczajna (warzywa);
żyto ozime (ziarno);
ziemniak (bulwy);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2023-03-2601987322141961.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Janusz Majewski
Gildnica 1
72-314 Radowo Małe
owies (ziarno);
nostrzyk biały (UD) (nasiona);
2023-03-14019873214861.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Makarczuk-Jackowska Beata
Wólka Kijewska 1A
19-400 Olecko
groch siewny (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
rzodkiew oleista (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (ziarno);
facelia błękitna (nasiona);
2023-02-01019873212422.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Makarczuk-Jackowski Marcin
Wólka Kijewska 1A
19-400 Olecko
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
słonecznik oleisty (nasiona);
kukurydza na ziarno (ziarno);
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona);
groch siewny (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
rzodkiew oleista (nasiona);
owies (ziarno);
facelia błękitna (nasiona);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
pszenica orkisz jary (ziarno);
ostropest plamisty (nasiona);
2023-02-01019873210956.013 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Makowski Jacek
Dworna 2
18-414 Sławiec
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
owies (ziarno);
2022-12-27019873216368.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Maleszewski Grzegorz
Studnica 8
11-320 Jeziorany
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2022-12-24019873212952.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Zbigniew Maleszewski
Żegoty 87
11-106 Kiwity
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona);
2023-01-2201987322141577.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Malicki Daniel
Komalwy 10
11-008 Świątki
bobik (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-02-09019873213708.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Malinowski Norbert
Wola Zambrowska 95
18-300 Zambrów
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2022-01-29019873212857.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Paweł Maliszewski
Kolonie Jeziorany 16
11-320 Jeziorany
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
2023-02-24019873215513.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Małkowski Daniel
Mieczki-Abramy 15
07-405 Troszyn
seradela uprawna (zielonka); 2023-03-06019873212812.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Marchewka Stanisław
Zabiele 109 A
18-500 Kolno
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-02-10019873215254.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Stanisław Marchewka
Wilczkowice Dolne 10
26-910 Magnuszew
jabłoń domowa (owoce); 2023-04-19019873216475.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Marchlewski Włodzimierz
Szczytno ul. Barczewskiego 1/7
12-100 Szczytno
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
żyto jare (ziarno);
soczewica jadalna (bez rośliny podporowej) (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
2023-02-0101987322041932.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Piotr Markowski
Główka 1
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka zbożowa (zielonka);
ziemniak (bulwy);
2023-02-12019873200809.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Masiewicz Dariusz
Piętki 1A
19-314 Kalinowo
nostrzyk biały (UD) (zielonka); 2023-04-01019873215506.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Matyjasek Piotr
Skop 24
11-520 Ryn
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
lucerna mieszańcowa (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
nostrzyk biały (UD) (zielonka);
2023-03-14019873210645.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Paweł Mazik
Rychówko 2
78-200 Białogard
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2023-03-0901987322041936.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolna Jan i Jolanta Mełech
Popioły 25/A
11-606 Budry
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
2023-04-18019873210811.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Bożena i Sławomir Mentel
Rogajny 7
19-504 Dubeninki
żyto ozime (ziarno); 2023-02-22019873212881.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Marcin Mentel
Rogajny 7
19-504 Dubeninki
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-01-26019873213241.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Ryszard Michalik
Rolnowo 6
14-300 Morąg
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
grusza domowa (owoce);
agrest (owoce);
porzeczka (owoce);
2023-01-06019873212963.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Michaliszyn Mateusz
Grabiążek 1
78-460 Barwice
owies (ziarno);
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona);
żyto ozime (słoma);
żyto ozime (ziarno);
2023-02-16019873214907.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Mariusz Michalski
Paprotnia 18
26-902 Grabów nad Pilicą
łąka trwała (siano);
żyto ozime (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
aronia czarnoowocowa (owoce);
gryka zwyczajna (nasiona);
owies (ziarno);
2023-02-24019873211940.011 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Krzysztof i Elżbieta Michałów
Maciejowa Wola 7
19-520 Banie Mazurskie
koniczyna czerwona (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (ziarno);
ziemniak (bulwy);
2023-02-01019873212219.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Micielska-Kowalczyk Ewa
Kładno 16
76-038 Dobrzyca
łąka trwała (zielonka); 2023-03-1601987322141869.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Miłosz Romuald
Nerwiki 1
11-220 Górowo Iławeckie
jęczmień jary (ziarno);
owies (ziarno);
2023-02-2301987322141870.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Minoga 94 Joanna Jabłońska-Leśniak
Bibice Szkolna 5
32-087 Bibice
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (siano);
czereśnia (owoce);
grusza domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
łąka trwała (siano);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
2023-02-12019873214360.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Mioduszewski Andrzej
Jawory Klepacze 33
18-312 Rutki
jabłoń domowa (owoce);
leszczyna (orzechy);
wiśnia pospolita (owoce);
2023-02-15019873212884.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Mioduszewski Sebastian
Miodusy Stok 18
18-200 Wysokie Mazowieckie
jabłoń domowa (owoce); 2023-04-17019873212885.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Mizio Mateusz
Szylina Wielka 2
11-200 Bartoszyce
łąka trwała (zielonka); 2023-02-01019873211269.011 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Modzelewski Łukasz
Grzymały 21
18-414 Nowogród
lucerna siewna (zielonka); 2023-01-22019873212682.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Modzelewski Marek
Duchny Młode 5
18-411 Śniadowo
koniczyna czerwona (zielonka); 2023-01-25019873212900.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Marian Modzelewski
Stręgielek 3A
11-610 Pozezdrze
łąka trwała (siano);
dynia zwyczajna (warzywa);
lucerna siewna (sianokiszonka);
2023-04-01019873214871.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Moeck Adam
Kruzy 31
11-311 Kolno
mieszanka wieloletnia traw (siano);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
łąka trwała (sianokiszonka);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
łąka trwała (sianokiszonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
kukurydza na kiszonkę (kiszonka);
ziemniak (bulwy);
owies (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (słoma);
pszenica zwyczajna jara (słoma);
mieszanka zbożowa (słoma);
owies (słoma);
mieszanka wieloletnia traw (nasiona);
cielęta do 6 miesięcy (do chowu);
cielęta do 6 miesięcy (żywiec);
jałówki powyżej 1 roku (do chowu);
opasy powyżej 1 roku (do chowu);
krowy (do chowu);
2022-12-0701987321941716.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Mokosa Igor
Orzechowo 14
05-604 Jasieniec
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
aronia czarnoowocowa (owoce);
2023-01-26019873215888.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Mokrzycki Piotr
Barycz 25
37-723 Stubno
jabłoń domowa (owoce); 2022-12-07019873212903.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Dariusz Mor
Rogajny 4
19-504 Dubeninki
żyto ozime (ziarno); 2023-01-25019873213973.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Marcin Murawski
Siennica Gizy 2
18-220 Czyżew
jabłoń domowa (owoce); 2023-04-01019873212808.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Murawski Stanisław
Osetnik 44
11-130 Orneta
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
bobik (nasiona);
owies (zielonka);
owies (ziarno);
koniczyna czerwona (nasiona);
2023-01-19019873212202.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Mariusz Musiał
Stradomno 39
14-200 Iława
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
2023-03-0301987322141976.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Ryszard Mysiukiewicz
Szurpiły 20
16-404 Jeleniewo
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2023-01-26019873212830.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Jarosław Józef Nabzdyk
Paradów 2
63-860 Pogorzela
łąka trwała (zielonka); 2023-03-20019873212853.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Nadolski Paweł
Tylice 76
13-300 Nowe Miasto Lubawskie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-04-01019873212904.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Naduk Monika
Warka ul. Zawadzkiego 3
05-660 Warka
jabłoń domowa (owoce);
2023-04-18019873214874.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Naruszewicz Grzegorz
Nowe Raczki 2
19-404 Wieliczki
lucerna siewna (zielonka); 2023-04-01019873213521.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Adam Narwojsz
Szymonka 64/1
11-520 Ryn
łąka trwała (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (nasiona);
2023-02-22019873210746.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Józef Nawrocki
Główka 34
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-02-11019873210625.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Mariusz Nawrocki
Surzyki Wielkie 7
14-330 Małdyty
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2023-04-01019873212962.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Nawrocki Paweł
Główka 34
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
ziemniak (bulwy);
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (zielonka);
2023-04-0101987322141979.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Niemczyk Anna
Zabłocie ul. Solna 8
43-246 Strumień
soczewica jadalna (nasiona); 2023-02-2001987322141872.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Niemczyk Grażyna
Zabłocie ul. Solna 8
43-246 Strumień
soczewica jadalna (nasiona);
2023-02-2001987322141873.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Niestępski Karol
Bobino Wielkie 9
06-210 Płoniawy Bramura
lucerna mieszańcowa (zielonka); 2023-02-02019873212793.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Niestępski Paweł
Bobino Wielkie 9
06-210 Płoniawy Bramura
seradela uprawna (zielonka); 2023-02-02019873212792.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Nietkowice Szyszko Henryka
Zielona Góra ul. Strumykowa 21C/1
65-101 Zielona Góra
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
ziemniak (bulwy);
owies (ziarno);
soja zwyczajna (nasiona);
pszenżyto ozime (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
słonecznik oleisty (nasiona);
lucerna mieszańcowa (zielonka);
gryka zwyczajna (nasiona);
jałówki cielne (do chowu);
krowy (do chowu);
kozy matki (do chowu);
kozy matki (mleko);
pozostałe kozy (do chowu);
2023-02-0101987322141874.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Niski Adam
Dobry 63
14-407 Godkowo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
owies (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
bobik (nasiona);
jabłoń domowa (owoce);
2022-12-23019873215443.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Nitkowski Ryszard
Kałęczyny 27
19-300 Ełk
jabłoń domowa (owoce); 2023-03-07019873213603.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Robert Nowacki
Stręgielek 43
11-610 Pozezdrze
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-04-19019873212022.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Nowak Maciej
Zadąbrowie 20A
37-716 Orły
malina (owoce); 2022-12-31019873212850.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Olender Paweł
Świetajno ul. Kościelna 7
12-140 Świętajno
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-02-24019873214016.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Olender Sylwester
Świętajno ul. Kościelna 7
12-140 Świętajno
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-02-24019873211837.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Olewniczak Jarosław
Mchowo 2
06-300 Przasnysz
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
śliwa domowa (owoce);
orzech włoski (orzechy);
2023-01-01019873212901.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Onopiuk Łukasz
Spiczki 19
17-106 Orla
łąka trwała (zielonka); 2022-12-21019873213733.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Onopiuk Piotr
Bielsk Podlaski ul. Kleszczelowska 15
17-100 Bielsk Podlaski
łąka trwała (zielonka); 2022-12-21019873213731.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Piotr Ordowski
Górki 3
21-230 Sosnowica
łąka trwała (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
wrotycz maruna (ziele);
brokuł włoski (warzywa);
gryka zwyczajna (nasiona);
seler naciowy (warzywa);
kalafior (warzywa);
kapusta głowiasta biała (warzywa);
truskawka (owoce);
2023-01-13019873214043.006 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Osojca Sebastian
Rumy 105
12-120 Dźwierzuty
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenżyto ozime (sianokiszonka);
lucerna siewna (zielonka);
wyka siewna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
pszenżyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
2023-02-28019873214884.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Owczarek Andrzej
Jabłońskie 9
19-500 Gołdap
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2022-11-30019873214784.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Jarosław Ożubko
Godkowo 19
14-407 Godkowo
owies (ziarno); 2022-12-23019873213739.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Natalia Pakuliniewicz
Goleń 9
11-710 Piecki
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-01-1601987322041845.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Paweł Paszkiewicz
Drożków 6
68-200 Żary
łąka trwała (zielonka);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2023-03-26019873215631.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Ewelina Pauperowicz
Wajsnory 13
11-200 Bartoszyce
koniczyna czerwona (zielonka); 2023-03-15019873210566.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Pawłowicz Artur
Dąbrowa Łazy 3
18-210 Szepietowo
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
2022-01-01019873212127.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Beata Pawłowicz
Warszawa ul. Brodzik 12
02-967 Warszawa
trawy w siewie czystym (UW) (nasiona);
trawy w siewie czystym (UW) (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-03-26019873214033.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Michał Pawłowski
Mątki 51
11-042 Jonkowo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
2022-12-24019873214893.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Pawłusiak Małgorzata
Pierwągi 5
11-311 Kolno
koniczyna czerwona (zielonka); 2023-03-2101987322141680.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Łukasz Pencarski
Pieszkowo 12
11-220 Górowo Iławeckie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
koniczyna czerwona (zielonka);
owies (ziarno);
2022-12-13019873215472.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Pepłowski Tomasz
Dyszobaba 148
06-230 Różan
seradela uprawna na nasiona (nasiona);
owies (ziarno);
łubin żółty na nasiona (nasiona);
lucerna mieszańcowa (zielonka);
owies (ziarno);
mieszanka strączkowo-zbożowa (ziarno);
2023-02-19019873215349.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Janusz Petrusewicz
Jeziorko 22
11-520 Ryn
owies (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
owies (magazyn);
2023-02-18019873213728.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Dariusz Pewniak
Świerki 178
57-450 Ludwikowice Kłodzkie
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-02-10019873211811.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Piasecki Andrzej
Bażyny 48
11-130 Orneta
jabłoń domowa (owoce); 2023-03-23019873212735.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Pielas Ewa
Mroczków Gościnny 26
26-300 Opoczno
łąka trwała (sianokiszonka);
pszenżyto jare (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
jabłoń domowa (owoce);
owies (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-02-2801987322142168.001 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Krystyna i Cezary Pieniek
Rumy 158
12-120 Dźwierzuty
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-02-24019873216377.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Pieńkowska Jolanta
Kąkolewice 6
73-155 Węgrzyno
łąka trwała (zielonka);
len oleisty (nasiona);
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona);
facelia błękitna (nasiona);
gorczyca biała (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
proso (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
żyto jare (ziarno);
pszenica orkisz jary (ziarno);
2023-02-24019873214899.005 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Pieńkowski Mateusz
Kąkolewice 6
73-155 Węgorzyno
łąka trwała (zielonka);
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona);
mieszanka gorczycy białej i seradeli uprawnej (nasiona);
len oleisty (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
gryka zwyczajna (nasiona);
owies (ziarno);
mieszanka strączkowo-zbożowa (ziarno);
gorczyca biała (nasiona);
proso (ziarno);
żyto jare (ziarno);
pszenica orkisz jary (ziarno);
2023-02-24019873214900.005 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tomasz Pieszko
Młynowo 9
11-700 Mrągowo
łąka trwała (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
soczewica jadalna (nasiona);
owies (ziarno);
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona);
2023-01-26019873215788.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Bogusław Pietrołaj
Żywa Woda 14
16-404 Jeleniewo
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
leszczyna (orzechy);
śliwa domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
2023-01-23019873212747.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Dariusz Pietruszewski
Gołdap ul. Władysława Reymonta 9
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
malina (owoce);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2022-11-20019873213971.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Pietrzak Jan Łukasz
Gruczno ul. Świecka 28
86-100 Świecie
łąka trwała (siano); 2022-12-27019873216373.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Pietrzak Robert
Dłużniewo Małe 27a
09-440 Staroźreby
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
kukurydza na ziarno (ziarno);
soczewica jadalna (nasiona);
facelia błękitna (nasiona);
gorczyca biała (nasiona);
2023-03-1301987322141736.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Pietrzak Waldemar
Długowola 58
05-610 Goszczyn
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
czereśnia (owoce);
2022-12-27019873216456.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Piętka Waldemar
Skop 32
11-520 Ryn
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
lucerna mieszańcowa (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-03-20019873210281.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Józef Piotrowski
Gacki 46
86-140 Drzycim
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2022-11-20019873213596.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Piotrowski Stanisław
Turzno ul. Wierzbowa 2
87-148 Łysomice
jabłoń domowa (owoce); 2023-01-23019873213544.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Pióro Anna
Olszewo Węgorzewskie 42/2
11-606 Budry
bobik (nasiona);
mieszanka zbożowa (ziarno);
łąka trwała (siano);
łąka trwała (zielonka);
ziemniak (bulwy);
2023-02-24019873213762.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Pluta Marek
Henrykowo 57
11-130 Orneta
łąka trwała (zielonka);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
koniczyna czerwona (zielonka);
kukurydza na kiszonkę (kiszonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
rzepak ozimy (nasiona);
2023-02-0901987322141875.001 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Płoski Zbigniew
Waśniewo-Grabowo 2
13-111 Janowiec Kościelny
bobik (nasiona);
soczewica jadalna (nasiona);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
pszenżyto jare (ziarno);
2023-03-2301987322141876.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Bogdan Pochodaj
Wilczęta 36
14-405 Wilczęta
bobik (nasiona); 2023-02-2401987322041940.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Pochodaj Tomasz
Wilczęta 36
14-405 Wilczęta
bobik (nasiona); 2022-03-06019873213582.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Podleśny Paweł
Chomice 15
18-218 Sokoły
jabłoń domowa (owoce); 2023-04-11019873213743.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Andrzej i Agnieszka Podpirko
Jagoczany 12
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
koniczyna czerwona (nasiona);
lucerna siewna (nasiona);
lucerna siewna (zielonka);
2023-01-21019873215273.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Pojawa Karol
Boczki 1
19-504 Dubeninki
pszenżyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
2022-12-18019873213894.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Artur Połom
Miłakowo ul. Dworcowa 4
14-310 Miłakowo
gryka zwyczajna (nasiona);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2022-11-30019873215527.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Poniatowski Robert
Miodusy-Dworaki 1
17-322 Perlejewo
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
czereśnia (owoce);
2022-12-24019873213568.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kamil Popiel
Lelkowo 122
14-521 Lelkowo
łąka trwała (siano); 2023-02-25019873213602.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Bogumił Pora
Górne Wymiary 21
86-200 Chełmno
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2022-11-20019873213594.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Maciej Pora
Unisław ul. Grudziądzka 3
86-260 Unisław
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2022-11-18019873213607.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Piotr Poświata
Turośl ul. Leśna 10
18-525 Turośl
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-02-1701987322142000.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Powierża Jerzy
Bemowizna 2/5
14-500 Braniewo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
bobik (nasiona);
2023-02-24019873214791.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Późmirowski Artur
Garzewko 14
11-042 Jonkowo
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-03-14019873211258.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Prokopiuk Krzysztof
Kotówka 18
17-200 Hajnówka
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2023-03-1901987322141877.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Przeździecka Hanna
Łomża ul. Wiosenna 32
18-400 Łomża
jabłoń domowa (owoce); 2023-01-16019873213580.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Przeździecki Konrad
Łomża ul. Wiosenna 32
18-400 Łomża
koniczyna czerwona (zielonka); 2023-01-16019873213583.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Przybylska Aneta
Bronowo 14
78-320 Połczyn Zdrój
owies (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
2023-02-2801987322141709.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Konrad Przybyłowski
Nowe Kupiski 115A
18-400 Łomża
groch siewny (w tym z rośliną podporową) w tym peluszka (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
żyto jare (ziarno);
facelia błękitna (nasiona);
gorczyca biała (nasiona);
2023-02-17019873211932.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Waldemar Przybyłowski
Nowe Kupiski 115A
18-400 Łomża
groch siewny (nasiona);
rzodkiew oleista (nasiona);
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (nasiona);
soczewica jadalna (nasiona);
gorczyca biała (nasiona);
żyto jare (ziarno);
2023-03-07019873210192.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Paweł Przytuła
Paustry 8
11-220 Górowo Iławeckie
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-02-01019873214635.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Andrzej Puławski
Nowa Ruś 4
18-218 Sokoły
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2023-03-22019873212750.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Iwona Putra
Górne 36
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (nasiona);
owies (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
2023-03-16019873213996.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Racis Dariusz
Jabłońskie 18
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-01-21019873213983.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Radowski Henryk
Garbina 8
14-500 Braniewo
żyto ozime (ziarno); 2023-01-2301987322141878.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Radwański Adam
Radwany Zaorze 6
18-305 Szumowo
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2022-04-04019873213531.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Rataj Jerzy
Gąski 17
88-140 Gniewkowo
pietruszka korzeniowa (warzywa);
pietruszka korzeniowa (warzywa);
cebula zwyczajna (warzywa);
marchew jadalna (warzywa);
seler korzeniowy (warzywa);
seler korzeniowy (warzywa);
por (warzywa);
kapusta głowiasta biała (warzywa);
kapusta pekińska (warzywa);
2023-02-08019873216271.003 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Ratański Eugeniusz
Bzowo 38
86-160 Warlubie
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
śliwa domowa (owoce);
orzech włoski (orzechy);
leszczyna (orzechy);
2022-12-20019873213612.006 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Rawiński Zbigniew
Huta Wielka 5
14-230 Zalewo
łąka trwała (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-03-23019873213542.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Romańska Ewa
Świeminko 7
76-039 Biesiekierz
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-03-1201987322142062.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Ropiak Emil
Karwie 51
11-700 Mrągowo
łąka trwała (zielonka); 2022-04-25019873213648.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Rosłon Karol
Czarny Las 70
05-530 Góra Kalwaria
seradela uprawna (siano);
łąka trwała (siano);
malina (owoce);
seradela uprawna (nasiona);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-02-28019873214712.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Rosłoniec Małgorzata
Gostomia 17
26-420 Nowe Miasto nad Pilicą
gryka zwyczajna (nasiona);
aronia czarnoowocowa (owoce);
jagoda kamczacka (suchodrzew jadalny) (owoce);
2022-12-31019873213619.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Paweł Rudziewicz
Konikowo 11
19-500 Gołdap
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
2023-02-02019873210934.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Bogdan Rudziński
Jonkowo ul. Różana 12
11-042 Jonkowo
łąka trwała (zielonka); 2023-02-02019873211558.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Adam Rusiecki
Jeziorki Małe 5
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
lucerna siewna (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
leszczyna (orzechy);
2023-01-21019873213789.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wojciech Rutkowski
Godlewo Gudosze 15
07-324 Szulborze Wielkie
jabłoń domowa (owoce); 2023-02-02019873213571.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Rybicki Krzysztof
Kolno 94
11-311 Kolno
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2022-12-13019873210676.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Piotr Rydel
Rumian 8
13-220 Rybno
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka strączkowo-gorczycowa (zielonka);
2023-02-09019873210232.013 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Mariusz Rydzkowski
Tychowo ul. Połczyńska 6
78-220 Tychowo
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (zielonka); 2022-12-10019873215921.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Mateusz Rydzkowski
Tychowo ul. Połczyńska 2
78-220 Tychowo
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (zielonka); 2022-12-1301987322041768.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Rykowski Wojciech
Kicin 27
06-456 Ojrzeń
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
łubin żółty na nasiona (nasiona);
2023-02-05019873214049.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Sadowski Józef
Droglewo 5
11-606 Budry
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (sianokiszonka);
łąka trwała (zielonka);
koniczyna czerwona (sianokiszonka);
lucerna siewna (sianokiszonka);
łąka trwała (sianokiszonka);
2023-03-23019873216221.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Henryk Sakowski
Wielki Lubień 30a
86-134 Dragacz
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2022-12-27019873213417.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tadeusz Sakowski
Wielki Lubień 42
86-134 Dragacz
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2022-12-27019873213420.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Salak Jacek
Wroninko 3
09-100 Płońsk
prawoślaz lekarski (ziele);
jeżówka purpurowa (ziele);
prawoślaz lekarski (korzeń);
prawoślaz lekarski (nasiona);
jeżówka purpurowa (korzeń);
jeżówka purpurowa (nasiona);
2022-12-2201987322041770.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Samulski Daniel
Wojny-Szuby Włościańskie 60
18-210 Szepietowo
w trakcie procesu certyfikacji
Gospodarstwo Rolne Sanocki Mateusz
Święte 99
37-555 Sośnica
malina (owoce); 2023-01-12019873213275.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Zenon Sanocki
Święte 99
37-555 Sośnica
malina (owoce); 2023-01-11019873213274.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Andrzej Sapalski
Lubiewo 52
89-526 Lubiewo
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2023-03-15019873213422.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Schlegel Barbara
Pilec 53
11-440 Reszel
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
topinambur (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-01-13019873211352.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Schmidt Beniamin
Sętal 46
11-001 Dywity
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
2023-02-01019873213500.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Joanna Semenowicz
Dargikowo 19
78-200 Białogard
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
owies (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
2023-03-1901987322041771.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Semkiw Bogdan
Sałkowice 6
14-400 Pasłęk
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
śliwa domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2023-01-11019873213496.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Łukasz Sendyk
Wielkie Stwolno 26
86-134 Dragacz
czereśnia (owoce);
łąka trwała (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2022-11-18019873215986.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Piotr Sereda
Grodzisko 45
19-520 Banie Mazurskie
łąka trwała (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2022-12-2701987322041772.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Sęk Łukasz
Łątczyn 22
07-405 Troszyn
pszenica zwyczajna jara (ziarno); 2023-02-05019873212912.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Sękalska-Cybul Aneta
Rzepczyno 36
78-316 Brzeżno
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona); 2023-01-2201987322041765.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Jan Sienkiewicz
Gronowo 23
11-135 Lubomino
żyto ozime (ziarno); 2022-03-14019873213265.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Konrad Sierzputowski
Dąbrowa Łazy 5
18-210 Szepietowo
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
czereśnia (owoce);
śliwa domowa (owoce);
porzeczka (owoce);
2022-01-01019873213078.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Marzena Siękowska
Koniecbór 15
16-420 Raczki
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
czereśnia (owoce);
2023-04-03019873213231.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Marcin Siękowski
Koniecbór 15
16-420 Raczki
jabłoń domowa (owoce); 2023-03-15019873213244.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Siwicka Marta
Zyndaki 51
11-731 Sorkwity
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
2023-01-27019873216223.003 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Siwicki Krzysztof
Zyndaki 4
11-731 Sorkwity
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
koniczyna czerwona na materiał siewny (zielonka);
2023-01-27019873213806.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Skaczkowska Agnieszka
Henrykowo 66
11-130 Orneta
koniczyna czerwona (zielonka); 2023-04-13019873213273.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tadeusz Skiba
Piszewo 12
11-320 Jeziorany
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
2022-12-23019873210241.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Jacek Składanowski
Grędzice 14
07-324 Szulborze Wielkie
jabłoń domowa (owoce); 2022-04-01019873213220.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Skoczeń Mariusz
Ryn Reszelski 23
11-311 Kolno
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
czereśnia (owoce);
2022-12-24019873213264.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Karol Skupień
Rokietnica 136
37-562 Rokietnica
leszczyna (orzechy); 2023-01-12019873213426.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Przemysław Skupień
Nowa Wieś Mała 3
11-040 Dobre Miasto
jabłoń domowa (owoce);
orzech włoski (orzechy);
wiśnia pospolita (owoce);
2022-12-25019873212702.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wojciech Skupień
Nowa Wieś Mała 3
11-040 Dobre Miasto
jabłoń domowa (owoce); 2023-02-01019873212703.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Stanisław Skwierczyński
Zalesie Stefanowo 2
18-220 Czyżew
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
śliwa domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2022-01-12019873213076.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Jan Smereka
Munina ul. Zielona 2
37-514 Munina
jabłoń domowa (owoce); 2022-12-31019873213429.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tomasz Smereka
Munina ul. Spacerowa 11
37-514 Munina
jabłoń domowa (owoce); 2022-12-31019873213430.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Smętek Adam
Polkowice ul. Chocianowska 60
59-100 Polkowice
żyto ozime (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
jęczmień jary (ziarno);
2023-02-02019873216227.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Smętek Mariusz
Polkowice ul. Dąbrowskiego 15
59-100 Polkowice
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
2023-02-02019873213484.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Smolak Łukasz
Majki 13
14-400 Pasłęk
mieszanka wieloletnia traw (siano); 2023-01-13019873213270.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Marek Smoliński
Gustorzyn 18
87-880 Brześć Kujawski
łąka trwała (zielonka); 2022-11-18019873213313.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Hubert Smukała
Sieciemin 17
76-004 Sianów
gryka zwyczajna (nasiona);
owies (ziarno);
2022-11-2401987322041776.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Anna Soboń-Mańczuk
Wiśniowo Ełckie 92
19-335 Prostki
