CERTYFIKATY PRODUKCJI EKOLOGICZNEJ/  ORGANIC PRODUCTION CERTIFICATES

Podstawa prawna: ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2018/848 z dnia 30 maja 2018 r. w sprawie produkcji ekologicznej i znakowania produktów ekologicznych i uchylające rozporządzenie Rady (WE) nr 834/2007

Legal basis: Regulation (EU) 2018/848 of the European Parliament and of the Council of 30 May 2018 on organic production and labelling of organic products and repealing Council Regulation (EC) No 834/2007

Kategorie działalności/ Activities of the operator:

  • Produkcja/ Production
  • Przygotowanie/ Preparation
  • Dystrybucja/wprowadzanie do obrotu / Distribution/Placing on the market
  • Przechowywanie / Storing
  • Import/ Import
  • Eksport/ Export

Nazwisko i Imię (nazwa) i adres
Surname and name (name) and adress
Uprawa /Gatunek(produkt)
Cultivation / Species (product)/ Category of production
Ważność (do)
Validity (to)
Numer Certyfikatu
Certificate Number
Certyfikat
Certificate
Adamczyk Dariusz
Maciejowice 7
26-903 Głowaczów
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona); 2024-03-0401987322141805.002 PODGLĄD
Adamczyk Krzysztof
Białogard ul. Zwycięstwa 48/45
78-200 Białogard
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
facelia błękitna (nasiona);
owies (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
nostrzyk biały (UD) (nasiona);
nostrzyk biały (UD) (zielonka);
2024-03-16019873211631.010 PODGLĄD
Adamiec Edward
Tuchlin 13
12-250 Orzysz
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-03-09019873210912.010 PODGLĄD
Adamowicz Wiesław
Rumy 22
12-120 Dźwierzuty
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-01-08019873214782.010 PODGLĄD
Adamski Aleksander Piotr
Piasutno 132
12-140 Świętajno
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
jelenie szlachetne (do chowu);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-03-31019873215729.005 PODGLĄD
Adrjanowska Agata
Radzieje 24
11-600 Węgorzewo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-03-0801987322041853.003 PODGLĄD
Adrjanowski Jacek
Dubeninki ul. Leśna 3
19-504 Dubeninki
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
ziemniak (bulwy);
topinambur (bulwy);
pomidor (warzywa);
jabłoń domowa (owoce);
2024-02-11019873212298.012 PODGLĄD
Agro Płos Sp. z o.o.
Płoskinia 18
14-526 Płoskinia
bobik (nasiona); 2024-02-11019873213703.007 PODGLĄD
Agro Service Malechowo Sp. z.o.o
Malechowo 3
76-142 Malechowo
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona);
nostrzyk biały (UD) (nasiona);
2024-03-0701987322141806.002 PODGLĄD
Agro Zasiew sp. z o. o.
Białystok ul. Suraska 1/107
15-093 Białystok
koniczyna czerwona (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-03-01019873215969.005 PODGLĄD
Agroma Sp. z o.o.
Gorzów Wielkopolski Aleje 11 Listopada 156
66-400 Gorzów Wielkopolski
żyto ozime (ziarno); 2024-01-03019873214139.007 PODGLĄD
AGROMAD Sp. z.o.o
Racław 15
66-432 Baczyna
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona); 2023-12-3101987322141807.002 PODGLĄD
AGRO-OLSZTYN Sp. z o.o.
Olsztyn ul. Jagiellończyka 31
10-062 Olsztyn
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenica orkisz ozimy (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
soczewica jadalna (nasiona);
soczewica jadalna (nasiona);
trawy w siewie czystym (UR) (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
rzodkiew oleista (nasiona);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
2024-02-03019873214454.008 PODGLĄD
Ahlgrimm Iwona
Sławęcin 29
73-200 Choszczno
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
truskawka (owoce);
ogórek (warzywa);
malina (owoce);
borówka wysoka i średnia (owoce);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
fasola zwykła (warzywa);
sałata zwyczajna (warzywa);
dynia zwyczajna (warzywa);
agrest (porzeczka agrest) (owoce);
źrebięta do 6 miesięcy (do chowu);
źrebaki powyżej 1 roku do 2 lat (do chowu);
źrebaki powyżej 2 lat (do chowu);
ogiery, klacze, wałachy (do chowu);
2024-03-2301987322041854.003 PODGLĄD
Alberski Janusz
Grabnowola 13
26-903 Głowaczów
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
jęczmień jary (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
słonecznik oleisty (część zielona rośliny);
owies (ziarno);
2024-03-0701987322141808.002 PODGLĄD
Alfa-Energia Sp.z.o.o
Nowogard ul. Teodora Roosevelta 30
72-200 Nowogard
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (nasiona);
2023-12-0701987322141809.002 PODGLĄD
Andrulewicz Bartosz
Olsztyn ul. Dworcowa 55/5
10-437 Olsztyn
koniczyna czerwona (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
soczewica jadalna (nasiona);
kukurydza na ziarno (ziarno);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
soczewica jadalna (nasiona);
bobik (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
gryka zwyczajna (nasiona);
2024-02-03019873214384.006 PODGLĄD
Andrzejaczek Bartosz
Juchnajcie 15
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2024-02-21019873213794.007 PODGLĄD
Andrzejaczek Cezary
Gołdap ul. Armii Krajowej 13/3
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
2024-02-21019873210510.009 PODGLĄD
Andziak Longina Janina
Piekiełko 4
05-600 Grójec
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2024-04-12019873212968.007 PODGLĄD
Aneszko Krzysztof
Kiepojcie 11
19-504 Dubeninki
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (nasiona);
2023-12-08019873212329.012 PODGLĄD
Angelard Andrzej Stanisław
Kawęczyn 76
05-520 Konstancin Jeziorna
kukurydza na ziarno (ziarno);
kukurydza na ziarno (ziarno);
rumianek pospolity (ziele);
pszenżyto ozime (ziarno);
bez czarny (owoce);
2024-02-28019873214490.006 PODGLĄD
Antoniak Damian
Osiemborów 5
26-910 Magnuszew
truskawka (owoce);
burak ćwikłowy (warzywa);
ogórek (warzywa);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
porzeczka (owoce);
marchew jadalna (warzywa);
ziemniak (bulwy);
kapusta głowiasta biała (warzywa);
owies (ziarno);
kukurydza na ziarno (ziarno);
2024-01-1801987322142199.002 PODGLĄD
Antosik Zbigniew
Krasnolipie 15
14-500 Braniewo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-01-1501987322142073.002 PODGLĄD
Anusiewicz Mirosław Józef
Łobody 4
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
pastwisko trwałe (zielonka);
2024-02-21019873212058.008 PODGLĄD
Anuszkiewicz Janusz
Gołdap ul. Lwowska 3
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
2024-01-08019873213622.011 PODGLĄD
Anuszkiewicz Marcin
Gołdap ul. Lwowska 3
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
2024-01-08019873213623.009 PODGLĄD
Arciuszkiewicz Anna
Piaski 29
78-460 Barwice
żyto ozime (ziarno);
facelia błękitna (nasiona);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2024-03-0401987322141647.002 PODGLĄD
Ardecka Agata
Małki 7
06-225 Rzewnie
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
seradela uprawna na nasiona (nasiona);
2024-02-11019873213877.011 PODGLĄD
Artemiuk Paweł
Borek 4
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2023-11-25019873211326.010 PODGLĄD
Artymowicz Janina Anna
Węgorzewo ul. Struga 1/2
11-600 Węgorzewo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
mieszanka zbożowa (ziarno);
ziemniak (bulwy);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
pastwisko trwałe (zielonka);
2024-03-07019873211493.008 PODGLĄD
Atkielski Andrzej
Gołdap ul. Kolejowa 17
19-500 Gołdap
jabłoń domowa (owoce);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-01-08019873214127.011 PODGLĄD
Atkielski Romuald
Pluszkiejmy 45
19-504 Dubeninki
malina (owoce);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-03-16019873210446.011 PODGLĄD
Augusewicz Łukasz Patryk
Świdwin ul. Zduńska 6/3
78-300 Świdwin
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2023-12-07019873215580.005 PODGLĄD
Augustynowicz Jagusława
Gołdap ul. Żeromskiego 11/2
19-500 Gołdap
owies (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
2024-02-2801987322141810.002 PODGLĄD
Augustynowicz Krzysztof Stanisław
Skocze 11
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
jabłoń domowa (owoce);
malina (owoce);
grusza domowa (owoce);
2024-01-01019873213651.010 PODGLĄD
Augustynowicz Martyna
Gołdap ul. Partyzantów 16C
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2024-01-0101987322141811.002 PODGLĄD
Bac Bronisław
Wilczkowo 21
11-135 Lubomino
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenżyto ozime (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka jednoroczna traw (zielonka);
2024-03-25019873210398.012 PODGLĄD
Bach Wiesław
Lakiele 41
19-420 Kowale Oleckie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
łąka trwała (zielonka);
grusza domowa (owoce);
2024-03-31019873210368.009 PODGLĄD
Bachanek Antoni
Magnuszew ul. Osiedlowa 5
26-910 Magnuszew
owies (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
2024-03-0901987322141812.002 PODGLĄD
Baćkun Mirosław
Osowo 11
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka strączkowo-zbożowa (ziarno);
mieszanka strączkowo-zbożowa (zielonka);
pastwisko trwałe (siano);
2023-11-30019873213346.007 PODGLĄD
Badowski Maciej
Grójec ul. Kolejowa 3
05-600 Grójec
jabłoń domowa (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2024-03-31019873215423.005 PODGLĄD
Badurowicz Anna
Franknowo 126
11-320 Jeziorany
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
koniczyna czerwona (zielonka);
2023-12-14019873210102.010 PODGLĄD
Bagińska Barbara
Stawiski ul. 550-lecia Stawisk 10A
18-520 Stawiski
mieszanka zbożowa (ziarno);
groch siewny (w tym z rośliną podporową) w tym peluszka (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
lucerna mieszańcowa (zielonka);
2024-01-2201987322041582.003 PODGLĄD
Bagiński Henryk
Gołdap ul. Paderewskiego 13/204
19-500 Gołdap
mieszanka zbożowa (ziarno); 2023-11-25019873210920.010 PODGLĄD
Bagiński Jan
Pieńki-Borowe 5
18-420 Jedwabne
soczewica jadalna (nasiona);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
2024-01-14019873213879.010 rev.1 PODGLĄD
Bajołek-Janik Magdalena Karolina
Muniakowice 79
32-090 Słomniki
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2023-12-14019873212826.007 PODGLĄD
Bajor Agnieszka
Braniewo ul. Plac Grunwaldu 21/3
14-500 Braniewo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
bobik (nasiona);
2024-03-09019873216395.004 PODGLĄD
Balak Marcin
Stanów 29
68-113 Brzeźnica
facelia błękitna (nasiona);
soczewica jadalna (bez rośliny podporowej) (nasiona);
2024-01-31019873214508.006 PODGLĄD
Balawender Anna
Bystrzyca Kłodzka ul. Odrowąża 18/3
57-500 Bystrzyca Kłodzka
żyto ozime (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
2024-02-21019873213634.011 PODGLĄD
Baluta Adam
Budry al. Wojska Polskiego 38
11-606 Budry
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-04-21019873214527.006 PODGLĄD
Baluta Marek
Budry al. Wojska Polskiego 38A
11-606 Budry
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
2024-02-0701987322142064.002 PODGLĄD
Baluta Stanisław
Budry al. Wojska Polskiego 38A
11-606 Budry
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
koniczyna czerwona (sianokiszonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
jęczmień jary (ziarno);
koniczyna czerwona (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (nasiona);
2024-02-01019873215522.005 PODGLĄD
Banach Anna
Gołdap ul. Paderewskiego 15/38
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
topinambur (bulwy);
jabłoń domowa (owoce);
2024-01-01019873212165.010 PODGLĄD
Banach Ewa Danuta
Przemyśl ul. Rosłońskiego 44
37-700 Przemyśl
porzeczka czerwona (owoce); 2024-01-12019873214408.006 PODGLĄD
Banach Krzysztof
Wronki Wielkie 20A
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-01-01019873211862.011 PODGLĄD
Banach Monika
Botowo 65
11-300 Biskupiec
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
2024-04-20019873210485.011 PODGLĄD
Banach Piotr
Wronki Wielkie 20A
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2024-01-0101987322141648.002 PODGLĄD
Banach Rafał
Siedlisko 12
19-500 Gołdap
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
ziemniak (bulwy);
słonecznik oleisty (nasiona);
2023-12-07019873212084.010 PODGLĄD
Banasiak Andrzej
Orzechowo 23
72-200 Nowogard
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2024-03-01019873215400.005 PODGLĄD
Banasiak Eliza
Trzebień 7
26-910 Magnuszew
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
borówka wysoka i średnia (owoce);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2024-02-10019873211588.010 PODGLĄD
Banaszczuk Adrian
Łazówek 78
08-320 Sterdyń
jabłoń domowa (owoce);
2024-04-30019873213232.007 PODGLĄD
Banaszczuk Bożena
Łazówek 78
08-320 Sterdyń
jabłoń domowa (owoce);

2024-04-30019873212764.007 PODGLĄD
Banaś Ewelina
Wincenta 71
18-500 Kolno
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenżyto jare (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
2024-03-31019873210939.008 PODGLĄD
Banaś Piotr
Kolno ul. Konstytucji 3 Maja 34
18-500 Kolno
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
2024-03-16019873210937.008 PODGLĄD
Banial Agnieszka
Jabramowo 14
19-500 Gołdap
lucerna siewna (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
2024-01-08019873210681.009 PODGLĄD
Banken Polska Sp. z o.o.
Niepruszewo ul. Cisowa 4
64-320 Buk
pieczarka biała (grzyby);
pieczarka brązowa (grzyby);
2022-12-31019873212621.006 PODGLĄD
Bańkowski Stanisław
Olszewo Węgorzewskie 25
11-606 Budry
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
2024-04-2101987322041855.003 PODGLĄD
Baran Ewelina
Wierzowice Małe 25
56-200 Góra
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
2024-01-15019873215459.005 PODGLĄD
Baranowski Sylwester
Konikowo 9
19-500 Gołdap
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-11-25019873216175.004 PODGLĄD
Barcz Mirosław
Franknowo 109
11-320 Jeziorany
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-12-1401987322141528.002 PODGLĄD
Barkiewicz Grzegorz
Wiłkajcie 3
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
jęczmień jary (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-01-01019873210684.011 PODGLĄD
Bartkiewicz Karol
Policzna ul. Bolesława Prusa 88
26-720 Policzna
pszenżyto ozime (ziarno); 2024-02-1201987322141815.002 PODGLĄD
Bartkiewicz Tadeusz
Policzna ul. B.Prusa 88
26-720 Policzna
łąka trwała (siano);
owies (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
żyto ozime (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
rzepak ozimy (nasiona);
jęczmień jary (ziarno);
2024-01-1901987322041856.003 PODGLĄD
Bartko Marek
Jarnatów 40
69-210 Lubniewice
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
owies (ziarno);
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona);
łubin żółty na nasiona (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
2024-03-0801987322141816.002 PODGLĄD
Bartkowiak Magdalena
Poznań ul. Narcyzowa 35A
60-175 Poznań
bobik (nasiona);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
2024-02-1101987322042023.003 rev.1 PODGLĄD
Bartkowiak Zofia
Poznań ul. Narcyzowa 35A
60-175 Poznań
kukurydza na ziarno (ziarno);
bobik (nasiona);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
2024-02-1101987322042024.003 PODGLĄD
Bartkowski Krzysztof Andrzej
Giedajty 12
11-042 Jonkowo
żyto ozime (ziarno); 2024-04-24019873214157.008 PODGLĄD
Bartnik Dominik
Sielce 31
26-804 Stromiec
łąka trwała (siano);
groch łuskowy (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
owies (ziarno);
ziemniak (bulwy);
2024-03-01019873216177.004 PODGLĄD
Bartosiewicz Zbigniew
Olszyny ul. Wiśniowa 10
18-421 Piątnica
mieszanka zbożowa (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
facelia błękitna (nasiona);
2023-12-07019873211313.011 PODGLĄD
Bartyzel Artur
Kumkiejmy 8/1
11-220 Górowo Iławeckie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
owies (ziarno);
ziemniak (bulwy);
2024-02-25019873213624.011 PODGLĄD
Barycz Mirosław
Budzewo 8
11-606 Budry
łąka trwała (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (ziarno);
owies (ziarno);
koniczyna czerwona (zielonka);
2024-03-31019873210433.010 PODGLĄD
Bastek Bogdan
Krzywonoga 13
12-130 Pasym
lucerna siewna (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
2024-01-22019873210966.012 PODGLĄD
Bator Mariusz
Dęby 1/1
11-220 Górowo Iławeckie
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-01-20019873210778.012 PODGLĄD
Baturo Tomasz
Olsztyn ul. Żołnierska 21/25
10-560 Olsztyn
koniczyna czerwona (nasiona);
trawy w siewie czystym (UR) (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
soczewica jadalna (nasiona);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
2024-03-16019873214386.008 PODGLĄD
Bawłowicz Jolanta
Nowogród Bobrzański ul. 9-go Maja 4a/1
66-010 Nowogród Bobrzański
nostrzyk biały (UD) (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
porzeczka (owoce);
2024-01-31019873211770.009 PODGLĄD
Bączyk Małgorzata Bożena
Warszawa ul. Łukowska 5/97
04-113 Warszawa
malina (owoce);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
borówka wysoka (owoce);
2024-03-09019873212057.010 PODGLĄD
Bąk Dariusz
Pilica 69
05-660 Warka
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2024-03-31019873213707.007 PODGLĄD
Bąk Teresa
Olsztyn ul. Kanta 42/2
10-691 Olsztyn
gryka zwyczajna (nasiona); 2024-02-2801987321941431.004 PODGLĄD
Becz Piotr Tomasz
Gołdap ul. Mereckiego 5
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-01-08019873213630.009 PODGLĄD
Bednarczyk Paweł
Dąbrówka Wielka 29
11-001 Dywity
koniczyna czerwona (nasiona);
seradela uprawna (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
topinambur (bulwy);
aronia czarnoowocowa (owoce);
koniczyna czerwona (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
seradela uprawna (zielonka);
2024-01-15019873210522.010 PODGLĄD
Bednarek Marcin Dezyderiusz
Sowidół 19
96-232 Regnów
jabłoń domowa (owoce);
aronia czarnoowocowa (owoce);
2024-02-29019873215462.005 PODGLĄD
Bednarski Mariusz
Romanów 16A
05-610 Goszczyn
jabłoń domowa (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
2024-01-22019873215481.005 PODGLĄD
Bekieszczuk Mieczysław
Szczepanów ul. Długa 46A
55-300 Środa Śląska
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (słoma);
2024-02-28019873211816.008 PODGLĄD
Bernatowicz Krzysztof
Gdańsk ul. Antczaka 7A/2
80-041 Gdańsk
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2024-01-31019873216178.004 PODGLĄD
Bernatowicz Mariusz
Dubeninki ul. Graniczna 5
19-504 Dubeninki
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
2024-02-22019873212305.012 PODGLĄD
Bęś Adam
Olsztyn ul. Partyzantów 16/3
10-524 Olsztyn
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
owies (ziarno);
kukurydza na ziarno (ziarno);
2024-05-02019873216179.004 PODGLĄD
Białoszewski Stanisław
Lamkowo 69
11-010 Barczewo
owies (ziarno);
koniczyna czerwona (nasiona);
ziemniak (bulwy);
2024-02-25019873216180.004 PODGLĄD
Białowąs Radomir Antoni
Jarosław ul. Dolnoleżajska 107
37-500 Jarosław
orzech włoski (orzechy);

2024-04-23019873212789.007 PODGLĄD
Biały Józef
Stary Skarżyn 28
18-300 Zambrów
ziemniak (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
owies (ziarno);
jęczmień jary (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-02-07019873213998.009 PODGLĄD
Bida Dariusz Andrzej
Wróbel 33
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (siano);
mieszanka zbożowa (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-11-30019873210833.009 PODGLĄD
Biedniakowski Tomasz
Łomy 38
11-042 Jonkowo
trawy w siewie czystym (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
owies (ziarno);
trawy w siewie czystym (zielonka);
2024-04-25019873211030.010 PODGLĄD
Bielak Zdzisław
Rydzewo ul. Mazurska 87
11-513 Miłki
nostrzyk biały (UD) (nasiona); 2024-03-16019873213528.007 PODGLĄD
Bielewicz Wojciech
Stożne 22
19-420 Kowale Oleckie
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-04-2601987322141649.002 PODGLĄD
Bienias Paweł
Grzybów 33
26-910 Magnuszew
jabłoń domowa (owoce);
2024-03-31019873215541.005 PODGLĄD
Bienias Tomasz
Grzybów 33
26-910 Magnuszew
jabłoń domowa (owoce);
2024-03-31019873215619.005 PODGLĄD
Bieńkowski Adam
Klewno 35
11-440 Reszel
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
2023-12-1401987322141645.002 PODGLĄD
Biermann Marzena Janina
Kierzliny 19
11-010 Barczewo
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
owies (ziarno);
2024-03-31019873214382.007 PODGLĄD
Biernacka Paulina
Sacin 21
26-420 Nowe Miasto nad Pilicą
lucerna mieszańcowa (zielonka); 2024-01-1201987322142155.002 PODGLĄD
Biernacki Adam
Nowe Szwejki 18
96-206 Sadkowice
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2024-03-3101987322142156.002 PODGLĄD
Bilkiewicz Kamil
Wawrzyny 23F
11-200 Bartoszyce
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
owies (ziarno);
ziemniak (bulwy);
nostrzyk biały (UD) (nasiona);
2024-02-07019873216369.004 PODGLĄD
Binkiewicz Robert
Zofiówka 22
05-620 Błędów
agrest (owoce);

2024-01-22019873215461.005 PODGLĄD
Bisset Rafał
Płoty ul. Nowa 8
66-016 Czerwieńsk
łubin żółty na nasiona (nasiona); 2024-03-0701987322141742.002 PODGLĄD
Blitek Radosław
Bełcze 1
66-130 Bojadła
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona); 2024-02-0701987322141817.002 PODGLĄD
Bloch Hubert
Godkowo 67/1
14-407 Godkowo
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
koniczyna czerwona (nasiona);
2024-02-05019873216436.004 PODGLĄD
Błaszczyk Daniel
Elbląg ul. Elizy Orzeszkowej 11/3
82-300 Elbląg
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
bobik (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
2024-03-09019873216437.004 PODGLĄD
Błaszczyk Daniel Maciej
Gdańsk ul. Grunwaldzka 63/6
80-244 Gdańsk
bobik (nasiona); 2023-02-0601987322041859.002 PODGLĄD
Błauta Jarosław Józef
Stara Łomnica 13
57-521 Gorzanów
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
gryka zwyczajna (nasiona);
2024-03-05019873211332.008 PODGLĄD
Błażejewski Grzegorz
Kaleń 22
72-405 Świerzno
nostrzyk biały (UD) (nasiona); 2024-04-04019873215545.005 PODGLĄD
Błażewicz Damian
Morąg ul. Władysława Reymonta 1
14-300 Morąg
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-03-09019873212893.007 PODGLĄD
Błażewicz Paulina
Karścino 5
78-230 Karlino
gryka zwyczajna (nasiona);
2024-02-2401987322141818.002 PODGLĄD
Bobek Jacek
Braniewo ul. Kołłątaja 20
14-500 Braniewo
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-03-1601987322141819.002 PODGLĄD
Boboryk Krystyna
Dunajek 24
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-01-08019873211857.010 PODGLĄD
Bobrowski Marek
Górne 5
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
2024-03-08019873211925.010 PODGLĄD
Bodnar Jan Józef
Ściborki 31A
19-520 Banie Mazurskie
pastwisko trwałe (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
grusza domowa (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
2024-02-21019873210922.010 PODGLĄD
Bodnar Stanisław
Jagiele 6
19-520 Banie Mazurskie
łąka trwała (siano);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
2023-12-06019873210842.011 PODGLĄD
Bodnar Teresa
Żywki 16
11-612 Kruklanki
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-12-0701987322141651.002 PODGLĄD
Bogdan Ewa
Piszewo 1
11-320 Jeziorany
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
owies (ziarno);
jęczmień jary (ziarno);
2024-01-2201987322141820.002 PODGLĄD
Bogdan Marcin Karol
Gołdap Osiedle Młodych 6/18
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2024-02-22019873214054.010 PODGLĄD
Bogdanowicz Roman Marek
Nowy Dwór 38
11-130 Orneta
łąka trwała (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona);
owies (ziarno);
ziemniak (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-01-22019873216376.004 rev.1 PODGLĄD
Bogusław Sebastian
Lublin ul. Partyzantów 31
28-815 Lublin
jagoda kamczacka (suchodrzew jadalny) (owoce);
gryka zwyczajna (nasiona);
pszenżyto ozime (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
ogórek (warzywa);
dąb (liście);
2024-01-08019873216181.004 PODGLĄD
Bogusz Piotr
Warkały 32
11-041 Olsztyn
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-01-2201987322141652.002 PODGLĄD
Bohun Włodzimierz
Brzozówko 21
11-606 Budry
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2024-04-21019873214534.006 PODGLĄD
Bołtrukanis Marian
Giże 55
19-411 Świętajno
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2024-02-11019873215641.005 PODGLĄD
Bombała Józef Bolesław
Żabin 7/1
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pastwisko trwałe (siano);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
jęczmień jary (ziarno);
2023-11-30019873210820.009 PODGLĄD
Borkowski Łukasz
Stękiny 15
11-042 Jonkowo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-11-30019873211029.011 PODGLĄD
Bornejko Marcin
Stary Żabin 11B
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
owies (ziarno);
2024-01-08019873210817.010 PODGLĄD
Borodziuk-Kęska Emilia Barbara
Jaczów 1
67-200 Głogów
czereśnia (owoce); 2024-01-08019873212920.007 PODGLĄD
Borowczak Krzysztof
Dobrowo 13
78-220 Tychowo
gryka zwyczajna (nasiona);
owies (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2024-01-3101987322141821.002 PODGLĄD
Borowiec Eugeniusz
Stadnica 6
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
jęczmień jary (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
ziemniak (bulwy);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
2024-03-05019873216182.004 PODGLĄD
Borowski Filip
Gozdno 7
72-315 Resko
trawy w siewie czystym (UW) (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2024-01-22019873214519.006 PODGLĄD
Borowski Kacper
Gozdno 7
72-315 Resko
trawy w siewie czystym (UW) (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2024-01-22019873214518.006 PODGLĄD
Borowski Wojciech Jerzy
Wola Pieczyska 22
05-650 Chynów
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (nasiona); 2024-03-09019873212041.008 PODGLĄD
Borówka-Sitnik Dominika Anna
Gryzy 33
19-411 Świętajno
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
2024-03-07019873210897.010 PODGLĄD
Boruta Waldemar
Łazówek 78
08-320 Sterdyń
grusza domowa (owoce);