owies (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
ziemniak (bulwy);
łąka trwała (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
2023-02-25019873214924.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Soborski Mariusz
Antoniewo 12
87-840 Lubień Kujawski
jabłoń domowa (owoce); 2023-02-02019873213312.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Sobuń Urszula
Maszutkinie 1
16-407 Wiżajny
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
śliwa domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
grusza domowa (owoce);
orzech włoski (orzechy);
2023-03-09019873213245.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wiesław Sokołowski
Kurkowo 16
18-507 Grabowo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-02-1701987322142016.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Sołtyk Anna Agnieszka
Józefowice ul. Piaseczyńska 39
05-555 Tarczyn
mieszanka wieloletnia traw (siano);
łubin żółty na nasiona (nasiona);
2022-12-07019873213453.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Mariusz i Monika Sowizdrzał
Dobrocinek 11
14-300 Morąg
jabłoń domowa (owoce); 2023-04-19019873213498.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Rafał Spryszak
Siedliska 33/2
19-300 Ełk
nostrzyk żółty (lekarski) (UW) (nasiona); 2023-03-1901987322041830.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Spychalski Krzysztof
Pikutkowo 12
87-880 Brześć Kujawski
łąka trwała (siano); 2022-11-19019873213470.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Stalmach Przemysław
Kaczkowice 8
28-512 Bejsce
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-03-26019873213428.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tomasz Stando
Otrębusy ul. Łosia 9B
05-805 Otrębusy
owies (ziarno);
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
gorczyca biała (nasiona);
bobik (nasiona);
pszenżyto ozime (ziarno);
2023-02-1801987322041831.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Stanisławczyk Piotr
Nowe Worowo ul. Ogrodowa 12
78-523 Nowe Worowo
koniczyna czerwona (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
gryka zwyczajna (nasiona);
owies (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
2023-03-20019873215680.004 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Łukasz Stanisławiak
Joasin 9
87-865 Izbica Kujawska
wiśnia pospolita (owoce);
porzeczka czarna (owoce);
2022-11-23019873213229.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Marcin Staniszewski
Szeszki 11
19-404 Wieliczki
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-02-09019873214123.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tomasz Stankiewicz
Grodziszcze 16
59-150 Grębocice
żyto ozime (ziarno); 2023-02-02019873216230.003 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wojciech Stankiewicz
Grodziszcze 16
59-150 Grębocice
żyto ozime (ziarno); 2023-02-24019873211418.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Stasik Krzysztof
Ostróda ul. Zawiszy Czarnego 5/36
14-100 Ostróda
pastwisko trwałe (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
gryka zwyczajna (nasiona);
2023-02-12019873212419.012 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Staszewska Aleksandra
Dębnowola 52
05-660 Warka
łąka trwała (siano); 2022-04-28019873213459.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Staszewski Marek
Suwałki ul. Krzywólka 40/1
16-400 Suwałki
jabłoń domowa (owoce); 2023-02-03019873213230.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Staszyńska Grażyna
Żelimucha 5/a
78-200 Białogard
gryka zwyczajna (nasiona);
owies (ziarno);
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona);
2023-02-2801987322141880.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Piotr Stelmach
Kłoda 20
67-231 Żukowice
łąka trwała (zielonka); 2023-01-23019873213263.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Ariel Stępniak
Sławsko 123
76-100 Sławno
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona); 2023-02-28019873213228.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Stępniak Przemysław
Bobrowiczki 33
76-100 Sławno
żyto ozime (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2023-02-28019873216204.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Adam Stokowski
Solnica 4
82-100 Nowy Dwór Gdański
ziemniak (bulwy); 2023-04-19019873213477.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Mirosław Stryjek
Warkałki 1
14-310 Miłakowo
jabłoń domowa (owoce);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
pszenżyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
ziemniak (bulwy);
2023-01-06019873214926.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Robert Strysik
Taszewskie Pole 38
86-131 Jeżewo
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2022-12-22019873213416.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Strzelczyk Marek
Ługi ul. Jesionowa 5
67-106 Otyń
rzepak ozimy (nasiona);
łubin żółty na nasiona (nasiona);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
jęczmień ozimy (ziarno);
soczewica jadalna (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
2023-01-2701987322142020.001 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Strzelecki Karol
Derc 7
11-320 Jeziorany
nostrzyk biały (UD) (zielonka); 2023-02-10019873210729.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Mariusz Stypułkowski
Dąbrowa Wilki 5
18-210 Szepietowo
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
orzech włoski (orzechy);
leszczyna (orzechy);
2023-04-18019873213077.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Teresa Suchenek
Tłuszcz ul. Łączna 5
05-240 Tłuszcz
bobik (nasiona);
soczewica jadalna (nasiona);
owies (ziarno);
koniczyna czerwona (zielonka);
2023-01-2301987322041834.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Suchocki Adrian
Dargikowo 13
78-200 Białogard
gorczyca biała (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2023-02-2801987322141881.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Suchorowiec Piotr
Jeziorko 26
11-520 Ryn
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (nasiona);
owies (ziarno);
wyka siewna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2022-12-21019873210547.009 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Surażyńska-Wojsiat Joanna
Gągławki 3b
11-034 Stawiguda
gryka zwyczajna (nasiona); 2023-02-2001987322141882.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Surwiłło Ryszard
Grabowo 20D/13
19-500 Gołdap
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
jęczmień jary (ziarno);
2023-01-14019873214677.005 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Sydor Miron
Piotrowiec 1
14-520 Pieniężno
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-01-26019873212258.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Sygocki Sylwester
Sporwiny 6A
11-200 Bartoszyce
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2023-02-01019873213479.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Piotr Syrewicz
Markajmy 29
11-100 Lidzbark Warmiński
mieszanka wieloletnia traw (siano);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (siano);
żyto ozime (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
ziemniak (bulwy);
2023-01-22019873215684.004 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Szabłowski Paweł
Konopki Młode 8
18-411 Śniadowo
nostrzyk biały (UD) (nasiona); 2023-01-16019873212905.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Szamuk Mariusz
Komarno Kolonia 57
21-543 Konstantynów
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona);
owies (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
len oleisty (nasiona);
2023-01-26019873214029.006 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Szczęsny Michał
Tajno Łanowe 10
16-320 Bargłów Kościelny
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
lucerna mieszańcowa (zielonka);
ziemniak (bulwy);
facelia błękitna (nasiona);
pszenżyto ozime (ziarno);
kukurydza na kiszonkę (kiszonka);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
2023-01-15019873214146.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Szeligowski Łukasz
Tarnowo Goski 14
18-300 Zambrów
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2022-01-29019873213081.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Szewc Aneta
Samowodzie 17
26-900 Kozienice
łąka trwała (siano); 2023-04-14019873213486.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Karol Szlaszyński
Lipowo 2
16-411 Szypliszki
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
2023-02-28019873210830.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Szleszyński Krystian
Gorczyce 33
19-335 Prostki
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
lucerna mieszańcowa (zielonka);
lucerna mieszańcowa (nasiona);
2023-02-1801987322141511.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Szmeichel Paweł
Cieplice 33
82-310 Elbląg
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2023-01-18019873213271.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Marek Szron
Solniki 19
67-120 Kożuchów
jabłoń domowa (owoce); 2023-02-28019873215962.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Paweł Sztymelski
Targowo 52
12-120 Dźwierzuty
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-02-28019873216320.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Igor Sztynio
Medyny 29
11-100 Lidzbark Warmiński
lucerna mieszańcowa (zielonka); 2023-02-22019873213267.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tadeusz Szuflita
Tuczempy ul. Pogodna 5
37-514 Munina
porzeczka (owoce); 2022-11-27019873213427.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Karolina Szuszczewicz
Księte 61A
87-335 Świedziebnia
jabłoń domowa (owoce); 2023-03-17019873216235.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Szydlik Monika
Cerkwica ul. Gryficka 13/2
72-342 Cerkwica
nostrzyk biały (UD) (zielonka); 2023-02-2801987322141883.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Szymanowski Marcin
Wyszembork 22a
11-700 Mrągowo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-02-0201987322141884.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Ewa Szymańska
Jeziorko ul. Długa 94
18-421 Piątnica Poduchowna
żyto ozime (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
2023-03-22019873211529.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Barbara Szymczak
Warszawa ul. Suligowskiego 17/11
00-466 Warszawa
jabłoń domowa (owoce); 2022-04-01019873215977.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Szynkiewicz Jerzy
Czersk ul. Plac Tysiąclecia 12
05-530 Góra Kalwaria
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
2023-01-13019873213489.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Ślęzak Ryszard
Czerwonka 77
11-300 Biskupiec
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2023-01-26019873213478.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Ślimak Katarzyna
Klewno 70
11-440 Reszel
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
ziemniak (bulwy);
lucerna siewna (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
2023-02-18019873213645.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Śliwa Piotr
Butryny 46
10-687 Olsztyn
komonica zwyczajna (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
2023-02-2001987322041728.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Mariusz Śliżewski
Martiany 21
11-400 Kętrzyn
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-03-22019873211701.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Śniadecki Łukasz
Kiersnowo 5
11-106 Kiwity
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
2023-02-02019873214086.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Mariusz Świderski
Golanki 9
18-507 Grabowo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
2023-02-1601987322142025.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne "Świerk - rol" Świerzbin Kamil
Ściborki 5
19-520 Banie Mazurskie
lucerna siewna (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2022-12-14019873215566.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Święczkowski Grzegorz
Stary Gromadzyn 37
18-500 Kolno
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
2023-02-1701987322142026.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Świtaj Tomasz
Zatyki 7B
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-03-26019873211536.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tabor Tomasz
Ignalin 15
11-100 Lidzbark Warmiński
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (sianokiszonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (siano);
łąka trwała (sianokiszonka);
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
topinambur (bulwy);
cielęta do 6 miesięcy (żywiec);
jałówki powyżej 6 miesięcy do 1 roku (żywiec);
opasy powyżej 6 miesięcy do 1 roku (żywiec);
jałówki powyżej 1 roku (do chowu);
opasy powyżej 1 roku (żywiec);
krowy (do chowu);
2023-01-23019873212136.013 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tafel Alfred
Przykop 23A
11-030 Purda
owies (ziarno);
owies (ziarno);
owies (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-01-26019873213925.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Joanna Tafel
Gronowo 42
11-135 Gronowo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-02-15019873216268.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Taranko Wioletta
Gwiździny 5
14-407 Godkowo
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
2023-02-17019873213830.006 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Artur Tarniowy
Świdwin ul. Ks. J. Popiełuszki 35/2
78-300 Świdwin
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2023-01-16019873211676.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tarnowska Anna
Zajączkowo 12
78-320 Połczyn-Zdrój
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-01-15019873211625.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tarnowski Jan
Zajączkowo 12
78-320 Połczyn-Zdrój
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2023-03-14019873211596.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Bogusława Tchorzewska
Kromolin 5
67-231 Żukowice
czereśnia (owoce); 2022-12-27019873213260.006 PODGLĄD
Gospodastwo Rolne Artur Mariusz Telicki
Leśniewo 37
11-420 Srokowo
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (nasiona);
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (zielonka);
2023-02-17019873213911.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tereszko Jan Piotr
Grodzisko 33
19-520 Banie Mazurskie
łąka trwała (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
2023-03-12019873214631.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tokarewicz Zbigniew
Wilczęta 5/A
14-405 Wilczęta
jabłoń domowa (owoce); 2023-02-28019873213425.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Marek Tomaszewski
Gruta 223
86-330 Mełno
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
śliwa domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2023-02-02019873213421.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Traczewski Andrzej
Ojcewo 6
07-405 Troszyn
jabłoń domowa (owoce); 2023-02-02019873213024.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Trepanowski Wojciech
Niwkowo 24
18-430 Wizna
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
leszczyna (orzechy);
grusza domowa (owoce);
2023-01-15019873213021.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Trzaska Robert
Sterławki Wielkie 78
11-520 Ryn
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
lucerna mieszańcowa (zielonka);
2023-02-1201987322041907.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tubis Adam
Bażyny 37
11-130 Orneta
jabłoń domowa (owoce); 2023-03-26019873213469.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tubis Tomasz
Bażyny 37
11-130 Orneta
łąka trwała (zielonka); 2023-03-26019873213471.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tucki Adam
Bielica 2
14-407 Godkowo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-03-2201987322041908.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tuka Jacek
Lnisno 53
96-126 Godzianów
jagoda kamczacka (suchodrzew jadalny) (owoce); 2023-02-0401987322041903.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Stanisław Tunkiewicz
Jeziorko 28
11-520 Ryn
łąka trwała (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
pszenżyto ozime (ziarno);
2022-12-21019873210686.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Turek Tadeusz
Sokola Dąbrowa 4
66-350 Bledzew
rzepak ozimy (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
2023-03-0101987322141885.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Patryk Turowski
Nowe Bielice ul. Klonowa 40
76-039 Biesiekierz
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
2023-03-2101987322141726.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tyma Jerzy
Powalice 21
78-314 Sławoborze
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-01-13019873211599.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tymcio Jan
Jakunówko 36
11-610 Pozezdrze
łąka trwała (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
2023-01-0401987322141608.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Ryszard Tymofiejewicz
Gołdap ul. Jaćwieska 16/21
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2023-03-08019873211933.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Edward Krzysztof Tyrawski
Wojnity 11
14-520 Pieniężno
łąka trwała (zielonka); 2023-04-20019873213423.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Karol Tyszka
Seroczyn 24
07-407 Czerwin
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
facelia błękitna (nasiona);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
rzodkiew oleista (nasiona);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
pszenica orkisz jary (ziarno);
koniczyna czerwona (zielonka);
topinambur (bulwy);
2023-03-12019873216472.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tyszka Sławomir
Seroczyn 24
07-407 Czerwin
facelia błękitna (nasiona);
rzodkiew oleista (nasiona);
2023-02-2801987322041904.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Urbański Marek
Orneta ul. Generała Bartscha 1
11-130 Orneta
żyto ozime (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
2023-02-0501987322041700.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Uszyński Andrzej
Usza Wielka 21
18-214 Klukowo
jabłoń domowa (owoce); 2023-03-24019873213223.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Walendzik Wojciech i Magdalena
Długosze 31
19-335 Prostki
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-03-15019873215945.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Walicki Andrzej
Juchnajcie 5
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
2022-12-16019873214615.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Konrad Walinowicz
Mierzejewo 7
11-700 Mrągowo
koniczyna czerwona (zielonka);
owies (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
bobik (nasiona);
2023-01-21019873216479.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wandycz Tomasz
Domacyno 29
78-230 Karlino
nostrzyk biały (UD) (nasiona); 2023-03-13019873215647.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Grzegorz Wardaszka
Pęchratka Polska 80
18-305 Szumowo
wiśnia pospolita (owoce);
grusza domowa (owoce);
2023-02-10019873213040.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wasilewska-Bagan Katarzyna
Podwysokie 16
16-420 Raczki
jabłoń domowa (owoce); 2023-03-06019873213197.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Waszczeniuk Andrzej
Korycin ul. Białostocka 11
16-140 Korycin
burak ćwikłowy (korzeń);
marchew jadalna (warzywa);
2023-02-18019873213172.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wawryszko Michał
Zabrost Wielki 20
11-606 Budry
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (sianokiszonka);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
2023-01-1901987322141612.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wąsik Edward
Brzeźno 37
87-162 Lubicz
jabłoń domowa (owoce); 2023-02-01019873213522.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wdziękoński Rafał
Zaręby Kramki 3
18-300 Zambrów
jabłoń domowa (owoce);
agrest (owoce);
winorośl (owoce);
2023-02-10019873213062.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Marek Wencel
Dunajek 16
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
owies (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-02-01019873211370.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Dorota Werbowa
Rodowo 8
14-500 Braniewo
łąka trwała (zielonka);
rumianek pospolity (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna biała (zielonka);
2022-12-27019873214010.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Dariusz Artur Werbowy
Rodowo 10
14-500 Braniewo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
koniczyna biała (zielonka);
2023-01-15019873214009.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wesołek Jerzy
Warpuny 11
11-731 Sorkwity
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
lucerna siewna (zielonka);
2022-12-13019873214140.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wesołowski Krzysztof
Niewieścin 27
86-120 Pruszcz
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
2022-12-24019873213174.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Waldemar Węgrzynowski
Nowa Wieś 6
13-220 Rybno
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-02-28019873215637.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Artur Wiater
Kajnity 20
14-520 Pieniężno
soczewica jadalna (nasiona); 2023-03-06019873213171.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Widera Grażyna
Radwanice ul. Kasztanowa 40
59-160 Radwanice
rzepak ozimy (nasiona);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2023-01-2501987322141886.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Widrowski Jerzy
Gniew Plac Grunwaldzki 23
83-140 Gniew
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
2023-02-28019873214222.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Jerzy Wieczorek
Dobrzejowice 54
67-231 Żukowice
orzech włoski (orzechy); 2023-02-06019873213198.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wierzchnicki Karol
Sadowo 4
11-300 Biskupiec
łubin wąskolistny (nasiona); 2023-01-25019873213343.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wika Monika
Gromadno 11
89-240 Kcynia
żyto ozime (ziarno);
jęczmień jary (ziarno);
owies (ziarno);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
2023-02-1901987322142042.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Magdalena Wiktorowska
Batyń 4
78-331 Rąbino
żyto ozime (ziarno);
gorczyca biała (nasiona);
żyto jare (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
trawy w siewie czystym (nasiona);
2023-03-09019873213921.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wiktorowski Krzysztof
Batyń 7
78-331 Rąbino
żyto jare (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
koniczyna czerwona (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
trawy w siewie czystym (nasiona);
facelia błękitna (nasiona);
rzodkiew oleista (nasiona);
2023-03-0701987322041923.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wiktorowski Michał
Batyń 4
78-331 Rąbino
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
koniczyna czerwona (nasiona);
2023-03-0701987322041924.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wirkijowski Janusz
Stubno 111
37-723 Stubno
malina (owoce); 2023-01-15019873213290.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wirkijowski Łukasz
Stubno 43
37-723 Stubno
malina (owoce); 2023-02-10019873215731.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wiśniewska Dominika
Prosity 54/2
11-230 Bisztynek
koniczyna czerwona (zielonka);
koniczyna czerwona (nasiona);
2022-11-24019873216258.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wiśniewska Iwona
Warpuny ul. Robotnicza 6
11-731 Sorkwity
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
2023-01-25019873212050.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wiśniewski Tomasz
Świerże Kolonia 5
07-323 Zaręby Kościelne
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
grusza domowa (owoce);
morela (owoce);
porzeczka czarna (owoce);
2023-02-10019873213126.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wiśniewski Tomasz
Zambski Kościelne 16
07-215 Obryte
soczewica jadalna (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (ziarno);
2023-02-24019873215612.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Bartosz Witkowski
Krzywe 28A
11-700 Mrągowo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
bobik (nasiona);
pszenżyto ozime (ziarno);
soczewica jadalna (nasiona);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2022-12-13019873216210.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wnorowski Bogdan
Nowe Garbowo 19
18-204 Kobylin Borzymy
jabłoń domowa (owoce); 2022-01-22019873213130.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wojsiat Joanna
Gągławki 3a
11-034 Stawiguda
gryka zwyczajna (nasiona); 2022-12-27019873210859.012 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wojsiat Krzysztof
Sząbruk ul. Św. Huberta 118
11-036 Gietrzwałd
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
gryka zwyczajna (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
owies (ziarno);
2023-01-01019873210860.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wojsiat Lena
Gągławki 3a
11-034 Stawiguda
gryka zwyczajna (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
2023-02-0901987322041915.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wojsiat Marta
Sząbruk ul. św. Huberta 120
11-036 Gietrzwałd
gryka zwyczajna (nasiona); 2023-02-2401987322141887.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wojtkowo - Denis Henryk
Wojtkowo 3
11-200 Bartoszyce
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2022-12-18019873214483.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Michał Wojtkowski
Kaczyn Herbasy 15
18-220 Czyżew
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2023-04-17019873213200.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Grzegorz Wołodkowicz
Dębczyno 31
78-200 Białogard
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-03-1201987322141618.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Janusz Wołoszyński
Krasin 35
14-400 Pasłęk
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2023-04-19019873213976.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Daniel Woźniak
Słońsk ul. Sikorskiego 7/10
66-436 Słońsk
żyto ozime (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (słoma);
2022-02-26019873215703.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Woźniak Izabela
Radwanice ul. Kasztanowa 17
59-160 Radwanice
jęczmień ozimy (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2023-02-0501987322141888.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Woźniak Waldemar
Radwanice ul. Kasztanowa 17
59-160 Radwanice
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
pszenżyto ozime (ziarno);
2023-02-0401987322041905.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Woźniel Adam
Warpuny 9
11-731 Sorkwity
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2022-12-07019873200408.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Woźny Mieczysław
Reszki 37
14-100 Ostróda
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2023-01-11019873216211.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Jacek Wójcik
Grabowo 69
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (ziarno);
mieszanka zbożowa (zielonka);
2023-02-01019873210575.011 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wójcik Krystian
Pietrele 3a
11-606 Budry
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (siano);
ziemniak (bulwy);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
2023-02-25019873210597.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wójcik Miłosz
Rędziny Zbigalskie 5
32-218 Słaboszów
łąka trwała (zielonka); 2023-02-19019873213176.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wiesław i Barbara Wójcik
Grabowo 1
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
koniczyna czerwona (nasiona);
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka strączkowo-zbożowa (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
2023-02-11019873210580.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Arkadiusz Wróbel
Boguchwały 19
14-310 Miłakowo
koniczyna czerwona (zielonka); 2023-04-20019873213526.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wszeborowski Łukasz
Szczuczyn ul. Graniczna 3
19-230 Szczuczyn
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
rzodkiew oleista (nasiona);
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (zielonka);
2023-03-0901987321941562.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wyszkowski Piotr
Janowo ul. Przasnyska 25
13-113 Janowo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
2023-04-17019873214630.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Marek Wyszyński
Zaręby Grzymały 9
18-300 Zambrów
orzech włoski (orzechy); 2023-03-24019873213061.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Cezary Zabielski
Konopki-Białystok 23
18-507 Grabowo
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
lucerna mieszańcowa (zielonka);
2023-02-1801987322142050.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Zabielski Marcin
Głażewo Cholewy 15
06-231 Młynarze
seradela uprawna (nasiona); 2023-02-18019873214613.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Zabielski Waldemar
Sokoły 44
18-500 Kolno
lucerna mieszańcowa (zielonka); 2023-02-1801987322142077.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Zaborowska Elżbieta
Boksze Nowe 8
16-515 Puńsk
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
ziemniak (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka strączkowo-zbożowa (ziarno);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
jabłoń domowa (owoce);
2023-02-28019873214618.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Zaborowski Andrzej
Sedranki 19F
19-400 Olecko
kukurydza na ziarno (ziarno);
rzepak ozimy (nasiona);
owies (ziarno);
2023-02-28019873210514.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Zaborowski Sylwester Dariusz
Babki 24/2
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-03-22019873210601.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Zakrzewski Andrzej
Szonowo 50
86-320 Łasin
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2022-11-24019873213178.006 PODGLĄD
Gospopdarstwo Rolne Zakrzewski Wojciech
Pachuczyn 5
18-500 Kolno
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
kukurydza na kiszonkę (kiszonka);
owies (ziarno);
owies (ziarno);
2023-03-12019873214075.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Zalewski Bogdan
Piętki Basie 15
18-214 Klukowo
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
malina (owoce);
orzech włoski (orzechy);
2023-04-18019873213131.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Zalewski Radosław
Juchnajcie 14
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
mieszanka zbożowa (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-02-10019873213340.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tadeusz Załęski
Piecki ul. Krzywa 13B
11-710 Piecki
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2022-12-24019873212294.011 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Agnieszka Załuska
Chorzele 25
18-300 Zambrów
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2023-03-24019873213056.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Zarówny Błażej
Nowa Sól ul. os. Konstytucji 3 Maja 9A/23
67-100 Nowa Sól
soczewica jadalna (nasiona); 2023-01-2101987322041906.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Zarzecki Tomasz
Nowa Boćwinka 8
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
wyka siewna (nasiona);
owies (ziarno);
owies (ziarno);
koniczyna czerwona (zielonka);
2023-02-06019873211974.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Stanisław Zawłocki
Osetnik 15
11-130 Orneta
koniczyna czerwona (zielonka); 2023-03-22019873213202.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tadeusz Zieliński
Wężewo 3
19-420 Kowale Oleckie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-03-23019873214587.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Adrian Ziółkowski
Dębnica Kaszubska ul. Jodłowa 2
76-248 Dębnica Kaszubska
łąka trwała (siano);
mieszanka wieloletnia traw z kminkiem zwyczajnym, babką lancetowatą, nagietkiem lekarskim, krwawnikiem pospolitym, rumiankiem pospolitym, mniszkiem lekarskim, tymiankiem właściwym (siano);
mieszanka wieloletnia traw z kminkiem zwyczajnym, babką lancetowatą, nagietkiem lekarskim, krwawnikiem pospolitym, rumiankiem pospolitym, mniszkiem lekarskim, tymiankiem właściwym (siano);
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
koniczyna czerwona (sianokiszonka);
2022-03-0201987321941643.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Henryk Zwiewka
Zalesie Królewskie 41
86-182 Świekatowo
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
grusza domowa (owoce);
orzech włoski (orzechy);
śliwa domowa (owoce);
2022-12-24019873213177.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Zyśk Marek
Burdąg 5A
12-122 Jedwabno
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
2022-12-21019873214598.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Żaczkiewicz Kamil
Wójtowo 7
11-135 Lubomino
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
owies (ziarno);
2023-02-19019873214593.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Żebrowski Jacek
Ignalin 62
11-100 Lidzbark Warmiński
ziemniak (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-02-0401987322141607.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Piotr Żyła
Nielubia 138a
67-231 Żukowice
łąka trwała (zielonka); 2023-03-06019873213185.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Żyngiel Jacek
Łomy 19
11-042 Jonkowo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-02-0101987322141623.001 PODGLĄD
GR3 Bugla Spółka Jawna
Józefosław ul. Narcyzów 10/31
05-509 Piaseczno
łąka trwała (siano);
owies (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-03-08019873214535.005 PODGLĄD
GR4 Bugla Spółka Jawna
Józefosław ul. Narcyzów 10/31
05-509 Piaseczno
łąka trwała (siano);
owies (ziarno);
2023-03-08019873213814.008 PODGLĄD
GR6 Bugla Spółka Jawna
Józefosław ul. Narcyzów 10/31
05-509 Piaseczno
łąka trwała (siano);
owies (ziarno);
2023-03-08019873201022.010 PODGLĄD
Grabarek Damian
Nowa Wieś 51
66-350 Bledzew
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona);
soja zwyczajna (nasiona);
jęczmień ozimy (ziarno);
2023-03-1201987322141889.001 rev.1 PODGLĄD
Grabarek Mateusz
Nowa Wieś 80
66-350 Bledzew
soja zwyczajna (nasiona); 2023-03-1201987322141890.001 PODGLĄD
Grabek Magdalena
Warszawa ul. Puławska 41/5
02-508 Warszawa
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2023-03-17019873215594.004 PODGLĄD
Grabka Stefan
Makruty 3
11-015 Olsztynek
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
2023-03-19019873211297.010 PODGLĄD
Grabowska Anna Zofia
Szamotuły ul. Jaśminowa 25
64-500 Szamotuły
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (nasiona);
len oleisty (nasiona);
2023-02-16019873214078.006 PODGLĄD
Grabowska Ewelina Ewa
Cieszęta 4
14-520 Pieniężno
koniczyna czerwona (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-03-17019873215656.004 PODGLĄD
Grabowska Zuzanna Maria
Słopanowo 29
64-520 Obrzycko
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (zielonka); 2023-02-16019873211589.010 PODGLĄD
Grabowski Andrzej
Dwórzno 7
11-220 Górowo Iławeckie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
2022-12-2701987322141559.001 PODGLĄD
Grajewski Jacek Piotr
Brzozie 217
87-313 Brzozie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2023-03-26019873212791.006 PODGLĄD
Gralewski Roman
Elbląg ul. Bolesława Krzywoustego 27
82-300 Elbląg
rumianek pospolity (susz); 2023-03-03019873214564.005 PODGLĄD
Gramza Sp. z o. o.
Gać 86
55-200 Oława
jabłoń domowa (owoce); 2023-03-1301987322041794.002 PODGLĄD
Gramza Mateusz
Gać 86
55-200 Oława
jabłoń domowa (owoce); 2023-03-1301987322041795.002 PODGLĄD
Grądziel Wiesław
Przylot 27
05-660 Warka
jabłoń domowa (owoce); 2023-01-0601987322041718.002 PODGLĄD
Grenda Adam Ludwik
Woźnice 60E/2
11-730 Woźnice
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (zielonka); 2023-01-21019873216388.003 PODGLĄD
Greś Katarzyna
Stare Gardzienice 34
26-310 Ciepielów
facelia błękitna (nasiona);
gorczyca biała (nasiona);
ogórecznik lekarski (nasiona);
rzodkiew oleista (nasiona);
2023-02-1701987322141891.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Brzeziński Dariusz
Kramkowo Lipskie 59
07-322 Nur
jabłoń domowa (owoce); 2023-04-18019873212814.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Dębek Andrzej
Ostrożne 32
18-305 Szumowo
jabłoń domowa (owoce); 2022-04-01019873212937.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Justyna Dołęgowska
Dąbrowa Dołęgi 8
18-210 Szepietowo
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2022-01-12019873212721.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Dołęgowski Andrzej
Dąbrowa Gogole 1
18-210 Szepietowo
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
czereśnia (owoce);
leszczyna (orzechy);
2022-01-16019873212767.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Godlewski Krzysztof
Kutyłowo Perysie 8
07-325 Boguty Pianki
wiśnia pospolita (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
2023-02-15019873212681.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Handlowe Gołaszewski Daniel
Gołasze Górki 1
18-200 Wysokie Mazowieckie
jabłoń domowa (owoce); 2022-01-12019873213003.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Gołębiewski Bogusław
Kostry-Litwa 29
18-212 Nowe Piekuty
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2022-02-12019873212914.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Hatalak Karol
Kosakowo 34
11-420 Srokowo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
ziemniak (bulwy);
bobik (nasiona);
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-01-2101987322042045.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Mariusz Janczewski
Dąbrowa Łazy 37
18-210 Szpietowo
grusza domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
pigwa pospolita (owoce);
2023-04-17019873213000.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Jaworowska Dorota
Rosochate Kościelne ul. Wierzbowa 26
18-220 Czyżew
śliwa domowa (owoce); 2023-04-07019873212915.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Kaczyński Sławomir
Wysokie Mazowieckie ul. Nowa 10/20
18-200 Wysokie Mazowieckie
jabłoń domowa (owoce);
orzech włoski (orzechy);
czereśnia (owoce);
grusza domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2023-04-14019873213146.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Kamiński Leszek
Rosochate Kościelne ul. Poświątne 6
18-220 Czyżew
czereśnia (owoce); 2023-04-07019873213114.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Krasowski Karol
Rykacze 10
18-300 Zambrów
jabłoń domowa (owoce);
orzech włoski (orzechy);
wiśnia pospolita (owoce);
2023-02-09019873213098.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Łukasz Kryński
Koce Schaby 32
18-230 Ciechanowiec
śliwa domowa (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
orzech włoski (orzechy);
porzeczka (owoce);
2022-02-03019873213158.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Mioduszewski Błażej
Chorzele 22
18-300 Zambrów
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
orzech włoski (orzechy);
grusza domowa (owoce);
2023-01-06019873212798.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Sławomir Mioduszewski
Przeździecko Mroczki 4
18-300 Zambrów
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2023-04-20019873212847.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Modzelewski Wojciech
Modzele Skudosze 24
18-400 Łomża
jabłoń domowa (owoce); 2023-04-01019873212887.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Prażmo Piotr
Zaszków Kolonia 14
07-322 Nur
czereśnia (owoce); 2023-01-11019873213570.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Puchalski Grzegorz
Wyszonki Wojciechy 4
18-214 Klukowo
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
2023-04-01019873214042.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Szczepański Karol
Paproć Duża 64
18-305 Szumowo
jabłoń domowa (owoce); 2023-04-18019873213219.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Święcki Krystian
Miodusy Wielkie 2
18-200 Wysokie Mazowieckie
ziemniak (bulwy); 2023-04-18019873213277.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Święcki Krzysztof
Miodusy Wielkie 2
18-200 Wysokie Mazowieckie
ziemniak (bulwy); 2023-04-18019873213266.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Jarosław Targoński
Jawory-Klepacze 35
18-312 Rutki-Kossaki
żyto ozime (ziarno); 2023-04-17019873213225.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Truszkowski Piotr
Siennica Święchy 2
18-220 Czyżew
truskawka (owoce); 2023-04-18019873213075.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Wyszyński Stanisław
Zabiele Pikuły 8
07-325 Boguty Pianki
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
2022-12-27019873213128.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Andrzej Zawistowski
Kraszewo Czarne 10
07-325 Boguty Pianki
jabłoń domowa (owoce); 2023-04-20019873213127.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Ogrodnicze Iwona Grochowska
Golice-Kolonia 31
08-110 Siedlce
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
dereń jadalny (owoce);
jagoda kamczacka (suchodrzew jadalny) (owoce);
ogórek (warzywa);
2023-02-01019873211713.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Ogrodnicze Katarzyna Piekarz
Dąbrówki 13
26-900 Kozienice
łąka trwała (siano); 2023-04-11019873215306.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Ogrodnicze Szydlik Bartosz
Cerkwica ul. Gryficka 13/2
72-342 Cerkwica
nostrzyk biały (UD) (zielonka); 2023-02-2801987322141892.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Ogrodnicze Szydlik Wiesław
Cerkwica ul. Gryficka 13/2
72-342 Cerkwica
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (nasiona);
nostrzyk biały (UD) (zielonka);
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (zielonka);
nostrzyk biały (UD) (zielonka);
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (nasiona);
nostrzyk biały (UD) (nasiona);
2023-03-01019873216324.003 PODGLĄD
Groenenboom Leendert
Nowy Lubusz 34C
69-100 Słubice
pszenżyto ozime (ziarno);
proso (ziarno);
2023-03-21019873214566.005 PODGLĄD
Grolder Sp.z.o.o
Borowiec ul. Osiedle Leśne 6
67-112 Siedlisko
nostrzyk biały (UD) (zielonka); 2023-03-2401987322141893.001 PODGLĄD
Gromacka Weronika Maria
Olsztyn ul. Żurawia 9/1
11-041 Olsztyn
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2023-03-2301987322141520.001 PODGLĄD
Gromadzki Mariusz Adam
Pękaninko 1
78-200 Białogard
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-03-0701987322141521.001 PODGLĄD
Gromadzki Mirosław
Niedźwiedź 44
07-430 Myszyniec
porzeczka (owoce);
grusza domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
orzech włoski (orzechy);
wiśnia pospolita (owoce);
2022-12-18019873214044.006 PODGLĄD
Gronowska Alicja
Szczepankowo 22
12-120 Dźwierzuty
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
soczewica jadalna (bez rośliny podporowej) (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-01-0801987322041796.002 PODGLĄD
Groszkowska Agnieszka
Spręcowo 14A
11-001 Dywity
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2023-04-20019873210801.009 PODGLĄD
Groth Joanna Zdzisława
Warszawa ul. Heroldów 17/7
01-991 Warszawa
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona); 2023-03-06019873214076.006 PODGLĄD
Groziem Sp.z.o.o
Borowiec ul. Osiedle Leśne 6
67-112 Siedlisko
nostrzyk biały (UD) (zielonka); 2023-03-2401987322141894.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Sadownicze Fabijański Mikołaj
Drwalew ul. Grójecka 31
05-651 Chynów
łąka trwała (siano); 2022-02-28019873215294.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Sadownicze Kocik Agnieszka
Biała Rawska ul. Wojska Polskiego 7/9
96-230 Biała Rawska
borówka wysoka (owoce);
porzeczka (owoce);
2023-02-12019873215057.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Sadownicze Dominik Kulinski
Szamotuły ul. Gąsawska 7
64-500 Szamotuły
słonecznik oleisty (nasiona); 2023-02-15019873215277.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Sadownicze Barbara Paczyńska
Opożdżew 17
05-660 Warka
jabłoń domowa (owoce);
2022-12-31019873214745.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Sadownicze Paczyński Marcin
Lechanice 36
05-660 Warka
jabłoń domowa (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
2023-01-21019873215922.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Sadownicze Paczyński Robert
Opożdżew 12
05-660 Warka
łąka trwała (siano);
jabłoń domowa (owoce);
ogórek (warzywa);
2022-12-31019873214744.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno Sadownicze Trębicki Marcin
Przechód 71
21-518 Sosnówka
jabłoń domowa (owoce);
dynia zwyczajna (nasiona);
borówka wysoka i średnia (owoce);
2023-02-02019873216397.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno Sadownicze Wojewódzki Robert
Jadwigów 46
05-620 Błędów
jabłoń domowa (owoce); 2022-12-2701987321941672.003 PODGLĄD
Grudzki Andrzej
Mozolice Duże 23
26-922 Sieciechów
jabłoń domowa (owoce);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
jęczmień jary (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
ziemniak (bulwy);
groch łuskowy (nasiona);
2023-02-1801987322141895.001 PODGLĄD
Grunwald Szczepan Robert
Kijowiec Kolonia 30A
21-512 Zalesie
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona); 2023-01-2601987321941449.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Warzywne Piotr Gajda
Charsznica ul. Żarnowiecka 1
32-250 Charsznica
łąka trwała (zielonka); 2023-02-20019873212783.006 PODGLĄD
Gryc Dariusz
Wilkasy 12
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (ziarno);
2023-03-19019873211126.010 PODGLĄD
Grycuk Roman
Niedrzwica 21/1
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
malina (owoce);
2023-01-23019873211145.009 PODGLĄD
Gryczka Wojciech Paweł
Kaczory 6
11-420 Srokowo
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (zielonka);
śliwa domowa (owoce);
2023-02-15019873212852.006 PODGLĄD
Gryga Bartłomiej
Tychowo ul. Polna 1
78-220 Tychowo
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
2023-03-0201987322041797.002 PODGLĄD
Gryglewicz Zenon
Klępino Białogardzkie 20
78-200 Białogard
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
2023-03-0201987322041623.002 PODGLĄD
Grygutis Mirosław
Babki 25/1
19-500 Gołdap
lucerna siewna (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
dynia zwyczajna (nasiona);
ziemniak (bulwy);
2023-01-21019873211959.007 PODGLĄD
Gryszkiewicz Krzysztof
Dębowo 5
16-411 Szypliszki
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
ziemniak (bulwy);
koniczyna czerwona (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-02-01019873210650.011 PODGLĄD
Gryszkowski Mirosław
Gołdap ul. Konstytucji 3-go Maja 4
19-500 Gołdap
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2022-12-27019873213767.006 PODGLĄD
Grzebieniewska Weronika
Gołdap ul. Armii Krajowej 34/19
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
porzeczka (owoce);
2022-12-10019873214448.005 PODGLĄD
Grzelak Stanisław
Jelonki 6
78-320 Połczyn-Zdrój
gryka zwyczajna (nasiona);
jęczmień jary (ziarno);
bobik (nasiona);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
owies (ziarno);
2023-02-2801987322141896.001 PODGLĄD
Grzesiak Celina
Piotraszewo 23
11-040 Dobre Miasto
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (ziarno);
koniczyna czerwona (zielonka);
2023-02-11019873216391.003 PODGLĄD
Grześkowiak Adrianna Anna
Suponin 5
86-022 Dobrcz
jabłoń domowa (owoce); 2022-11-19019873214155.007 PODGLĄD
Grześkowiak Łukasz
Wudzyn ul. Lipowa 7
86-022 Dobrcz
jabłoń domowa (owoce); 2022-11-19019873216213.003 PODGLĄD
Grzyb Radosław Jan
Biała Piska ul. Słoneczna 6
12-230 Biała Piska
mieszanka zbożowa (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-01-2101987321941539.003 PODGLĄD
Grzybowski Adam
Czerniki 34/1
11-400 Kętrzyn
łąka trwała (zielonka); 2023-02-15019873213043.006 PODGLĄD
Grzywacz Robert
Świerszczewo 8
78-421 Drzonowo
łąka trwała (zielonka);
facelia błękitna (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
2023-02-05019873211937.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Anyszkiewicz Daniel
Klonowa Wola 10
05-660 Warka
łąka trwała (siano);
jabłoń domowa (Antonówka) (owoce);
2023-03-23019873212863.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Marta Badowska
Grudzkowola 39
05-600 Grójec
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2023-01-13019873215878.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Robert Barański
Daltrozów 25
26-803 Promna
mieszanka wieloletnia traw (siano); 2023-04-20019873215296.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Biniszewski Ireneusz
Piekiełko 4
05-600 Grójec
mieszanka wieloletnia traw (siano); 2023-04-20019873212970.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Boczkowski Paweł Jan
Michałów Górny 9
05-660 Warka
łąka trwała (siano); 2023-03-15019873212925.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Brodowski Artur
Komorów 61A
96-214 Cielądz
jabłoń domowa (owoce); 2023-02-0901987321941620.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Jacek Budyta
Daltrozów 22
26-803 Promna
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
2023-02-02019873215928.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Budzianowski Kamil Włodzimierz
Brzezinki 16
05-660 Warka
mieszanka wieloletnia traw (siano); 2023-04-20019873212917.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Elżbieta Czamara
Zbrosza Duża 10
05-604 Jasieniec
jabłoń domowa (owoce); 2021-12-18019873214493.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Euro-Sad Anna Mentek-Dziubińska
Grójec ul. Maratońska 17/8
05-600 Grójec
jabłoń domowa (owoce); 2022-12-31019873216011.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Grzegorz Feliksiak
Julianów 4
05-622 Belsk Duży
jabłoń domowa (owoce);
2023-03-01019873216214.003 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Filipiak Hubert
Rembertów ul. Główna 93
05-555 Tarczyn
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
orzech włoski (orzechy);
pigwowiec japoński (owoce);
pigwa pospolita (owoce);
dereń jadalny (owoce);
2022-12-17019873215256.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Filipowicz Janusz
Grażyna 62
05-660 Warka
mieszanka wieloletnia traw (siano); 2022-04-28019873213052.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Fruit Garden Buczek Marcin
Kurki 7
26-910 Magnuszew
jabłoń domowa (owoce);
borówka wysoka i średnia (owoce);
śliwa domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
grusza domowa (owoce);
pomidor (warzywa);
por (warzywa);
ogórek (warzywa);
burak ćwikłowy (warzywa);
2023-01-2701987322141681.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Gaik Wacław Radosław
Sadków Duchowny 12
05-622 Belsk Duży
łąka trwała (siano); 2023-03-26019873213063.006 PODGLĄD
Kolasiński Grzegorz Gospodarstwo Sadownicze G-EKOL
Zajeziorze 8
27-650 Samborzec
wiśnia pospolita (owoce);
łąka trwała (zielonka);
czereśnia (owoce);
morela (owoce);
pigwa pospolita (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2022-11-3001987322041554.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Grzegorz Gwardys
Prusy 24
05-660 Warka
wiśnia pospolita (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2023-02-15019873216474.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Hermanowicz Anna
Belsk Duży ul. Jana Kozietulskiego 112a
05-622 Belsk Duży
jabłoń domowa (owoce); 2023-04-17019873216328.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Jagiełło Damian
Stefanków 4
05-604 Jasieniec
mieszanka wieloletnia traw (siano); 2023-03-26019873213055.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Jarosław Jakubczyk
Lipie 52
05-620 Błędów
wiśnia pospolita (owoce); 2022-05-12019873212195.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Maciej Jastrzębski
Uleniec 72
05-600 Grójec
jabłoń domowa (owoce); 2023-04-20019873216379.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Kaczmarek Lidia
Boglewice 35
05-604 Jasieniec
grusza domowa (owoce); 2023-03-26019873213378.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Kaszewiak Grzegorz
Kurki 9
26-910 Magnuszew
jabłoń domowa (owoce); 2022-12-24019873215536.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Dariusz Kempiński
Aleksandrów 12
05-652 Pniewy
malina (owoce);
borówka wysoka i średnia (owoce);
czereśnia (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2023-01-12019873216215.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Kępka Krzysztof
Romanów 17
05-610 Goszczyn
jabłoń domowa (owoce); 2022-12-07019873215768.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Koncki Krzysztof
Pilica 56A
05-660 Warka
łąka trwała (siano); 2023-04-14019873213367.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Konopka Hubert
Brześce ul. Wiślana 15
05-507 Konstancin Jeziorna
śliwa domowa (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
2023-01-05019873214692.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Krawczyk Artur
Głudna 8
05-620 Błędów
mieszanka wieloletnia traw (siano); 2023-03-26019873213366.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Szparagowe Krosinko Sp. z o.o.
Tychowo ul. Akacjowa 15
78-220 Tychowo
truskawka (owoce);
gryka zwyczajna (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
2023-02-19019873216371.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Łukawski Tomasz
Strączków 74
27-650 Samborzec
jabłoń domowa (owoce);
łąka przemienna (zielonka);
wiśnia pospolita (owoce);
2022-12-0801987322141537.001 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Majdak Adam
Kurki 4
26-910 Magnuszew
łąka trwała (siano);
jabłoń domowa (owoce);
dynia zwyczajna (warzywa);
burak ćwikłowy (warzywa);
por (warzywa);
wiśnia pospolita (owoce);
2023-03-2101987322141897.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Waldemar Markiewicz
Długowola 126
05-610 Goszczyn
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2023-03-01019873215919.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Markuszewski Sławomir
Tuszewo 7
14-260 Lubawa
łąka trwała (zielonka); 2023-03-26019873212955.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Mokrzanowski Włodzimierz
Rososz 2
05-650 Chynów
wiśnia pospolita (owoce); 2023-02-18019873215258.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Leszek Napiórkowski
Magierowa Wola 34
05-660 Warka
wiśnia pospolita (owoce); 2023-03-09019873215344.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Nowak Joanna
Grzegorzewice 42
05-660 Warka
jabłoń domowa (owoce);
2022-12-27019873215049.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Osiński Mikołaj
Wygnanka ul. Długa 2
96-323 Wygnanka
jabłoń domowa (owoce); 2022-04-29019873215864.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Pietrzycki Radosław
Grażyna 35
05-660 Warka
łąka trwała (siano); 2023-03-16019873213643.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Piliszek Słowińska Beata
Podgórzyce 12
05-660 Warka
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
jagoda kamczacka (suchodrzew jadalny) (owoce);
2022-12-10019873215474.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Płużyczka Adrian
Jeżewice ul. Słoneczna 12
05-555 Tarczyn
czereśnia (owoce); 2023-01-14019873215265.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Monika Poświatowska
Skurów 10
05-600 Grójec
w trakcie procesu certyfikacji
Gospodarstwo Sadownicze Rogoziński Robert
Murowanka 1
05-660 Warka
jabłoń domowa (owoce); 2022-12-13019873216137.003 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Marek Rybicki
Lipie 62A
05-620 Błędów
grusza domowa (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
2022-12-24019873214265.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Sekuła Robert
Prusy 29
05-660 Warka
jabłoń domowa (owoce); 2023-03-05019873213454.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Sieradzan Krzysztof
Opożdżew 8
05-660 Warka
jabłoń domowa (owoce); 2023-03-26019873215312.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Krzysztof Sokołowski
Pelinów 1
05-620 Błędów
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2023-01-14019873215941.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Sosiński Jacek Wiesław
Laski 7
05-660 Warka
śliwa domowa (owoce);
2023-04-20019873213455.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Tomasz Staniaszek
Sadowo 2
96-521 Brzozów Stary
aronia czarnoowocowa (owoce); 2023-02-11019873216217.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Strach Daniel
Zofianów 14
96-230 Biała Rawska
jabłoń domowa (owoce); 2022-12-23019873215405.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Strulak Dominik
Lubania 54
96-208 Lubania
ogórek (warzywa);
jabłoń domowa (owoce);
2023-02-23019873215675.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Wiesław Strzelczyk
Skurów 10A
05-600 Grójec
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
fasola zwykła (warzywa);
2023-01-16019873215971.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Szcześniak Grzegorz
Coniew 50
05-530 Góra Kalwaria
łąka trwała (siano); 2023-04-20019873213492.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Szewczyk Sławomir
Michałów-Parcele 13
05-660 Warka
jabłoń domowa (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
2023-03-08019873216009.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Szlaga Dariusz
Wędrogów 38
96-111 Kowiesy
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
pszenżyto ozime (ziarno);
2023-02-19019873216218.003 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Szymaniak Paweł
Palczew Parcela 65
05-660 Warka
łąka trwała (siano); 2023-03-26019873213462.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Trypolin Krzysztof
Nowe Biskupice 6
05-660 Warka
łąka trwała (siano); 2023-04-17019873213460.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Walczak Grzegorz
Nowe Sadkowice 23
96-206 Sadkowice
jabłoń domowa (owoce); 2023-02-03019873215359.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Werbanowska Marzena
Warka ul. Sadowa 12
05-660 Warka
łąka trwała (siano); 2023-04-17019873213330.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Werbanowski Mirosław Tomasz
Wichradz 51
05-660 Warka
łąka trwała (siano); 2023-04-17019873213331.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Werbanowski Sławomir
Wichradz 51
05-660 Warka
łąka trwała (siano); 2023-04-17019873213328.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Wierzbicki Paweł
Lipie 3
05-620 Błędów
śliwa domowa (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2023-04-20019873215865.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Wijaszka Przemysław
Klementowice 305A
24-170 Kurów
porzeczka czerwona (owoce);
porzeczka czarna (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
2022-12-2701987322041625.002 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Jacek Witkowski
Grzybów 27
26-910 Magnuszew
jabłoń domowa (owoce);
2022-12-24019873215108.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Woźniak Ireneusz
Martynów 26
05-650 Chynów
mieszanka wieloletnia traw (siano); 2023-03-16019873213329.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Woźniak Mariusz
Hornigi 12A
05-660 Warka
mieszanka wieloletnia traw (siano); 2023-03-16019873213324.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Zawadzki Józef Marek
Stara Warka 102
05-660 Warka
łąka trwała (siano); 2023-04-20019873213332.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadowniczo Warzywne Gabler Paweł
Kurki 3
26-910 Magnuszew
jabłoń domowa (owoce);
por (warzywa);
burak ćwikłowy (korzeń);
dynia Hokkaido (warzywa);
2022-12-25019873214951.005 rev.1 PODGLĄD
Gulbicki Paweł
Pieniężno ul. Sadowa 2
14-520 Pieniężno
bobik (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
2023-03-02019873215664.004 PODGLĄD
Gumiężny Artur
Zaręby-Grzymały 7
18-300 Zambrów
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (sianokiszonka);
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2023-03-24019873216219.003 PODGLĄD
Gutowski Jakub
Kożuchy Małe 2a
12-230 Biała Piska
łąka trwała (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
owies (ziarno);
owies (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
2023-01-21019873211181.009 PODGLĄD
Guzek Jarosław Roman
Staszów 64
26-900 Kozienice
ziemniak (bulwy);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
jęczmień ozimy (ziarno);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
owies (ziarno);
2023-02-0301987322041626.002 PODGLĄD
Gwardys Elżbieta
Warka ul. Puławska 23
05-660 Warka
jabłoń domowa (owoce); 2023-03-12019873216240.003 PODGLĄD
Gwardys Wanda Krystyna
Prusy 24
05-660 Warka
truskawka (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
2023-03-09019873215952.004 PODGLĄD
Gwiazda Mariusz
Rumy 90
12-120 Dźwierzuty
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2022-12-08019873210215.009 PODGLĄD
Hałuszczak Stanisław Józef
Mingajny 50
11-130 Orneta
groch siewny (w tym z rośliną podporową) w tym peluszka (w tym z rośliną podporową) (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
owies (ziarno);
ziemniak (bulwy);
pszenżyto ozime (ziarno);
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-02-08019873214793.005 PODGLĄD
Hanusz Mirosław Paweł
Mawry 6
11-040 Dobre Miasto
mieszanka wieloletnia traw (siano); 2023-02-11019873214027.006 PODGLĄD
Harydowicz Tomasz
Borzymy 27/5
19-314 Kalinowo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
2023-03-21019873214170.008 PODGLĄD
Hawrusik Edward
Zawady 10
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2022-12-18019873211139.009 PODGLĄD
HEMP PLANT Sp. z o.o.
Pszczyna ul. Zdrojowa 8
43-200 Pszczyna
konopie włókniste (kwiatostany);
konopie włókniste (liście);
konopie włókniste (łodygi);
2023-02-0301987322141547.001 PODGLĄD
Herman Łukasz Tomasz
Tyczewo 3a
78-220 Tychowo
gryka zwyczajna (nasiona); 2023-02-2801987322141722.001 PODGLĄD
Herman Natalia
Racibory ul. Wierzbowa 15
05-555 Tarczyn
mieszanka wieloletnia traw (siano);
pastwisko trwałe (siano);
owies (ziarno);
jałówki powyżej 1 roku (do chowu);
krowy (do chowu);
krowy (mleko);
koźlęta powyżej 3,5 miesiąca do 1,5 roku (do chowu);
koźlęta powyżej 3,5 miesiąca do 1,5 roku (żywiec);
kozy matki (do chowu);
kozy matki (żywiec);
kozy matki (mleko);
pozostałe kozy (do chowu);
2023-03-26019873214442.005 PODGLĄD
Hnyłycia Eugeniusz Roman
Stadnica 4/3
19-520 Banie Mazurskie
łąka trwała (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
facelia błękitna (nasiona);
malina (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
ziemniak (bulwy);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2022-11-13019873211137.011 PODGLĄD
Hochhold Joanna Karolina
Warszawa ul. Grottgera 5A/20a
00-785 Warszawa
mniszek lekarski (ziele);
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (zielonka);
prawoślaz lekarski (susz);
jabłoń domowa (owoce);
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (susz);
2022-12-08019873211110.010 PODGLĄD
Hodyra Adam
Kłoda 9
26-910 Magnuszew
jabłoń domowa (owoce); 2023-03-17019873211603.014 PODGLĄD
Hołub Beata Małgorzata
Gołdap Osiedle II 7
19-500 Gołdap
malina (owoce);
mieszanka zbożowa (ziarno);
aronia czarnoowocowa (owoce);
2022-11-20019873211822.009 PODGLĄD
Hołubowski Mateusz
Zawierz 7A
14-500 Braniewo
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
ziemniak (bulwy);
2023-01-2501987322141898.001 PODGLĄD
Hotkowska Iwona
Mszczonów ul. Piekarska 16
96-320 Mszczonów
jabłoń domowa (owoce); 2023-02-12019873215667.004 PODGLĄD
Hotkowski Jakub Robert
Mszczonów ul. Piekarska 16
96-320 Mszczonów
gryka zwyczajna (nasiona); 2023-02-11019873215666.003 PODGLĄD
Hoyer Renata Elżbieta
Trygort 22
11-600 Węgorzewo
łąka trwała (siano);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-03-02019873212837.006 PODGLĄD
Hrudeń Roman Mirosław
Sołtmany 48
11-612 Kruklanki
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
2023-01-11019873210108.009 PODGLĄD
Hryniewicz Marta
Barcie 1
19-504 Dubeninki
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-01-08019873215658.004 PODGLĄD
Husak Stanisław Robert
Ściborki 31
19-520 Banie Mazurskie
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (sianokiszonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
łąka trwała (sianokiszonka);
ziemniak (bulwy);
2023-02-06019873211875.008 PODGLĄD
Ignaciuk Mirosław Krzysztof
Kowalki 1
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2022-11-26019873213618.010 PODGLĄD
Ignatowicz Barbara
Babki Gąseckie 26
19-400 Olecko
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
cielęta do 6 miesięcy (do chowu);
opasy powyżej 6 miesięcy do 1 roku (do chowu);
jałówki powyżej 1 roku (do chowu);
opasy powyżej 1 roku (do chowu);
jałówki cielne (do chowu);
krowy (do chowu);
buhaje (do chowu);
2023-02-01019873214153.006 PODGLĄD
Indywidulane Gospodarstwo Rolne Elżbieta i Grzegorz Stepanik
Gołdap ul. Cmentarna 9b
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-01-15019873212080.009 PODGLĄD
Indywidualne Gospodarstwo Rolne w Grodzisku Artur Sztuk
Grodzisko 50
19-520 Banie Mazurskie
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-01-19019873212032.009 PODGLĄD
Indywidualne Gospodarstwo Rolne w Żabinie Sawicki Adam
Żabin 21
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
2023-02-18019873210965.009 PODGLĄD
INWIT Sp. z o.o.