2024-04-21019873212762.007 PODGLĄD
Borysowicz Jacek
Futory 150
37-630 Oleszyce
porzeczka czarna (owoce);
gryka zwyczajna (nasiona);
porzeczka czerwona (owoce);
2024-01-12019873216183.004 PODGLĄD
Brdak Marcin
Łukta ul. Zagrodowa 8
14-105 Łukta
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-01-15019873214494.006 PODGLĄD
Bredziński Franciszek Stefan
Huta Żuławska 3
82-316 Milejewo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-03-31019873213980.010 PODGLĄD
Brennek Artur
Milanówek ul. Marszałkowska 36
05-822 Milanówek
aronia czarnoowocowa (owoce);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
lucerna siewna (nasiona);
2024-01-08019873210722.011 PODGLĄD
Brennek Elżbieta
Mazury 31
19-411 Świętajno
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-03-0901987322141822.002 PODGLĄD
Brodowski Janusz
Skocze 22
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
owies (ziarno);
2024-01-01019873214166.010 PODGLĄD
Bromilski Stanisław
Warszawa ul. Inflancka 15/225
00-189 Warszawa
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-02-11019873210370.008 PODGLĄD
Brzeziński Wacław
Leleszki 57
12-130 Pasym
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka strączkowo-zbożowa (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
pszenżyto jare (ziarno);
ziemniak (bulwy);
2024-01-2201987322141743.002 PODGLĄD
Brzostko Andrzej
Kwiatkowo 20
14-521 Lelkowo
bobik (nasiona); 2024-03-0901987322141823.002 PODGLĄD
Brzostowski Karol
Błędziszki 4
19-504 Dubeninki
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-12-0801987322041861.003 PODGLĄD
Brzozowski Bogusław
Lamkowo 56
11-010 Barczewo
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
ziemniak (bulwy);
owies (ziarno);
2024-04-24019873210924.013 PODGLĄD
Brzózka Janusz
Szaradowo 17
89-200 Szubin
łąka trwała (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
ziemniak (bulwy);
kukurydza na kiszonkę (kiszonka);
jęczmień ozimy (ziarno);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
2024-01-01019873211323.013 PODGLĄD
Brzuzy Jerzy
Łupowo 41
12-120 Dźwierzuty
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2024-03-31019873215539.005 PODGLĄD
Buczyński Ludwik
Marcinowo 8
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
ziemniak (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-12-07019873214497.006 PODGLĄD
Bućko Stanisław
Kurianka 84
16-315 Lipsk
łąka trwała (zielonka);
gryka zwyczajna (nasiona);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
2024-03-31019873212168.011 PODGLĄD
Budaj Bogdan
Barkowo 4/2
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-01-08019873213803.010 PODGLĄD
Budzińska Anna
Skocze 15
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-01-01019873210894.010 PODGLĄD
Bugaj Danuta Janina
Czaple Wielkie 98
32-075 Gołcza
lucerna mieszańcowa (zielonka); 2023-12-14019873212769.007 PODGLĄD
Bugajski Rafał Gabriel
Żugienie 19/B
14-520 Pieniężno
bobik (nasiona); 2024-03-0901987322141824.002 PODGLĄD
Bugla Wacław Adrian
Warszawa ul. Biały Kamień 5/50
02-593 Warszawa
łąka trwała (zielonka); 2024-03-21019873213900.011 PODGLĄD
Bujok Anna
Bałupiany 4
19-500 Gołdap
ziemniak (bulwy);
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
jęczmień jary (ziarno);
owies (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-01-0101987322141732.002 PODGLĄD
Bullert Bartłomiej
Zerbuń 70
11-320 Jeziorany
ziemniak (bulwy);
owies (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-02-0201987322141723.002 PODGLĄD
Bullert Norbert Alfons
Zerbuń 70
11-320 Jeziorany
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2024-02-01019873213530.007 PODGLĄD
Burba Krzysztof
Błąkały 7
19-504 Dubeninki
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-03-16019873211902.008 PODGLĄD
Burzyński Edward
Nasuty 24
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka strączkowo-zbożowa (ziarno);
2023-11-25019873212985.007 PODGLĄD
Buszowecki Jan
Lesiska 60
14-407 Godkowo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (nasiona);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
2024-02-24019873210117.010 PODGLĄD
Buszowiecka Beata
Wolnica 41
11-135 Lubomino
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-01-31019873215727.005 PODGLĄD
Butkiewicz Marzena
Suwałki ul. Kolejowa 19
16-400 Suwałki
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (zielonka);
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (nasiona);
2024-03-09019873211502.008 PODGLĄD
Buźniak Kazimierz Marian
Siemionki 26
11-510 Wydminy
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-01-20019873210973.009 PODGLĄD
Bzura Mariusz
Obrytki ul. Lipowa 5
18-423 Przytuły
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-02-02019873216185.004 PODGLĄD
Całkowski Łukasz
Bajory Małe 2/2
11-420 Srokowo
gorczyca biała (nasiona);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2024-03-23019873212724.007 PODGLĄD
Capik Krystyna Eugenia
Bochnia ul. Bujaka 30
32-700 Bochnia
orzech włoski (orzechy);
bez czarny (owoce);
koniczyna czerwona (zielonka);
borówka wysoka i średnia (owoce);
facelia błękitna (nasiona);
jabłoń domowa (owoce);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
porzeczka czarna (owoce);
porzeczka czerwona (owoce);
malina (owoce);
pokrzywa (ziele);
winorośl (owoce);
czosnek (warzywa);
czosnek niedźwiedzi (część zielona rośliny);
jeżyna (owoce);
brzoskwinia (owoce);
czereśnia (owoce);
śliwa domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
grusza domowa (owoce);
podagrycznik pospolity (ziele);
2024-01-17019873215720.006 PODGLĄD
Ceglarski Łukasz
Miejska Dąbrowa 27A
26-903 Głowaczów
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
2024-03-07019873213353.007 PODGLĄD
Cegłowska Monika
Bartag ul. Jodłowa 36/B
10-687 Bartąg
owies (ziarno);
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona);
2024-03-0801987322141825.002 PODGLĄD
Cesarek Adam Dominik
Szymanowo 30
11-731 Sorkwity
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka strączkowo-zbożowa (ziarno);
2023-12-20019873213937.010 PODGLĄD
Cesarek Jan
Surmówka 31
11-731 Sorkwity
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka strączkowo-zbożowa (ziarno);
mieszanka strączkowo-zbożowa (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
koniczyna czerwona (nasiona);
2023-12-20019873214457.006 PODGLĄD
Chajewski Jan
Wojnasy 12
19-404 Wieliczki
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
grusza domowa (owoce);
orzech włoski (orzechy);
jabłoń domowa (owoce);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
2024-05-02019873216207.004 PODGLĄD
Chalecki Jacek
Wspólna 11/5
19-420 Kowale Oleckie
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2024-04-2601987322141653.002 PODGLĄD
Chalecki Marek
Jeziorki Wielkie 19
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
ziemniak (bulwy);
łąka trwała (zielonka);
2023-11-25019873214501.006 PODGLĄD
Chandoszko Mirosław Jerzy
Bielskie 7
11-513 Miłki
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
koniczyna czerwona (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
2024-03-1601987322141654.002 PODGLĄD
Charkiewicz Andrzej
Gołdap ul. Leśna 20
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-11-2501987322042215.003 PODGLĄD
Chawko Sławomir
Łęgno 26
11-040 Dobre Miasto
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
łąka trwała (sianokiszonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (sianokiszonka);
koniczyna czerwona (sianokiszonka);
cielęta do 6 miesięcy (żywiec);
jałówki powyżej 1 roku (do chowu);
krowy (do chowu);
krowy (mleko);
2024-01-20019873215611.005 PODGLĄD
Chilińska Elżbieta Krystyna
Krzywólka 6
16-411 Szypliszki
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
lucerna siewna (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-01-08019873210249.009 PODGLĄD
Chlabicz Krzysztof
Ogrodniczki ul. Graniczna 38
16-030 Supraśl
gryka zwyczajna (nasiona); 2024-02-10019873212230.008 PODGLĄD
Chlipała Zofia Maria
Zagorzyn 131
33-390 Łącko
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2024-01-17019873211031.013 PODGLĄD
Chludziński Stanisław Janusz
Nowy Cydzyn 59
18-421 Piątnica
jagoda kamczacka (suchodrzew jadalny) (owoce);
bez czarny (owoce);
2024-02-0701987322141655.002 PODGLĄD
Chmielarz Joanna
Wyłudy 28
11-610 Pozezdrze
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-03-0701987322041863.003 PODGLĄD
Chmielecka Anna Ewa
Tyczewo 6
78-220 Tychowo
gryka zwyczajna (nasiona); 2024-02-22019873216208.004 PODGLĄD
Chmielewska Jadwiga
Kowalki 20/1
19-500 Gołdap
koniczyna czerwona (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
koniczyna czerwona (nasiona);
2024-01-01019873216402.004 PODGLĄD
Chmielewski Adam Tomasz
Mysiadło ul. Krótka 9B
05-515 Mysiadło
łąka trwała (zielonka);
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (zielonka);
porzeczka czarna (owoce);
2024-02-11019873210839.010 PODGLĄD
Chmielewski Robert
Ursynów 58
26-903 Głowaczów
Łąka trwała (siano);
żyto ozime (ziarno);
groch łuskowy (nasiona);
aronia czarnoowocowa (owoce);
gryka zwyczajna (nasiona);
owies (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
truskawka (owoce);
2023-12-20019873215325.006 PODGLĄD
Chodara Henryk
Orsy 1/1
11-220 Górowo Iławeckie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
łąka trwała (zielonka);
2024-04-26019873210513.011 PODGLĄD
Chodkiewicz Karol Antoni
Mingajny 75
11-130 Orneta
łąka trwała (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
2024-01-3101987322041864.003 PODGLĄD
Chodorowski Waldemar
Szałstry 2
11-042 Jonkowo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-04-26019873216186.004 PODGLĄD
Cholewa Andrzej
Knipy 6
11-100 Lidzbark Warmiński
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-12-14019873211929.008 PODGLĄD
Chomiuk Anna Ewa
Woskrzenice Małe 21A
21-500 Biała Podlaska
łąka trwała (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
ziemniak (bulwy);
owies (ziarno);
2024-01-22019873214456.006 PODGLĄD
Chorążewicz Wiesław
Miętkie 2A
12-120 Dźwierzuty
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
pszenżyto ozime (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
ziemniak (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
facelia błękitna (nasiona);
2024-01-08019873214424.006 PODGLĄD
Choromański Marek
Olsztyn ul. Sikiryckiego 2/18
10-691 Olsztyn
soczewica jadalna (nasiona);
koniczyna czerwona (nasiona);
soczewica jadalna (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
gryka zwyczajna (nasiona);
pszenica orkisz jary (ziarno);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
2024-03-16019873214387.007 PODGLĄD
Choroszko Teresa
Wiłkajcie 1
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (nasiona);
2024-02-11019873210493.010 PODGLĄD
Choroś Andrzej
Podzakrzówek 24
26-706 Tczów
łąka trwała (zielonka);
jęczmień jary (ziarno);
owies (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
gryka zwyczajna (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2024-03-05019873211335.009 PODGLĄD
Chotyniec Józef
Wągsty 9
11-311 Kolno
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
2024-02-2201987322041865.003 PODGLĄD
Chrapoński Sebastian Leon
Trzebiszyn 5
78-220 Tychowo
porzeczka (owoce);
rumianek pospolity (ziele);
2024-03-23019873211923.011 PODGLĄD
Chróścicka Elżbieta
Korytowo 16
72-130 Maszewo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-02-16019873215733.005 PODGLĄD
Chudzicki Krzysztof
Urzędów ul. Polna 10
23-250 Urzędów
porzeczka czarna (owoce); 2024-01-14019873215571.005 PODGLĄD
Ciborek Sławomir
Jeziórko ul. Kasztanowa 23
05-540 Zalesie Górne
łąka trwała (zielonka);
2024-03-31019873215177.005 PODGLĄD
Cichocki Mirosław
Surzyki Wielkie 4
14-330 Małdyty
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
owies (ziarno);
ziemniak (bulwy);
kury (do chowu);
kury (żywiec);
kury (jaja);
kaczki (do chowu);
kaczki (żywiec);
2024-02-05019873213848.009 PODGLĄD
Ciechanowicz Marian
Drwęczno 19
11-130 Orneta
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2024-01-3101987322141827.002 PODGLĄD
Ciechański Michał
Zajączkowo 4
78-320 Połczyn Zdrój
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
facelia błękitna (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
2024-03-1301987322141656.002 PODGLĄD
Ciesielska Anna Natalia
Kierzbuń 6
11-010 Barczewo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2024-03-31019873210671.010 rev.1 PODGLĄD
Ciesielski Adam Piotr
Rudzienice ul. Lipowa 21
12-204 Iława
pszenżyto ozime (ziarno);
ziemniak (bulwy);
gryka zwyczajna (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka strączkowo-zbożowa (ziarno);
2024-05-0201987322041866.003 PODGLĄD
Ciesielski Andrzej
Kierzbuń 6
11-010 Barczewo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-03-26019873210520.013 PODGLĄD
Cieślak Paweł
Radosze 4
11-410 Barciany
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (zielonka); 2024-03-16019873216326.004 PODGLĄD
Cieślak Tomasz
Olsztyn ul. Gałczyńskiego 27B/34
10-089 Olsztyn
gryka zwyczajna (nasiona);
koniczyna czerwona (nasiona);
2024-03-16019873214388.007 PODGLĄD
Cieślicka Iwona Beata
Urzędów ul. Zakościelna 76
23-250 Urzędów
porzeczka czerwona (owoce);
malina (owoce);
porzeczka czarna (owoce);
2024-01-03019873215201.007 PODGLĄD
Cieślukowska Ewa
Guzy 14
19-420 Kowale Oleckie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
2024-04-30019873210508.009 PODGLĄD
Cimanowski Radosław Jarosław
Drużno 9
82-310 Elbląg
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
orzech włoski (orzechy);
2024-03-23019873212821.007 PODGLĄD
Ciszek Piotr
Nakomiady 7A
11-400 Kętrzyn
łąka trwała (zielonka); 2024-03-31019873210978.010 PODGLĄD
Ciszewski Mieczysław
Przejma Mała 1
16-411 Szypliszki
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (nasiona);
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2024-01-19019873211479.010 PODGLĄD
Ciupa Maciej Stanisław
Grzęska 1
37-200 Przeworsk
orzech włoski (orzechy);
jabłoń domowa (owoce);
2024-03-26019873212927.007 PODGLĄD
Ciż Jan
Kruklanki ul. 22-go Lipca 44
11-612 Kruklanki
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
2024-03-01019873210663.010 PODGLĄD
Ciżman Marcin
Burszewo 22
11-731 Sorkwity
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-12-20019873215544.005 PODGLĄD
Ciżowski Marcin
Lipina 2/4
11-200 Bartoszyce
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
orzech włoski (orzechy);
wiśnia pospolita (owoce);
2024-02-07019873212971.007 PODGLĄD
Cofalski Krzysztof
Słone ul. Słoneczna 20
66-008 Świdnica
nostrzyk biały (UD) (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
nostrzyk biały (UD) (nasiona);
2024-03-23019873214498.006 PODGLĄD
Cwalina Dariusz
Poniat 22
18-421 Piątnica
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona); 2024-02-0701987322141657.002 PODGLĄD
Cwalina Teresa
Śniadowo ul. Łąkowa 8
18-411 Śniadowo
jabłoń domowa (owoce); 2024-01-14019873213654.008 PODGLĄD
Cyckajtys Marek
Bałupiany 1
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
2024-01-11019873210497.011 PODGLĄD
Cydzik Wojciech Norbert
Ględy 1a
14-105 Łukta
gryka zwyczajna (nasiona);
gorczyca biała (nasiona);
2024-02-10019873214507.006 PODGLĄD
Cygan Łukasz
Sieciemin 32A
76-004 Sianów
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
2024-02-2101987322041867.003 PODGLĄD
Cyganiak Tomasz
Białogard ul. S. K. Wyszyńskiego 47
78-200 Białogard
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
ziemniak (bulwy);
jabłoń domowa (owoce);
2024-02-2101987322141658.002 PODGLĄD
Cymer Andrzej Emil
Dźwierzuty ul. Niepodległości 33
12-120 Dźwierzuty
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-03-22019873216188.004 PODGLĄD
Cymer Rachela
Dźwierzuty ul. Niepodległości 33
12-120 Dźwierzuty
łąka trwała (zielonka); 2024-03-22019873215465.005 PODGLĄD
Cywiński Waldemar
Grzęda 24
11-230 Bisztynek
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-12-2601987322141659.002 PODGLĄD
Czaicka Beata Patrycja
Warszawa ul. Biały Kamień 5/50
02-593 Warszawa
żyto jare (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
2024-03-21019873213832.015 PODGLĄD
Czajkowska-Molka Marta
Bogumiłów 41
68-200 Żary
łąka trwała (zielonka);
nostrzyk biały (UD) (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-01-05019873214561.006 PODGLĄD
Czajkowski Daniel
Żary ul. Żagańska 88
68-200 Żary
nostrzyk biały (UD) (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
2024-01-05019873214563.006 PODGLĄD
Czapliński Andrzej
Kwietnik 33
14-420 Młynary
koniczyna czerwona (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-02-21019873213827.009 PODGLĄD
Czarnecka Alina Maria
Bartołty Wielkie 24A
11-010 Barczewo
lucerna siewna (zielonka); 2024-04-20019873215572.004 PODGLĄD
Czarnecki Dariusz Andrzej
Gązwa 24
11-700 Mrągowo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-04-25019873211746.008 PODGLĄD
Czarnialis Mieczysław
Olszanka 7
16-411 Szypliszki
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2024-03-21019873211492.008 PODGLĄD
Czekałowska Joanna
Nowa Sól ul. Kossaka 5B/9
67-100 Nowa Sól
soczewica jadalna (bez rośliny podporowej) (nasiona); 2024-01-1901987322141828.002 PODGLĄD
Czepanko Irena
Bartoszyce ul. Nad Łyną 12/1
11-200 Bartoszyce
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2024-01-05019873210347.012 PODGLĄD
Czereba Dariusz Antoni
Pełkinie 74
37-511 Wólka Pełkińska
łąka trwała (siano);
2024-05-01019873214381.006 PODGLĄD
Czernek Artur
Lekarcice 5
05-610 Goszczyn
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
grusza domowa (owoce);
2024-01-24019873215520.005 PODGLĄD
Czerniewski Mariusz
Wojmiany 22
11-220 Górowo Iławeckie
ziemniak (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka strączkowo-zbożowa (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
bobik (nasiona);
2024-01-24019873213637.013 PODGLĄD
Czerwiński Andrzej
Franknowo 140
11-320 Jeziorany
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-05-03019873210349.010 PODGLĄD
Czuba Henryk Józef
Hawłowice 33
37-560 Pruchnik
malina (owoce); 2024-05-01019873212923.007 PODGLĄD
Czykiej Adam
Rozbitówka 27
21-523 Tuczna
owies (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2024-02-0201987322042140.003 PODGLĄD
Czyż Antoni
Chruściel 22/A
14-526 Płoskinia
facelia błękitna (nasiona); 2024-02-1601987322141829.002 PODGLĄD
Czyż Jacek
Piszewo 10/2
11-320 Jeziorany
jabłoń domowa (owoce);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-01-19019873210332.008 PODGLĄD
Czyżewska Jolanta
Gołdap ul. Wojska Polskiego 13
19-500 Gołdap
nostrzyk biały (UD) (nasiona);
nostrzyk biały (UD) (zielonka);
2023-11-2501987322141660.002 PODGLĄD
Czyżyk Marian
Krusznik 11
16-304 Nowinka
łąka trwała (zielonka);
pomidor (warzywa);
groch siewny (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (ziarno);
jęczmień jary (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ogórek (warzywa);
2024-03-21019873210453.011 PODGLĄD
Ćwiek Ewa Bożena
Łęgajny ul. Olsztyńska 56
11-010 Barczewo
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pszenżyto jare (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
2024-04-30019873211016.010 PODGLĄD
Ćwiek Norbert Bogdan
Łęgajny ul. Olsztyńska 56
11-010 Barczewo
kukurydza na kiszonkę (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
słonecznik oleisty (nasiona);
kukurydza na ziarno (ziarno);
2024-04-30019873215463.005 PODGLĄD
Ćwiekowska Marta
Chełchy 36
19-300 Ełk
mieszanka strączkowo-zbożowa (ziarno);
lucerna siewna (sianokiszonka);
łąka trwała (zielonka);
koniczyna czerwona (sianokiszonka);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2024-03-19019873213349.007 PODGLĄD
Ćwik Leszek
Boćwinka 32
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
słonecznik oleisty (część zielona rośliny);
słonecznik oleisty (nasiona);
2024-01-03019873215696.005 PODGLĄD
Dadak Andrzej Mieczysław
Ściborki 16
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
ziemniak (bulwy);
topinambur (bulwy);
2023-11-04019873211745.012 PODGLĄD
Damec Monika
Lipiny 4
06-452 Ościsłowo
łąka trwała (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
śliwa japońska (owoce);
leszczyna (orzechy);
jeżyna (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2024-02-1101987321941649.004 PODGLĄD
Danilewicz Dariusz
Dębnowola 33
05-640 Mogielnica
borówka wysoka i średnia (owoce);
truskawka (owoce);
dynia zwyczajna (warzywa);
dynia piżmowa (warzywa);
malina (owoce);
jeżyna (owoce);
porzeczka (owoce);
2024-01-0501987322141717.002 PODGLĄD
Darmofał Wiesława
Adamowo 8
11-300 Biskupiec
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (ziarno);
2024-02-24019873216327.004 PODGLĄD
Daszewski Robert
Ściborki 18
19-520 Banie Mazurskie
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
ziemniak (bulwy);
2023-12-31019873215499.005 PODGLĄD
Daszkiewicz Piotr Stanisław
Naglady 6
11-036 Gietrzwałd
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
rzodkiew oleista (nasiona);
pszenica orkisz jary (ziarno);
2024-02-22019873214391.008 PODGLĄD
Dąbrowska Maria Jolanta
Pasłęk ul. Spółdzielcza 5/26
14-400 Pasłęk
owies (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-12-27019873210437.011 PODGLĄD
Dąbrowski Kazimierz
Wągsty 16
11-311 Kolno
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-01-19019873215505.005 PODGLĄD
Dąbrowski Sylwester Adam
Dzikowiny 6
18-214 Klukowo
jabłoń domowa (owoce); 2024-03-09019873212720.007 PODGLĄD
Deberna Agnieszka
Biała Wieś 40
96-230 Biała Rawska
czereśnia (owoce);
łąka trwała (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
śliwa domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2024-04-2501987322141830.002 PODGLĄD
Demkowicz-Dobrzański Marek
Lutkowo 7
14-521 Lelkowo
żyto ozime (ziarno);
łubin biały na nasiona (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
gryka zwyczajna (zielonka);
ziemniak (bulwy);
2024-02-2201987322141831.002 PODGLĄD
Demski Waldemar
Rotmanka ul. Topolowa 20
83-010 Straszyn
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
2024-01-24019873212207.009 PODGLĄD
Denicki Ryszard Władysław
Mokrany Stare 21A
21-512 Zalesie
owies (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
ziemniak (bulwy);
truskawka (owoce);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
2024-01-2401987322041868.003 PODGLĄD
Derlatka Mariusz
Świebodzin ul. Słoneczna 10
66-200 Świebodzin
soczewica jadalna (nasiona);
owies (ziarno);
2024-01-1901987322141832.002 PODGLĄD
Derykit Irena
Dobrogoszcz 7
78-400 Szczecinek
pszenżyto jare (ziarno); 2024-01-0301987322141745.002 PODGLĄD
Dewerenda Alina Maria
Sadkowo 29/A
78-220 Tychowo
gryka zwyczajna (nasiona);
porzeczka (owoce);
porzeczka (liście);
2024-01-2401987322141833.002 PODGLĄD
Dębek Paweł
Szymany 48
12-100 Szczytno
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-03-06019873211384.011 PODGLĄD
Dębinka Sp. z o.o.
Ostrów Wielkopolski ul. Wrocławska 30A/4
63-400 Ostrów Wielkopolski
nostrzyk biały (UD) (nasiona);
słonecznik oleisty (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
2024-01-06019873216440.004 PODGLĄD
Dębowska Sylwia
Bartążek ul. Polna 3
10-687 Olsztyn
łąka trwała (zielonka);
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (nasiona);
koniczyna czerwona (zielonka);
słonecznik oleisty (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-02-16019873210475.008 PODGLĄD
Dębski Artur Aleksander
Porbady 21
11-042 Jonkowo
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2023-12-27019873214511.008 PODGLĄD
Dębski Dariusz Ignacy
Porbady 21
11-042 Jonkowo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
2023-12-27019873214510.008 PODGLĄD
Dębski Leszek
Rogiedle 12
11-135 Lubomino
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
2024-02-1601987322241955.001 PODGLĄD
Dierick Alicja
Morąg ul. Ogrodowa 3/34
14-300 Morąg
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
łąka trwała (zielonka);
2024-04-3001987322041870.003 PODGLĄD
Długosz Krystyna
Czerwony Dwór 20
11-600 Węgorzewo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-02-22019873212017.010 PODGLĄD
Długosz-Gorecki Bartłomiej Piotr
Burdąg 69
12-122 Jedwabno
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-03-31019873211435.010 PODGLĄD
Dmochowska Maria
Grochy Łętownica 2
18-300 Zambrów
facelia błękitna (nasiona);
porzeczka (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
grusza domowa (owoce);
2024-02-11019873211489.009 PODGLĄD
Dmochowski Sławomir
Drewnowo-Dmoszki 7
07-325 Boguty Pianki
jabłoń domowa (owoce); 2024-02-02019873212718.007 PODGLĄD
Dobrodziej Bogdan
Krzywice 39
72-221 Osina
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
wiśnia pospolita (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
orzech włoski (orzechy);
2024-03-09019873215789.005 PODGLĄD
Dobrzeniecki Daniel Mariusz
Krzykały 20
11-130 Orneta
łąka trwała (zielonka);
kukurydza na ziarno (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
owies (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-02-16019873216471.004 PODGLĄD
Dobrzycki Adam
Surały 15
18-507 Grabowo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jęczmień jary (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
jęczmień ozimy (ziarno);
2024-02-1601987322141834.001 PODGLĄD
Dobrzycki Patryk
Surały 15
18-507 Grabowo
żyto ozime (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-02-1601987322141835.002 PODGLĄD
Dołęga Zdzisław
Gołdap ul. Osiedle Emilii Plater 12
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-02-28019873212940.007 PODGLĄD
Domańska Urszula Lidia
Warszawa ul. Szymczaka 3/32
01-227 Warszawa
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
owies (ziarno);
mieszanka strączkowo-zbożowa (ziarno);
gorczyca biała (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
2024-03-20019873211717.010 PODGLĄD
Domin Małgorzata Anna
Jonkowo ul. Leśna 5
11-042 Jonkowo
mieszanka zbożowa (ziarno); 2024-01-1801987322041872.003 PODGLĄD
Domoradzki Dariusz
Czukty 15
19-420 Kowale Oleckie
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-04-30019873213372.009 PODGLĄD
Doncer Radzisław
Stara Ruskołęka 54
07-305 Andrzejewo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
jęczmień jary (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
2024-02-21019873211612.011 PODGLĄD
Dora Krzysztof
Będziszewo 5
19-504 Dubeninki
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-03-11019873214183.008 PODGLĄD
Dorocki Kamil
Zawojki 3
12-114 Rozogi
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona); 2024-01-31019873216192.004 PODGLĄD
Dorocki Miron
Sągnity 18
11-220 Górowo Iławeckie
mieszanka wieloletnia traw (siano);
łąka trwała (siano);
2024-02-03019873210781.010 PODGLĄD
Drachal Marcin
Mozolice Duże 17
26-922 Sieciechów
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
burak ćwikłowy (warzywa);
kukurydza na ziarno (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
kapusta głowiasta biała (warzywa);
ziemniak (bulwy);
marchew jadalna (warzywa);
owies (ziarno);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
2024-02-1801987322141838.002 PODGLĄD
Draszanowski Piotr Jan
Skwary 1
14-105 Łukta
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
koniczyna biała (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
topinambur (bulwy);
łąka trwała (zielonka);
2024-02-17019873215899.005 PODGLĄD
Drażbo Piotr
Wiłkajcie 7
19-500 Gołdap
pastwisko trwałe (siano);
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (ziarno);
słonecznik oleisty (część zielona rośliny);
słonecznik oleisty (nasiona);
2023-11-25019873211957.010 PODGLĄD
Drąg Bernadeta
Karlino ul. Koszalińska 85D/17
78-230 Karlino
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona); 2024-03-06019873216193.004 PODGLĄD
Drobnik Krzysztof
Poznań ul. J.H.Dąbrowskiego 36/7
60-843 Poznań
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
rzodkiew oleista (nasiona);
2024-02-2201987322141661.002 PODGLĄD
Drozd Mariusz
Banie Mazurskie ul. Topolowa 12A/1
19-520 Banie Mazurskie
żyto ozime (ziarno); 2023-11-3001987322141662.003 PODGLĄD
Drozd Mirosław
Biedaszki 8
11-600 Węgorzewo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-02-24019873215884.005 PODGLĄD
Drózd Waldemar
Dąbrowy 197
12-114 Rozogi
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-03-0801987322041786.003 PODGLĄD
Dubicka Izabela
Zielona Góra ul. Ochla-Ks Wł. Terlikowskiego 28
66-006 Zielona Góra
jęczmień ozimy (ziarno);
szczypiorek (część zielona rośliny);
2024-03-2501987322141663.002 PODGLĄD
Dubiniec Daniel
Wielisławice 1A
78-422 Gwda Wielka
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (zielonka);
owies (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2024-04-2301987322141839.002 PODGLĄD
Dubowik Artur
Łomża ul. Wojska Polskiego 31/26
18-400 Łomża
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową owsem) (nasiona); 2024-02-1601987322141840.002 PODGLĄD
Dudar Franciszek
Nowa Wieś 54
66-350 Bledzew
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona);
soja zwyczajna (nasiona);
2024-01-1801987322141841.002 PODGLĄD
Dudek Grzegorz Jan
Kraków ul. Gardowskiego 59
30-864 Kraków
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
brzoskwinia (owoce);
grusza domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2024-01-06019873201011.015 PODGLĄD
Dudko Krzysztof Bogdan
Gołdap ul. Mazurska 29/1
19-500 Gołdap
mieszanka zbożowa (ziarno); 2024-02-22019873212151.010 PODGLĄD
Dunajko Ewelina
Monetki 1/4
11-520 Ryn
żyto ozime (ziarno); 2024-02-1101987321941548.004 PODGLĄD
Durajczyk Edward
Brzezinki 2
05-660 Warka
jabłoń domowa (owoce);
borówka wysoka i średnia (owoce);
truskawka (owoce);
2024-01-03019873215229.006 PODGLĄD
Durajczyk Tomasz
Brzezinki 2
05-660 Warka
łąka trwała (siano);
jabłoń domowa (owoce);
2024-01-03019873215230.006 PODGLĄD
Dwight Charlton
Jadamowo 3
11-015 Olsztynek
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-05-01019873215871.005 PODGLĄD
Dwight Lawrence Hext
Jadamowo 3
11-015 Olsztynek
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2024-05-01019873210206.008 PODGLĄD
Dwórznik Jan
Kruklanki ul. 22-go Lipca 25
11-612 Kruklanki
leszczyna (orzechy);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
leszczyna (orzechy);
2024-03-11019873201017.011 PODGLĄD
Dwulat Bogdan
Dwórzno 54
11-220 Górowo Iławeckie
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-01-05019873215146.008 PODGLĄD
Dybus Jan
Radom ul. Piłsudskiego 11/4
26-600 Radom
jabłoń domowa (owoce); 2024-01-19019873215352.006 PODGLĄD
Dybus Jarosław Leszek
Radom ul. Sportowa 19
26-600 Radom
jabłoń domowa (owoce); 2024-01-19019873214446.007 PODGLĄD
Dyczewska Marzena
Rogale 17
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-01-06019873210784.008 PODGLĄD
Dyczko Krzysztof Paweł
Urzuty ul. Polna 3
66-010 Nowogród Bobrzański
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona); 2024-02-17019873213101.007 PODGLĄD
Dziąba Sławomir
Kobułty 90A
11-300 Biskupiec
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2024-03-1101987322141843.002 PODGLĄD
Dzida Jerzy Adam
Olsztyn ul. Wilczyńskiego 19/14
10-686 Olsztyn
gryka zwyczajna (nasiona);
soczewica jadalna (nasiona);
owies (ziarno);
2024-03-0601987322141844.002 PODGLĄD
Dziedzicki Cezary
Olsztyn ul. Leśna 12/12
10-173 Olsztyn
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
rzodkiew oleista (nasiona);
2024-02-2301987322141664.002 PODGLĄD
Dziekoński Bogusław
Biała Piska ul. Moniuszki 3
12-230 Biała Piska
łąka trwała (zielonka);
facelia błękitna (nasiona);
żyto jare (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łubin żółty na nasiona (nasiona);
2024-03-06019873210268.010 PODGLĄD
Dziem Waldemar Grzegorz
Cieleśnica 21
21-504 Rokitno
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona);
aronia czarnoowocowa (owoce);
2024-01-24019873212748.007 PODGLĄD
Dziergowski Krzysztof Roman
Prusinowo 8
11-710 Piecki
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona);
pszenica samopsza jara (ziarno);
pszenica samopsza ozima (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
2024-03-04019873210166.011 PODGLĄD
Dzierżek Paweł
Szymanowice 33
99-440 Zduny
aronia czarnoowocowa (owoce); 2024-03-3101987322141665.002 PODGLĄD
Dzietowiecka Elżbieta Bożenna
Olsztyn ul. Gębika 8/1
10-691 Olsztyn
żyto ozime (ziarno);
soczewica jadalna (nasiona);
owies (ziarno);
2024-03-20019873213858.007 PODGLĄD
Dzięcioł Mirosław
Osówko 11
78-220 Tychowo
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (nasiona); 2024-04-2501987322141666.002 PODGLĄD
Dzik Sławomir Robert
Dąbrówki 9
26-900 Kozienice
mieszanka zbożowa (ziarno);
rzepak ozimy (nasiona);
jabłoń domowa (owoce);
truskawka (owoce);
2024-01-03019873211131.013 PODGLĄD
Dzikowski Krzysztof Adam
Dwórzno 25
11-220 Górowo Iławeckie
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-01-05019873210164.012 PODGLĄD
Dzimido Wiesław
Giże 42
19-411 Świętajno
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
ziemniak (bulwy);
łąka trwała (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
2024-02-1601987322141667.002 PODGLĄD
ECO-LOGIC sp. z o.o.
Olsztyn ul. Kazimierza Jagiellończyka 31
10-062 Olsztyn
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
2024-02-0501987322041612.003 PODGLĄD
Ekologiczne Gospodarstwo Sadownicze Piotr Lutek
Grójec ul. Sienkiewicza 67
05-600 Grójec
jabłoń domowa (owoce);
2024-04-26019873216114.004 PODGLĄD
Ekologiczne Gospodarstwo Sadownicze ,,Eko Marchaty" Agroturystyka Violetta i Arkadiusz Kartus
Biała Rawska ul. Kościuszki 5
96-230 Biała Rawska
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
śliwa domowa (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
2024-01-18019873210423.013 PODGLĄD
Falejczyk Aneta Iwona
Karbowskie 6/2
19-300 Ełk
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
pastwisko trwałe (zielonka);
pszenica zwyczajna jara (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-03-07019873201015.010 PODGLĄD
Falińska Anna
Skocze 1
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
2024-01-01019873215147.010 PODGLĄD
Falkowski Marek Dariusz
Franknowo 93
11-320 Jeziorany
jabłoń domowa (owoce);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
grusza domowa (owoce);
2023-12-14019873214463.006 PODGLĄD
Farm Fruits Agnieszka Tysa
Dziektarzewo 30
09-105 Dziektarzewo
pigwowiec japoński (owoce); 2024-02-1101987322041841.003 PODGLĄD
Fedejko Mirosław
Jaroty ul. Stawigudzka 8B/35
10-687 Olsztyn
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-12-20019873201014.010 PODGLĄD
Fedor Alicja
Mrągowo ul. Przemysłowa 9
11-700 Mrągowo
żyto ozime (ziarno);
bobik (nasiona);
owies (ziarno);
soczewica jadalna (nasiona);
2023-12-0801987322041613.003 PODGLĄD
Fedor Tomasz
Mrągowo ul. Przemysłowa 9
11-700 Mrągowo
soczewica jadalna (nasiona);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
2023-12-0801987322041614.003 rev.1 PODGLĄD
Felbur Wojciech
Podwilcze 42
78-200 Białogard
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
pszenżyto ozime (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
2024-02-2201987322141668.002 PODGLĄD
Ferenc Ryszard
Suwałki ul. Łomżyńska 9
16-400 Suwałki
mieszanka zbożowa (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
jabłoń domowa (owoce);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-03-05019873210627.011 PODGLĄD
Ferenszkiewicz Jarosław Janusz
Koszalin ul. Wenedów 3
75-736 Koszalin
gryka zwyczajna (nasiona);
nostrzyk mbiały (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
2023-12-0801987322041615.003 PODGLĄD
Ferma Drobiu Andrzej Bawłowicz
Kaczenice ul. Nowogrodzka 4
66-010 Nowogród Bobrzański
nostrzyk biały (UD) (zielonka); 2024-01-3101987322041858.003 PODGLĄD
Feszak Mirosław
Banie Mazurskie ul. Polna 8A
19-520 Banie Mazurskie
łąka trwała (zielonka); 2024-01-2601987322041788.003 PODGLĄD
Feszter Marcin Robert
Płoty ul. Lubuska 43
66-016 Czerwieńsk
żyto ozime (ziarno);
łubin żółty na nasiona (nasiona);
owies (ziarno);
2024-03-09019873216441.004 PODGLĄD
Feuerstein Milena
Olszyna ul. Legnicka 38
59-830 Olszyna
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
ziemniak (bulwy);
owies (ziarno);
kury (do chowu);
kury (jaja);
2024-03-07019873212405.014 PODGLĄD
Fidor Krzysztof
Węgle-Żukowo 21/2
82-325 Markusy
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-02-24019873201020.010 PODGLĄD
Fiedorowicz Danuta
Żabin Graniczny 1
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pastwisko trwałe (siano);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
owies (ziarno);
2023-11-23019873211120.010 PODGLĄD
Figlus Władysław Józef
Strzyżowice ul. Belna 117
42-575 Strzyżowice
gryka zwyczajna (nasiona);
pszenica orkisz ozimy (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
2024-02-2101987321941476.004 PODGLĄD
Filipiak Grzegorz
Rembertów ul. Główna 93
05-555 Tarczyn
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
grusza domowa (owoce);
łąka trwała (zielonka);
śliwa domowa (owoce);
2023-12-05019873215741.005 PODGLĄD
Filipiuk Paweł
Rakowiska ul. Chabrowa 7
21-500 Biała Podlaska
dynia oleista (nasiona);
słonecznik oleisty (część zielona rośliny);
słonecznik oleisty (nasiona);
2024-01-22019873214533.006 PODGLĄD
Filipkowski Grzegorz
Łomża ul. Partyzantów 10
18-400 Łomża
owies (ziarno); 2024-02-0701987322141847.002 PODGLĄD
Fiłonowicz Marek
Gronowo Górne ul. Perłowa 16
82-310 Elbląg
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
2024-01-15019873211224.014 PODGLĄD
Firlej Kamil Piotr
Warszawa ul. Kondratowicza 41/16
03-285 Warszawa
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
jabłoń domowa (owoce);
2024-01-12019873210745.013 PODGLĄD
Firlej Kazimierz Stanisław
Warszawa ul. Kondratowicza 41/16
03-285 Warszawa
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
jabłoń domowa (owoce);
2024-01-12019873210749.012 PODGLĄD
Firlej Marian
Sukowska Wola 6
26-650 Przytyk
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);