Słubice ul. Krzywoustego 14
69-100 Słubice
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona);
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona);
pszenżyto ozime (ziarno);
proso (ziarno);
gorczyca biała (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
2023-03-21019873211741.010 PODGLĄD
Iwanicki Mirosław
Nowe Monsterzysko 2
14-420 Młynary
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-01-08019873215866.004 PODGLĄD
Iwaniec Łukasz
Mikołajki 2
14-420 Młynary
jabłoń domowa (owoce);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
grusza domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
morela (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2022-12-23019873211936.007 PODGLĄD
Iwaniuch Andrzej Robert
Pozezdrze ul. Wolności 11A
11-610 Pozezdrze
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
ziemniak (bulwy);
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2023-01-16019873211754.009 PODGLĄD
Iwaszko Krzysztof Jan
Rogiedle 53
11-135 Lubomino
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
łąka trwała (zielonka);
wiśnia pospolita (owoce);
grusza domowa (owoce);
2022-12-27019873201030.011 PODGLĄD
Jabłonka Janusz
Nieskórz 140
07-304 Ostrów Mazowiecka
pszenżyto ozime (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
owies (ziarno);
2023-03-02019873211640.010 PODGLĄD
Jabłońska Barbara
Czersk ul. Warszawska 3
05-530 Góra Kalwaria
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2023-03-03019873215661.004 PODGLĄD
Jabłońska Ewa
Ustanów ul. Graniczna 1
05-540 Zalesie Górne
gryka zwyczajna (nasiona);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
czereśnia (owoce);
burak ćwikłowy (warzywa);
pietruszka korzeniowa (warzywa);
seler naciowy (warzywa);
por (warzywa);
pietruszka korzeniowa (korzeń);
arbuz (kawon) (owoce);
jarmuż (warzywa);
topinambur (bulwy);
cukinia (warzywa);
marchew jadalna (warzywa);
sałata zwyczajna (warzywa);
cebula zwyczajna (warzywa);
ziemniak (bulwy);
dynia zwyczajna (warzywa);
truskawka (owoce);
mieszanka zbożowa (ziarno);
malina (owoce);
ogórek (warzywa);
2023-01-15019873216241.003 PODGLĄD
Jabłońska Małgorzata Agata
Tątławki 4
14-300 Morąg
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
ziemniak (bulwy);
2022-11-27019873211009.009 PODGLĄD
Jabłońska Małgorzata
Sząbruk ul. Wiktora Steffena 12
11-036 Gietrzwałd
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-01-25019873211513.013 PODGLĄD
Jabłoński Sylwester
Bujny 19
18-218 Sokoły
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
2023-04-14019873212678.006 PODGLĄD
Jabłuszko Trębicki Paweł
Polubicze Wiejskie I 112
21-580 Wisznice
porzeczka (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
aronia czarnoowocowa (owoce);
2023-01-25019873216330.003 PODGLĄD
Jachimowicz Tomasz
Połęcze 79
11-200 Bartoszyce
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2022-01-20019873210188.008 PODGLĄD
Jackiewicz Hipolit Paweł
Sieroszowice 1/1
59-140 Radwanice
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-03-17019873211291.008 PODGLĄD
Jackowski Kazimierz
Stare Kupiski ul. Łomżyńska 43
18-400 Łomża
pszenżyto ozime (ziarno); 2023-01-19019873210806.008 PODGLĄD
Jacyna Zbigniew
Polkajmy 21
11-320 Jeziorany
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
ziemniak (bulwy);
2022-11-25019873213736.006 PODGLĄD
Jaczerkowska Bożena
Stręgiel 10
11-600 Węgorzewo
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
2023-03-26019873211007.009 PODGLĄD
Jagieliński Artur Stanisław
Warka ul. Wichradzka 120
05-660 Warka
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2023-02-02019873215894.004 rev.1 PODGLĄD
Jagieła Justyna Maria
Kromolin 41
67-231 Żukowice
łąka trwała (zielonka); 2023-01-25019873212754.006 PODGLĄD
Jagiełło Stanisław
Samolubie 23/2
11-106 Kiwity
łąka trwała (zielonka);
ziemniak (bulwy);
burak ćwikłowy (warzywa);
cukinia (warzywa);
dynia olbrzymia (warzywa);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-02-0301987322041948.002 PODGLĄD
Jakowicka Marianna
Bałąg 5
11-042 Jonkowo
łąka trwała (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
grusza domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
winorośl (owoce);
2023-02-02019873214799.005 PODGLĄD
Jakowska Oliwia
Gołdap ul. Krzywa 15
19-500 Gołdap
porzeczka czarna (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2023-01-1501987322141902.001 PODGLĄD
Jakubczyk Grzegorz Artur
Lipie 108
05-620 Błędów
czereśnia (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
grusza domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
2023-01-11019873215069.005 PODGLĄD
Jakubczyk Justyna
Gąsawy Rządowe 131A
26-502 Jatrząb
łąka trwała (siano);
lucerna mieszańcowa (siano);
mieszanka jednoroczna traw (siano);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2023-03-0301987322141628.001 PODGLĄD
Jakubowski Bogusław
Linowo 7
19-504 Dubeninki
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-02-09019873212279.009 PODGLĄD
Jakubowski Łukasz
Kartlewo 4
78-300 Świdwin
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
facelia błękitna (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
owies (ziarno);
2023-01-25019873214800.005 PODGLĄD
Jakubowski Tadeusz
Wężewo 18
19-420 Kowale Oleckie
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-02-12019873210146.010 PODGLĄD
Jana Monika
Mieścisko 26
26-920 Gniewoszów
mieszanka zbożowa (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
jęczmień jary (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
owies (ziarno);
łąka trwała (siano);
pszenżyto ozime (ziarno);
ziemniak (bulwy);
brzoskwinia (owoce);
borówka wysoka i średnia (owoce);
agrest (owoce);
porzeczka (owoce);
czereśnia (owoce);
grusza domowa (owoce);
aronia czarnoowocowa (owoce);
2023-01-1401987322041949.002 PODGLĄD
Jana Rafał
Mieścisko 26
26-920 Gniewoszów
truskawka (owoce);
pszenżyto ozime (ziarno);
2023-01-2301987322041950.002 PODGLĄD
Janewicz Aleksander Ireneusz
Kamień 7
16-310 Sztabin
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-01-20019873212271.009 PODGLĄD
Janicki Adam Marian
Budry ul. Wojska Polskiego 5
11-606 Budry
łąka trwała (siano);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
ziemniak (bulwy);
2023-01-15019873216242.003 PODGLĄD
Janiszewski Paweł
Miętkie 16
12-120 Dźwierzuty
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-03-0301987322141903.001 PODGLĄD
Jankowska Beata
Gołdap ul. Armii Krajowej 34/33
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-02-09019873211135.009 PODGLĄD
Jankowska Bożena
Żytkiejmy ul. Partyzantów 4
19-504 Dubeninki
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
ziemniak (bulwy);
2022-11-20019873210643.009 PODGLĄD
Jankowska Renata
Jakać Borki 12
18-411 Śniadowo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-01-2001987321941692.003 rev.1 PODGLĄD
Jankowski Adam
Kiekskiejmy 8
19-504 Dubeninki
pastwisko trwałe (zielonka);
ziemniak (bulwy);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-01-16019873211823.009 PODGLĄD
Jankowski Janusz
Giełczyn ul. Spokojna 31A
18-400 Łomża
łąka trwała (zielonka); 2023-03-1501987322042144.002 PODGLĄD
Jankowski Piotr Sebastian
Pobądź 10
78-220 Tychowo
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona); 2023-03-01019873216394.003 PODGLĄD
Jankowski Tomasz Kazimierz
Niedrzwica 25
19-500 Gołdap
jęczmień jary (ziarno);
owies (ziarno);
słonecznik oleisty (nasiona);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
2023-02-03019873211876.009 PODGLĄD
Janoś Marian
Redlino 15
78-200 Białogard
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
jęczmień jary (ziarno);
koniczyna czerwona (zielonka);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
2023-03-1201987322141549.001 PODGLĄD
Janowski Arkadiusz
Słońsk ul. 3-go Lutego 44/3
66-436 Słońsk
w trakcie procesu certyfikacji
Janulewicz Stefan
Surminy 14
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
ziemniak (bulwy);
2021-11-26019873211506.008 PODGLĄD
Janusiak Ryszard
Pomianowo 64
78-200 Białogard
łąka trwała (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
owies (ziarno);
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-03-0201987322141532.001 PODGLĄD
Januszewicz Tomasz
Mikołajówka 8
16-411 Szypliszki
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2023-02-01019873210622.008 PODGLĄD
Janyga Wiesława
Piaski 25A
78-460 Barwice
facelia błękitna (nasiona); 2022-12-08019873216243.003 PODGLĄD
Jarmusik Adam
Siedliska 58
19-300 Ełk
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (siano);
łąka trwała (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
2023-04-14019873216390.003 PODGLĄD
Jaros Czesław Marian
Bledzew ul. Plac Wiosny Ludów 1
66-350 Bledzew
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona); 2023-03-2401987322141548.001 PODGLĄD
Jarosiński Ireneusz
Kolonia Sielce 40
26-804 Stromiec
łąka trwała (siano);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
mieszanka zbożowa (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
2023-02-1901987322141522.001 PODGLĄD
Jarysto Stanisław
Zarębiec 19
11-300 Biskupiec
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-01-2501987322141741.001 PODGLĄD
Jarząbek Janusz
Rumy 108
11-120 Dźwierzuty
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-03-0201987322141721.001 PODGLĄD
Jarzębowicz Ryszard
Siedlisko 38
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-03-23019873211867.009 PODGLĄD
Jarzębowska- Maj Urszula Maria
Prace Duże al. W. Lipnickiego 5
05-504 Złotokłos
gryka zwyczajna (nasiona); 2023-02-09019873210442.009 PODGLĄD
Jasak Bartłomiej
Łuków 10
68-210 Nowe Czaple
łąka trwała (zielonka);
łubin biały na nasiona (nasiona);
groch siewny (w tym z rośliną podporową) w tym peluszka (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
owies (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
facelia błękitna (nasiona);
2023-02-1901987322141904.001 PODGLĄD
Jasiewicz Roman
Nowy Klukom 19
73-231 Krzęcin
łąka trwała (zielonka); 2023-01-13019873213045.006 PODGLĄD
Jasik Karolina
Słowiki Folwark 29
26-922 Sieciechów
łąka trwała (siano);
owies (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
jęczmień jary (ziarno);
ziemniak (bulwy);
marchew pastewna (warzywa);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
2023-03-0101987322041628.002 PODGLĄD
Jasińska Anna
Głowaczów ul. Rynek 32
26-903 Głowaczów
groch łuskowy (nasiona);
łąka trwała (siano);
owies (ziarno);
2023-02-1701987322141523.001 PODGLĄD
Jasińska Elżbieta
Gołdap ul. Wileńska 34
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
ziemniak (bulwy);
jęczmień jary (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
lucerna siewna (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
owies (ziarno);
2023-02-09019873210438.009 PODGLĄD
Jasiński Mirosław
Korkliny 18
16-402 Suwałki
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
ziemniak (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-03-02019873211593.008 PODGLĄD
Jaskułowska Sylwia Izabela
Czersk ul. Św Mikołaja 2
05-530 Góra Kalwaria
wiśnia pospolita (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
2023-01-1901987322041629.002 PODGLĄD
Jaskułowski Piotr Sławomir
Czersk ul. Św. Mikołaja 2
05-530 Góra Kalwaria
jabłoń domowa (owoce); 2023-01-13019873211319.010 PODGLĄD
Jastrzębski Sławomir
Dźwierzuty ul. Przelotna 2
12-120 Dźwierzuty
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2022-12-08019873216331.003 PODGLĄD
Jaśkiewicz Andrzej
Żyrwiny 7
16-411 Szypliszki
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2023-03-17019873210618.008 PODGLĄD
Jaśkiewicz Andrzej
Dobre Miasto ul. Warszawska 6/1
11-040 Dobre Miasto
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
porzeczka (owoce);
żyto ozime (ziarno);
malina (owoce);
aronia czarnoowocowa (owoce);
borówka wysoka (owoce);
żyto ozime (ziarno);
nostrzyk biały (nasiona);
2023-02-06019873210289.013 PODGLĄD
Jaśkiewicz Beata
Biskupiec ul. Al.Broni 1i/3a
11-300 Biskupiec
lucerna siewna (zielonka); 2023-03-17019873214815.005 PODGLĄD
Jawień Jolanta Janina
Prace Duże al. Wojciechowa 2
05-504 Złotokłos
gryka zwyczajna (nasiona); 2023-03-17019873214816.005 PODGLĄD
Jawor Magdalena
Połczyn Zdrój ul. Gdańska 15/2
78-320 Połczyn Zdrój
ostropest plamisty (nasiona); 2023-02-18019873215585.004 PODGLĄD
Jawor Tomasz
Połczyn Zdrój ul. Gdańska 15/2
78-320 Połczyn Zdrój
ostropest plamisty (nasiona); 2023-02-18019873215586.004 PODGLĄD
Jaworska Ewa Urszula
Stękiny 11
11-042 Jonkowo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
koniczyna czerwona (nasiona);
2023-01-16019873215530.004 PODGLĄD
Jaworski Grzegorz
Jonkowo ul. Olsztyńska 3a
11-042 Jonkowo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2023-01-15019873216184.003 PODGLĄD
Jaźwińska Karolina
Chmiele Pogorzele 9
18-300 Zambrów
ziemniak (bulwy);
pszenżyto ozime (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2022-01-21019873211607.009 PODGLĄD
Jaźwiński Adam
Kośmidry 36
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-03-24019873211117.010 PODGLĄD
Jedut Wiesław
Kościeniewicze 81
21-530 Piszczac
dynia zwyczajna (warzywa);
owies (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
łąka trwała (siano);
żyto ozime (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
2023-02-0501987322041630.002 PODGLĄD
Jeż Zbigniew
Wólka Załęska ul. Ku Słońcu 72
05-532 Baniocha
jabłoń domowa (owoce); 2023-01-21019873214728.005 PODGLĄD
Jędrych Radosław Wiesław
Zielona Góra ul. Jany 46
66-001 Zielona Góra
łąka trwała (zielonka); 2023-02-16019873212015.010 PODGLĄD
Jodzio Maciej
Jabłońskie 27
19-500 Gołdap
koniczyna czerwona (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-03-2201987322142208.001 PODGLĄD
Jończyk Jerzy Krzysztof
Pupki 47
11-042 Jonkowo
jabłoń domowa (owoce); 2023-03-20019873213375.004 PODGLĄD
Józefowski Karol Tadeusz
Łazy 25
68-219 Tuplice
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
2023-02-0401987322041952.002 PODGLĄD
Józwiak Izabela Anna
Węgorzewo ul. Zamkowa 15/7
11-600 Węgorzewo
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
koniczyna czerwona (nasiona);
pigwowiec japoński (owoce);
róża pomarszczona (owoce);
leszczyna (orzechy);
2023-02-22019873213999.006 PODGLĄD
Jóźwik Barbara
Sarnowo 7
11-100 Lidzbark Warmiński
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
2023-01-20019873215583.004 PODGLĄD
Juhas Mariusz Piotr
Jagodne Wielkie 5
11-513 Miłki
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
facelia błękitna (nasiona);
pszenica orkisz ozimy (ziarno);
2023-02-16019873210210.010 PODGLĄD
Juklewicz Mariola
Marcinowo 10
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2022-11-19019873210762.009 PODGLĄD
Julek Robert Bogdan
Gajnik 2A
57-530 Międzylesie
koniczyna czerwona (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
gryka zwyczajna (nasiona);
ziemniak (bulwy);
owies (ziarno);
2023-02-05019873200020.010 PODGLĄD
Juniewicz Dariusz
Wojmiany 5
11-220 Górowo Iławeckie
pastwisko trwałe (zielonka);
malina (owoce);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
ziemniak (bulwy);
owies (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
2022-12-23019873210861.014 PODGLĄD
Jurczyk-Tymińska Ewa
Sieniawa Żarska 4
68-213 Żary
żyto ozime (ziarno); 2023-03-23019873216444.003 PODGLĄD
Jurewicz Krzysztof
Kleszczewo 26
19-404 Wieliczki
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-01-1901987322141551.001 PODGLĄD
Jurkowski Adam
Oblas ul. Radomska 45
26-650 Przytyk
gryka zwyczajna (nasiona); 2022-12-0601987322041631.002 PODGLĄD
Jurkowski Bartłomiej
Oblas ul. Radomska 45
26-650 Przytyk
pszenżyto ozime (ziarno);
jabłoń domowa (owoce);
fasola zwykła (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2022-12-0601987322041632.002 rev.1 PODGLĄD
Jurkowski Marek
Oblas ul. Radomska 45
26-650 Przytyk
gryka zwyczajna (nasiona); 2022-12-1901987322041633.002 PODGLĄD
Jurysta Roman
Lesiska 40
14-407 Godkowo
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
ziemniak (bulwy);
bobik (nasiona);
2023-02-1701987322041953.002 PODGLĄD
Jurzak Michał
Chludnie 62
18-516 Mały Płock
łąka trwała (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
owies (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
2023-02-05019873210128.010 PODGLĄD
Just Paulina
Szarejki 9
19-420 Kowale Oleckie
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
ziemniak (bulwy);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2022-02-18019873211107.009 PODGLĄD
Jusyk Władysław
Kruklanki ul. Wczasowa 42
11-612 Kruklanki
lucerna siewna (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (nasiona);
2023-02-0801987322141524.001 PODGLĄD
Juszkiewicz Stanisław
Gizewo 29
11-731 Sorkwity
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
malina (owoce);
porzeczka (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
orzech włoski (orzechy);
2022-11-20019873200035.009 PODGLĄD
Kaca Stanisław
Wiłkajcie 2
19-500 Gołdap
ziemniak (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
jęczmień jary (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-01-08019873212065.009 PODGLĄD
Kacaliński Maciej
Magnuszew ul. Saperów 11
26-910 Magnuszew
jabłoń domowa (owoce);
jęczmień ozimy (ziarno);
ogórek (warzywa);
mieszanka zbożowa (ziarno);
truskawka (owoce);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
2023-02-1801987322141905.001 PODGLĄD
Kacaliński Michał
Magnuszew ul. Saperów 11
26-910 Magnuszew
łąka trwała (siano);
marchew jadalna (warzywa);
owies (ziarno);
jabłoń domowa (owoce);
kapusta głowiasta biała (warzywa);
pszenżyto ozime (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
2023-02-1801987322141906.001 PODGLĄD
Kaczmarczyk Adam
Rozogi ul. Adama Mickiewicza 3
12-114 Rozogi
łąka trwała (zielonka);
kukurydza na kiszonkę (kiszonka);
żyto ozime (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-02-2801987322141907.001 PODGLĄD
Kaczmarczyk Anna
Olsztyn ul. Franciszka Barcza 58/94
10-685 Olsztyn
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
soczewica jadalna (bez rośliny podporowej) (nasiona);
2022-12-2301987322141627.001 PODGLĄD
Kaczmarek Agnieszka
Palędzie ul. Ojca Mariana Żelazka 11
62-070 Dopiewo
groch siewny (w tym z rośliną podporową) w tym peluszka (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
2023-03-0301987322141908.001 PODGLĄD
Kaczmarek Rafał
Palędzie ul. Pocztowa 45
62-070 Dopiewo
groch siewny (w tym z rośliną podporową) w tym peluszka (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
bobik (nasiona);
burak cukrowy (korzeń);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
2023-03-0501987322141909.001 rev.1 PODGLĄD
Kaczmarek Wiktoria
Palędzie ul. Ojca Mariana Żelazka 11
62-070 Dopiewo
żyto ozime (ziarno);
łubin biały na nasiona (nasiona);
2023-03-0301987322041880.002 PODGLĄD
Kaczyńska Agata
Gorłówko 14
19-330 Stare Juchy
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2022-02-2501987322041881.001 rev.1 PODGLĄD
Kaczyński Przemysław
Gorłówko 14
19-330 Stare Juchy
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-04-2001987322041882.002 PODGLĄD
Kaczyński Wiesław
Zaręby Skórki 14
18-300 Zambrów
kukurydza na ziarno (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-04-1401987322141910.001 PODGLĄD
Kadenik Katarzyna
Buczek 9
78-200 Białogard
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
2023-03-06019873216337.003 PODGLĄD
Kajetaniak Cezariusz
Kruzy 12
11-311 Kolno
nostrzyk biały (UD) (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-02-03019873213215.006 PODGLĄD
Kalbarczyk Marek Stefan
Latków 11
26-910 Magnuszew
jabłoń domowa (owoce); 2023-03-23019873215947.004 PODGLĄD
Kalbarczyk Marzena
Miejska Dąbrowa 27A
26-903 Głowaczów
borówka wysoka i średnia (owoce);
jęczmień jary (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
2022-12-18019873213991.007 PODGLĄD
Kaleta Jerzy
Pobądź 19
78-220 Tychowo
łąka trwała (zielonka);
ziemniak (bulwy);
owies (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
pszenżyto ozime (ziarno);
2023-03-02019873216338.003 PODGLĄD
Kalinowska Anna
Dźwierzuty ul. Niepodległości 11
12-120 Dźwierzuty
owies (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
2022-12-06019873211071.008 PODGLĄD
Kalinowska Dorota
Krzeczkowo-Gromadzyn 1
18-220 Czyżew
jabłoń domowa (owoce); 2023-04-07019873213148.006 PODGLĄD
Kalinowski Antoni
Osowo 1
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka strączkowo-zbożowa (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
2022-12-16019873213857.006 PODGLĄD
Kalinowski Bogumił Stanisław
Lutry 4
11-311 Kolno
łąka trwała (zielonka); 2023-01-16019873213218.007 PODGLĄD
Kalinowski Krzysztof
Poplin 11
16-407 Wiżajny
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
porzeczka czarna (owoce);
2023-03-12019873211469.007 PODGLĄD
Kalinowski Leszek
Dźwierzuty ul. Niepodległości 11
12-120 Dźwierzuty
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
2022-12-06019873211073.009 PODGLĄD
Kalinowski Tomasz
Mścichy 20
18-200 Wysokie Mazowieckie
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
grusza domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
2021-12-23019873213149.005 PODGLĄD
Kalus Antoni
Trygort 88
11-600 Węgorzewo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
2023-03-02019873212174.010 PODGLĄD
Kałamaj Cezary
Cieszęta 15
14-520 Pieniężno
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-03-26019873214058.006 PODGLĄD
Kałamajska Katarzyna
Orneta ul. Pogodna 8
11-130 Orneta
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
owies (ziarno);
2023-02-0901987322141911.001 PODGLĄD
Kamast Sp. z o.o.
Warszawa ul. Polinezyjska 6/61
02-777 Warszawa
gryka zwyczajna (nasiona); 2023-03-0501987322041883.002 PODGLĄD
Kamińska Joanna
Siemki 5
11-400 Kętrzyn
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2022-12-20019873216339.003 PODGLĄD
Kamiński Mateusz Kacper
Trzebiele 7
78-200 Białogard
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
owies (ziarno);
jabłoń domowa (owoce);
2023-03-1201987322041635.002 PODGLĄD
Kanicz Zdzisława Elżbieta
Rybno ul. Nowa 11
13-220 Rybno
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona); 2023-03-1201987322041884.002 PODGLĄD
Kaniewski Paweł
Budry ul. Kajki 17
11-606 Budry
koniczyna czerwona (sianokiszonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
łąka trwała (sianokiszonka);
2023-02-06019873213626.006 PODGLĄD
Kaniewski Przemysław
Budry ul. Kajki 17
11-606 Budry
mieszanka zbożowa (ziarno);
łąka trwała (sianokiszonka);
2023-02-06019873213627.006 PODGLĄD
Kapczyński Grzegorz
Zawady 16
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2022-11-13019873211060.008 PODGLĄD
Kapla Dariusz
Wiśniowo Ełckie 32
19-335 Prostki
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-03-20019873216340.003 PODGLĄD
Karbowski Szymon
Cimochy Kolonie 9
19-404 Wieliczki
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2023-04-11019873210515.010 PODGLĄD
Karczewski Tomasz
Białystok ul. Marmurowa 3A/2
15-881 Białystok
ostropest plamisty (nasiona); 2023-04-12019873215565.004 PODGLĄD
Kardel Edward Kazimierz
Siedlisko 37
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2022-11-27019873212116.010 PODGLĄD
Karło Mieczysław
Węgorzewo ul. Zamkowa 45
11-600 Węgorzewo
mieszanka wieloletnia traw (siano);
2023-02-25019873215533.004 PODGLĄD
Karolczak Rafał
Kabiny 20
11-311 Kolno
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-01-13019873213752.006 PODGLĄD
Karolinczak Jan
Kuty 54
11-610 Pozezdrze
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
2023-02-03019873216341.003 PODGLĄD
Karpiński Marcin
Toruń ul. Zbożowa 15/47
87-100 Toruń
czereśnia (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
2022-12-24019873216342.003 PODGLĄD
Karpiński Sławomir Krzysztof
Linkowo 12
11-400 Kętrzyn
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2022-12-0901987322041885.002 PODGLĄD
Karpowicz Bartosz
Białobłota 9
16-411 Szypliszki
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
sorgo (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
wyka siewna (w tym z rośliną podporową) (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-01-22019873215219.005 PODGLĄD
Karwacka Magdalena Alicja
Zdziwój Nowy 48
06-330 Chorzele
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2023-03-06019873215893.004 PODGLĄD
Karwowski Tomasz
Olszewo 6
19-330 Stare Juchy
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-02-22019873213878.006 PODGLĄD
Kasinowicz Franciszek
Troszkowo 1
11-230 Bisztynek
bobik (nasiona);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
bobik (nasiona);
2022-12-17019873214092.007 PODGLĄD
Kasperczak Henryk
Nowa Sól ul. Staszica 7D/53
67-100 Nowa Sól
łąka trwała (zielonka);
proso (ziarno);
proso (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
2023-04-17019873212016.009 PODGLĄD
Kasprowicz Robert
Siemionki 22/2
11-510 Wydminy
pszenica orkisz ozimy (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
owies (ziarno);
2023-01-08019873215535.004 PODGLĄD
Kasprzak Dariusz
Rybocice 17
69-100 Słubice
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona); 2023-04-06019873216469.003 PODGLĄD
Kasprzyk Barbara
Tychowo ul. Akacjowa 15
78-220 Tychowo
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (zielonka); 2023-02-1901987322041886.002 PODGLĄD
Kaszuba-Krzepicka Barbara
Sopot ul. Struga 12
81-830 Sopot
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (nasiona);
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-04-12019873214822.005 PODGLĄD
Kata Krzysztof
Żelaźno 8
78-200 Białogard
łąka trwała (zielonka);
jęczmień jary (ziarno);
ziemniak (bulwy);
owies (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2023-03-0201987322141682.001 PODGLĄD
Kawka Maciej
Olsztyn ul. Jagiellończyka 15/4
10-062 Olsztyn
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (zielonka); 2023-02-2401987322141913.001 PODGLĄD
Kawka Magdalena
Olsztyn ul. Jagiellończyka 15/4
10-062 Olsztyn
owies (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
2023-02-2401987322141914.001 PODGLĄD
Kawka Paweł Władysław
Korzeniów 24
08-504 Ułęż
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
truskawka (owoce);
śliwa domowa (owoce);
malina (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
2023-01-22019873214823.005 PODGLĄD
Kazimierski Karol
Glinnik 21
17-120 Brańsk
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-03-1401987322141915.001 PODGLĄD
Kazimierski Roman
Dworzec 4A
11-300 Biskupiec
łąka trwała (zielonka);
kozieradka pospolita (nasiona);
trawy w siewie czystym (nasiona);
facelia błękitna (nasiona);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
lucerna siewna (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
koniczyna czerwona (zielonka);
2022-12-2701987322141683.001 PODGLĄD
Kempkowski Adam
Marwałd 26
14-120 Dąbrówno
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2023-03-01019873215526.004 PODGLĄD
Kędzierski Marcin
Białogard ul. Małcużyńskiego 14
78-200 Białogard
babka lancetowata (część zielona rośliny);
borówka wysoka i średnia (owoce);
2023-03-0201987322141684.001 PODGLĄD
Kępa Hubert
Szczytno ul. Polska 37/43
12-100 Szczytno
bobik (nasiona); 2023-01-2201987322141916.001 PODGLĄD
Kępka Karolina
Romanów 17
05-610 Goszczyn
jabłoń domowa (owoce); 2022-12-07019873215537.004 PODGLĄD
Kęszczyk Brygida
Labuszewo 1
11-300 Biskupiec
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
2023-03-05019873214824.005 rev.1 PODGLĄD
Kęszczyk Piotr Artur
Labuszewo 1
11-300 Biskupiec
łąka trwała (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-03-26019873210458.010 PODGLĄD
Kęszczyk Robert Paweł
Labuszewo 1
11-300 Biskupiec
łąka trwała (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-03-05019873215538.004 PODGLĄD
Kibitlewski Witalis
Żytkiejmy ul. Partyzantów 3
19-504 Dubeninki
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (nasiona);
pszenżyto ozime (ziarno);
pastwisko trwałe (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-02-12019873212388.009 PODGLĄD
Kieloch Marek
Solec nad Wisłą ul. Staszica 16
27-320 Solec nad Wisłą
gryka zwyczajna (nasiona);
orzech włoski (orzechy);
ziemniak (bulwy);
pszenżyto ozime (ziarno);
2023-02-1501987322141917.001 PODGLĄD
Kiełbasa Tomasz
Banie Mazurskie ul. Leśna 2
19-520 Banie Mazurskie
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2022-12-14019873213758.006 PODGLĄD
Kiełbiowski Paweł
Lipsko ul. Iłżecka 35
27-300 Lipsko
aronia czarnoowocowa (owoce);
gorczyca biała (nasiona);
malina (owoce);
2022-12-31019873213369.007 PODGLĄD
Kierejsza Urszula
Błędziszki 2
19-504 Dubeninki
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
mieszanka zbożowa (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-02-12019873216343.003 PODGLĄD
Kiernozek Ryszard
Niedźwiedzie 10
12-100 Szczytno
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-02-24019873214803.005 PODGLĄD
Kierul Antoni
Orneta ul. Elbląska 99
11-130 Orneta
łąka trwała (zielonka);
gryka zwyczajna (nasiona);
ziemniak (bulwy);
2023-02-0901987322141918.001 PODGLĄD
Kiewel Paweł
Kolonia Michałki 3
21-504 Rokitno
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona);
owies (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
2023-01-2501987321941424.003 PODGLĄD
Kijewska- Skiba Monika
Skolity 32
11-008 Świątki
owies (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
2023-02-0801987322041887.002 PODGLĄD
Kijewski Jan
Lakiele 40
19-420 Kowale Oleckie
łąka trwała (siano);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (sianokiszonka);
2023-01-0601987322141685.001 PODGLĄD
Kiljan Krzysztof
Tuplice ul. 9-tego Maja 16/25
68-219 Tuplice
facelia błękitna (nasiona);
słonecznik oleisty (nasiona);
nostrzyk biały (UD) (zielonka);
gorczyca biała (nasiona);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona);
ogórecznik lekarski (ziele);
2023-04-1101987322141919.001 PODGLĄD
Kisiel Dariusz
Kłodzko ul. Myśliwska 9/11
57-300 Kłodzko
łąka trwała (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
pszenica orkisz ozimy (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
lucerna mieszańcowa (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
gorczyca biała (nasiona);
cielęta do 6 miesięcy (do chowu);
jałówki powyżej 6 miesięcy do 1 roku (do chowu);
opasy powyżej 6 miesięcy do 1 roku (żywiec);
jałówki powyżej 1 roku (do chowu);
jałówki powyżej 1 roku (żywiec);
opasy powyżej 1 roku (żywiec);
jałówki cielne (do chowu);
krowy (do chowu);
buhaje (do chowu);
jałówki powyżej 6 miesięcy do 1 roku (do chowu);
opasy powyżej 6 miesięcy do 1 roku (żywiec);
2023-03-01019873214827.005 PODGLĄD
Kisiel Janusz
Labuszewo 15
11-300 Biskupiec
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2023-01-14019873214114.006 PODGLĄD
Kisiel Jonatan Kamil
Środa Śląska ul. Szkolna 2b
55-300 Środa Śląska
pszenica zwyczajna ozima (ziarno); 2023-02-2501987321941422.003 PODGLĄD
Kisielewski Emil
Samławki 16
11-311 Kolno
łąka trwała (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-01-13019873214828.007 PODGLĄD
Kisielewski Wiktor Marian
Kominki 20A
11-311 Kolno
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2022-12-06019873210133.009 PODGLĄD
Kita Grzegorz
Barwice ul. Piaskowo 1/2
78-460 Barwice
łąka trwała (zielonka);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2023-04-1101987322141920.001 PODGLĄD
Klamecka Aleksandra
Grabik 125
68-200 Żary
łąka trwała (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
owies (ziarno);
2023-03-26019873212193.009 PODGLĄD
Klarzak Zbigniew
Iwonicz Zdrój ul. Penera 36
38-440 Iwonicz Zdrój
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona); 2023-03-05019873215902.004 PODGLĄD
Klaus Krzysztof
Dzięgiele 10
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
ziemniak (bulwy);
pastwisko trwałe (zielonka);
2022-12-01019873200019.009 PODGLĄD
Klimko Krzysztof
Obszarniki 5
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
ziemniak (bulwy);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-02-08019873213769.006 PODGLĄD
Klisowska Kamila
Sanice ul. Wojska Polskiego 20
68-132 Przewóz
łąka trwała (zielonka);
nostrzyk biały (UR) (nasiona);
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
2023-04-0701987322141921.001 PODGLĄD
Klisz Aleksander Paweł
Wróbel 20/2
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (ziarno);
jabłoń domowa (owoce);
pastwisko trwałe (zielonka);
2022-12-13019873211553.010 PODGLĄD
Kliś Alicja Kazimiera
Laski 114
57-250 Złoty Stok
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
owies (zielonka);
2023-02-25019873211447.010 PODGLĄD
Klucznik Marta Alicja
Ostrzeszewo 2
10-687 Olsztyn
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2022-12-23019873214112.006 PODGLĄD
Klukiewicz Karol
Góra Kalwaria ul. 11 Listopada 7
05-530 Góra Kalwaria
jabłoń domowa (owoce);
aronia czarnoowocowa (owoce);
2023-03-1901987321941568.003 PODGLĄD
Klus Piotr Michał
Białogard ul. Batorego 2
78-200 Białogard
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona); 2023-03-0101987322041889.002 PODGLĄD
Kluwak Łukasz
Guzów 86
68-320 Lubsko
nostrzyk biały (UD) (zielonka); 2023-03-2601987322141922.001 PODGLĄD
Kłos Marcin Błażej
Bobolice ul. Leśna 8A/1
76-020 Bobolice
łąka trwała (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
ziemniak (bulwy);
2023-02-2801987322041890.002 PODGLĄD
Kłosek Jan
Ożarki Olszanka 1A
18-312 Rutki
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (siano);
łąka trwała (zielonka);
2023-04-12019873211884.011 PODGLĄD
Kłosek Mirosław
Burszewo 41
11-731 Sorkwity
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-01-27019873214829.005 PODGLĄD
Kłymko Mariusz
Przerwanki 17
11-610 Pozezdrze
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-04-11019873215776.004 PODGLĄD
Kmiecik Kamil
Warkały 54
11-041 Olsztyn
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2022-11-27019873211064.007 PODGLĄD
Kmieć Dariusz
Kramarzewo 28
11-320 Jeziorany
owies (ziarno);
bobik (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
2022-11-25019873210116.009 PODGLĄD
Knauss Janina
Opożdżew 22
05-660 Warka
jabłoń domowa (owoce); 2023-03-26019873215868.004 PODGLĄD
KO1 Bugla Spółka Jawna
Józefosław ul. Narcyzów 10/31
05-509 Piaseczno
owies (ziarno); 2023-03-08019873200047.010 PODGLĄD
KO2 Bugla Spółka Jawna
Józefosław ul. Narcyzów 10/31
05-509 Piaseczno
owies (ziarno); 2023-03-08019873200046.009 PODGLĄD
Kobusiewicz Ada Katarzyna
Pasłęk ul. Słoneczna 3/21
14-100 Pasłęk
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
groch siewny (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
owies (ziarno);
owies (ziarno);
2023-01-22019873215855.004 PODGLĄD
Kobyliński Krzysztof
Nowogród ul. Stacha Konwy 32
18-414 Nowogród
pszenżyto ozime (ziarno); 2022-12-20019873216445.003 PODGLĄD
Kobyliński Maciej
Nowogród ul. Stacha Konwy 32
18-414 Nowogród
żyto ozime (ziarno);
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
mieszanka strączkowo-zbożowa (ziarno);
mieszanka strączkowo-zbożowa (ziarno);
2022-12-2001987322041606.002 PODGLĄD
Kobyliński Witold
Łupowo 76A
12-120 Dźwierzuty
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jęczmień ozimy (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
2022-12-27019873215809.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Koc-Ferm
Nowogard ul. Generała Bema 11
72-200 Nowogard
czereśnia (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
brzoskwinia i nektaryna (owoce);
porzeczka (owoce);
jagoda kamczacka (suchodrzew jadalny) (owoce);
pszenżyto jare (ziarno);
czereśnia (owoce);
2022-12-20019873216446.003 PODGLĄD
Kocikowski Szczepan Karol
Kluczkowo 54
78-300 Świdwin
gryka zwyczajna (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
2023-01-20019873211448.013 PODGLĄD
Kocyan Danuta
Zabłocie ul. Solna 12
43-246 Strumień
soczewica jadalna (bez rośliny podporowej) (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
2023-02-2201987322141923.001 PODGLĄD
Koć Piotr
Wojmiany 28
11-220 Górowo Iławeckie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
gryka zwyczajna (nasiona);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
malina (owoce);
czereśnia (owoce);
śliwa domowa (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
pszenżyto ozime (ziarno);
jabłoń domowa (owoce);
ziemniak (bulwy);
ogórek (warzywa);
wiśnia pospolita (owoce);
2023-01-07019873216344.003 PODGLĄD
Kogut Maciej Michał
Surminy 12
19-520 Banie Mazurskie
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (ziarno);
2022-12-1001987322041891.002 PODGLĄD
Kogut Sławomir Michał
Surminy 12
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2022-12-10019873211440.009 PODGLĄD
Kogut Zbigniew
Sapałówka 7
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka strączkowo-zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-02-23019873210832.011 PODGLĄD
Kokosza Artur Jan
Wysoka Dąbrowa 41
11-311 Kolno
seradela uprawna (zielonka); 2023-01-13019873215777.004 PODGLĄD
Kolator Adam Andrzej
Knipy 37
11-100 Lidzbark Warmiński
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2022-11-25019873212194.007 PODGLĄD
Kolenda Agnieszka
Szwałk 22
19-411 Świętajno
łąka trwała (zielonka);
ziemniak (bulwy);
owies (ziarno);
2023-02-22019873214172.007 PODGLĄD
Kolenda Sebastian Karol
Nowy Cieszyn 15A
14-400 Pasłęk
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-02-03019873200040.008 PODGLĄD
Kolus Artur
Olszewo Węgorzewskie 52
11-606 Budry
łąka trwała (siano);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
łąka trwała (zielonka);
2023-03-2601987322141686.001 PODGLĄD
Kołakowski Szczepan
Pieszkowo 12
11-220 Górowo Iławeckie
koniczyna czerwona (zielonka);
koniczyna czerwona (nasiona);
2022-12-01019873214830.005 PODGLĄD
Kołdys Sylwester
Szczytno ul. Łomżyńska 20G/3
12-100 Szczytno
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (ziarno);
2023-01-2201987322141747.001 PODGLĄD
Kołek Urszula
Kumajny 10
11-130 Orneta
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
groch łuskowy (nasiona);
koniczyna czerwona (zielonka);
ziemniak (bulwy);
łąka trwała (zielonka);
2023-02-01019873214804.005 PODGLĄD
Koło Łowieckie Bór w Wipsowie
Ramsowo 100
11-010 Barczewo
facelia błękitna (zielonka);
facelia błękitna (nasiona);
2022-12-23019873213744.006 PODGLĄD
Koło Łowieckie HUBERTUS Morąg
Miłakowo ul. Ojca Władysława Włodyki 2
14-310 Miłakowo
łąka trwała (zielonka);
topinambur (bulwy);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
nostrzyk biały (UD) (nasiona);
owies (ziarno);
2023-02-12019873212326.007 PODGLĄD
Koło Łowieckie "Jeleń" Brody
Jeziory Dolne 52
68-343 Brody
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
jabłoń domowa (owoce);
2022-02-25019873211953.008 PODGLĄD
Koło Łowieckie "Kaczor"
Dobre Miasto ul. Gdańska 4B
11-040 Dobre Miasto
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona);
topinambur (bulwy);
łąka trwała (zielonka);
2023-02-16019873213881.007 PODGLĄD
Koło Łowieckie Kudypy
Wołowno 46
11-042 Jonkowo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
żyto krzyca (UD) (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
topinambur (bulwy);
nostrzyk biały (UD) (zielonka);
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
owies (ziarno);
2022-12-2101987322141687.001 PODGLĄD
Koło Łowieckie "Mazury" w Węgorzewie
Węgorzewo ul. 3 Maja 4
11-600 Węgorzewo
topinambur (bulwy);
żyto ozime (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
2023-02-22019873212111.009 PODGLĄD
Koło Łowieckie "PIŻMAK" Niwiska
Niwiska ul. Zielonogórska 24
66-010 Nowogród Bobrzański
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
nostrzyk biały (UD) (nasiona);
2023-03-2601987322041892.002 PODGLĄD
Kołodziej Jacek Jan
Miejska Wieś 15
11-320 Jeziorany
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
pszenżyto ozime (ziarno);
2023-02-1101987322041893.002 PODGLĄD
Kołodziejczak Tadeusz
Przeźmierowo ul. Folwarczna 63
62-081 Przeźmierowo
nostrzyk biały (UD) (nasiona); 2023-04-03019873214111.006 PODGLĄD
Kołodziejczyk Jolanta
Ursynów 50A
26-903 Głowaczów
łąka trwała (siano);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-02-15019873216401.003 PODGLĄD
Kołodziejczyk Kamil
Ursynów 50
26-903 Głowaczów
jabłoń domowa (owoce);
łubin żółty na nasiona (nasiona);
kukurydza na ziarno (ziarno);
2023-02-1701987322141924.001 PODGLĄD
Kołodziejczyk Michał
Ursynów 24
26-903 Głowaczów
owies (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
mieszanka jednoroczna traw (siano);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
ziemniak (bulwy);
słonecznik oleisty (nasiona);
łąka trwała (siano);
groch łuskowy (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
kukurydza na kiszonkę (kiszonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-02-16019873216447.003 PODGLĄD
Kołodziejczyk Szymon
Stanisławów 55
26-903 Głowaczów
łąka trwała (siano);
owies (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
groch łuskowy (nasiona);
2023-02-17019873210753.013 PODGLĄD
Kołodziejski Krzysztof
Michałki 8
18-200 Wysokie Mazowieckie
leszczyna (orzechy);
orzech włoski (orzechy);
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2023-04-14019873213152.006 PODGLĄD
Kompatzki Łukasz
Wejdyki 27
11-520 Ryn
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
rzepak ozimy (nasiona);
lucerna siewna (zielonka);
2023-02-0801987322141731.001 PODGLĄD
Kondracki Daniel
Kiliany 4
19-420 Kowale Oleckie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
owies (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
2023-01-1501987322041894.002 PODGLĄD
Kondracki Paweł
Kilianki 1
19-420 Kowale Oleckie
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
ziemniak (bulwy);
gryka zwyczajna (nasiona);
2023-01-12019873211061.008 PODGLĄD
Kondracki Piotr
Świętajno 50/17
19-411 Świętajno
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
2023-01-15019873214031.006 PODGLĄD
Kondracki Sylwester
Kiliany 4
19-420 Kowale Oleckie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2023-03-2601987322142207.001 PODGLĄD
Kondzior Urban
Turośń Dolna 12
18-106 Turośń Kościelna
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
czereśnia (owoce);
grusza domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2023-01-19019873213153.007 PODGLĄD
Konecki Jarosław
Dąg 21
14-105 Łukta
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
słonecznik pastewny (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
lucerna siewna (nasiona);
2023-03-2601987322142063.001 PODGLĄD
Konefał Witold Tadeusz
Zastrużne 12
12-250 Orzysz
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
pastwisko trwałe (zielonka);
2023-01-22019873210168.010 PODGLĄD
Koniarczyk Janina
Kozienice ul. Kochanowskiego 37/11
26-900 Kozienice
jabłoń domowa (owoce); 2023-04-05019873211615.011 rev.1 PODGLĄD
Konieczko Danuta
Podgóra 55
26-634 Gózd
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
seradela uprawna na nasiona (nasiona);
truskawka (owoce);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
dynia olbrzymia (warzywa);
owies (ziarno);
2022-12-24019873216000.004 PODGLĄD
Konopka Ewa
Łomża ul. Kaszmirowa 6
18-400 Łomża
żyto ozime (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
porzeczka czarna (owoce);
2023-02-11019873211068.008 PODGLĄD
Konopka Jan
Glinki 44
19-213 Radziłów
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
ziemniak (bulwy);
2023-02-1001987322141925.001 PODGLĄD
Konopka Paweł
Jedwabne ul. Przestrzelska 37
18-420 Jedwabne
mieszanka strączkowo-zbożowa (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
2023-01-14019873211523.011 PODGLĄD
Kończyk Andrzej
Olsztyn ul. Żołnierska 29/27
10-560 Olsztyn
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2022-12-20019873210147.011 PODGLĄD
Kopaczewski Kamil
Rapa 17/1
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
ziemniak (bulwy);
łąka trwała (zielonka);
2023-02-0801987322141927.001 PODGLĄD
Kopałka Katarzyna Dorota
Miączynek 40
09-150 Czerwińsk nad Wisłą
jabłoń domowa (owoce); 2022-11-30019873213136.006 PODGLĄD
Koper Jan Tadeusz
Tomczyce 86
05-640 Mogielnica
w trakcie procesu certyfikacji
Kopiś Sylwia Anna
Szczytno ul. Kajki 3
12-100 Szczytno
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2022-12-14019873211664.010 PODGLĄD
Kordek Arkadiusz
Sierakośce 69
37-734 Nowosiółki Dydyńskie
malina (owoce); 2022-12-09019873214557.005 PODGLĄD
Kordek Michał
Występ 27
12-114 Rozogi
żyto ozime (ziarno);
żyto jare (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
2023-02-03019873216345.003 PODGLĄD
Kordek Sylwester
Burdąg 67
12-122 Jedwabno
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2022-12-1501987322041895.002 PODGLĄD
Korlak Konrad
Mirowice ul. Wspólna 4
05-600 Grójec
jabłoń domowa (owoce); 2021-12-31019873215909.003 PODGLĄD
Kornacki Remigiusz
Przytuły 11
11-610 Pozezdrze
mieszanka wieloletnia traw (siano);
łąka trwała (zielonka);
2023-04-11019873214832.005 PODGLĄD
Korotko Tomasz
Kośmidry 44
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
ziemniak (bulwy);
2023-01-12019873214805.006 PODGLĄD
Korowaj Paweł
Jankowo 23
11-008 Świątki
pszenica orkisz ozimy (ziarno);
facelia błękitna (nasiona);
żyto jare (ziarno);
soczewica (nasiona);
2023-02-10019873214801.006 PODGLĄD
Korowajczyk Bartosz
Pozezdrze ul. Pogodna 31
11-610 Pozezdrze
owies (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
2023-04-1401987322142246.001 PODGLĄD
Korowajczyk Paweł
Pozezdrze ul. Pogodna 31
11-610 Pozezdrze
owies (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
2023-04-1401987322142247.001 PODGLĄD
Korycki Marek Wacław
Kędzierówka 21
05-540 Zalesie Górne
dynia zwyczajna (warzywa);
cukinia (warzywa);
2022-12-31019873214021.006 PODGLĄD
Korzeniewski Łukasz
Drobin ul. Kryskich 21b
09-210 Drobin
soczewica jadalna (nasiona);
facelia błękitna (nasiona);
2023-04-1401987322141740.001 PODGLĄD
Kosek Marzena
Wojciechy 84A
11-200 Bartoszyce
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
śliwa domowa (owoce);
2023-02-08019873211780.011 PODGLĄD
Kosiński Marcin Bartłomiej
Grabik 10
68-200 Żary
łąka trwała (zielonka); 2023-04-05019873211993.009 PODGLĄD
Kosiński Ryszard
Krasnołąka 34
11-220 Górowo Iławeckie
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-02-01019873215808.004 PODGLĄD
Kossakowski Mirosław
Dunajek Mały 2
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-02-01019873212376.009 PODGLĄD
Kossakowski Sławomir
Tybory-Olszewo 7
18-200 Wysokie Mazowieckie
łąka trwała (sianokiszonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
żyto ozime (ziarno);
2023-04-11019873212112.012 PODGLĄD
Kostrzewska Aneta
Lamkowo 117
11-010 Barczewo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
nostrzyk biały (UD) (zielonka);
owies (ziarno);
facelia błękitna (nasiona);
2023-01-2601987322142005.001 PODGLĄD
Kostyk Zenon
Toprzyny 10A
11-220 Górowo Iławeckie
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
ziemniak (bulwy);
2022-11-27019873213444.010 PODGLĄD
Koszczuk Andrzej
Bobry 14
19-300 Ełk
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-03-2601987322141688.001 PODGLĄD
Kosztowny Marek
Czernikowo ul. Toruńska 14/1
87-640 Czernikowo
łąka trwała (siano); 2023-01-1901987322141689.001 PODGLĄD
Kościński Marcin
Wysoka 1
66-433 Lubiszyn
łąka trwała (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
jęczmień jary (ziarno);
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona);
2023-02-1201987322141928.001 PODGLĄD
Kośka Krzysztof
Nowe Miasto nad Pilicą ul. Wyzwolenia 1
26-420 Nowe Miasto nad Pilicą
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
porzeczka (owoce);
rabarbar ogrodowy (część zielona rośliny);
2023-02-15019873216346.003 PODGLĄD
Kośka Mateusz
Nowe Miasto nad Pilicą ul. Wyzwolenia 1
26-420 Nowe Miasto nad Pilicą
jabłoń domowa (owoce); 2023-03-08019873216347.003 PODGLĄD
Kot Jan
Drwęca 12
11-100 Lidzbark Warmiński
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2023-01-2001987322041636.002 PODGLĄD
Kot Kazimierz
Widna Góra ul. Modrzewiowa 30
37-500 Jarosław
jęczmień jary (ziarno);
2023-02-17019873213173.006 PODGLĄD
Kot Kazimierz
Kniażyce 8
37-734 Fredropol
malina (owoce); 2022-12-10019873214173.007 rev.1 PODGLĄD
Kotara Kacper
Kierzki 33
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
ziemniak (bulwy);
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-01-07019873215763.004 rev.1 PODGLĄD
Kotlar Katarzyna
Krzywa 9
66-010 Nowogród Bobrzański
len oleisty (nasiona); 2023-04-07019873216448.003 PODGLĄD
Kotlar Paulina
Nowogród Bobrzański ul. 9 Maja 4b/12
66-010 Nowogród Bobrzański
len oleisty (nasiona); 2023-03-2601987322141929.001 PODGLĄD
Kotlar Wojciech
Krzywa 9
66-010 Nowogród Bobrzański
nostrzyk biały (UD) (nasiona); 2023-03-2601987322041897.002 PODGLĄD
Kotowski Roman
Gosie Duże 27
18-315 Kołaki Kościelne
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2023-02-16019873213155.006 PODGLĄD
Kotwa Zdzisław
Wodąca 37
27-350 Sienno
gryka zwyczajna (nasiona);
grusza domowa (owoce);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-04-17019873210727.010 PODGLĄD
Kowalczuk Marzena
Marcinowo 13
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2022-11-19019873215083.005 PODGLĄD
Kowalczyk Bogusław
Jesionowo 18
11-040 Dobre Miasto
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
2023-03-2601987322142074.001 PODGLĄD
Kowalczyk Daria
Mojtyny 5
11-300 Biskupiec
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jałówki powyżej 1 roku (do chowu);
jałówki cielne (do chowu);
2022-12-27019873214834.005 PODGLĄD
Kowalczyk- Hyz Janina
Pieszkowo 49
11-220 Górowo Iławeckie
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (ziarno);
2023-02-08019873215804.004 rev.1 PODGLĄD
Kowalczyk Mikołaj
Mojtyny 5
11-300 Biskupiec
pszenżyto ozime (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
2022-12-2301987322141690.001 PODGLĄD
Kowalczyk Mirosław
Krępa 17
59-170 Przemków
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
2023-02-2201987322041898.003 PODGLĄD
Kowalczyk Paweł
Olsztyn ul. Herdera 4/5
10-691 Olsztyn
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
2023-02-1101987322141930.001 PODGLĄD
Kowalczyk Szymon
Pieszkowo 49
11-220 Górowo Iławeckie
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2022-11-2701987322041610.002 PODGLĄD
Kowalczyk Tomasz
Olsztyn ul. Herdera 4/5
10-691 Olsztyn
rzodkiew oleista (nasiona);
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
2023-02-0901987322141931.001 PODGLĄD
Kowalewska Katarzyna
Jora Wielka 16
11-730 Mikołajki
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
rzodkiew oleista na materiał siewny (nasiona);
owies (ziarno);
pszenica orkisz jary (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-02-28019873215969.004 PODGLĄD
Kowalewski Jan Piotr
Grodzisko 2
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
jęczmień jary (ziarno);
lucerna siewna (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
2022-12-21019873210825.010 PODGLĄD
Kowalewski Kamil Mateusz
Redyki 1
19-504 Dubeninki
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2023-01-15019873213895.007 PODGLĄD
Kowalewski Karol Adam
Jora Wielka 16
11-730 Mikolajki
owies (ziarno);
owies (ziarno);
rzodkiew oleista (nasiona);
2023-03-0201987321941623.003 PODGLĄD
Kowalewski Krzysztof
Siedlisko 2
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
słonecznik oleisty (część zielona rośliny);
2023-01-07019873211066.007 PODGLĄD
Kowalewski Zbigniew
Dywity ul. Różana 18
11-001 Dywity
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
nostrzyk biały (UD) (zielonka);
2023-02-01019873211552.009 PODGLĄD
Kowalik Agnieszka
Piłaki Wielkie 53
11-610 Pozezdrze
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
ziemniak (bulwy);
owies (ziarno);
2023-01-19019873216348.003 PODGLĄD
Kowalik Jarosław
Widryny 44
11-440 Reszel
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2023-01-06019873210712.010 PODGLĄD
Kowalik Lucyna
Piaski 2
05-520 Konstancin-Jeziorna
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
dynia zwyczajna (warzywa);
2023-02-2301987322141932.001 PODGLĄD
Kowalik Władysław
Grodzisko Kolonia 36A
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (ziarno);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
koniczyna czerwona (zielonka);
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
ogórek (warzywa);
cebula zwyczajna (warzywa);
marchew jadalna (warzywa);
burak ćwikłowy (warzywa);
ziemniak (bulwy);
2023-01-19019873212173.010 PODGLĄD
Kowalska Marta
Iława ul. Niepodległości 9
14-200 Iława
facelia błękitna (nasiona); 2022-12-13019873210454.009 PODGLĄD
Kowalska Xymena Maria
Kucharowo 9
78-446 Silnowo
mieszanka wieloletnia traw (siano);
ziemniak (bulwy);
owies (ziarno);
ogórek (warzywa);
burak ćwikłowy (warzywa);
kapusta głowiasta biała (warzywa);
śliwa domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
bez czarny (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
głóg (owoce);
sosna (pędy);
jarzębina czerwona (owoce);
czeremcha (owoce);
maciorki (do chowu);
owce powyżej 1,5 roku (do chowu);
tryki powyżej 1,5 roku (do chowu);
2023-02-05019873211687.007 rev.1 PODGLĄD
Kowalski Edward Jan
Tuławki 61
11-001 Dywity
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-02-03019873210537.009 PODGLĄD
Kowalski Henryk
Mrągowo ul. M. Skłodowskiej-Curie 1A
11-700 Mrągowo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2023-02-15019873200030.009 PODGLĄD
Kowalski Jan
Rywałdzik 20
13-334 Łąkorz
koniczyna czerwona (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2022-12-06019873210456.012 PODGLĄD
Kowalski Leszek
Tyczewo 3
78-220 Tychowo
łąka trwała (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
gryka zwyczajna (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-02-23019873211452.008 PODGLĄD
Kowalski Mateusz
Kominki 18
11-311 Kolno
łąka trwała (zielonka); 2023-01-13019873215766.004 PODGLĄD
Kowalski Piotr
Szałkowo 46
14-200 Iława
facelia błękitna (nasiona); 2022-12-08019873210461.009 PODGLĄD
Kowalski Tobiasz
Rąpice ul. Wojska Polskiego 26
69-108 Cybinka
len oleisty (nasiona); 2023-03-2601987322141933.001 PODGLĄD
Kowsz Wiesław Kazimierz
Szczerbiec 10
11-300 Biskupiec
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-03-26019873210394.011 PODGLĄD
Kozaczek Piotr
Golubie Wężewskie 30
19-420 Kowale Oleckie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-01-20019873210250.008 PODGLĄD
Kozdryk Małgorzata Maria
Olsztyn ul. Orłowicza 23/27
10-688 Olsztyn
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (nasiona); 2023-03-08019873216470.003 PODGLĄD
Kozieł Karol
Anielin 19
24-100 Puławy
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2022-12-2701987322041638.002 PODGLĄD
Kozikowski Łukasz
Chruściele ul. Bociania 1
19-300 Ełk
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (siano);
malina (owoce);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
2023-04-12019873212311.009 PODGLĄD
Kozioł Ewa Karolina
Walawa 81
37-716 Orły
malina (owoce); 2022-12-01019873214837.006 PODGLĄD
Kozłowska Katarzyna
Warszówek 87
27-225 Pawłów
porzeczka czarna (owoce);
porzeczka czerwona (owoce);
2022-12-24019873212403.009 rev.1 PODGLĄD
Kozłowska Katarzyna
Piekutowo 7
16-320 Bargłów Kościelny
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
2023-01-15019873216350.003 PODGLĄD
Kozłowska Teresa
Sędrowo 8
12-160 Wielbark
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2023-03-09019873210173.011 PODGLĄD
Kozłowski Jakub Jerzy
Zalesie Górne ul. Przebudzenia Wiosny 2
05-540 Zalesie Górne
ostropest plamisty (nasiona); 2023-03-14019873216070.004 PODGLĄD
Kozłowski Łukasz
Kolonia Sielce 19
26-804 Stromiec
mieszanka zbożowa (ziarno);
łąka trwała (siano);
2023-02-1901987322141692.001 PODGLĄD
Kozłowski Marcin
Stara Łomża przy Szosie ul. Lipowa 17
18-400 Łomża
łąka trwała (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
2023-02-05019873211524.009 PODGLĄD
Kozłowski Marek
Gizewo 1
11-731 Sorkwity
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2022-11-24019873215775.004 PODGLĄD
Kozłowski Sebastian
Popowo Salęckie 16
11-700 Mrągowo
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-04-01019873210318.012 PODGLĄD
Kozłowski Stanisław
Postawele 7
16-406 Rutka-Tartak
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
ziemniak (bulwy);
łąka trwała (zielonka);
2023-01-22019873210617.007 PODGLĄD
Kożak Agnieszka
Bardyny 5
14-405 Wilczęta
w trakcie procesu certyfikacji
Krajewska Agnieszka
Sarnowa Góra 9
06-430 Sońsk
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
gorczyca biała (nasiona);
owies (ziarno);
żyto jare (ziarno);
2023-02-09019873214838.005 PODGLĄD
Krajewska Małgorzata
Żabin 13
19-520 Banie Mazurskie
w trakcie procesu certyfikacji
Krajewski Patryk
Żabin 13
19-520 Banie Mazurskie
w trakcie procesu certyfikacji
Krajewski Radosław Sławomir
Srebrna 16
18-305 Szumowo
gorczyca biała (nasiona);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
2023-04-07019873200054.010 PODGLĄD
Krajza Barbara
Szuć 20
12-122 Jedwabno
łąka trwała (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2022-12-14019873211551.010 PODGLĄD
Krajzewicz Edward
Reszki 30
14-100 Ostróda
żyto ozime (ziarno); 2023-01-06019873216351.003 PODGLĄD
Krawczyk Jacek Konrad
Boglewice 2
05-604 Jasieniec
jabłoń domowa (owoce); 2023-04-03019873216352.003 PODGLĄD
Krawczyk Jakub Robert
Ignaców 14
05-604 Jasieniec
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2023-02-25019873216353.003 PODGLĄD
Krawczyk Jolanta
Bażyny 60A
11-130 Orneta
rzepak ozimy (nasiona);
owies (ziarno);
2023-03-1301987322141934.001 rev.1 PODGLĄD
Krawczyk Kazimierz
Mąki 7
19-300 Ełk
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (siano);
pastwisko trwałe (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
źrebięta do 6 miesięcy (do chowu);
ogiery, klacze, wałachy (do chowu);
2023-04-12019873213987.009 PODGLĄD
Krawczyk Krzysztof
Ignaców 14
05-604 Jasieniec
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2023-02-24019873216354.003 PODGLĄD
Krawczyk Piotr
Piotraszewo 31/2
11-040 Dobre Miasto
owies (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-02-11019873216393.003 PODGLĄD
Krawiec Marek