2024-03-16019873211132.013 PODGLĄD
Fisahn Teodor
Reszel ul. Sienkiewicza 8
11-440 Reszel
jabłoń domowa (owoce);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-12-06019873210807.010 PODGLĄD
Flaszyński Marcin Jarosław
Nowe Miasto Lubawskie ul. Międzygórze 13
13-300 Nowe Miasto Lubawskie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
gryka zwyczajna (nasiona);
2024-02-11019873212363.009 PODGLĄD
Florczyk Jacek
Kumielsk 15A
12-230 Biała Piska
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-03-26019873215939.005 PODGLĄD
Formuszewicz Ewa Mariola
Florczaki 73A
14-105 Łukta
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-01-31019873211984.010 PODGLĄD
Francuz Henryk
Frelichów ul. Targowa 20
43-520 Chybie
łąka trwała (zielonka);
soczewica jadalna (bez rośliny podporowej) (nasiona);
2024-03-0701987322141849.002 PODGLĄD
Franczak Sebastian Tadeusz
Wieprzyce 34
66-450 Bogdaniec
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona); 2024-03-31019873214547.006 PODGLĄD
Frelek Stanisław Grzegorz
Choiny 21
08-441 Parysów
łąka trwała (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
owies (ziarno);
ziemniak (bulwy);
pszenżyto ozime (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
2024-02-25019873216196.004 PODGLĄD
Freyer Maria
Górnica 28
78-607 Górnica
żyto ozime (ziarno);
groch siewny (w tym z rośliną podporową) w tym peluszka (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
2024-02-1101987322041838.003 PODGLĄD
Firma Rolno-Usługowa Paweł Iwaszko
Chełchy 36
19-300 Ełk
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (sianokiszonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
owies (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
lucerna siewna (sianokiszonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
2024-03-16019873212285.010 PODGLĄD
Frutinex Jerzy Cybulski
Ossa 42
96-200 Rawa Mazowiecka
jagoda kamczacka (suchodrzew jadalny) (owoce); 2024-01-15019873212867.007 PODGLĄD
Furga Tomasz
Łoje 45
26-922 Sieciechów
łąka trwała (zielonka);
jęczmień ozimy (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
kukurydza na ziarno (ziarno);
krowy (mleko);
jęczmień jary (ziarno);
cielęta do 6 miesięcy (do chowu);
jałówki powyżej 6 miesięcy do 1 roku (do chowu);
jałówki powyżej 1 roku (do chowu);
krowy (do chowu);
2024-03-0901987322141669.002 PODGLĄD
FUTURA XXI Sp. z o.o.
Mysłaki Małe 2a
14-310 Miłakowo
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
lucerna mieszańcowa (zielonka);
wyka siewna (w tym z rośliną podporową) (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-01-31019873213650.011 PODGLĄD
Gabrylewicz Ewa Maria
Chruściele ul. Wczasowa 11
19-311 Ełk
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2024-03-1601987322041616.003 PODGLĄD
Gabrysz Józef
Mnichów 20
66-600 Krosno Odrzańskie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (nasiona);
trawy w siewie czystym (UW) (nasiona);
lucerna siewna (nasiona);
facelia błękitna (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
2024-02-01019873215721.005 PODGLĄD
Gadomski Andrzej
Olszewki 18
12-120 Dźwierzuty
pastwisko trwałe (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
2024-01-15019873216197.004 PODGLĄD
Gajda Elżbieta
Janówko 9A
11-600 Węgorzewo
łąka trwała (sianokiszonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (sianokiszonka);
2023-11-30019873211710.010 PODGLĄD
Gajda Stanisław Józef
Janówko 9/2
11-600 Węgorzewo
łąka trwała (zielonka);
pastwisko trwałe (siano);
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (sianokiszonka);
2023-11-30019873211707.010 PODGLĄD
Gajek Józef
Nowa Wieś Ełcka ul. Wyszyńskiego 12
19-300 Ełk
nostrzyk biały (UD) (nasiona); 2024-03-1101987322141670.002 PODGLĄD
Gajewska Bogumiła
Knipy 10
11-100 Lidzbark Warmiński
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
2023-12-27019873211751.008 PODGLĄD
Gajewska-Dyszkiewicz Agata Katarzyna
Zdroje 10
78-320 Połczyn-Zdrój
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
porzeczka czarna (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
śliwa domowa (owoce);
cielęta do 6 miesięcy (do chowu);
jałówki powyżej 6 miesięcy do 1 roku (do chowu);
jałówki powyżej 1 roku (do chowu);
opasy powyżej 1 roku (do chowu);
krowy (do chowu);
buhaje (do chowu);
2024-05-03019873216198.004 PODGLĄD
Gajewski Daniel
Rakówek 45
16-427 Przerośl
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
2024-02-23019873213916.007 PODGLĄD
Galera Jerzy
Marksewo 27
12-100 Szczytno
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-03-06019873212749.007 PODGLĄD
Galicki Andrzej
Jurgi 2
12-130 Pasym
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
2024-03-0901987322141671.002 PODGLĄD
Galicki Marcin
Jurgi 2
12-130 Pasym
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-03-0801987322141672.002 PODGLĄD
Gancarz Tomasz
Wojnowo 10B
78-400 Szczecinek
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
2024-03-3101987322141746.001 PODGLĄD
Gańko Krzysztof
Biskupiec ul. Harcerska 60
11-300 Biskupiec
owies (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-05-13019873215931.005 PODGLĄD
Gardocki Daniel
Rożyńsk 26
12-250 Orzysz
łąka trwała (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-03-0801987322141851.002 PODGLĄD
Garniewski Marek
Juchnajcie 3
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2024-02-24019873213599.010 PODGLĄD
Gaweł Krzysztof Wiesław
Trzebiszyn 14
78-220 Tychowo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-02-24019873211310.011 PODGLĄD
Gawrych Adam
Olsztyn ul. Kościuszki 21/3
10-501 Olsztyn
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
2024-04-25019873214475.006 PODGLĄD
Gąsiorek Tadeusz Jan
Brzydowo 7
11-008 Świątki
mieszanka zbożowa (ziarno);
ziemniak (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-01-18019873210787.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Ekologiczne Bio-Sad Wojtczak Tomasz
Jakubów 4
05-620 Błędów
jabłoń domowa (owoce); 2024-03-27019873215322.006 PODGLĄD
Gospodarstwo ekologiczne Eko-Niedaleko Agnieszka Kowalik
Piaski 2
05-520 Konstancin-Jeziorna
sałata lodowa (warzywa);
kukurydza cukrowa (kolby);
oberżyna (bakłażan) (warzywa);
jabłoń domowa (owoce);
sałata rzymska (warzywa);
pomidor (warzywa);
papryka (warzywa);
sałata dębolistna zielona (warzywa);
sałata masłowa (warzywa);
2023-11-30019873214468.006 rev.1 PODGLĄD
Gębka Leszek
Gizewo 28
11-731 Sorkwity
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2023-12-2601987322142154.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Hodowlane Sawicki Robert
Róg 49
13-113 Janowo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
owies (ziarno);
2024-02-10019873210826.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Indywidualne Szmeichel Damian
Cieplice 33
83-310 Elbląg
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2024-03-16019873213272.007 PODGLĄD
Gieleciński Ireneusz
Rembertów ul. Główna 87
05-555 Tarczyn
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
orzech włoski (orzechy);
śliwa domowa (owoce);
winorośl (owoce);
2023-12-31019873215654.005 PODGLĄD
Giermak Ireneusz
Szwarcenowo 17A
13-340 Biskupiec
owies (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
2024-05-0101987322141852.002 PODGLĄD
Gierowska Natalia
Monetki 1/4
11-520 Ryn
gryka zwyczajna (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
2024-02-1101987321941689.004 PODGLĄD
Gilowski Konrad Ryszard
Łowce 302
37-554 Łowce
pastwisko przemienne (siano); 2024-05-02019873212799.007 PODGLĄD
Giza Jędrzej
Miłakowo ul. Olsztyńska 3/1
14-310 Miłakowo
ziemniak (bulwy);
żyto ozime (ziarno);
2024-01-05019873210486.009 PODGLĄD
Grupa Kapitałowa GEO-TRADE Sp.z o.o.
Warszawa ul. Grochowska 261/12
03-884 Warszawa
gryka zwyczajna (nasiona);
koniczyna czerwona (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
gryka zwyczajna (nasiona);
2024-02-22019873214395.007 PODGLĄD
Glewicz Paweł
Pomianowo 73
78-200 Białogard
ziemniak (bulwy);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
2024-02-1701987322141673.002 PODGLĄD
Glinka Hanna
Przylot 27
05-660 Warka
jabłoń domowa (owoce); 2024-03-0501987322041790.003 PODGLĄD
Glinka Zygmunt
Warka ul. Batalionów Chłopskich 50
05-660 Warka
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
czereśnia (owoce);
grusza domowa (owoce);
2023-12-27019873215332.005 PODGLĄD
Gnatowski Damian
Franknowo 165
11-320 Jeziorany
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
koniczyna czerwona (nasiona);
2023-12-26019873210181.010 PODGLĄD
Gnatowski Zbigniew
Jeziorany ul. Marii Konopnickiej 16/4
11-320 Jeziorany
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (nasiona);
2023-12-26019873215663.005 PODGLĄD
Gniedziejko Bogusław
Gołdap ul. Mickiewicza 4/7
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
tymianek właściwy (ziele);
łąka trwała (zielonka);
2024-01-05019873210098.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Ogrodnicze Cyganek Jan
Sułkowice 18
32-095 Iwanowice Włościańskie
czereśnia (owoce); 2024-01-31019873212975.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Ogrodnicze Wojciech Karmowski
Smogorzewo 19
87-890 Lubraniec
łąka trwała (zielonka); 2024-01-15019873213196.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Ogrodnicze Kazimierz Rojek
Kamionna 23
32-732 Kamionna
porzeczka czarna (owoce); 2023-12-27019873215350.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Ogrodnicze "TRUS-EKO" Oślizło Barbara
Wodzisław Śląski ul. Leśna 9
44-300 Wodzisław Śląski
borówka wysoka (owoce);

2024-04-26019873215293.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Ogrodnicze Marcin Wójcik
Trzylatków Duży 36
05-620 Błędów
jabłoń domowa (owoce);


2024-01-13019873215603.005 PODGLĄD
Godlewska Grażyna Irena
Kwietnik 31
14-420 Młynary
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-01-31019873201013.010 PODGLĄD
Godlewski Józef
Wdziękoń Pierwszy 9
18-300 Zambrów
łąka trwała (zielonka);
kukurydza na ziarno (ziarno);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
2024-02-21019873211296.010 PODGLĄD
Godlewski Tomasz
Strękowo Nieczykowskie 3
07-322 Nur
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-02-02019873211708.010 PODGLĄD
Golub Mirosław
Pluszkiejmy 6
19-504 Dubeninki
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka zbożowa (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (nasiona);
2023-12-27019873212280.011 PODGLĄD
Golubiewski Przemysław
Czerwonka 11
19-330 Stare Juchy
lucerna siewna (zielonka); 2024-03-2201987322041617.003 PODGLĄD
Gołaszewski Ryszard
Jabłoń Dobki 10
18-212 Nowe Piekuty
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
2024-03-19019873214462.006 PODGLĄD
Gołuchowska Anna
Tychowo ul. Koszalińska 6
78-220 Tychowo
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (zielonka); 2024-02-29019873216199.004 PODGLĄD
Gorczyński Łukasz Robert
Drawsko Pomorskie ul. Bieszczadzka 16
78-500 Drawsko Pomorskie
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
gorczyca biała (nasiona);
facelia błękitna (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-12-27019873213717.008 PODGLĄD
Gosk Zenon
Jabramowo 13
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-02-23019873210480.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Jacek Diakowicz
Dębnik 18A
11-440 Reszel
koniczyna czerwona (nasiona); 2024-01-19019873216191.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Prus Kamil
Owczarki 1
11-400 Kętrzyn
słonecznik oleisty (nasiona); 2024-03-2501987322142003.002 PODGLĄD
Gostkowski Andrzej
Czaplin 25
05-530 Góra Kalwaria
jabłoń domowa (owoce); 2024-04-2501987322042040.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Ogrodniczo Warzywnicze Budziński Mariusz
Alfonsowo 5
05-604 Jasieniec
jabłoń domowa (owoce);
rzodkiew oleista (nasiona);
wiśnia pospolita (owoce);
truskawka (owoce);
pszenżyto ozime (ziarno);
malina (owoce);
2024-01-11019873215460.007 PODGLĄD
Goździk Arkadiusz Radosław
Tyczewo 11
78-220 Tychowo
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
2024-02-24019873211300.008 PODGLĄD
Górecka Anna
Lidzbark Warmiński ul. Kromera 9/36
11-100 Lidzbark Warmiński
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-12-2001987322041618.003 PODGLĄD
Górna Malwina
Wysiedle 34/1
73-150 Łobez
żyto ozime (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
2023-12-27019873213563.008 PODGLĄD
Górny Dariusz
Budwiecie 27
19-504 Dubeninki
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
lucerna siewna (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-12-26019873213163.007 PODGLĄD
Górny Tomasz
Budwiecie 27
19-504 Dubeninki
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-12-26019873213164.007 PODGLĄD
Górska Teresa Irena
Bażyny 44
11-130 Orneta
kukurydza na ziarno (ziarno);
owies (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
2024-01-18019873215023.006 PODGLĄD
Górski Jerzy
Barkowo 5
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
owies (ziarno);
2023-11-23019873213600.010 PODGLĄD
Górski Michał
Świerki 114
57-450 Ludwikowice Kłodzkie
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-02-1101987322141853.002 PODGLĄD
Górski Paweł Ziemowit
Świerki 114
57-450 Ludwikowice Kłodzkie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-02-11019873211464.008 PODGLĄD
Górski Zdzisław
Nowa Boćwinka 11
19-500 Gołdap
pastwisko trwałe (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
ziemniak (bulwy);
owies (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-01-03019873201002.009 PODGLĄD
Górski Zdzisław
Górskie 3
18-500 Kolno
owies (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-01-3101987322141854.002 PODGLĄD
Górtowski Mieczysław Jerzy
Wołowno 18
11-042 Jonkowo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2024-04-23019873213986.007 PODGLĄD
Górzyński Mariusz
Białogórzyno 59
78-200 Białogard
mieszanka zbożowa (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2024-02-1001987322141855.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Adamowicz Krzysztof
Krzewno 20
14-500 Braniewo
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
owies (ziarno);
nostrzyk biały (UD) (nasiona);
2024-02-2201987322141674.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Adamus Wojciech
Szczecin ul. Aleja Wojska Polskiego 21/6
77-453 Szczecin
ziemniak (bulwy);
żyto ozime (ziarno);
2024-03-3101987322142060.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Alberski Zbigniew
Grabnowola 9
26-903 Głowaczów
jęczmień jary (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
łąka trwała (siano);
żyto ozime (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
ziemniak (bulwy);
owies (ziarno);
2024-03-0401987322141675.002 PODGLĄD
Gospodartwo Rolne Agnieszka Andruszkiewicz
Pietrasze 4
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-01-01019873211903.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Andrzejaczek Kaja
Juchnajcie 15
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
ziemniak (bulwy);
łąka trwała (zielonka);
2024-02-21019873210506.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Antos Waldemar
Ciuślice 18
28-506 Czarnocin
łąka trwała (zielonka); 2024-05-02019873212918.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Augustyn Jarosław
Marianka 29
14-400 Pasłęk
jabłoń domowa (owoce); 2024-03-16019873212928.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Augustyniak Paweł
Dobrzyca 96
76-038 Dobrzyca
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
łąka trwała (zielonka);
lucerna siewna (sianokiszonka);
2024-03-0501987322141856.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Balejko Grzegorz
Wejdyki 20
11-520 Ryn
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-01-15019873215649.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Daniel Banach
Chostka 8
11-710 Piecki
lucerna siewna (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-01-11019873216172.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Banaszek Antoni
Prosity 48
11-230 Bisztynek
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
malina (owoce);
2024-04-21019873212710.007 PODGLĄD
Artur Bancerek Gospodarstwo Rolne
Zdunków 11
26-920 Gniewoszów
pszenżyto ozime (ziarno);
jęczmień jary (ziarno);
rzepak ozimy (nasiona);
truskawka (owoce);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
lucerna mieszańcowa (zielonka);
kukurydza na ziarno (ziarno);
ziemniak (bulwy);
jabłoń domowa (owoce);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2024-01-2601987322141813.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Bancerek Karol
Zdunków 11
26-920 Gniewoszów
pszenżyto ozime (ziarno);
kukurydza na ziarno (ziarno);
kukurydza na kiszonkę (zielonka);
rzepak ozimy (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
kukurydza na kiszonkę (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
truskawka (owoce);
żyto ozime (ziarno);
rzepak ozimy (nasiona);
owies (ziarno);
lucerna mieszańcowa (zielonka);
rzepak jary (nasiona);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
jęczmień ozimy (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
lucerna siewna (zielonka);
kukurydza na ziarno (ziarno);
2024-01-1901987322141814.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Baraniak Krzysztof
Sarnowo 6
11-100 Lidzbark Warmiński
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
owies (ziarno);
rzepak ozimy (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
kukurydza na ziarno (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
kukurydza na ziarno (ziarno);
kukurydza na ziarno (ziarno);
rzepak ozimy (nasiona);
opasy powyżej 6 miesięcy do 1 roku (do chowu);
2024-03-16019873212335.015 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Baraniak Marek
Kłębowo 56
11-100 Lidzbark Warmiński
rzepak ozimy (nasiona);
kukurydza na ziarno (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2024-02-05019873213355.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Krzysztof Baranowski
Kąkowa Wola 30
87-880 Brześć Kujawski
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
orzech włoski (orzechy);
brzoskwinia (owoce);
śliwa domowa (owoce);
malina (owoce);
2024-01-01019873212979.007 PODGLĄD
Bartosz Barański Gospodarstwo Rolne
Szczecin ul. Batalionów Chłopskich 39/20
70-764 Szczecin
łąka trwała (siano); 2024-02-11019873216176.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Barszczewski Grzegorz
Jemieliste 8
16-424 Filipów
jabłoń domowa (owoce); 2024-03-31019873212845.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Bartkowski Marcin
Tynwałd 32 A
14-200 Iława
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-02-1201987322141676.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Bączek Piotr
Zerbuń 48
11-320 Jeziorany
jęczmień jary (ziarno); 2024-02-02019873212840.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Marcin Bąk
Burdajny 20
14-407 Godkowo
łąka trwała (zielonka);
gryka zwyczajna (nasiona);
2024-02-28019873212872.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Dawid Bernatowicz
Białe Jeziorki 6
19-504 Dubeninki
koniczyna czerwona (zielonka); 2024-04-23019873213025.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Elżbieta Biała
Miodusy Stok 6
18-200 Wysokie Mazowieckie
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
2024-02-11019873212732.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Bieńkowski Roman
Klewno 35
11-440 Reszel
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-12-1401987322141644.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Biernacki Janusz
Łęg 9
05-520 Konstancin-Jeziorna
owies (ziarno); 2024-04-1301987322041619.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Mirosław Biernacki
Cieplinki 9
87-865 Izbica Kujawska
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
2024-01-01019873212947.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne BO-AGRO Sp. z o. o. w Boguszynie
Boguszyn 1
78-600 Wałcz
bobik (nasiona);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
2024-03-0101987322041873.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Mariusz Jan Bogdanowicz
Bobrownik 12
11-100 Lidzbark Warmiński
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
owies (ziarno);
ziemniak (bulwy);
2024-03-06019873210404.014 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Jurand Bogocz
Sapałówka 18
19-520 Banie Mazurskie
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
pigwowiec japoński (owoce);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-03-05019873210844.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Bogucki Krzysztof
Szulborze Wielkie ul. Bohaterów AK 20
07-324 Szulborze Wielkie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
wiśnia pospolita (owoce);
2024-02-12019873212770.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Boguski Zbigniew
Żebry 17
18-411 Śniadowo
koniczyna biała (zielonka); 2024-03-26019873212713.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Boksz Wojciech
Rogożajny Wielkie 9
16-407 Wiżajny
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
jęczmień jary (ziarno);
2024-03-31019873212772.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Dariusz Borchet
Orzysz ul. 1 Maja 5
12-250 Orzysz
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
soczewica jadalna (nasiona);
owies (ziarno);
2024-03-16019873212039.012 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Łukasz Boroń
Wołowice 24
32-070 Czernichów
lucerna siewna (zielonka);
2024-05-02019873212856.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Jan Borowczak
Dobrowo 13
78-220 Tychowo
owies (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2024-01-31019873211072.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Łukasz Borowczak
Dobrowo 13
78-220 Tychowo
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
2024-01-31019873211053.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Rafał Borowczak
Dobrowo 13
78-220 Tychowo
łąka trwała (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
2024-01-2401987322041860.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Krzysztof Zenon Borowski
Ruska Wieś 25
11-700 Mrągowo
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-02-11019873212726.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Karol Borsukiewicz
Kromolin 2
67-231 Żukowice
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
malina (owoce);
czereśnia (owoce);
2024-01-08019873212722.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Brzeziński Bartłomiej Tomasz
Bronowo 12
78-320 Połczyn-Zdrój
żyto ozime (ziarno);
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona);
2024-02-22019873215551.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Klaudia Budzińska
Dąbrowskie 15
19-335 Prostki
lucerna siewna (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
2024-03-0501987322041862.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Bulak Katarzyna
Bażyny 52/A
11-130 Orneta
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2024-01-22019873212714.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Dariusz Buszowiecki
Wolnica 41
11-135 Lubomino
żyto ozime (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2024-01-31019873216468.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Marek Butkiewicz
Filipów Czwarty 8
16-424 Filipów
mieszanka zbożowa (ziarno);
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymI (zielonka);
ziemniak (bulwy);
pszenżyto ozime (ziarno);
2024-03-31019873213352.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Buza Jarosław
Białe Jeziorki 13
19-504 Dubeninki
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jęczmień jary (ziarno);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
2024-02-28019873211901.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Sławomir Marcin Cekała
Warpuny 15
11-731 Sorkwity
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
wyka siewna (w tym z rośliną podporową) (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-12-27019873214014.012 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Chałupka Bartosz
Troszkowo 16
11-230 Bisztynek
soczewica jadalna (nasiona);
owies (ziarno);
2023-12-0901987322041874.003 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Chlewiński Andrzej
Sząbruk ul. Jagodowa 15
11-036 Gietrzwałd
gryka zwyczajna (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
borówka wysoka i średnia (owoce);
pszenica orkisz jary (ziarno);
ziemniak (bulwy);
2024-01-31019873211328.015 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Chmielewski Krzysztof
Janczewo 10
18-430 Wizna
śliwa domowa (owoce);
brzoskwinia i nektaryna (owoce);
porzeczka (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
borówka wysoka i średnia (owoce);
aronia czarnoowocowa (owoce);
2024-01-22019873212715.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Krzysztof Chmielewski
Królikowo 13B
11-015 Olsztynek
koniczyna czerwona (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-03-26019873212930.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Chmieliński Sławomir
Kobyłocha 5
12-100 Szczytno
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-02-0501987322141826.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Chmieliński Zbigniew Krzysztof
Nowy Dwór Bratiański 30
13-304 Radomno
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
śliwa domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
orzech włoski (orzechy);
2024-01-22019873212921.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Chodźko Andrzej
Drelów ul. Nowa 31
21-570 Drelów
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
porzeczka czarna (owoce);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
porzeczka czerwona (owoce);
porzeczka czarna (owoce);
jagoda kamczacka (suchodrzew jadalny) (owoce);
aronia czarnoowocowa (owoce);
facelia błękitna (nasiona);
agrest (porzeczka agrest) (owoce);
2023-12-0901987322041620.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Chojecki Wojciech Tomasz
Osiemborów 1
26-910 Magnuszew
łąka trwała (zielonka);