Braniewo ul. Olsztyńska 3
14-500 Braniewo
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2023-01-2501987322141935.001 PODGLĄD
Król Piotr Adam
Zyndaki 39
11-731 Sorkwity
łąka trwała (siano);
czosnek (warzywa);
ziemniak (bulwy);
ogórek (warzywa);
ogórek (nasiona);
fasola szparagowa (warzywa);
2023-01-20019873215690.004 PODGLĄD
Królik Franciszek Józef
Trójczyce 120
37-717 Kaszyce
jabłoń domowa (owoce);
gryka zwyczajna (zielonka);
malina (owoce);
2022-12-08019873214151.006 PODGLĄD
Królikowski Mariusz Wojciech
Toruń ul. Złotej Rybki 15
87-100 Toruń
łąka trwała (zielonka); 2023-03-06019873213286.006 PODGLĄD
Krówka Łukasz
Połczyn-Zdrój ul. Armii Krajowej 8
78-320 Połczyn-Zdrój
pszenżyto ozime (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2023-03-0101987322141695.001 rev.1 PODGLĄD
Krówka-Konior Aleksandra
Połczyn-Zdrój ul. Armii Krajowej 8
78-320 Połczyn-Zdrój
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona); 2023-03-0101987322141696.001 PODGLĄD
Kruk Ryszard
Swojki 2
14-105 Łukta
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
gorczyca biała (nasiona);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-02-09019873215490.004 PODGLĄD
Krupa Eugeniusz
Dąbrówka Polska 9
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
facelia błękitna (nasiona);
2022-11-27019873211056.009 PODGLĄD
Krupa Ewa
Zakrzewiec 17
14-500 Braniewo
łąka trwała (zielonka);
facelia błękitna (nasiona);
owies (ziarno);
bobik (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
2023-02-25019873215624.004 PODGLĄD
Krupa Jan Marian
Włodowo 1A
11-008 Świątki
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-01-15019873210471.009 PODGLĄD
Krupa Łukasz
Stanisławów 2
26-903 Głowaczów
łąka trwała (siano);
mieszanka jednoroczna traw (siano);
owies (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
jęczmień jary (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
groch łuskowy (nasiona);
2023-02-1101987322141697.001 PODGLĄD
Kruszewski Jarosław Stanisław
Iława ul. Lipowy Dwór 8
14-200 Iława
łąka trwała (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
koniczyna czerwona (nasiona);
2022-12-07019873210465.009 PODGLĄD
Krużykowski Paweł
Skocze 18
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2022-11-20019873214030.007 PODGLĄD
Kryba Agnieszka
Giżycko ul. Jagiełły 7a/28
11-500 Giżycko
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
dynia zwyczajna (nasiona);
owies (ziarno);
dynia zwyczajna (warzywa);
2023-02-16019873216355.003 PODGLĄD
Krypo Patrycja
Gradki 37
11-001 Dywity
rzodkiew oleista (nasiona);
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
2023-02-1101987322141936.001 PODGLĄD
Krystian Agata
Ryczów ul. Parkowa 64
34-115 Ryczów
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2023-02-1201987322041346.003 PODGLĄD
Krysztopa Joanna
Pieńki Borowe 4
18-420 Jedwabne
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
pszenżyto ozime (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (ziarno);
2023-01-19019873214167.010 PODGLĄD
Kryścio Jarosław
Kiepojcie 4
19-504 Dubeninki
łąka trwała (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2022-11-25019873211033.009 PODGLĄD
Krzemiński Dariusz
Matyty 12
14-230 Zalewo
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka strączkowo-zbożowa (ziarno);
ziemniak (bulwy);
łąka trwała (zielonka);
2022-12-07019873210444.010 PODGLĄD
Krześniak Katarzyna
Brzóza ul. Aleja Lipowa 36
26-903 Głowaczów
groch łuskowy (nasiona);
łąka trwała (siano);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2023-02-1601987322141698.001 PODGLĄD
Krzywiec Krzysztof
Nakomiady 59/1
11-400 Kętrzyn
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
kukurydza na ziarno (ziarno);
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
kukurydza na kiszonkę (zielonka);
2022-12-27019873213889.006 PODGLĄD
Ksiuk Paweł
Rytwiny 14
68-212 Trzebiel
łąka trwała (zielonka);
jęczmień jary (ziarno);
gorczyca biała (nasiona);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
nostrzyk biały (UD) (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
2023-04-0701987322041900.002 PODGLĄD
Kubeczak Katarzyna
Bogacko 2
11-500 Giżycko
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2022-12-23019873213856.006 PODGLĄD
Kubiak Urszula
Jonkowo ul. Olsztyńska 58
11-042 Jonkowo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-04-19019873200037.009 PODGLĄD
Kubicki Mateusz
Karsk 21
72-200 Nowogard
łąka trwała (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2022-12-08019873215650.004 PODGLĄD
Kubiński Grzegorz Paweł
Pruszków ul. Zamienna 12
05-800 Pruszków
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-03-16019873210248.013 PODGLĄD
Kucharski Mirosław Grzegorz
Wągrodno ul. Złota 29
05-505 Prażmów
łąka trwała (siano);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
łąka trwała (siano);
2023-04-07019873214039.006 PODGLĄD
Kuciński Marcin
Nerwiki 8/1
11-220 Górowo Iławeckie
pszenżyto ozime (ziarno);
kukurydza na kiszonkę (kiszonka);
kukurydza na ziarno (ziarno);
2023-02-2401987322141938.001 PODGLĄD
Kuczaba Adam
Zanie 8
17-120 Brańsk
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2023-03-1401987322141939.001 PODGLĄD
Kuczewski Dariusz
Olszyny 92
12-100 Szczytno
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-03-0801987322141940.001 PODGLĄD
Kuczyński Paweł
Barżykowo 4
18-520 Stawiski
żyto ozime (ziarno);
facelia błękitna (nasiona);
2023-02-16019873210707.008 PODGLĄD
Kudaś Katarzyna
Środa Śląska ul. Henryka Probusa 6
55-300 Środa Śląska
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
żyto jare (ziarno);
2022-01-15019873212038.008 rev.1 PODGLĄD
Kujawski Artur Rafał
Leśniów Wielki 37
66-016 Czerwieńsk
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
jęczmień jary (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
ziemniak (bulwy);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
2023-02-10019873214908.005 PODGLĄD
Kukie Jan
Rukławki 13
11-300 Biskupiec
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-03-05019873210397.009 rev.1 PODGLĄD
Kukiel Damian
Sądów ul. Dworska 8
69-108 Cybinka
łąka trwała (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
jęczmień ozimy (ziarno);
2023-03-0501987322141941.001 PODGLĄD
Kuklewicz Damian
Żabin 26
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2022-12-14019873200021.009 PODGLĄD
Kuklewicz Krzysztof
Żabin 26
19-520 Banie Mazurskie
jabłoń domowa (owoce);
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (ziarno);
2022-12-14019873200022.009 PODGLĄD
Kuklinowski Tomasz
Białogard ul. Kościuszki 6
78-200 Białogard
łąka trwała (zielonka);
malina (owoce);
gryka zwyczajna (nasiona);
2023-02-24019873214840.005 PODGLĄD
Kulas Wojciech
Miękinia ul. Letnia 10
55-330 Miękinia
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (słoma);
2023-02-25019873211990.008 rev.1 PODGLĄD
Kulbacki Łukasz
Kierzki 32/1
19-520 Banie Mazurskie
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2022-12-17019873210828.008 PODGLĄD
Kulesza Tomasz
Krawczyki 48a
11-200 Bartoszyce
łąka trwała (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
2023-01-13019873215484.004 PODGLĄD
Kulik Andrzej Piotr
Rościno 13
78-200 Białogard
żyto ozime (ziarno); 2023-03-06019873216356.003 PODGLĄD
Kulik Bartłomiej
Kulsze 5
19-520 Banie Mazurskie
łąka trwała (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (zielonka);
2022-12-13019873210841.010 PODGLĄD
Kulik Grzegorz
Łoje 13
26-922 Sieciechów
kukurydza na ziarno (ziarno);
groch łuskowy (nasiona);
ziemniak (bulwy);
fasola zwykła (warzywa);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
papryka (warzywa);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
kalafior (warzywa);
cebula zwyczajna (warzywa);
pszenica zwyczajna jara (słoma);
2023-02-2801987322141942.001 PODGLĄD
Kulikowski Marcin Karol
Kośmidry 42
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2022-11-2301987322041639.002 PODGLĄD
Kulla Radosław
Helenowo 3c
82-300 Elbląg
koniczyna czerwona (zielonka); 2023-02-23019873213386.007 PODGLĄD
Kulla Sławomir
Helenowo 3C
82-300 Elbląg
koniczyna czerwona (zielonka); 2023-02-23019873213385.006 PODGLĄD
Kułak Bogdan
Czystogarb 7
38-543 Komańcza
łąka trwała (siano);
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
cielęta do 6 miesięcy (do chowu);
jałówki powyżej 6 miesięcy do 1 roku (do chowu);
opasy powyżej 6 miesięcy do 1 roku (do chowu);
jałówki powyżej 1 roku (do chowu);
jałówki powyżej 1 roku (żywiec);
opasy powyżej 1 roku (żywiec);
2023-04-19019873212018.013 PODGLĄD
Kułakowska Natalia Anna
Surminy 9
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-01-07019873216357.003 PODGLĄD
Kułakowski Piotr Paweł
Surminy 9
19-520 Banie Mazurskie
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka zbożowa (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-01-07019873210813.009 PODGLĄD
Kunda Krystian
Ełk ul. Asnyka 7
19-300 Ełk
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2023-03-0201987322141700.001 PODGLĄD
Kunik Lech
Miękinia ul. Radosna 3
55-330 Miękinia
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (słoma);
2023-02-24019873215819.004 rev.1 PODGLĄD
Kunka Jacek
Botowo 44
11-300 Biskupiec
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
owies (ziarno);
2023-02-2401987322141943.001 PODGLĄD
Kupczyńska Paulina
Batyń 37
78-331 Rąbino
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (nasiona);
żyto jare (ziarno);
owies (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
żyto krzyca (UD) (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
łubin wąskolistny (nasiona);
2022-01-21019873213883.005 rev.1 PODGLĄD
Kupniewski Łukasz
Nowe Mieczysławy 7
14-310 Miłakowo
owies (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
bobik (nasiona);
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona);
2022-12-10019873211787.010 PODGLĄD
Kur Irena Danuta
Żywkowo 8/2
11-220 Górowo Iławeckie
łąka trwała (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
2023-02-12019873210305.011 PODGLĄD
Kurantowicz Rafał
Bzowiec 3
11-135 Lubomino
jabłoń domowa (owoce); 2023-01-01019873213387.006 PODGLĄD
Kurkowski Tadeusz
Tyszki-Łabno 12
18-500 Kolno
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jęczmień ozimy (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
jęczmień jary (ziarno);
2023-02-23019873216359.003 PODGLĄD
Kurowski Zbigniew
Olecko ul. Osiedle Siejnik I 9/36
19-400 Olecko
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
truskawka (owoce);
owies (ziarno);
malina (owoce);
2023-01-20019873215803.004 PODGLĄD
Kurzawa Krzysztof Wojciech
Dębica ul. Wiejska 10a
39-200 Dębica
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-02-23019873212313.012 PODGLĄD
Kuszczak Sławomir
Jeziorany ul. Kościuszki 16
11-320 Jeziorany
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-03-21019873215815.004 PODGLĄD
Kuśtowski Piotr
Gołdap ul. Żeromskiego 55
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-02-15019873213876.006 PODGLĄD
Kuta Adam
Radacz 1A
78-446 Silnowo
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona); 2023-04-1401987322142243.001 PODGLĄD
Kuta Janusz
Zawady 33
06-320 Baranowo
ziemniak (bulwy); 2023-03-06019873213388.006 PODGLĄD
Kutołowski Piotr
Konarzewo-Marcisze 1
06-420 Gołymin-Ośrodek
lucerna chmielowa (nerkowata) (zielonka); 2023-02-02019873215759.004 PODGLĄD
Kuzia Oktawian Mariusz
Łabędnik 34
11-200 Bartoszyce
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
koniczyna czerwona (nasiona);
jęczmień jary (ziarno);
2023-01-22019873215361.005 rev.1 PODGLĄD
Kuźlik Henryk Leon
Nowa Wieś Reszelska 13
11-230 Bisztynek
jabłoń domowa (owoce);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
2023-02-12019873210311.013 PODGLĄD
Kuźma Ewelina
Warszawa ul. Przyczółkowa 108
02-968 Warszawa
ostropest plamisty (nasiona); 2023-04-06019873210296.010 PODGLĄD
Kuźma Katarzyna
Warszawa ul. Sarmacka 14B/6
02-972 Warszawa
ostropest plamisty (nasiona); 2023-04-06019873210301.010 PODGLĄD
Kuźniewski Marek Grzegorz
Napraty 3
11-106 Kiwity
żyto ozime (ziarno);
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (zielonka);
2023-02-03019873216449.003 PODGLĄD
Kużel Antoni
Wysiedle 22
73-150 Łobez
nostrzyk biały (UD) (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
2023-01-21019873215574.005 PODGLĄD
Kwapisz Czesław
Karlinko 7/2
78-230 Karlino
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
jęczmień jary (ziarno);
owies (ziarno);
pszenżyto jare (ziarno);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
2023-01-2501987322141944.001 PODGLĄD
Kwaśny Marcin Robert
Węgorapa 3
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka zbożowa (ziarno); 2022-11-1301987322041901.002 PODGLĄD
Kwiatkowska Ewa Halina
Szczytno ul. Bartna Strona 35/1
12-100 Szczytno
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2023-01-2101987322041640.002 PODGLĄD
Kwiatkowska Marta
Morąg ul. Plac Gdański 12
14-300 Morąg
owies (ziarno); 2023-01-1601987322141735.001 PODGLĄD
Kwiatkowski Mirosław Andrzej
Szprudowo 33
83-140 Gniew
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (nasiona);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
2023-04-1401987322041902.002 PODGLĄD
Kwietniewska Zofia Elżbieta
Włodowo 19
11-008 Świątki
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2023-01-16019873210467.010 PODGLĄD
Kwiliński Arkadiusz
Bronówko 4
78-320 Połczyn-Zdrój
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
gryka zwyczajna (nasiona);
owies (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
2023-02-2801987322141730.001 PODGLĄD
Kwiliński Mirosław
Wola 8
11-200 Bartoszyce
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
facelia błękitna (nasiona);
jabłoń domowa (owoce);
nostrzyk biały (UD) (nasiona);
bobik (nasiona);
2022-12-25019873215531.004 PODGLĄD
Kwolik Tomasz
Piłaki Wielkie 21
11-610 Pozezdrze
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
lucerna mieszańcowa (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
ziemniak (bulwy);
2023-01-11019873215578.004 PODGLĄD
Lach Mirosław
Orły ul. Lipowa 145
37-716 Orły
mieszanka wieloletnia traw (siano);
orzech włoski (orzechy);
jabłoń domowa (owoce);
malina (owoce);
2022-12-06019873214679.005 PODGLĄD
Lach Rafał
Ożarów Mazowiecki ul. Kopernika 7
05-850 Ożarów Mazowiecki
łąka trwała (siano);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
łąka trwała (zielonka);
łąka trwała (sianokiszonka);
2023-03-05019873216116.003 PODGLĄD
Lachowska Izabella Urszula
Chrzczonowice 39
96-111 Kowiesy
łąka trwała (siano);
jabłoń domowa (owoce);
2023-02-15019873216053.003 PODGLĄD
Lakhssassi-Przybyłowska Kinga
Jednaczewo Łomżyńska 20A
18-400 Łomża
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (nasiona);
soczewica jadalna (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
facelia błękitna (nasiona);
2023-02-25019873212368.007 PODGLĄD
Langer Waldemar
Łęgajny ul. Grabowa 19
11-010 Barczewo
łąka trwała (zielonka);
ziemniak (bulwy);
kapusta głowiasta biała (warzywa);
marchew jadalna (warzywa);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
burak ćwikłowy (korzeń);
2023-02-02019873211650.011 PODGLĄD
Lasak Piotr Jan
Komorniki 40
59-101 Polkowice
żyto ozime (ziarno);
2023-01-26019873214806.005 PODGLĄD
Lasecki Karol
Czersk ul. Warecka 34
05-530 Góra Kalwaria
jabłoń domowa (owoce); 2023-04-0101987322141945.001 PODGLĄD
Laskowska Magdalena Izabela
Dźwierzuty ul. Krótka 3
12-120 Dźwierzuty
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2022-12-07019873216361.003 PODGLĄD
Laskowski Grzegorz
Zaręby Bindugi 9
18-220 Czyżew
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
malina (owoce);
porzeczka (owoce);
2023-04-01019873212858.006 PODGLĄD
Lasoń Bartłomiej
Gorzów Wielkopolski ul. Sulęcińska 86
66-400 Gorzów Wielkopolski
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową - owsem) (nasiona);
owies (ziarno);
2023-03-2601987322141946.001 PODGLĄD
Lasota Justyna
Chotcza Józefów 2A
27-312 Chotcza
pszenżyto ozime (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
ziemniak (bulwy);
gorczyca biała (nasiona);
2023-02-1801987322141947.001 PODGLĄD
Lasota Michał
Gołębiów 107
27-300 Lipsko
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
gorczyca biała (nasiona);
słonecznik pastewny (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2023-02-03019873216370.003 PODGLĄD
Laszczkowski Grzegorz
Kowalewo 33
18-500 Kolno
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka strączkowo-zbożowa (zielonka);
seradela uprawna (zielonka);
2023-02-1001987322041926.002 PODGLĄD
Lazarek Krzysztof
Gaworkowo 4
78-320 Połczyn-Zdrój
mieszanka zbożowa (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
jabłoń domowa (owoce);
ziemniak (bulwy);
grusza domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
czereśnia (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2023-02-0101987322141601.001 rev.1 PODGLĄD
LEAGRO-POL Sp. z o.o.
Nowy Lubusz 34C
69-100 Słubice
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
gorczyca biała (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
groch siewny (nasiona);
proso (ziarno);
2023-03-26019873211945.007 PODGLĄD
Lech Jan
Milice 4
78-320 Połczyn-Zdrój
owies (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
jęczmień jary (ziarno);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
ziemniak (bulwy);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2023-02-2301987322141948.001 PODGLĄD
Lech Małgorzata Ewa
Drożków 1
68-200 Żary
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
2023-03-26019873212140.009 PODGLĄD
Lechowicz-Głogowska Anna
Sułowo 35
11-230 Bisztynek
ziemniak (bulwy); 2023-03-2101987322141725.001 PODGLĄD
Ledwos Marian
Połczyn-Zdrój ul. Warszawska 43/2
78-320 Połczyn-Zdrój
owies (ziarno); 2023-02-19019873214844.005 PODGLĄD
Lejman Ewa Dorota
Leleszki 56
12-130 Pasym
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2023-01-21019873214807.005 PODGLĄD
Leleniewski Bogusław
Szałstry 39
11-042 Jonkowo
żyto ozime (ziarno);
żyto ozime (słoma);
2022-11-26019873211385.010 rev.1 PODGLĄD
Lenart Arkadiusz
Mieczysławów 23
26-700 Zwoleń
aronia czarnoowocowa (owoce);
porzeczka (owoce);
porzeczka (owoce);
2023-01-20019873214845.005 PODGLĄD
Lenart Beata
Olszew 11
05-610 Goszczyn
czereśnia (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
łąka trwała (siano);
2022-12-09019873215877.005 PODGLĄD
Lenart Piotr
Jelonek 1B
27-300 Lipsko
porzeczka (owoce); 2022-12-3101987322041927.002 PODGLĄD
Leonowicz Iwona Jadwiga
Morąg ul. Ogrodowa 3/34
14-300 Morąg
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-01-07019873215507.005 PODGLĄD
Lesiak Aleksandra
Dąbrowa Jastrzębska 5
26-631 Jastrzębia
jabłoń domowa (owoce); 2022-12-27019873215013.005 PODGLĄD
Leszczyński Krzysztof
Kolonia Pozezdrze 24
11-610 Pozezdrze
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (siano); 2023-03-2001987322141580.001 PODGLĄD
Leszczyński Marian Zbigniew
Jegłownik ul. Malborska 8
82-335 Gronowo Elbląskie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2023-04-20019873213508.006 PODGLĄD
Leszko Aleksandra Dominika
Tychowo ul. Bobolicka 5
78-220 Tychowo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
2023-03-0901987322141950.001 PODGLĄD
Leszko Andrzej
Tychowo ul. Bobolicka 5
78-220 Tychowo
żyto ozime (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
gryka zwyczajna (nasiona);
2023-02-01019873215398.004 PODGLĄD
Leśniak Anna
Polkowice ul. Kmicica 30/5
59-101 Polkowice
aronia czarnoowocowa (owoce); 2023-02-13019873211636.011 PODGLĄD
Leśniewska Anna Maria
Piaseczno ul. Przybosia 1/1
05-500 Piaseczno
facelia błękitna (nasiona); 2023-03-16019873210878.010 PODGLĄD
Leśniewski Łukasz
Fornetka 34
16-411 Szypliszki
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
ziemniak (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
pszenżyto ozime (ziarno);
2023-01-26019873210716.007 PODGLĄD
Letkiewicz Ireneusz
Bieniasze 14
14-310 Miłakowo
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
bobik (nasiona);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
kukurydza na kiszonkę (zielonka);
mieszanka strączkowo-zbożowa (ziarno);
owies (ziarno);
ziemniak (bulwy);
łąka trwała (zielonka);
2022-12-10019873213901.006 PODGLĄD
Leus Adriana
Dąbrowa Nowogardzka 44/2
72-200 Nowogard
żyto ozime (ziarno); 2022-12-09019873213250.008 PODGLĄD
Leuta Robert
Kamiennik Wielki 6
82-316 Milejewo
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-03-15019873214846.005 PODGLĄD
Lewalski Rafał
Wądzyn 6
14-120 Dąbrówno
gryka zwyczajna (nasiona); 2023-03-06019873215363.004 PODGLĄD
LEWAŁD Sp. z o.o.
Rumian 55
13-220 Rybno
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-02-01019873210155.012 PODGLĄD
Lewandowski Artur
Warmiak 12
07-438 Zalas
kukurydza na kiszonkę (kiszonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
2023-02-1701987322141951.001 PODGLĄD
Lewiński Adam
Ołdaki Magna Brok 24
18-220 Czyżew
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
czereśnia (owoce);
śliwa domowa (owoce);
winorośl (owoce);
grusza domowa (owoce);
2021-12-16019873213072.005 PODGLĄD
Lewiński Michał Wojciech
Bystrzynka 9
78-300 Świdwin
owies (ziarno);
ziemniak (bulwy);
łąka trwała (zielonka);
2023-01-2501987322041928.002 PODGLĄD
Lewkowicz Paweł
Nasuty 13
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka zbożowa (zielonka);
cebula zwyczajna (warzywa);
ziemniak (bulwy);
burak ćwikłowy (warzywa);
marchew jadalna (warzywa);
2023-03-05019873214735.005 PODGLĄD
Liminowicz Mirosław
Droglewo 2
11-606 Budry
łąka trwała (sianokiszonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
2023-04-01019873216362.003 PODGLĄD
Lipa Szymon
Buda Stalowska 9
39-460 Nowa Dęba
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
len oleisty (nasiona);
2023-02-2301987322141952.001 PODGLĄD
Lipiec Paweł Piotr
Drożków 16B
68-200 Żary
nostrzyk biały (UD) (nasiona); 2023-04-01019873211944.009 PODGLĄD
Lipiec Tomasz
Dragacz 115B
86-134 Dragacz
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
porzeczka (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2022-11-19019873216363.003 PODGLĄD
Lis Artur
Kierzki 34
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2022-03-01019873210796.008 PODGLĄD
Lis Damian
Wasilówka 29
16-420 Raczki
łąka trwała (siano);
mieszanka zbożowa (ziarno);
koniczyna czerwona (zielonka);
2023-03-06019873215593.004 PODGLĄD
Lis Karolina Wiktoria
Miętkie 78
12-120 Dźwierzuty
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
koniczyna czerwona (zielonka);
2023-01-01019873215601.005 PODGLĄD
Lisowska Czesława
Sąpłaty 64
12-120 Dźwierzuty
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2023-02-25019873211274.010 PODGLĄD
Lisowska-Szron Irena
Zielona Góra ul. Obywatelska 45A/17
65-001 Zielona Góra
jabłoń domowa (owoce); 2022-04-0801987322041929.001 PODGLĄD
Lorens Jacek Michał
Warszawa ul. Sarmacka 16/25
02-972 Warszawa
łąka trwała (zielonka);
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (nasiona);
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-04-18019873211582.009 PODGLĄD
Lubańska Katarzyna
Gronowo 23
11-135 Lubomino
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2023-03-15019873211356.011 PODGLĄD
Lubecki Andrzej Bronisław
Budy Kałki 5
96-330 Puszcza Mariańska
bez czarny (owoce);
bez czarny (liście );
głóg (liście);
głóg (owoce);
bez czarny (kwiat);
grusza domowa (owoce);
lipa (kwiat);
aronia czarnoowocowa (owoce);
morwa (liście );
mięta pieprzowa (ziele);
pokrzywa (ziele);
2023-04-17019873214808.005 PODGLĄD
Luberecki Mariusz
Jurki 11
19-411 Świętajno
łąka trwała (zielonka); 2023-01-26019873216364.003 PODGLĄD
Ludwiczak Tomasz
Biesiekierz 76/A
76-039 Biesiekierz
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
lucerna siewna (sianokiszonka);
2023-03-1601987322141953.001 PODGLĄD
Ludwiniak Joanna Agnieszka
Dybowo 22
19-411 Świętajno
nostrzyk żółty (lekarski) (UW) (zielonka);
mniszek lekarski (ziele);
2023-01-22019873215436.004 PODGLĄD
Lugowska Janina
Kandyty 27
11-220 Górowo Iławeckie
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
2022-12-25019873214851.005 PODGLĄD
Luksa Bartłomiej
Krześniczka 30
66-460 Witnica
łąka trwała (zielonka);
facelia błękitna (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
owies (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2023-03-0801987322141954.001 PODGLĄD
Lusawa Arkadiusz
Pęcław 13
05-530 Góra Kalwaria
grusza domowa (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
2022-12-20019873216365.003 PODGLĄD
Lusawa Radomir Piotr
Pęcław 80A
05-530 Góra Kalwaria
grusza domowa (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
2022-12-20019873214852.005 PODGLĄD
Łachacz Czesław Lucjan
Waplewo 33
12-122 Jedwabno
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2022-12-21019873211253.009 PODGLĄD
Łaciak Kazimierz
Zagórzany 60
32-420 Gdów
jabłoń domowa (owoce); 2022-12-06019873214853.005 PODGLĄD
Łacina Sabina Elwira
Warszewo 18
14-420 Młynary
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
grusza domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
2022-12-25019873200823.009 PODGLĄD
Łada Marek
Straduny ul. Kajki 3
19-300 Ełk
łąka trwała (zielonka);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
jabłoń domowa (owoce);
2023-02-1701987322141581.001 PODGLĄD
Łamasz Wiesław Antoni
Walawa 131
37-716 Orły
malina (owoce);
porzeczka czarna (owoce);
porzeczka czerwona (owoce);
2022-12-06019873213111.007 rev.1 PODGLĄD
Łapczyńska Marianna
Kwietnik 41
14-420 Młynary
łąka trwała (zielonka); 2023-03-15019873215540.004 PODGLĄD
Łapiński Andrzej
Wilczkowo 69
11-135 Lubomino
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-02-15019873210741.009 PODGLĄD
Łapiński Marek
Kile 1
19-314 Kalinowo
nostrzyk biały (UD) (zielonka); 2023-02-2201987322141582.001 PODGLĄD
Łapiński Mirosław Eugeniusz
Klewno 40
11-440 Reszel
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2022-12-21019873215432.004 PODGLĄD
Ławniczek Zbigniew Józef
Rychnowy 14
82-316 Milejewo
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (ziarno);
bobik (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
bobik (nasiona);
ostropest plamisty (nasiona);
2023-02-15019873214540.010 PODGLĄD
Ławrowski Mirosław
Wilczęta 10
14-405 Wilczęta
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-01-2601987322141955.001 PODGLĄD
Łazęcka Elżbieta
Kamionki 1
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-02-15019873215903.004 PODGLĄD
Łączkowska Patrycja
Oparzno 40
78-300 Świdwin
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2023-04-0101987322141718.001 PODGLĄD
Łępicki Janusz Sławomir
Kisielnica 37
18-421 Piątnica
łąka trwała (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
2023-03-2001987321941425.003 PODGLĄD
Łępicki Łukasz
Kisielnica 37
18-421 Piątnica
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
2023-03-2001987322141956.001 PODGLĄD
Łobanowski Hubert
Bałupiany 4A
19-500 Gołdap
łąka trwała (sianokiszonka);
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
jęczmień jary (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
ziemniak (bulwy);
2023-01-2501987322141583.001 PODGLĄD
Łoboda Leszek
Cimochy ul. Suwalska 16
19-404 Wieliczki
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (ziarno);
2023-01-21019873214854.005 PODGLĄD
Łoboda Maciej
Żabi Róg 77
14-300 Morąg
koniczyna czerwona (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
owies (ziarno);
2022-11-27019873213038.006 PODGLĄD
Łojko Wiesława
Kal 6
11-600 Węgorzewo
pastwisko trwałe (zielonka);
łąka trwała (siano);
żyto ozime (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-02-24019873214855.005 PODGLĄD
Łoś Małgorzata
Kołodzieje 21A
82-550 Prabuty
łąka trwała (zielonka);
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (zielonka);
2023-04-14019873214856.005 PODGLĄD
Łowiecki Zbigniew
Nowe Biskupice 46
05-660 Warka
jabłoń domowa (owoce);
borówka wysoka i średnia (owoce);
2023-03-16019873215715.004 PODGLĄD
Łozińska Anna
Szczecinek ul. Łódzka II/1
78-400 Szczecinek
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona); 2023-01-25019873216366.003 PODGLĄD
Łukasik Marcin Paweł
Piekarzew 56A
63-300 Pleszew
aronia czarnoowocowa (owoce);
porzeczka (owoce);
malina (owoce);
2023-02-12019873212998.006 PODGLĄD
Łukawski Sylwester
Strączków 74
27-650 Samborzec
wiśnia pospolita (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
2022-12-0801987322141536.001 rev.1 PODGLĄD
Łukowska Zofia
Sokółki 56
19-420 Kowale Oleckie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2023-01-26019873215749.004 PODGLĄD
Łukowski Paweł
Olecko Osiedle Lesk 5/17
19-400 Olecko
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2022-11-19019873214857.005 PODGLĄD
Łuniewski Kamil
Kraszewo Czarne 22
07-325 Boguty Pianki
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2023-02-13019873213503.006 PODGLĄD
Łuński Grzegorz
Mrągowo ul. Łabędzia 20
11-700 Mrągowo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-02-2501987322141957.001 PODGLĄD
M F Agro Sp. z o.o.