2024-04-30019873212950.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Chojnowski Adam
Stare Konopki 4
18-411 Śniadowo
owies (ziarno); 2024-04-19019873212965.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Chojnowski Robert
Sulki ul. Polna 1
18-413 Miastkowo
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
malina (owoce);
porzeczka czarna (owoce);
agrest (owoce);
czereśnia (owoce);
2024-01-22019873212780.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Choromański Albert
Janki Młode 1
07-407 Czerwin
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
czereśnia (owoce);
grusza domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2024-01-22019873212711.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Choromański Damian
Zaręby Choromany 17
18-220 Czyżew
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
śliwa domowa (owoce);
aronia czarnoowocowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
malina (owoce);
2024-01-31019873212708.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Choromański Robert
Zaręby Choromany 6
18-220 Czyżew
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
śliwa domowa (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
orzech włoski (orzechy);
2024-02-11019873212768.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Chrzon Sebastian
Botowo 50
11-300 Biskupiec
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-02-2201987322041875.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Ciechacki Mariusz
Biskupiec ul. Okrężna 2
11-300 Biskupiec
łąka trwała (zielonka); 2024-01-31019873212938.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Ciesielska Izabela
Kierzliny 7
11-010 Barczewo
łąka trwała (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-04-23019873216187.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Cieślak Krzysztof Marek
Radosze 4
11-410 Barciany
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (zielonka);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
pszenica orkisz ozimy (ziarno);
pszenica orkisz jary (ziarno);
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (nasiona);
2024-03-23019873214675.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Ciok Marcin Paweł
Mysłaki 2A
14-310 Miłakowo
wyka siewna (w tym z rośliną podporową) (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-02-01019873210782.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Cwalina Jacek
Dzierzgi 13
18-414 Nowogród
jabłoń domowa (owoce); 2024-03-27019873212854.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Piotr Cytowicz
Dobre Miasto ul. Łużycka 34/36
11-040 Dobre Miasto
koniczyna czerwona na materiał siewny (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
wiesiołek dwuletni (ziele);
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
śliwa domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2023-12-26019873214444.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Rafał Cytowicz
Lidzbark Warmiński ul. Dąbrowskiego 24
11-100 Lidzbark Warmiński
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-11-25019873211727.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Jan i Jadwiga Czajkowscy
Klarewo 2
12-230 Biała Piska
soczewica jadalna (nasiona);
pszenżyto ozime (ziarno);
lucerna siewna (zielonka);
owies (ziarno);
2024-03-0601987322041876.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Czajkowski Jarosław
Wrzesina 64A
11-042 Jonkowo
soja zwyczajna (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
2024-03-0901987322141857.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wojciech Czarnecki
Zalesie 28A
13-230 Lidzbark
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
2024-02-17019873216189.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Czarnowski Marek
Borawskie-Awissa 41
19-213 Radziłów
pastwisko trwałe (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (ziarno);
łubin biały na nasiona (nasiona);
2024-02-2401987322041699.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Czart Dawid
Zabłocie 20B
67-231 Żukowice
łąka trwała (zielonka); 2024-01-18019873212842.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Czart Jan
Zabłocie 20B
67-231 Żukowice
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-01-18019873212841.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Zenon Czerepaniak
Krelikiejmy 14/1
11-410 Barciany
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-01-2401987322141677.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Maciej Czyrko
Sterławki Małe 27
11-500 Giżycko
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-04-24019873213537.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Czyżewski Jarosław
Suchawa 21
11-410 Barciany
łąka trwała (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-03-09019873215726.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wojciech Czyżyk
Cisówek 17
19-504 Dubeninki
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
owies (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
pszenica orkisz ozimy (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-11-23019873211904.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Daraż Józef
Kandyty 93
11-220 Górowo Iławeckie
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona na materiał siewny (zielonka);
koniczyna czerwona na materiał siewny (nasiona);
2024-01-0501987322141678.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Paulina Dąbrowska
Dąbrowa Łazy 36
18-210 Szepietowo
orzech włoski (orzechy);
malina (owoce);
2024-03-06019873212933.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Dąbrowski Jacek
Szymanowo 38
11-731 Sorkwity
jabłoń domowa (owoce);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-03-0501987322141858.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Dąbrowski Jarosław
Węgoryty 11
11-200 Bartoszyce
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
czereśnia (owoce);
orzech włoski (orzechy);
borówka wysoka i średnia (owoce);
jagoda kamczacka (suchodrzew jadalny) (owoce);
2024-01-18019873212976.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Przemysław Deka
Mszano 40
86-141 Lniano
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2023-12-27019873212981.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Dębski Mateusz
Rogiedle 21
11-135 Lubomino
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (zielonka);
czereśnia (owoce);
2024-01-05019873210120.011 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Grzegorz Diakowicz
Dębnik 18A
11-440 Reszel
koniczyna czerwona (nasiona); 2024-01-19019873216190.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Dobrosielski Piotr
Szygi 39
06-230 Różan
seradela uprawna na nasiona (nasiona);
owies (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
pietruszka korzeniowa (warzywa);
ogórek (warzywa);
cebula szalotka (warzywa);
burak ćwikłowy (warzywa);
marchew jadalna (warzywa);
ziemniak (bulwy);
pomidor (warzywa);
2024-02-22019873213988.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Dobrzycki Dawid
Stare Guty 3
18-507 Grabowo
owies (ziarno);
lucerna mieszańcowa (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
2024-03-1301987322041871.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Dobrzycki Ireneusz
Surały 15
18-507 Grabowo
mieszanka zbożowa (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
jęczmień jary (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-02-1601987322141859.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Jerzy Domalewski
Bornity 13
14-520 Pieniężno
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-12-27019873215697.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Domaszczyński Damian
Kraszewo 49
11-100 Lidzbark Warmiński
jabłoń domowa (owoce); 2024-03-22019873212819.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Domurad Jakub
Guja 5
11-600 Węgorzewo
lucerna siewna (zielonka); 2024-02-2401987322141836.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Dorcia Dorota Rakowska
Pluszkiejmy 5
19-504 Dubeninki
łąka trwała (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
2023-12-27019873212356.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Zbigniew Dowejko
Sobiechy 26
11-606 Budry
koniczyna czerwona na materiał siewny (nasiona); 2024-04-3001987322141837.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Drągowski Witold
Żelazki 5
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (siano);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
ziemniak (bulwy);
2023-11-30019873201009.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Dudko Monika
Pietrasze 4
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
2023-12-31019873210157.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Artur Durał
Borków 34
67-221 Białołęka
jabłoń domowa (owoce); 2024-01-18019873210231.013 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Radosław Dworakowski
Perki Wypychy 3
18-218 Sokoły
łąka trwała (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
mieszanka jednoroczna traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2024-03-11019873212756.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Zdzisław Dylnicki
Iwaśki 20
19-314 Kalinowo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
jęczmień ozimy (ziarno);
2023-03-0901987322141842.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Emilit Grzegorz
Garnki 18
78-230 Karlino
łąka trwała (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
2024-02-24019873215587.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Fabisiak Kamil
Ceranów 7
08-322 Ceranów
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2024-01-15019873212835.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Fabisiak Mariusz
Ceranów 7
08-322 Ceranów
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2024-01-15019873212833.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne "FARMER" Wiesław Jamrozik
Hawłowice 10
37-560 Pruchnik
aronia czarnoowocowa (owoce); 2024-03-09019873213096.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Fedor Dorota
Mrągowo ul. Przemysłowa 9
11-700 Mrągowo
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona);
pszenica orkisz ozimy (ziarno);
pszenica samopsza ozima (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
2023-12-0801987322041621.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Ferenszkiewicz Marek
Ostre Bardo 28
78-320 Połczyn Zdrój
łąka trwała (zielonka);
gryka zwyczajna (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
nostrzyk biały (nasiona);
2023-12-0801987322041793.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Filipek Adam
Jeżyczki 22
76-150 Darłowo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-03-1101987322141860.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Filipkowski Piotr
Wiszowate 13
18-507 Grabowo
owies (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-03-1301987322141848.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Folga Natalia
Karczyn 4
66-110 Babimost
proso (ziarno);
jabłoń domowa (owoce);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
śliwa domowa (owoce);
2024-04-1301987322141861.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Fołta Piotr Bartłomiej
Markowa 409
37-120 Markowa
jabłoń domowa (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
2024-05-08019873212916.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Adam i Dorota Fordońscy
Chełmoniec 19
87-410 Kowalewo Pomorskie
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
orzech włoski (orzechy);
2024-01-01019873213037.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Freyer Robert
Górnica 28
78-607 Górnica
groch siewny (w tym z rośliną podporową) w tym peluszka (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
owies (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
2024-03-0401987322041839.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Piotr Gabiński
Sterławki Wielkie 10
11-520 Ryn
łąka trwała (siano);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
łąka trwała (zielonka);
2024-03-31019873210275.013 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Maria i Dytmar Gadomscy
Miętkie 39
12-120 Dźwierzuty
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
2024-01-1901987322141850.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Gajek Mariusz
Nowa Wieś Ełcka ul. Szosa Bajtkowska 10
19-321 Ełk
nostrzyk biały (UD) (nasiona); 2024-03-0901987322141679.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Gałązka Krzysztof
Szablak 30
18-414 Nowogród
lucerna siewna (zielonka); 2024-02-23019873213048.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kamil Gardocki
Rydzewo-Świątki 4
18-500 Kolno
żyto ozime (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-01-19019873210654.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Gardocki Sławomir
Kiełcze-Kopki 26
18-500 Kolno
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-03-2501987322041789.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Gardocki Wojciech
Rożyńsk 31
12-250 Orzysz
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
2024-03-09019873213099.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Jacek Gawlik
Pożdżenice 183
97-425 Zelów
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
porzeczka (owoce);
gryka zwyczajna (nasiona);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
jabłoń domowa (owoce);
koniczyna czerwona na materiał siewny (nasiona);
2024-05-14019873214476.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Justyna Gawron
Płoskinia 24A
14-526 Płoskinia
bobik (nasiona); 2024-03-02019873214577.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Anna Gibas
Wielkie Stwolno 18
86-134 Dragacz
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2023-12-26019873213100.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Gibas Lech Władysław
Nowe Marzy 13
86-134 Dragacz
wiśnia pospolita (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2023-12-26019873213089.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Giczewski Tomasz
Rudziszki 28
11-600 Węgorzewo
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-03-09019873215655.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Gmur Sebastian
Bartoszyce ul. Andrzeja Wajdy 13/1
11-200 Bartoszyce
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
gryka zwyczajna (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-01-31019873215665.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tomasz Gocaliński
Ławki 9
11-520 Ryn
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
owies (ziarno);
2024-01-19019873210283.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Godlewski Marcin
Godlewo Wielkie 42
07-322 Nur
jabłoń domowa (owoce); 2024-02-02019873212777.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Roman Godlewski
Godlewo Wielkie 25
07-322 Nur
lucerna mieszańcowa (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2024-02-02019873212700.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tomasz Godlewski
Dąbrowa Nowa Wieś 8
18-220 Czyżew
jabłoń domowa (owoce);
porzeczka (owoce);
malina (owoce);
orzech włoski (orzechy);
czereśnia (owoce);
2024-02-16019873212759.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Krzysztof Godzieba
Wolnica 5
11-135 Lubomino
jabłoń domowa (owoce);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
2024-01-19019873201021.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Marcin Godzieba
Gronowo 6
11-135 Lubomino
jabłoń domowa (owoce); 2024-01-18019873213092.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Michał Golubiewski
Marcinowo 24
19-314 Kalinowo
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona); 2024-03-09019873212822.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Gołaszewski Paweł
Tybory Żochy 9
18-200 Wysokie Mazowieckie
koniczyna czerwona (zielonka); 2024-03-26019873212701.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Gosk Adam
Chomentowo 14
18-411 Chomentowo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2024-02-11019873215669.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Przemysław Goździewski
Franknowo 156
11-320 Jeziorany
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-12-26019873214471.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Góralczyk Alina
Lubsko ul. Moniuszki 13A
68-300 Lubsko
nostrzyk biały (UD) (nasiona); 2024-03-3101987322041791.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Górnacki Ryszard
Grębocin ul. Kolonia Papowska 9
87-122 Grębocin
łąka trwała (zielonka); 2024-01-12019873212805.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Górne Naszkiewicz Mariusz
Górne 4
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
gorczyca biała (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
rumianek pospolity (ziele);
soczewica jadalna (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
gorczyca biała (nasiona);
2024-01-17019873212210.010 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Górny Łukasz
Budwiecie 27
19-504 Dubeninki
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (nasiona);
2023-12-26019873213162.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Górska Alicja
Wola Muntowska 7
11-700 Mrągowo
soczewica jadalna (nasiona);
owies (ziarno);
2024-03-0401987322041840.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Górska-Stelmach Katarzyna
Bażyny 44
11-130 Orneta
owies (ziarno);
koniczyna czerwona (zielonka);
bobik (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-01-31019873212864.008 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Górski Andrzej
Karwowo 35
18-420 Jedwabne
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-01-31019873215255.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Górski Łukasz
Wola Muntowska 7
11-700 Mrągowo
soczewica jadalna (nasiona);
owies (ziarno);
2024-03-0401987321941459.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Włodzimierz Górski
Wola Muntowska 7
11-700 Mrągowo
soczewica jadalna (nasiona);
owies (ziarno);
2024-03-0401987321941454.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Grabarek Dominik
Nowa Wieś 53
66-350 Bledzew
łąka trwała (zielonka);
soja zwyczajna (nasiona);
2024-01-1001987322141862.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Bartosz Grabowski
Dwórzno 7
11-220 Górowo Iławeckie
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2024-01-22019873214156.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Grabowski Łukasz
Nowa Wieś Mała 3
11-040 Dobre Miasto
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
bobik (nasiona);
2024-01-17019873215657.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Paweł Grajewski
Brodnica ul. Wczasowa 1C/14
87-300 Brodnica
łąka trwała (zielonka); 2024-01-11019873212800.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Małgorzata i Andrzej Grażulis
Suczki 5
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
ziemniak (bulwy);
soczewica jadalna (nasiona);
owies (ziarno);
2024-02-24019873215334.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Grębski Piotr
Kwielice 80
59-150 Grębocice
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2024-01-21019873212771.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Gronowski Jarosław
Szczepankowo 22
11-120 Dźwierzuty
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-03-26019873211188.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Piotr Grudzień
Skolity 33
11-008 Świątki
owies (ziarno);
koniczyna czerwona (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
gryka zwyczajna (nasiona);
ziemniak (bulwy);
2024-01-14019873211355.014 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Waldemar Grzegorczyk
Bąków 8
26-411 Rusinów
łąka trwała (zielonka); 2024-03-15019873212877.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Grzybińska Joanna
Dłużniewo 10
18-400 Łomża
koniczyna czerwona (zielonka); 2024-03-27019873212686.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Grzymkowska Krystyna
Konopki - Białystok 14
18-507 Grabowo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jęczmień jary (ziarno);
jęczmień ozimy (ziarno);
kukurydza (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
kukurydza na ziarno (ziarno);
lucerna mieszańcowa (zielonka);
2024-03-1101987322041947.003 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Gut Jacek
Dłużec 26
11-710 Piecki
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
2024-01-11019873212685.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Jarosław i Danuta Gutowscy
Komorowo 8B
12-230 Biała Piska
lucerna siewna (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-02-2201987322141560.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Piotr Gutowski
Biała Piska ul. Warmińska 1/22
12-230 Biała Piska
łąka trwała (zielonka); 2024-02-2201987322141553.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Gwardys Dorota
Linin 9
05-530 Góra Kalwaria
łąka trwała (zielonka);
czereśnia (owoce);
grusza domowa (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
jabłoń domowa z wyłączeniem odmiany Ligol (owoce);
2024-01-12019873215335.005 rev.1 PODGLĄD
Krasne Pole Gospodarstwo Rolne Piotr Gwiazdowski
Krasnopol 116
16-503 Krasnopol
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (ziarno);
jagoda kamczacka (suchodrzew jadalny) (owoce);
żyto ozime (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
2024-02-07019873212848.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Hernoga Zdzisław
Grębocin ul. Kowalewska 44
87-122 Grębocin
czereśnia (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
winorośl (owoce);
śliwa domowa (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
2024-01-05019873212862.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Hinzmann Robert
Kronowo 54
11-010 Barczewo
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
koniczyna czerwona (nasiona);
2024-02-11019873211451.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Andrzej Hołub
Krosno 28
11-130 Orneta
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2023-12-2601987322141558.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Bartłomiej Homa
Rokietnica 301A
37-562 Rokietnica
malina (owoce); 2024-01-10019873212776.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Homa Witold
Rokietnica 301
37-562 Rokietnica
porzeczka czarna (owoce); 2024-04-20019873213005.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Horbowiec-Lisiecka Milena
Leśna Podlaska ul. Podleśna 21
21-542 Leśna Podlaska
malina (owoce);
gryka zwyczajna (nasiona);
2024-02-03019873215668.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Hryniewicz Tomasz
Karścino 5
78-230 Karlino
żyto jare (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
2024-02-0701987322141899.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Mariusz Hryszan
Lauda 1
11-100 Lidzbark Warmiński
mieszanka zbożowa (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
2024-03-14019873210276.011 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Łukasz Hulanicki
Zielonka Pasłęcka 23A
14-400 Pasłęk
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2024-01-13019873212758.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Paweł Hulanicki
Zielonka Pasłęcka 23A
14-400 Pasłęk
porzeczka czarna (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2024-01-13019873212828.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne IGROPOL Zbigniew Świerzbin
Rapa 7A
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
owies (ziarno);
aronia czarnoowocowa (owoce);
porzeczka (owoce);
2024-01-20019873214619.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Iwanyk Mirosław
Księżno 30
11-311 Kolno
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-03-31019873211184.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kazimierz i Anna Iwaszko
Chełchy 36
19-300 Ełk
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka strączkowo-zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
lucerna siewna (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
2024-03-15019873212268.012 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Jabramowo Naszkiewicz Piotr
Górne 4
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
gorczyca biała (nasiona);
2024-01-17019873212211.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Malwina Jacuś
Smardzów 53
67-222 Jerzmanowa
łubin biały na nasiona (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
2024-03-22019873213682.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tomasz Jacuś
Przesieczna 21C
59-160 Radwanice
gryka zwyczajna (nasiona);
łubin biały na nasiona (nasiona);
2024-03-25019873210197.012 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Jaczewski Robert
Bażyny 21
11-130 Orneta
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
bobik (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (nasiona);
2023-12-2601987322141518.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Jagieła Janusz
Kromolin 41
67-231 Żukowice
łąka trwała (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-01-20019873212753.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Jagłowski Mateusz
Lisy 40
19-520 Banie Mazurskie
ziemniak (bulwy);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (sianokiszonka);
jabłoń domowa (owoce);
porzeczka czarna (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
śliwa domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
mieszanka zbożowa (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
2023-11-30019873211750.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Małgorzata Jakowicz
Podwilcze 54/4
78-200 Białogard
soczewica jadalna (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
2024-03-2201987322141900.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tomasz Jakowicz
Podwilcze 41
78-200 Białogard
soczewica jadalna (nasiona);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
gorczyca biała (nasiona);
2024-03-2201987322141901.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tomasz Janik
Grabowo 3
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
2024-03-13019873212069.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Janowski Jerzy
Nowokornino 115
17-200 Hajnówka
soja zwyczajna (nasiona);

2024-02-2801987322141863.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Patryk Jaros
Bledzew ul. Plac Wiosny Ludów 1
66-350 Bledzew
proso (ziarno);
nostrzyk żółty (nasiona);
2024-03-31019873215662.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Jarosz Krzysztof
Czarne 42
16-424 Filipów
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
2024-02-05019873212802.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Jarzębowicz Rajmund
Siedlisko 1
19-500 Gołdap
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2023-11-24019873211868.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tomasz Jawor
Nowy Toporzyk 9
78-320 Połczyn Zdrój
konopie włókniste (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
2024-03-22019873215586.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Jerenkiewicz Tomasz
Bagienice 6A
11-700 Mrągowo
soczewica jadalna (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
bobik (nasiona);
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona);
owies (ziarno);
2024-03-0101987322141864.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Jezierski Zbigniew
Lewiczyn 83
05-622 Belsk Duży
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
2024-02-29019873216333.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Grzegorz Jędral
Jeżewo ul. Dworcowa 10A
86-131 Jeżewo
śliwa domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2023-12-12019873213170.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Robert Jobda
Dziecinów 52A
08-443 Sobienie Jeziory
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona); 2024-03-12019873213374.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Jurek Jacek
Komorze 17
78-445 Łubowo
żyto ozime (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
ziemniak (bulwy);
facelia błękitna (nasiona);
żyto krzyca (UD) (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
nostrzyk biały (UD) (zielonka);
ziemniak (bulwy);
2024-04-0501987322142150.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kaczmarek Mateusz
Potrzebowo 28
64-150 Wijewo
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
koniczyna czerwona (zielonka);
2024-01-14019873213377.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Roman Kaczmarek
Dargikowo 3
78-200 Białogard
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (zielonka);
gryka zwyczajna (nasiona);
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2024-02-1101987322041634.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kaczyńscy Agata i Dariusz
Gorłówko 14
19-330 Stare Juchy
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-03-2601987322041881.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kaczyński Robert
Bisztynek ul. Kolejowa 20/1
11-230 Bisztynek
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
groch siewny (w tym z rośliną podporową) w tym peluszka (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
2024-03-13019873215510.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kalinowski Paweł
Lutry 4
11-311 Kolno
owies (ziarno); 2024-03-15019873213217.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kalinowski Tomasz 1
Dźwierzuty ul. Niepodległości 5A
12-120 Dźwierzuty
łubin żółty na nasiona (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2024-02-02019873213560.008 rev.3 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kamiński Bolesław
Pomianowo 11
09-164 Dzierzążnia
arcydzięgiel litwor (korzeń);
jęczmień jary (ziarno);
lubczyk ogrodowy (liść);
kozłek lekarski (korzeń);
prawoślaz lekarski (korzń);
jeżówka purpurowa (ziele);
arcydzięgiel litwor (nasiona);
lubczyk ogrodowy (nasiona);
lubczyk ogrodowy (korzeń);
kozłek lekarski (nasiona);
prawoślaz lekarski (liść);
jeżówka purpurowa (korzeń);
prawoślaz lekarski (nasiona);
jeżówka purpurowa (nasiona);
2024-02-03019873214935.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kamiński Łukasz
Michałowo Wróble 5
07-325 Boguty-Pianki
łąka trwała (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
2024-02-0701987322141519.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kamiński Piotr
Pomianowo 11
09-164 Dzierzążnia
arcydzięgiel litwor (korzeń);
prawoślaz lekarski (korzeń);
owies (ziarno);
kozłek lekarski (korzeń);
arcydzięgiel litwor (nasiona);
prawoślaz lekarski (nasiona);
owies (zielonka);
kozłek lekarski (nasiona);
2024-02-03019873214789.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kanicz Marcin
Rybno ul. Kolonia 13
13-220 Rybno
gryka zwyczajna (nasiona);
owies (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
2024-02-02019873214819.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kaniuga Robert
Jeziorany Kolonie 15
11-320 Jeziorany
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
trawy w siewie czystym (UW) (nasiona);
koniczyna czerwona (zielonka);
koniczyna czerwona (nasiona);
2024-03-18019873210131.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kantek Rafał
Gościno ul. ul. IV Dywizji Wojska Polskiego 46
78-120 Gościno
nostrzyk biały (UD) (zielonka); 2024-03-2201987322141912.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Karmiłowicz Władysław
Jabłońskie 7
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
2024-02-25019873214936.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Karolczak Rafał
Kabiny 20
11-311 Kolno
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-03-25019873213752.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Szymon Karwel
Kolonia Przerośl 51
16-427 Przerośl
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2024-03-26019873213183.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Karwowski Wojciech
Brzozowo 17
18-500 Kolno
owies (ziarno); 2024-02-16019873214001.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kasinowicz Tomasz
Troszkowo 1
11-230 Bisztynek
bobik (nasiona);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
2024-02-10019873213747.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kasprowicz Ewa
Siemionki 28
11-510 Wydminy
pszenica orkisz ozimy (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
łąka trwała (siano);
żyto krzyca (UR) (ziarno);
łąka trwała (sianokiszonka);
owies (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
koniczyna czerwona (sianokiszonka);
topinambur (bulwy);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
pszenica orkisz ozimy (słoma);
gryka zwyczajna (nasiona);
cielęta do 6 miesięcy (do chowu);
cielęta do 6 miesięcy (żywiec);
jałówki powyżej 6 miesięcy do 1 roku (do chowu);
opasy powyżej 6 miesięcy do 1 roku (do chowu);
jałówki powyżej 1 roku (do chowu);
jałówki powyżej 1 roku (żywiec);
opasy powyżej 1 roku (żywiec);
jałówki cielne (do chowu);
krowy (do chowu);
2023-12-27019873211378.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kasprzak Łukasz
Rybocice 17
69-100 Słubice
łubin żółty na nasiona (nasiona);