Paszęcin B/N
78-331 Rąbino
gryka zwyczajna (nasiona); 2023-02-01019873215615.004 PODGLĄD
Mac Piotr Daniel
Świdwin ul. Wojska Polskiego 23/33
78-300 Świdwin
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona); 2022-12-0901987322141571.001 PODGLĄD
Machlowicz Mieczysław Ludwik
Sząbruk ul. św. Huberta 120
11-036 Gietrzwałd
gryka zwyczajna (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
2022-12-24019873211109.007 PODGLĄD
Machnacz Grzegorz
Franknowo 150A
11-320 Jeziorany
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
ziemniak (bulwy);
łubin biały na nasiona (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-02-1301987322141958.001 PODGLĄD
Machnik Urszula
Miłakowo ul. Kolonia 3
14-310 Miłakowo
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-02-1901987322141585.001 PODGLĄD
Maciak Artur Jakub
Bądków 70
05-610 Goszczyn
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
malina (owoce);
mięta pieprzowa (ziele);
pokrzywa (ziele);
aronia czarnoowocowa (owoce);
rabarbar ogrodowy (część zielona rośliny);
borówka wysoka (owoce);
lubczyk ogrodowy (ziele);
bazylia pospolita (ziele);
jeżyna (owoce);
żurawina wielkoowocowa (owoce);
pigwowiec japoński (owoce);
sosna (kwiatostany);
morwa (owoce);
dzika róża (owoce);
orzech włoski (orzechy);
mniszek lekarski (ziele);
śliwa domowa (owoce);
agrest (porzeczka agrest) (owoce);
porzeczka czerwona (owoce);
2023-03-15019873216367.003 PODGLĄD
Macierzyński Czesław
Zbrosza Duża 39A
05-604 Jasieniec
mieszanka wieloletnia traw (siano);
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
śliwa domowa (owoce);
porzeczka (owoce);
truskawka (owoce);
rabarbar (część zielona rośliny);
2023-01-26019873214548.005 PODGLĄD
Maciulewski Marcin
Wronki Wielkie 15
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (zielonka);
2023-03-06019873212087.009 PODGLĄD
Maciuszonek Wacław Jan
Drożków 1
68-200 Żary
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-03-26019873212141.009 PODGLĄD
Mackieło Teresa Sylwia
Osetnik 1
11-130 Orneta
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-01-07019873210626.011 PODGLĄD
Madeńska Małgorzata
Konstancin-Jeziorna ul. Wąska 9A
05-520 Konstancin-Jeziorna
porzeczka (owoce); 2023-02-16019873214860.006 PODGLĄD
Madziar Marcin Piotr
Jazowsko 60
33-389 Jazowsko
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
porzeczka (owoce);
śliwa domowa (owoce);
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (ziarno);
jabłoń domowa (owoce);
aronia czarnoowocowa (owoce);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
owce powyżej 1,5 roku (do chowu);
tryki powyżej 1,5 roku (do chowu);
2022-12-0701987321941466.003 PODGLĄD
Magura Anna Irena
Kruklanki ul. Wodna 11
11-612 Kruklanki
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2023-02-03019873210338.007 PODGLĄD
Magura Jerzy
Kruklanki ul. Wodna 11
11-612 Kruklanki
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
komonica zwyczajna (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
koniczyna czerwona (zielonka);
2023-02-03019873210336.010 PODGLĄD
Maj Marek
Osiek 41
14-407 Godkowo
łąka trwała (zielonka); 2023-02-1501987322141959.001 PODGLĄD
Majchrzak Katarzyna Maria
Modrzewiowa 10
62-070 Palędzie
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
groch siewny w tym peluszka (nasiona);
2023-02-2301987322041931.002 PODGLĄD
Majczak Ewa
Jerzmanowa ul. Głogowska 26
67-222 Jerzmanowa
porzeczka (owoce); 2023-02-0101987322042049.002 PODGLĄD
Majdak Karol
Mozolice Duże 23
26-922 Sieciechów
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
ziemniak (bulwy);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
ogórek (warzywa);
2023-02-1801987322141960.001 PODGLĄD
Majewska Aneta Joanna
Wola Krobowska 4B
05-600 Grójec
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2021-11-24019873214312.006 PODGLĄD
Majewski Marcin
Lubsko ul. Botaniczna 11/3
68-300 Lubsko
koniczyna czerwona (siano);
łąka trwała (siano);
łąka trwała (siano);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
trawy w siewie czystym (sianokiszonka);
owies (ziarno);
facelia błękitna (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
cielęta do 6 miesięcy (do chowu);
cielęta do 6 miesięcy (żywiec);
jałówki powyżej 6 miesięcy do 1 roku (do chowu);
opasy powyżej 6 miesięcy do 1 roku (żywiec);
jałówki powyżej 1 roku (żywiec);
jałówki powyżej 1 roku (do chowu);
opasy powyżej 1 roku (żywiec);
jałówki cielne (do chowu);
krowy (do chowu);
krowy (żywiec);
2022-04-0201987321941487.002 PODGLĄD
Majewski Paweł
Łęg Starościński 19B
07-402 Lelis
w trakcie procesu certyfikacji
Makara Tomasz Jan
Jaczów ul. Krótka 4
67-200 Jaczów
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-02-01019873215337.005 PODGLĄD
Makarczuk-Jackowski Tomasz Juliusz
Wólka Kijewska 1A
19-400 Olecko
rzodkiew oleista (nasiona);
facelia błękitna (nasiona);
groch siewny (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
kukurydza na ziarno (ziarno);
pszenica orkisz jary (ziarno);
2023-02-02019873210967.009 PODGLĄD
Makarewicz Krzysztof
Linówek 22
16-503 Krasnopol
żyto ozime (ziarno); 2023-02-10019873212844.006 PODGLĄD
Makaruk Radosław
Żabce 71
21-560 Międzyrzec Podlaski
łąka trwała (zielonka);
słonecznik oleisty (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-02-0101987321941485.003 PODGLĄD
Makaryk Andrzej Janusz
Czyprki 2
11-513 Miłki
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
2023-03-14019873210730.010 PODGLĄD
Makaryk Miron
Sulimy 43
11-500 Giżycko
pszenżyto ozime (ziarno);
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
czereśnia (owoce);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-01-04019873211001.007 PODGLĄD
Makowiecka Wiesława
Grygieliszki 4
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
ziemniak (bulwy);
2023-02-18019873212031.009 PODGLĄD
Maksimik Krzysztof
Jakubowo Kisielickie 17
14-240 Susz
łąka trwała (zielonka); 2023-04-01019873212849.006 PODGLĄD
Makuch Krystian
Pasłęk ul. Wiosenna 7
14-400 Pasłęk
ziemniak (bulwy); 2023-03-14019873212796.006 PODGLĄD
Malcher Marcin
Łupice ul. Szkolna 59
67-410 Sława
koniczyna czerwona (zielonka); 2022-12-31019873212817.007 PODGLĄD
Malczewska Elżbieta
Goławin 1
09-151 Czerwińsk nad Wisłą
porzeczka czarna (owoce); 2022-12-27019873212804.006 PODGLĄD
Maleszewski Mariusz
Kobylin Cieszymy 20
18-204 Kobylin Borzymy
nostrzyk biały (zielonka);
koniczyna perska (zielonka);
pszenica orkisz ozimy (ziarno);
2023-04-1901987322041641.002 PODGLĄD
Maleszewski Robert
Żegoty 61
11-106 Kiwity
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona);
2023-01-2201987322141587.001 PODGLĄD
Maleszewski Tomasz
Mężenin 98
18-312 Rutki Kossaki
łąka trwała (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2023-03-14019873211715.008 PODGLĄD
Malinowski Marek
Franknowo 126
11-320 Jeziorany
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
owies (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2022-12-23019873210314.009 PODGLĄD
Małachowski Sławomir
Biskupiec Aleja Broni 19
11-300 Biskupiec
koniczyna czerwona (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
2023-01-2501987322141588.001 PODGLĄD
Małachwiejczyk Kinga Karolina
Sławacinek Stary 53
21-500 Biała Podlaska
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
2023-01-25019873214879.005 PODGLĄD
Małkiewicz Grzegorz Wojciech
Miętkie 69
12-120 Dźwierzuty
żyto ozime (ziarno);
ziemniak (bulwy);
owies (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
pszenżyto ozime (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
2022-12-25019873210573.011 PODGLĄD
Mańkowski Arkadiusz Mikołaj
Węzina 1
82-310 Elbląg
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2023-03-07019873212894.006 PODGLĄD
Mańkowski Rafał Gabriel
Węzina 1
82-310 Elbląg
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2023-03-07019873212896.006 PODGLĄD
Marchelski Krzysztof
Konopki Małe 7
11-513 Miłki
łąka trwała (zielonka);
gryka zwyczajna (nasiona);
ziemniak (bulwy);
2023-02-22019873216387.003 PODGLĄD
Marchewka Adrian
Emilów 11
26-903 Głowaczów
owies (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
groch łuskowy (nasiona);
jabłoń domowa (owoce);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
ziemniak (bulwy);
2023-02-1901987322141589.001 PODGLĄD
Marchewka Marek
Emilów 11
26-903 Głowaczów
w trakcie procesu certyfikacji
Marchewka Tomasz
Trzebień 21
26-910 Magnuszew
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
łąka trwała (siano);
pszenżyto ozime (ziarno);
jabłoń domowa (owoce);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2023-03-0801987322141962.001 PODGLĄD
Marciniak Dariusz Marek
Borowo 53a
64-020 Czempin
dynia zwyczajna - odmiana Hokkaido (warzywa);
dynia zwyczajna - odmiana Hokkaido (nasiona);
2023-01-19019873215913.004 PODGLĄD
Marciniak Mariusz
Tabórz 21
14-105 Łukta
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
2022-11-27019873215452.004 PODGLĄD
Marciniak Piotr
Lubsko ul. Kielecka 15
68-300 Lubsko
ostropest plamisty (nasiona);
len oleisty (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
facelia błękitna (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-03-26019873215500.004 PODGLĄD
Marcinkowski Sylwester
Kostrzewy 10
11-320 Jeziorany
łąka trwała (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
jęczmień jary (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
2023-02-1301987322141963.001 PODGLĄD
Marczewski Jan
Radom ul. Mickiewicza 11/9
26-600 Radom
jabłoń domowa (owoce); 2022-12-3101987322042153.002 PODGLĄD
Marczewski Rafał Jan
Warszawa ul. Gwiaździsta 15A/110
01-651 Warszawa
gorczyca biała (nasiona); 2023-01-07019873210659.012 PODGLĄD
Margoś Witold
Żytelkowo 20
78-200 Białogard
porzeczka (owoce);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2023-02-01019873215418.004 PODGLĄD
Mariak Michał
Dobrogoszcz 7
78-400 Szczecinek
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
2023-02-01019873213237.007 rev.1 PODGLĄD
Mariak Roksana
Dobrogoszcz 7
78-400 Szczecinek
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona); 2023-01-2601987322141964.001 PODGLĄD
Mariańczyk Zbigniew Adam
Grójec ul. Mickiewicza 56
05-600 Grójec
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2023-03-08019873216010.004 PODGLĄD
Marijko Józef
Mingajny 33
11-130 Orneta
owies (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-02-1301987322141591.001 PODGLĄD
Mario Fruit Mariusz Strzelecki
Paplinek 9
96-111 Kowiesy
róża dzika (owoce); 2023-02-1701987322041832.002 PODGLĄD
Markowski Jan Wiesław
Dąbrówka Polska 26
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
łąka trwała (zielonka);
2022-11-13019873214863.005 PODGLĄD
Markowski Paweł
Główka 1
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
2023-02-18019873214934.005 PODGLĄD
Marszałek Jakub
Dźwierzuty ul. Sienkiewicza 10
12-120 Dźwierzuty
łąka trwała (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
owies (ziarno);
2022-12-2701987322141592.001 PODGLĄD
Marszałek Kamil
Rumunki 12a
09-500 Gostynin
żyto ozime (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
seradela uprawna na nasiona (nasiona);
2022-12-21019873212128.010 PODGLĄD
Marszałek-Hyrnik Aneta
Miałkówek 25/6
09-500 Gostynin
owies (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
seradela uprawna na nasiona (nasiona);
2022-12-22019873212093.009 PODGLĄD
Martyniuk Marcin
Dzięciołowo 2
78-220 Tychowo
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
ziemniak (bulwy);
2023-01-25019873211466.009 PODGLĄD
Maruszczak Marcin
Rokitnik 6
11-106 Kiwity
jabłoń domowa (owoce); 2023-03-05019873212745.006 PODGLĄD
Maruszczak Zenon
Garzewko 10
11-042 Jonkowo
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
facelia błękitna (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2022-11-26019873211406.009 PODGLĄD
Marzec Józef Piotr
Mioduńskie 12
11-520 Ryn
łąka trwała (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2022-12-3101987322041933.002 PODGLĄD
Marzęcki Dariusz Marek
Kąty ul. Akacjowa 68
05-532 Baniocha
jabłoń domowa (owoce); 2023-01-04019873216307.003 PODGLĄD
Matulewicz Mateusz
Okopa 3B
11-200 Bartoszyce
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
bobik (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
2023-02-1301987322141965.001 PODGLĄD
Matulewicz Paweł
Budry Aleja Wojska Polskiego 6
11-606 Budry
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (siano);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
łąka trwała (siano);
2023-02-05019873214737.005 PODGLĄD
Matusiak Barbara
Ględy 37
14-105 Łukta
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
koniczyna czerwona (zielonka);
2023-03-0501987322041934.002 PODGLĄD
Matusiak Marek
Ględy 37
14-105 Łukta
koniczyna czerwona (zielonka); 2023-03-2101987322141966.001 PODGLĄD
Matuszewski Seweryn Józef
Nowe Szwejki 46
96-206 Sadkowice
wiśnia pospolita (owoce);
łąka trwała (siano);
2023-02-15019873215761.004 PODGLĄD
Matyjasek Mieczysław
Skop 12A
11-520 Ryn
nostrzyk biały (UD) (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
pigwa pospolita (owoce);
orzech włoski (orzechy);
2022-12-21019873215730.004 PODGLĄD
Matyjasek Ryszard
Kozin 1A
11-500 Giżycko
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
pszenżyto ozime (ziarno);
nostrzyk biały (UD) (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
2022-12-21019873215493.004 PODGLĄD
Matyjasek Stanisław
Gorazdowo 4/1
11-500 Giżycko
aronia czarnoowocowa (owoce);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
ziemniak (bulwy);
2023-02-19019873215492.004 PODGLĄD
Matysiak Andrzej
Kolsko ul. Młyńska 17
67-415 Kolsko
żyto ozime (ziarno);
lucerna siewna (zielonka);
żyto krzyca (UR) (ziarno);
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
owies (ziarno);
2023-01-2301987322041935.002 PODGLĄD
Maziarek Paulina
Góra Kalwaria ul. Armii Krajowej 7E
05-530 Góra Kalwaria
jabłoń domowa (owoce); 2023-03-2601987322141967.001 PODGLĄD
Maziarek Tadeusz
Tomice ul. Brzozowa 7
05-532 Baniocha
gorczyca biała (nasiona);
aronia czarnoowocowa (owoce);
gryka zwyczajna (nasiona);
2023-03-2601987322141968.001 PODGLĄD
Mazur Agnieszka
Dubrawa 12A
27-353 Rzeczniów
jabłoń domowa (owoce);
owies (ziarno);
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
orzech włoski (orzechy);
2022-12-27019873214864.005 PODGLĄD
Mazur Paweł
Jastrzębia 5
26-631 Jastrzębia
ziemniak (bulwy); 2023-04-17019873212895.006 PODGLĄD
Mazur Piotr
Ostrowiec 22
76-142 Malechowo
nostrzyk biały (UD) (zielonka); 2022-11-26019873216306.003 PODGLĄD
Mazurkiewicz Magdalena
Serby ul. Makowa 43
67-210 Głogów
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-02-13019873215576.004 PODGLĄD
Mądry Tadeusz Tomasz
Napraty 15
11-106 Kiwity
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
koniczyna czerwona (nasiona);
2023-01-19019873212203.012 PODGLĄD
Melchior Ryszard
Godki 10
11-042 Jonkowo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-03-21019873211380.009 PODGLĄD
Meller Edyta
Dąg 30
14-105 Łukta
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową - pszenżytem jarym i gryką zwyczajną) (nasiona);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
bobik (nasiona);
pszenżyto ozime (ziarno);
pszenżyto jare (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
2023-04-0101987322141969.001 PODGLĄD
Meller Zbigniew
Marwałd 4
14-120 Dąbrówno
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-04-0101987322141970.001 PODGLĄD
Melvit S.A.
Warszawa ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
owies (ziarno); 2023-02-2801987322042048.002 PODGLĄD
Mełech Mateusz
Popioły 25A
11-606 Budry
pastwisko trwałe (zielonka);
łąka trwała (sianokiszonka);
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
2023-04-18019873215609.004 PODGLĄD
Mełgwa Julian
Pawłowo 19
11-606 Budry
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
owies (ziarno);
koniczyna czerwona (sianokiszonka);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
łąka trwała (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
owies (zielonka);
2023-01-04019873216305.003 PODGLĄD
Meszka Piotr Paweł
Tuniki 28
96-230 Biała Rawska
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2022-12-25019873214865.005 PODGLĄD
Metelski Jerzy
Główka 29
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
owies (ziarno);
ziemniak (bulwy);
łąka trwała (zielonka);
2023-02-11019873211719.010 PODGLĄD
Metlerska Joanna
Banie Mazurskie ul. Konopnickiej 27
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2023-01-21019873211172.008 PODGLĄD
Mężyk Grażyna Urszula
Lipsko ul. Świerkowa 6
27-300 Lipsko
gryka zwyczajna (nasiona);
porzeczka (owoce);
2023-01-06019873200801.008 PODGLĄD
Mężyńska Joanna
Łomża ul. Księcia Janusza I 8/46
18-400 Łomża
soczewica jadalna (nasiona);
facelia błękitna (nasiona);
żyto jare (ziarno);
2023-03-0101987322141971.001 PODGLĄD
Mianowany Dariusz Jan
Błąkały 9
19-504 Dubeninki
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
ziemniak (bulwy);
2023-02-10019873212091.007 PODGLĄD
Miądowicz Marek
Czersk ul. Bielińskiego 4A
05-530 Góra Kalwaria
wiśnia pospolita (owoce); 2023-01-01019873216476.003 PODGLĄD
Michajluk Kacper
Jabłoniec 48
68-320 Jasień
łąka trwała (zielonka);
facelia błękitna (nasiona);
2023-03-26019873216451.003 PODGLĄD
Michajluk Zbigniew
Jabłoniec 31
68-320 Jasień
facelia błękitna (nasiona);
nostrzyk biały (UD) (zielonka);
nostrzyk biały (UR) (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-04-0101987322041938.002 PODGLĄD
Michalak Bartosz
Konity 14/1
11-106 Kiwity
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-02-02019873212785.006 PODGLĄD
Michalak Teresa
Orneta ul. 1 Maja 74D/5
11-130 Orneta
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
bobik (nasiona);
2023-02-1301987322141972.001 PODGLĄD
Michalczuk Paweł
Brzozówko 3A
11-606 Budry
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
2023-04-0101987322141593.001 PODGLĄD
Michalczyk Albert
Łęczeszyce 24
05-622 Belsk Duży
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2023-01-16019873215914.004 PODGLĄD
Michalik Katarzyna
Glądy 22
11-220 Górowo Iławeckie
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
żyto ozime (zielonka);
2023-02-01019873215480.004 PODGLĄD
Michalska Grażyna
Mołdzie ul. Pogodna 39
19-300 Ełk
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
ziemniak (bulwy);
2023-03-2601987322142210.001 PODGLĄD
Michalska Joanna
Sadek 28A
26-500 Szydłowiec
łąka trwała (siano);
jabłoń domowa (owoce);
owies (ziarno);
mieszanka jednoroczna traw (siano);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-02-2501987322141600.001 PODGLĄD
Michalski Mariusz
Gołdap Osiedle Młodych 1/9
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
2023-02-12019873211265.009 PODGLĄD
Michałowski Andrzej
Sobiechy 41
11-606 Budry
łąka trwała (siano);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (siano);
mieszanka zbożowa (ziarno);
róża pomarszczona (owoce);
borówka wysoka i średnia (owoce);
jagoda kamczacka (suchodrzew jadalny) (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
2023-01-06019873216304.003 PODGLĄD
Miciałkiewicz Paweł
Czersk ul. Gacki 41
05-530 Góra Kalwaria
czereśnia (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
2023-01-11019873216303.003 PODGLĄD
Miechowicz Hubert Paweł
Górowo Iławeckie ul. Kościuszki 40/31
11-220 Górowo Iławeckie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2023-02-0101987321941472.003 PODGLĄD
Mieczaj Joanna
Dalęcino 36A
78-400 Szczecinek
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona); 2023-03-0901987322141594.001 PODGLĄD
Mieczkowski Michał
Seroczyn 20
07-407 Czerwin
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona); 2023-02-2801987322041939.002 PODGLĄD
Mieczkowski Tomasz
Bułkowizna 40
16-320 Bargłów Kościelny
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
źrebięta do 6 miesięcy (do chowu);
źrebaki powyżej 6 miesięcy do 1 roku (do chowu);
źrebaki powyżej 1 roku do 2 lat (do chowu);
ogiery, klacze, wałachy (do chowu);
2023-04-01019873214239.010 PODGLĄD
Miecznikowski Waldemar
Szuć 13
12-122 Jedwabno
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
owies (ziarno);
2022-12-2001987322141595.001 PODGLĄD
Mieczyk Marcin
Wysiedle 22
73-150 Łobez
facelia błękitna (nasiona);
soczewica jadalna (nasiona);
2023-01-26019873213606.007 PODGLĄD
Mieczyk Sandra
Nętno 44
78-500 Drawsko Pomorskie
nostrzyk biały (UD) (nasiona);
facelia błękitna (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
2023-01-16019873214696.005 PODGLĄD
Mielcarek Wojciech
Guzki
19-300 Ełk
jabłoń domowa (owoce);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
2023-04-12019873214159.006 PODGLĄD
Mielczarski Daniel
Wysoka Dąbrowa 26
11-311 Kolno
jabłoń domowa (owoce); 2023-01-22019873212890.006 PODGLĄD
Mielniczek Rafał
Giżycko ul. Armii Krajowej 3A/61
11-500 Giżycko
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
2023-02-05019873213278.007 PODGLĄD
Mieloch Paweł
Dzietrzychowice 26
68-100 Żagań
w trakcie procesu certyfikacji
Mieniuk Jan
Dąbrowa Wielka 80
18-220 Czyżew
żyto ozime (ziarno); 2023-04-01019873214867.005 PODGLĄD
Mierzejewski Jacek Włodzimierz
Mrągowo ul. Królewiecka 26A/1
11-700 Mrągowo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2022-11-27019873214868.005 PODGLĄD
Mierzejewski Wiesław
Mrągowo ul. Osiedle Medyk 6
11-700 Mrągowo
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2022-12-18019873200815.009 PODGLĄD
Mika Dominik
Biały Bór 209
39-320 Przecław
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
łąka trwała (sianokiszonka);
ziemniak (bulwy);
kukurydza na kiszonkę (kiszonka);
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
soja zwyczajna (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
owies (zielonka);
łąka trwała (siano);
opasy powyżej 1 roku (żywiec);
owce powyżej 1,5 roku (do chowu);
tryki powyżej 1,5 roku (do chowu);
kury (do chowu);
kury (jaja);
daniele (do chowu);
daniele (żywiec);
2023-02-22019873215355.005 PODGLĄD
Mikielski Daniel
Gołdap Plac Zwycięstwa 18/10
19-500 Gołdap
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
ziemniak (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
słonecznik oleisty (nasiona);
słonecznik oleisty (kwiaty cięte);
2023-02-11019873214100.009 PODGLĄD
Mikielski Feliks
Gołdap Plac Zwycięstwa 16/34
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
2023-03-16019873210556.010 PODGLĄD
Mikielski Jan
Szurpiły 26
16-404 Jeleniewo
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
borówka wysoka i średnia (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
czereśnia (owoce);
2023-01-25019873211161.007 PODGLĄD
Miklaszewski Radosław
Ełk ul. Nadrzeczna 10
19-300 Ełk
nostrzyk żółty (lekarski) (UW) (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-02-22019873214869.005 PODGLĄD
Mikoda Jarosław Andrzej
Oława ul. Serdeczna 1/11
55-200 Oława
nostrzyk biały (UD) (zielonka); 2023-03-26019873216452.003 PODGLĄD
Mikołajczak Sławomir Łukasz
Ciemino 1
78-446 Silnowo
gryka zwyczajna (nasiona);
gorczyca biała (nasiona);
2023-01-26019873214870.005 PODGLĄD
Mikołajczyk Paweł
Łochowice ul. Widokowa 15
66-660 Krosno Odrzańskie
łąka trwała (siano);
nostrzyk biały (UD) (zielonka);
łąka trwała (siano);
nostrzyk biały (UD) (zielonka);
owies (ziarno);
łąka trwała (siano);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
nostrzyk biały (UD) (zielonka);
rutwica wschodnia (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
rutwica wschodnia (zielonka);
cielęta do 6 miesięcy (do chowu);
cielęta do 6 miesięcy (żywiec);
jałówki powyżej 6 miesięcy do 1 roku (żywiec);
jałówki powyżej 1 roku (do chowu);
jałówki powyżej 1 roku (żywiec);
opasy powyżej 1 roku (żywiec);
jałówki cielne (do chowu);
krowy (do chowu);
krowy (żywiec);
2022-04-01019873215725.003 PODGLĄD
Mikulski Grzegorz
Uhrusk 86A
22-230 Wola Uhruska
lucerna mieszańcowa (nasiona);
facelia błękitna (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
winorośl (owoce);
2023-04-0101987322141596.001 PODGLĄD
Mikulski Piotr
Nowa Wieś Mała 16
11-040 Dobre Miasto
bobik (nasiona);
ziemniak (bulwy);
gryka zwyczajna (nasiona);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2022-12-24019873215426.004 PODGLĄD
Mikuła Zygmunt
Kruklanki ul. Wodna 10
11-612 Kruklanki
owies (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
ziemniak (bulwy);
kapusta głowiasta biała (warzywa);
burak ćwikłowy (warzywa);
ogórek (warzywa);
marchew jadalna (warzywa);
dynia zwyczajna (warzywa);
kapusta głowiasta biała (nasiona);
burak ćwikłowy (nasiona);
ogórek (nasiona);
marchew jadalna (nasiona);
dynia zwyczajna (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (nasiona);
2023-02-03019873212333.010 PODGLĄD
Mil Dariusz
Budzewo 12
11-606 Budry
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (siano);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (nasiona);
owies (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-02-24019873215608.004 PODGLĄD
Milewska Beata
Trzebawie 13
73-155 Węgorzyno
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
2023-03-09019873211467.010 PODGLĄD
Milewska Emilia Alicja
Dybowo 22
19-411 Świętajno
nostrzyk żółty (lekarski) (UW) (zielonka); 2023-01-22019873215435.004 PODGLĄD
Milewski Andrzej
Gołdap ul. Paderewskiego 15/36
19-500 Gołdap
owies (ziarno); 2023-02-15019873216383.003 PODGLĄD
Milewski Eugeniusz
Cibory-Krupy 2
16-075 Zawady
łąka trwała (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
2023-01-19019873212797.006 PODGLĄD
Milewski Paweł
Gołdap ul. Paderewskiego 15/36
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
facelia błękitna (nasiona);
2023-02-10019873211175.010 PODGLĄD
Milewski Szymon
Golubie Wężewskie 5
19-420 Kowale Oleckie
ziemniak (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
kukurydza na kiszonkę (zielonka);
2022-03-01019873200812.009 PODGLĄD
Mincewicz Stanisław
Wólka Dobryńska 151
21-512 Zalesie
porzeczka (owoce);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
malina (owoce);
2023-02-01019873213439.006 PODGLĄD
Mioduszewski Sławomir
Chorzele 22
18-300 Zambrów
borówka wysoka (owoce);
porzeczka (owoce);
agrest (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
orzech włoski (orzechy);
grusza domowa (owoce);
2023-01-20019873212801.006 PODGLĄD
Mirkowice sp. z o. o.
Ostrów Wielkopolski ul. Wrocławska 30A/4
63-400 Ostrów Wielkopolski
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
2023-03-26019873216453.003 PODGLĄD
Miros Marek Aleksander
Boćwinka 24/2
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-03-21019873210554.009 PODGLĄD
Misiewicz Zdzisław
Dzięgiele 1
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-03-16019873214104.010 PODGLĄD
Moczulski Wiesław
Rapa 5/1
19-520 Banie Mazurskie
jabłoń domowa (owoce);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-03-20019873211179.009 PODGLĄD
Modzelewski Kazimierz
Łasiewity 7
06-225 Rzewnie
żyto ozime (ziarno); 2022-03-08019873215508.003 PODGLĄD
Modzelewski Mieczysław
Zambrów ul. Obrońców Zambrowa 21B
18-300 Zambrów
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (sianokiszonka);
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
2023-04-12019873212209.009 PODGLĄD
Mokosa Sebastian Ryszard
Józefów 49
05-610 Goszczyn
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
czereśnia (owoce);
2023-01-11019873216298.003 PODGLĄD
Mokosa Wiesława
Warszawa ul. Wrocławska 7/12
01-493 Warszawa
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2023-04-1701987322141974.001 PODGLĄD
Mor Magdalena
Bałupiany 6
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2022-11-19019873216297.003 PODGLĄD
Morawska-Babicz Sylwia Justyna
Wkra 2
06-450 Glinojeck
truskawka (owoce); 2023-02-02019873212959.006 PODGLĄD
Morawski Stanisław Wojciech
Ełdyty Wielkie 11
11-135 Lubomino
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
2023-03-06019873212092.009 PODGLĄD
Mordak Arkadiusz
Podwilcze 60
78-200 Białogard
łąka trwała (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
owies (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
2023-03-0901987322141597.001 PODGLĄD
Morel Teresa
Grodzisko 4
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-03-20019873211171.010 PODGLĄD
Morgaś Paweł Karol
Katarzynów 4
27-300 Lipsko
jagoda kamczacka (suchodrzew jadalny) (owoce); 2022-11-27019873215228.005 PODGLĄD
Morka Marcin
Sieluń 78
06-231 Młynarze
seradela uprawna na nasiona (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
2023-02-17019873210944.009 PODGLĄD
Moskal Jolanta
Lipowa Góra Wschodnia 18BD
12-100 Szczytno
bobik (nasiona);
owies (ziarno);
owies (ziarno);
nostrzyk żółty (lekarski) (UW) (nasiona);
nostrzyk żółty (lekarski) (UW) (zielonka);
pszenica orkisz ozimy (ziarno);
2023-02-01019873214872.005 PODGLĄD
Moskal Piotr
Przedmoście ul. Wąska 2
67-210 Głogów
lucerna siewna (zielonka); 2023-03-0601987322141975.001 PODGLĄD
Moszczyńska Maria Karolina
Konstancin-Jeziorna ul. Przesmyckiego 29
05-510 Konstancin-Jeziorna
łąka przemienna (siano);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (siano);
pastwisko przemienne (zielonka);
koniczyna czerwona (siano);
łąka trwała (siano);
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
porzeczka (owoce);
cielęta do 6 miesięcy (do chowu);
opasy powyżej 6 miesięcy do 1 roku (do chowu);
jałówki powyżej 1 roku (do chowu);
krowy (do chowu);
2023-01-26019873215670.004 PODGLĄD
Mroczek Grażyna
Warkałki 4
14-310 Miłakowo
łąka trwała (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
ziemniak (bulwy);
owies (ziarno);
2023-01-07019873214810.005 PODGLĄD
Mroczko Damian
Nętno 44
78-500 Drawsko Pomorskie
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
porzeczka (owoce);
porzeczka (liście);
2023-01-19019873215577.004 PODGLĄD
Mroczko Ewa Barbara
Nętno 44
78-500 Drawsko Pomorskie
porzeczka (owoce);
porzeczka (liście);
2023-01-21019873214873.005 PODGLĄD
Mroziak Bartłomiej
Przylot 49
05-660 Warka
jabłoń domowa (owoce); 2023-03-0801987322041642.002 PODGLĄD
Mrozowski Michał
Gołdap ul. Paderewskiego 17/48
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2022-11-1901987322041643.002 PODGLĄD
Mruk Daniel
Długowola 88B
05-610 Goszczyn
truskawka (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
kapusta pekińska (warzywa);
ogórek (warzywa);
2022-12-16019873216296.003 PODGLĄD
Mucha Janusz Stanisław
Sieroty ul. Kasztanowa 3
44-187 Wielowieś
burak ćwikłowy (warzywa);
burak liściowy (warzywa);
cebula zielona (warzywa);
cukinia (warzywa);
cykoria warzywna (warzywa);
dynia piżmowa (warzywa);
endywia (warzywa);
fasola szparagowa (warzywa);
groch cukrowy (nasiona);
jarmuż (warzywa);
kalarepa (warzywa);
koper włoski (UR) (ziele);
marchew jadalna (warzywa);
papryka (warzywa);
pietruszka naciowa (część zielona rośliny);
por (warzywa);
portulaka warzywna (warzywa);
rukola (warzywa);
sałata rzymska (długolistna) (warzywa);
sałata listkowa (warzywa);
sałata lodowa (warzywa);
sałata mizuna (warzywa);
sałata namenia (warzywa);
seler naciowy (warzywa);
szczypiorek (część zielona rośliny);
szpinak zwyczajny (warzywa);
2023-01-07019873212095.012 PODGLĄD
Murawiec Damian Krzysztof
Cieplice 27
82-310 Elbląg
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2023-03-07019873212832.006 PODGLĄD
Murawski Henryk
Osetnik 44
11-130 Orneta
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
owies (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
koniczyna czerwona (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
2023-01-07019873212208.007 PODGLĄD
Musak Stanisław
Żurawica ul. Piłsudskiego 15
37-710 Żurawica
truskawka (owoce);
malina (owoce);
2023-04-1701987322142244.001 PODGLĄD
Musiał Wiesław
Stradomno 15
14-200 Iława
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-03-0301987322141871.001 PODGLĄD
Musiałowski Paweł
Nowa Wieś 29
66-350 Bledzew
żyto ozime (ziarno); 2023-02-1501987322142152.001 PODGLĄD
Muszyński Władysław Kazimierz
Tybory Wólka 31
18-200 Wysokie Mazowieckie
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
winorośl (owoce);
orzech włoski (orzechy);
2022-02-25019873212811.005 PODGLĄD
MY1 BUGLA Spółka Jawna
Józefosław ul. Narcyzów 10/31
05-509 Piaseczno
łąka trwała (siano);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
2023-03-08019873210148.012 PODGLĄD
Mycek Bogusław
Brzóza ul. Mazury 10
26-903 Głowaczów
łąka trwała (siano);
owies (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
2023-02-19019873211833.010 PODGLĄD
Myhan Maria Bernadeta
Wrzesina 17
11-042 Jonkowo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2022-11-26019873211470.009 PODGLĄD
"MYK" Gospodarstwo Hodowli Zarodowej Grzegorz Zając, Mateusz Zając S.C.
Sulechówko 15
76-142 Malechowo
łąka trwała (zielonka); 2023-03-1601987322141977.001 PODGLĄD
Najduch Stanisław
Suwałki ul. Kołłątaja 10E
16-400 Suwałki
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
2023-02-12019873213095.006 PODGLĄD
Napiórkowska Joanna
Klimki 23
11-600 Węgorzewo
łąka trwała (siano);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
2023-04-01019873215458.004 PODGLĄD
Narkiewicz Dorota
Osięborów 23
26-910 Magnuszew
jabłoń domowa (owoce);
żyto ozime (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-02-1901987322141978.001 PODGLĄD
Narkun Kamil
Redlino 60
78-200 Białogard
gryka zwyczajna (nasiona);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2023-03-0901987322141598.001 PODGLĄD
Narojczyk Dariusz
Nowe Biskupice 42
05-660 Warka
jabłoń domowa (owoce);
borówka wysoka i średnia (owoce);
czereśnia (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2023-01-25019873215716.004 PODGLĄD
Naruszewicz Józef
Czukty 4
19-420 Kowale Oleckie
pastwisko trwałe (zielonka); 2023-04-01019873215410.004 PODGLĄD
Naruszewicz Wojciech
Nowy Dwór 16
11-130 Orneta
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
malina (owoce);
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-04-01019873214811.005 PODGLĄD
Naspiński Marek
Lesiska 48
14-407 Godkowo
łąka trwała (zielonka); 2022-12-23019873215471.004 PODGLĄD
Naszczyńska-Zielińska Maria Alicja
Sorkwity ul. Zamkowa 11
11-731 Sorkwity
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-03-16019873215581.004 PODGLĄD
Naszkiewicz Franciszek
Gołdap ul. Plac Zwycięstwa 15/16
19-500 Gołdap
koniczyna czerwona (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
2022-12-06019873210628.007 PODGLĄD
Nazarowicz-Metlerska Beata
Dąbrówka Polska 11
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2023-01-21019873211170.010 PODGLĄD
Nejfeld Paweł
Lebiedzin 43
16-310 Sztabin
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-01-20019873214634.005 PODGLĄD
Nejman Dariusz
Stanclewo 71
11-300 Biskupiec
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-03-07019873215700.004 PODGLĄD
Nejman Jan
Borki Wielkie 45
11-300 Biskupiec
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-01-26019873214875.005 PODGLĄD
Nejman Tomasz
Stanclewo 77
11-300 Biskupiec
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-01-26019873215699.004 PODGLĄD
Nestoruk Sławomir Jan
Nawiady 68
11-710 Piecki
jabłoń domowa (owoce); 2023-04-14019873212834.006 PODGLĄD
Nędzak Grażyna
Łomy 20
11-042 Jonkowo
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2022-11-26019873211382.009 PODGLĄD
Nicgorski Andrzej
Osetnik 46
11-130 Orneta
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
jęczmień jary (ziarno);
ziemniak (bulwy);
pszenżyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
bobik (nasiona);
2023-02-1301987322141980.001 PODGLĄD
Niebrzydowski Krzysztof
Włodowo 38
11-008 Świątki
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka strączkowo-zbożowa (zielonka);
mieszanka strączkowo-zbożowa (ziarno);
cielęta do 6 miesięcy (do chowu);
jałówki powyżej 6 miesięcy do 1 roku (do chowu);
opasy powyżej 6 miesięcy do 1 roku (do chowu);
jałówki powyżej 1 roku (do chowu);
krowy (mleko);
2023-02-28019873213320.006 PODGLĄD
Niecikowski Krzysztof
Borawskie 11
18-420 Jedwabne
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
2022-12-20019873210149.009 PODGLĄD
Niedzińska Jolanta Emilia
Franknowo 116
11-320 Jeziorany
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
owies (ziarno);
2023-02-20019873213110.008 PODGLĄD
Niekłań Robert Ryszard
Radzanek 14
72-130 Maszewo
żyto ozime (ziarno); 2023-02-22019873215424.004 PODGLĄD
Niekrasz Marcin
Boczów ul. Sikorskiego 28B/4
66-235 Torzym
żyto ozime (ziarno);
łubin żółty na nasiona (nasiona);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2023-03-0801987322141981.001 PODGLĄD
Niemczyk Sławomir
Zabłocie ul. Solna 8
43-246 Strumień
soczewica jadalna (nasiona);
2023-02-2001987322141982.001 PODGLĄD
Nienartowicz Radosław Ryszard
Mątki 13
11-042 Jonkowo
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
mieszanka strączkowo-zbożowa (ziarno);
2023-02-13019873216454.003 PODGLĄD
Nierwiński Jarosław
Rogienice Piaseczne 11
18-516 Mały Płock
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
2023-02-20019873215622.004 PODGLĄD
Nierwiński Tomasz
Rogienice Piaseczne 11
18-516 Mały Płock
żyto ozime (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (ziarno);
2023-02-1501987322141983.001 PODGLĄD
Niesłuchowski Stanisław Jerzy
Niesłuchy 5
06-430 Sońsk
lucerna chmielowa (nerkowata) (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-03-0601987322041842.002 PODGLĄD
Niewiadomska Danuta
Radostowo 47
11-320 Jeziorany
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jęczmień jary (ziarno);
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
2023-02-15019873211917.011 PODGLĄD
Nisiewicz Adam
Płoskinia 18
14-526 Płoskinia
bobik (nasiona);
bobik (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
bobik (nasiona);
2023-02-22019873214574.005 PODGLĄD
Nisiewicz Grzegorz
Braniewo Plac Grunwaldu 20c/5
14-500 Braniewo
bobik (nasiona); 2023-02-23019873216386.003 PODGLĄD
Niski Zbigniew Piotr
Dobry 63
14-407 Godkowo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
koniczyna czerwona (nasiona);
2022-12-23019873215431.004 PODGLĄD
Nitkiewicz Jerzy
Sołtmany 29
11-612 Kruklanki
pastwisko trwałe (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
2023-01-04019873210335.011 PODGLĄD
Niźińska Aneta
Rekówka 15B
27-310 Ciepielów
owies (ziarno);
łąka trwała (siano);
jabłoń domowa (owoce);
2023-02-1901987322141984.001 PODGLĄD
Niziński Damian
Cecylówka Brzózka 17
26-903 Głowaczów
owies (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
żyto ozime (ziarno);
łąka trwała (siano);
groch łuskowy (nasiona);
2023-02-16019873213852.006 PODGLĄD
Niziński Jan
Cecylówka-Brzózka 20
26-903 Głowaczów
łąka trwała (siano);
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
kukurydza na ziarno (ziarno);
łubin biały (nasiona);
2023-02-25019873211560.011 PODGLĄD
Niziński Karol
Cecylówka Brzózka 35
26-903 Głowaczów
żyto ozime (ziarno);
łąka trwała (siano);
owies (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2023-02-19019873211562.010 PODGLĄD
Niziński Paweł Władysław
Cecylówka Brzózka 35
26-903 Głowaczów
łąka trwała (siano);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
kukurydza na ziarno (ziarno);
łubin biały (nasiona);
2023-02-25019873211264.009 PODGLĄD
Nodzykowski Krzysztof
Czerwony Dwór 3A
19-411 Świętajno
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-04-01019873212224.009 PODGLĄD
Nodzykowski Stanisław
Mazury 6/2
19-411 Świętajno
pastwisko trwałe (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-04-01019873212221.007 PODGLĄD
Nodżak Agnieszka Maria
Pikulice 43
37-733 Pikulice
rabarbar ogrodowy (część zielona rośliny); 2022-12-06019873215176.004 PODGLĄD
Noremberg Łukasz Wiktor
Wólka Turowska 9
05-600 Grójec
jabłoń domowa (owoce); 2023-01-01019873214783.007 PODGLĄD
Norkiewicz Zenon Marcin
Bielawy 76
67-112 Siedlisko
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
2023-02-01019873212027.011 PODGLĄD
Norr Paweł
Zawady Ełckie 14
19-330 Stare Juchy
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
groch siewny (w tym z rośliną podporową) w tym peluszka (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
pastwisko trwałe (zielonka);
lucerna mieszańcowa (zielonka);
mieszanka strączkowo-zbożowa (ziarno);
jałówki powyżej 6 miesięcy do 1 roku (do chowu);
opasy powyżej 6 miesięcy do 1 roku (do chowu);
jałówki powyżej 1 roku (do chowu);
opasy powyżej 1 roku (do chowu);
krowy (do chowu);
2023-02-28019873212142.008 PODGLĄD
Nosewicz Grzegorz
Janikowo 24
11-220 Górowo Iławeckie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2022-11-2701987322041644.002 PODGLĄD
Nosowski Bogumił
Radom ul. Ostrowiecka 10/44
26-611 Radom
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
pszenżyto ozime (ziarno);
2023-02-24019873210871.013 PODGLĄD
Nowacki Paweł
Majerka 1
11-612 Kruklanki
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
koniczyna czerwona (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
dynia olbrzymia (warzywa);
dynia olbrzymia (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-01-04019873210333.010 PODGLĄD
Nowak Andrzej Marian
Konarskie ul. Borówkowa 9
62-035 Kórnik
borówka wysoka i średnia (owoce); 2023-02-16019873214876.005 PODGLĄD
Nowak Karol Tomasz
Kraków ul. Węgrzynowiecka 56
31-992 Kraków
malina (owoce); 2023-02-2301987322041562.002 PODGLĄD
Nowak Norbert
Grzegorzewice 42
05-660 Warka
wiśnia pospolita (owoce);
śliwa domowa (owoce);
ogórek (warzywa);
jabłoń domowa (owoce);
2023-01-19019873215841.005 PODGLĄD
Nowakowski Łukasz
Lewiczyn 77A
05-622 Belsk Duży
kiwi drobnoowocowe (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2023-02-01019873215382.004 PODGLĄD
Nowakowski Ryszard
Lewiczyn 77A
05-622 Belsk Duży
żyto ozime (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
gorczyca biała (nasiona);
łąka trwała (siano);
2023-01-21019873215769.004 PODGLĄD
Nowakowski Sławomir
Krokowo 19
11-320 Jeziorany
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-02-1501987322141599.001 PODGLĄD
Nowakowski Stanisław
Warszawa ul. Drawska 16G/2
02-202 Warszawa
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
nostrzyk biały (UD) (nasiona);
2023-03-26019873212026.007 PODGLĄD
Nowicka- Makowska Olga
Wołowno 1C
11-042 Jonkowo
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2023-03-14019873211413.009 PODGLĄD
Nowicki Krzysztof
Pisary 51
57-530 Międzylesie
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka jednoroczna traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
mieszanka strączkowo-zbożowa (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-01-26019873211805.007 PODGLĄD
Nowiczenko Andrzej
Wobały 17
19-504 Dubeninki
mieszanka zbożowa (ziarno); 2023-02-15019873216294.003 PODGLĄD
Nowikow Piotr
Suwałki ul. Łąkowa 61
16-400 Suwałki
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-01-26019873214878.006 PODGLĄD
Nowiński Tomasz Przemysław
Stubno 88A
37-723 Stubno
porzeczka (owoce); 2023-02-12019873212831.006 PODGLĄD
Nowotka Leszek
Krokowo 5
11-320 Jeziorany
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
2023-03-20019873210656.009 PODGLĄD
Obuchowska Renata
Linowo 6
19-504 Dubeninki
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-02-10019873200814.007 PODGLĄD
Obuchowski Kazimierz
Biskupiec ul. Poznańska 2/10
11-300 Biskupiec
koniczyna czerwona (zielonka);
trawy w siewie czystym (nasiona);
jęczmień jary (ziarno);
koniczyna czerwona (nasiona);
2023-03-0801987322041645.002 PODGLĄD
Ochniak Kamil
Coniew 31
05-530 Góra Kalwaria
jabłoń domowa (owoce); 2022-04-01019873215843.003 PODGLĄD
OHP, Centrum Kształcenia i Wychowania w Gołdapi
Gołdap ul. Boczna 1
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-01-13019873212226.009 PODGLĄD
Oćwieja Iwona
Ściborki 25
19-520 Banie Mazurskie
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-02-0201987322141701.001 PODGLĄD
Odrowąż-Pieniążek Yvonne Maria
Pupki 39
11-042 Jonkowo
łąka trwała (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
grusza domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
2022-11-30019873214880.005 PODGLĄD
Okoniewska Joanna Ewa
Tczew ul. Orzeszkowej 2/27
83-110 Tczew
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2023-02-05019873216292.003 PODGLĄD
Okurowska Barbara
Bartolino 11
76-142 Malechowo
owies (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
mieszanka zbożowa (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
2023-03-0101987322141702.001 PODGLĄD
Olak Aleksander
Przydróżek 7
05-604 Jasieniec
czereśnia (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
2023-01-19019873216291.003 PODGLĄD
Olbryś Paulina
Robawy 25
11-440 Reszel
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-01-20019873211880.007 PODGLĄD
Olchowy Tomasz
Białków 28
55-330 Miękinia
pszenica zwyczajna ozima (ziarno); 2023-02-28019873214649.005 PODGLĄD
Olejnik Bartłomiej
Karczewko ul. Jodłowa 36
62-280 Kiszkowo
facelia błękitna ASTA na materiał siewny (nasiona);
ziemniak (bulwy);
2023-02-2401987322141703.001 rev.1 PODGLĄD
Olejnik Sylwia
Śmieły 18
87-865 Izbica Kujawska
łąka trwała (zielonka); 2023-01-2601987322141704.001 PODGLĄD
Olender Daniel Karol
Świetajno ul. Kościelna 7
12-140 Świętajno
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-02-24019873214015.007 PODGLĄD
Olender Roman
Warnino 1
78-220 Tychowo
gryka zwyczajna (nasiona);
mieszanka zbożowa (ziarno);
ziemniak (bulwy);
gryka zwyczajna (nasiona);
owies (ziarno);
2023-02-2401987322041852.002 PODGLĄD
Oleszczuk Krzysztof
Marianka 22
14-400 Pasłęk
lucerna mieszańcowa (siano); 2023-01-11019873213574.006 PODGLĄD
Oleszkiewicz Urszula
Romankowo 35
11-210 Sępopol
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
czereśnia (owoce);
grusza domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
2022-12-27019873215795.004 PODGLĄD
Oliszewicz Andrzej
Budziska 5/2
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
malina (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
2023-01-15019873210637.008 PODGLĄD
Oliszewicz Jan
Budziska 5/2
19-520 Banie Mazurskie
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (siano);
łąka trwała (sianokiszonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (sianokiszonka);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-04-11019873212085.010 PODGLĄD
Olszewska Hanna
Wojsławy 14
18-507 Grabowo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-02-1001987322041646.002 PODGLĄD
Olszewska Magdalena
Piotrowice 93
13-340 Biskupiec
jabłoń domowa (owoce); 2023-02-16019873216002.004 PODGLĄD
Olszewski Andrzej
Żytkiejmy ul. Partyzantów 5
19-504 Dubeninki
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
mieszanka zbożowa (ziarno);
ziemniak (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-01-13019873200813.009 PODGLĄD
Olszewski Ruben
Nowiny 3
19-520 Banie Mazurskie
pastwisko trwałe (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (sianokiszonka);
owies (zielonka);
ziemniak (bulwy);
gryka zwyczajna (nasiona);
2022-11-16019873211174.009 PODGLĄD
Olszewski Tomasz Piotr
Kaleń 8
96-206 Sadkowice
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2022-12-27019873215457.006 PODGLĄD
Ołowniuk Leszek
Biała Woda 37
16-402 Suwałki
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-02-28019873213741.006 PODGLĄD
Ołów Czesław
Suczki 13
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
ziemniak (bulwy);
2022-11-19019873211766.009 PODGLĄD
Ołów Michał
Juchnajcie 2
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
2023-01-01019873214741.005 PODGLĄD
Omen Adrian Tomasz
Borowe 76
05-640 Mogielnica
jabłoń domowa (owoce);

2022-04-19019873212237.009 PODGLĄD
Omen Jarosław
Otalążka 10
05-640 Mogielnica
łąka trwała (zielonka); 2022-02-04019873215236.004 PODGLĄD
Oneksiak Arkadiusz
Warszawa ul. Robotnicza 20/3
02-261 Warszawa
porzeczka (owoce); 2023-02-16019873213750.006 PODGLĄD
Onufrak Teresa
Młynkowo 1
66-130 Bojadła
groch siewny (nasiona);
mieszanka zbożowa (ziarno);
owies (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
2023-02-0401987322141986.001 PODGLĄD
Opłocki Jacek
Parole ul. Szeroka 28
05-831 Młochów
jeżyna (owoce);
truskawka (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
2022-11-30019873216290.003 PODGLĄD
Ordowska Elżbieta
Górki 3
21-230 Sosnowica
gryka zwyczajna (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
2022-01-16019873216087.003 PODGLĄD
Ordowski Jacek
Górki 3
21-230 Sosnowica
truskawka (owoce);
pszenżyto ozime (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
malina (owoce);
2022-12-27019873216288.003 PODGLĄD
Orłowska Karina
Dunajek 2
19-411 Świętajno
owies (ziarno); 2023-02-22019873215651.004 PODGLĄD
Orłowska Marzena
Kalisty 9
11-008 Świątki
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
owies (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
ziemniak (bulwy);
2023-01-16019873211101.009 PODGLĄD
Orłowski Cezary
Drozdowo ul. Dolna 38
18-421 Piątnica
ogórek (warzywa);
ziemniak (bulwy);
kalarepa (warzywa);
dynia zwyczajna (warzywa);
fasola zwykła (warzywa);
cukinia (warzywa);
sałata zwyczajna (warzywa);
koper ogrodowy (ziele);
pomidor (warzywa);
marchew jadalna (warzywa);
burak ćwikłowy (korzeń);
cebula zwyczajna (warzywa);
owies (ziarno);
pietruszka naciowa (część zielona rośliny);
2023-02-2501987322141705.001 PODGLĄD
Orłowski Łukasz
Gulbity 12
14-300 Morąg
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
2023-01-1301987322141987.001 PODGLĄD
Orłowski Ryszard Stanisław
Olszewki 53
12-120 Dźwierzuty
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2022-12-1301987322141605.001 PODGLĄD
Oryńczak Miron Sławomir
Bogumiły 2B
11-606 Budry
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (siano);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (sianokiszonka);
łąka trwała (siano);
łąka trwała (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
2023-03-06019873213540.006 PODGLĄD
Orzechowska Bogusława
Rzeck 64
11-300 Biskupiec
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (zielonka);
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (nasiona);
2023-01-19019873216396.003 PODGLĄD
Orzechowski Przemysław
Kleszczewo 33
19-404 Wieliczki
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
wiśnia pospolita (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
łąka trwała (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-02-08019873215455.004 PODGLĄD
Orzechowski Sylwester
Nowiny 2
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
ziemniak (bulwy);
2022-11-27019873211240.009 PODGLĄD
Osiadacz Piotr
Boglewice 77
05-604 Jasieniec
w trakcie procesu certyfikacji
Osłowski Grzegorz Wojciech
Olsztynek ul. Sportowa 37
11-015 Olsztynek
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (nasiona);
ostropest plamisty (nasiona);
2023-02-1701987322041844.002 PODGLĄD
Osman Andrzej
Buczek 9
78-200 Białogard
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
2023-03-0501987322141706.001 PODGLĄD
Ostapczuk Ireneusz Józef
Głogówko 35
67-240 Kotla
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-03-20019873212370.011 PODGLĄD
Ostapiuk Mariusz
Wilkiejmy 9
11-320 Jeziorany
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (zielonka); 2023-02-15019873216287.003 PODGLĄD
Ostapkowicz Mariusz
Talki 38
11-510 Wydminy
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (sianokiszonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
łąka trwała (siano);
jabłoń domowa (owoce);
kukurydza na kiszonkę (kiszonka);
mieszanka zbożowa (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
cielęta do 6 miesięcy (do chowu);
opasy powyżej 6 miesięcy do 1 roku (do chowu);
jałówki powyżej 1 roku (do chowu);
opasy powyżej 1 roku (do chowu);
jałówki cielne (do chowu);
krowy (do chowu);
krowy (mleko);
2023-01-26019873211251.009 PODGLĄD
Ostaszewski Artur
Konopki 25
19-200 Grajewo
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
2023-02-16019873214885.005 PODGLĄD
Ostrowski Feliks
Ostrowite 78
13-334 Łąkorz
jabłoń domowa (owoce);
orzech włoski (orzechy);
wiśnia pospolita (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2023-01-12019873213601.006 PODGLĄD
Ostrowski Tomasz Michał
Gogolin 38
86-011 Wtelno
w trakcie procesu certyfikacji
Ostrowski Zbigniew
Karsk 42/1
72-200 Nowogard
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
2023-03-01019873214886.005 PODGLĄD
Otulak Adam
Dąbrówka Stara 26A
05-620 Błędow
jabłoń domowa (owoce);
jagoda kamczacka (suchodrzew jadalny) (owoce);
2022-01-16019873216020.003 PODGLĄD
Ożarowski Sławomir
Przestrzele 8
18-420 Jedwabne
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
2023-03-14019873210207.011 PODGLĄD
Ożibko Anna
Banie Mazurskie ul. Konopnickiej 75A
19-520 Banie Mazurskie
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2022-12-18019873214888.005 PODGLĄD
Ożubko Daniel
Godkowo 19
14-407 Godkowo
bobik (nasiona); 2022-12-23019873213738.008