2024-03-3101987322041713.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kaszuba Andrzej
Nowa Wieś 16
16-423 Bakałarzewo
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2024-02-05019873213184.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Grzegorz Kaźmierczak
Sadkowo 16
78-220 Tychowo
żyto ozime (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
owies (ziarno);
2024-04-05019873213786.007 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Mariusz Kępka
Olszew 8A
05-610 Goszczyn
grusza domowa (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
ogórek (warzywa);
2024-02-18019873215525.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Marcin Kęszczyk
Lubuszewo 1
11-300 Biskupiec
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-04-10019873214825.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Paweł Kiełkiewicz
Pruszków ul. Daszyńskiego 52
05-800 Pruszków
gryka zwyczajna (nasiona);
pszenica orkisz jary (ziarno);
soja zwyczajna (nasiona);
2024-02-28019873216200.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kircio Bogdan
Sołtysowizna 11
11-220 Górowo Iławeckie
jabłoń domowa (owoce);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-02-0801987322041888.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kisiel Sebastian
Olszewo 41b
11-730 Mikołajki
łąka trwała (zielonka);
soczewica jadalna (nasiona);
owies (ziarno);
lucerna siewna (zielonka);
2024-03-1601987322141865.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Grzegorz Klimaszewski
Węgorzewo ul. 11-go Listopada 23
11-600 Węgorzewo
bobik (nasiona); 2024-03-19019873213872.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Damian Kłapot
Romanów 20
05-610 Goszczyn
grusza domowa (owoce); 2024-03-05019873216201.004 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kłyszejko Dariusz
Krzeczkowo Gromadzyn 20
18-220 Czyżew
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
leszczyna (orzechy);
porzeczka czarna (owoce);
borówka wysoka i średnia (owoce);
aronia czarnoowocowa (owoce);
porzeczka czerwona (owoce);
orzech włoski (orzechy);
2024-02-29019873213150.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Knitter Marcin
Lekarty 82
13-300 Nowe Miasto Lubawskie
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
grusza domowa (owoce);
brzoskwinia (owoce);
2024-02-04019873213205.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kobylińska Beata Wioletta
Łupowo 76A
12-120 Dźwierzuty
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
soczewica jadalna (nasiona);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2024-02-25019873215809.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kobyliński Marcin
Nowogród ul. Stacha Konwy 32
18-414 Nowogród
żyto ozime (ziarno);
groch siewny (w tym z rośliną podporową) w tym peluszka (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
2024-01-31019873212803.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kollas Krystian
Serock ul. Wyzwolenia 32
86-120 Pruszcz
łąka trwała (zielonka); 2024-01-08019873213189.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Konarzewski Mirosław
Czachy-Kołaki 3
18-315 Kołaki Kościelne
lucerna siewna (zielonka); 2024-04-23019873213206.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kondzior Urban
Turośń Dolna ul. Armii Krajowej 24
18-106 Turośń Kościelna
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
czereśnia (owoce);
grusza domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2024-02-10019873213153.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Konopka Jarosław
Ożary Wielkie 3
18-312 Rutki
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2024-02-28019873213112.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Konopka Tomasz
Świdry Dobrzyce 9
18-507 Grabowo
kukurydza na kiszonkę (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
2024-02-22019873214831.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Konopka Wojciech
Mieczki-Sucholaszczki 12
18-520 Stawiski
żyto ozime (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
owies (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
2024-02-2901987322141926.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Jolanta Kontna
Konstantowo 11
86-120 Pruszcz
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2023-12-22019873213181.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Jacek Końka
Sarnowo 41
11-100 Lidzbark Warmiński
bobik (nasiona); 2023-12-14019873212250.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Grzegorz Koprowski
Morgi 5
16-427 Przerośl
jabłoń domowa (owoce); 2024-03-31019873213187.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Korneluk Ryszard
Zaścianki 20
14-420 Młynary
łąka trwała (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-03-2701987322041896.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Korowaj Radosław
Mrągowo ul. os. Grunwaldzkie 3/32
11-700 Mrągowo
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
owies (ziarno);
2024-03-1801987322041878.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Korzeniewski Marek
Bzowiec 22
11-135 Lubomino
ziemniak (bulwy);
bobik (nasiona);
pastwisko trwałe (zielonka);
owies (ziarno);
jęczmień jary (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
kukurydza na ziarno (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
2024-03-1401987322041879.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Teresa Korzeń
Łukowa 111
23-412 Łukowa
malina (owoce); 2024-01-10019873213137.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Korzep Rafał
Józefowo 31
18-516 Mały Płock
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
2024-03-11019873215290.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kostka Rafał
Pelnik 58B
14-105 Łukta
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
koniczyna czerwona (nasiona);
marchew jadalna (warzywa);
topinambur (bulwy);
facelia błękitna (nasiona);
gorczyca biała (nasiona);
jabłoń domowa (owoce);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
burak ćwikłowy (korzeń);
2024-03-2701987322142061.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kośka Maria
Sadkowo 6
78-220 Tychowo
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2024-03-19019873211689.013 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Stefan Kotecki
Nowe Marcinkowo 4A
11-300 Biskupiec
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-03-1501987322041637.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Rafał Kowalczyk
Mojtyny 5
11-300 Biskupiec
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
cielęta do 6 miesięcy (żywiec);
jałówki powyżej 6 miesięcy do 1 roku (żywiec);
opasy powyżej 6 miesięcy do 1 roku (żywiec);
opasy powyżej 1 roku (do chowu);
jałówki cielne (do chowu);
krowy (do chowu);
opasy powyżej 1 roku (do chowu);
2024-03-27019873213587.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kowalczyk Zbigniew
Zabiele 7
07-411 Rzekuń
śliwa domowa (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
brzoskwinia (owoce);
2024-01-14019873213214.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kowalewski Ariel
Wapnik 31
11-135 Lubomino
kukurydza na ziarno (ziarno);
słonecznik oleisty (nasiona);
kukurydza na ziarno (ziarno);
2023-11-30019873213281.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kowalewski Józef
Bargłów Kościelny 6
16-320 Bargłów Kościelny
lucerna siewna (zielonka); 2024-03-31019873213190.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kowalewski Michał
Telążna Leśna 11
87-815 Smólnik
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
porzeczka czarna (owoce);
porzeczka czerwona (owoce);
2024-01-13019873213288.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Jan Kowalski
Rywałdzik 20
13-334 Łąkorz
koniczyna czerwona (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
2024-01-10019873210456.013 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kownacki Piotr
Krzemianka 13
16-404 Jeleniewo
pszenżyto ozime (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (ziarno);
jęczmień jary (ziarno);
jabłoń domowa (owoce);
2024-03-20019873214109.007 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kozera Jacek
Więcław 32
78-316 Brzeżno
gryka zwyczajna (nasiona);
lucerna mieszańcowa (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
2024-03-2201987322141691.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kozicki Adam
Łążyn 19
14-260 Lubawa
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
gryka zwyczajna (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-02-01019873214836.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Krajewski Andrzej
Święck Wielki 4
18-200 Wysokie Mazowieckie
orzech włoski (orzechy); 2024-03-18019873213156.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Michał Krajewski
Krajewo Białe 4
18-300 Zambrów
jabłoń domowa (owoce);
porzeczka (owoce);
grusza domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2024-03-15019873213107.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kramarz Marek
Grójec ul. Juliana Tuwima 2
05-600 Grójec
aronia czarnoowocowa (owoce);
świdośliwa (owoce);
łąka trwała (siano);
2023-12-27019873213380.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kramkowski Paweł
Budwiecie 2
19-504 Dubeninki
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
2024-03-3101987322142175.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Krawczyk Bartosz
Krupy 48
76-150 Darłowo
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
malina (owoce);
morela (owoce);
borówka wysoka i średnia (owoce);
2024-03-1801987322141693.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Adam Kręcki
Warny 8
14-310 Miłakowo
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona);
2024-01-19019873214790.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Krępski Bogusław
Rogowo 18
06-210 Płoniawy-Bramura
koniczyna czerwona (zielonka); 2024-02-10019873212946.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Krępski Piotr
Rogowo 18
06-210 Płoniawy-Bramura
ogórek (warzywa);
burak ćwikłowy (warzywa);
koper ogrodowy (ziele);
cebula zwyczajna (warzywa);
dynia zwyczajna (warzywa);
2024-02-10019873212818.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Janusz Krówka
Połczyn-Zdrój ul. Armii Krajowej 8
78-320 Połczyn-Zdrój
żyto ozime (ziarno); 2024-03-1901987322141694.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Włodzimierz Kruszka
Kruszynek 41
87-853 Kruszyn
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
śliwa domowa (owoce);
orzech włoski (orzechy);
2024-01-11019873213204.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Krużykowski Łukasz
Skocze 18
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-12-26019873212115.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kryścio Romuald
Kiepojcie 6
19-504 Dubeninki
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
ziemniak (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (nasiona);
2023-12-23019873212255.011 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Ryszard Krzemiński
Warszawa ul. Janowskiego 52/58
02-784 Warszawa
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
żyto jare (słoma);
2024-02-28019873210490.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kubicki Mariusz
Buczek 42
78-200 Białogard
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
2024-02-2901987322141699.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Mateusz Kubicki
Buczek 42
78-200 Białogard
żyto ozime (ziarno);
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona);
owies (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
kukurydza na ziarno (ziarno);
2024-02-1001987322141937.002 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Rafał Kubicki
Romankowo 30
11-210 Sępopol
ziemniak (bulwy); 2024-01-17019873213383.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Danuta Kuc
Wielkanoc 43
32-075 Gołcza
lucerna mieszańcowa (zielonka); 2023-12-13019873213279.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Paweł Kucharewicz
Kiwity 56
11-106 Kiwity
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2024-01-04019873213384.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kucharski Mariusz
Gwiazdowo 30
76-124 Gwiazdowo
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2024-03-19019873213259.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kucharz Grzegorz
Wierzbica 17
32-241 Kozłów
łąka trwała (zielonka); 2023-12-31019873213195.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Sławomir Kucharz
Wierzbica 17
32-241 Kozłów
łąka trwała (zielonka); 2023-12-31019873213193.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kulesza Krzysztof
Stare Grodzkie 26
18-208 Kulesze Kościelne
koniczyna czerwona (zielonka); 2024-04-19019873212987.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kulesza Piotr
Cholewy Kołomyja 5
18-315 Kołaki Kościelne
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
2024-02-10019873213106.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kupibida Marcin Jan
Budzewo 40
11-606 Budry
koniczyna czerwona (zielonka);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
ziemniak (bulwy);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-04-2301987322141574.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kurantowicz Andrzej
Bzowiec 3
11-135 Lubomino
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
grusza domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
czereśnia (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
2023-11-30019873213285.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Bartosz Kurantowicz
Bzowiec 3
11-135 Lubomino
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2023-11-30019873215514.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Rafał Kurantowicz
Bzowiec 3
11-135 Lubomino
jabłoń domowa (owoce); 2023-11-30019873213387.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Aneta Kurek
Grochowice 27
67-240 Kotla
pszenżyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
2024-02-03019873214841.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Krzysztof Kurek
Grochowice 27
67-240 Kotla
owies (ziarno); 2024-02-01019873213745.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Robert Kurkowski
Tyszki-Łabno 12
18-500 Kolno
pszenżyto ozime (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jęczmień ozimy (ziarno);
lucerna mieszańcowa (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
2024-02-02019873216358.004 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kurowski Mirosław
Otwock ul. Górna 6/13
05-400 Otwock
aronia czarnoowocowa (owoce);
facelia błękitna (nasiona);
śliwa domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
grusza domowa (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
2024-03-12019873213401.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kurpiewski Wojciech
Dzierzgi 17
18-414 Nowogród
lucerna siewna (zielonka); 2024-03-13019873212988.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Jakub Kusior
Lipowa Góra Wschód 13A
12-100 Szczytno
gryka zwyczajna (nasiona);
jęczmień ozimy (ziarno);
łubin żółty na nasiona (nasiona);
pszenica orkisz ozimy (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
jęczmień jary (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-03-2101987322141578.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolnicze Maciej Kusior
Lipowa Góra Wschód 13A
12-100 Szczytno
łubin żółty na nasiona (nasiona);
jęczmień jary (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
2024-03-1901987322141579.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kutrasiewicz Dariusz
Krokowo 51
11-320 Jeziorany
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-03-27019873215579.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Arnold Kwiatek
Złotniki 12
32-125 Wawrzeńczyce
łąka trwała (zielonka); 2023-12-31019873212761.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Marcin Kwiatkowski
Wielochowo 20
11-100 Lidzbark Warmiński
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-12-2301987322141575.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Zbigniew Kwiatkowski
Lesk 20A
19-400 Olecko
porzeczka (owoce); 2024-01-13019873216360.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Lach Rafał
Ożarów Mazowiecki ul. Kopernika 7
05-850 Ożarów Mazowiecki
łąka trwała (siano);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
2024-03-27019873216116.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Latała Piotr
Wawrzeńczyce 184
32-125 Wawrzeńczyce
łąka trwała (zielonka); 2024-01-05019873212728.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Latus Janusz
Przesieczna 18
59-160 Radwanice
rzepak ozimy (nasiona);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
soja zwyczajna (nasiona);
jęczmień ozimy (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2024-03-13019873214099.013 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Latus Karol
Przesieczna 18
59-160 Radwanice
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
rzepak ozimy (nasiona);
pszenżyto ozime (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
gorczyca biała (nasiona);
2024-03-13019873214098.014 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Legat Zbigniew
Orzechowo 68
11-040 Dobre Miasto
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
owies (ziarno);
2024-02-23019873214933.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Lęgieć Marcin
Żelimucha 24
78-200 Białogard
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
gorczyca biała (nasiona);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
pszenżyto ozime (ziarno);
borówka wysoka i średnia (owoce);
2024-03-2701987322141949.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Konrad Legucki
Cesinów Las 4
05-620 Błędów
jabłoń domowa (owoce); 2024-03-12019873215911.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Lendzion Wojciech
Koszoły 60
21-532 Łomazy
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
nostrzyk biały (UD) (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
gryka zwyczajna (nasiona);
malina (owoce);
gorczyca biała (nasiona);
jagoda kamczacka (suchodrzew jadalny) (owoce);
seradela uprawna na nasiona (nasiona);
nostrzyk biały (UD) (nasiona);
2024-01-20019873213321.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Leszczyński Rafał
Prosienica 35
07-300 Ostrów Mazowiecka
jabłoń domowa (owoce); 2024-02-12019873212949.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Lewandowski Sebastian
Pierwągi 5
11-311 Kolno
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
koniczyna czerwona (nasiona);
2024-03-1301987322141576.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Lewiński Adam
Ołdaki Magna Brok 24
18-220 Czyżew
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
czereśnia (owoce);
śliwa domowa (owoce);
winorośl (owoce);
grusza domowa (owoce);
2024-03-13019873213072.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Lutostański Paweł
Lutostań 12
18-400 Łomża
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona); 2024-05-0201987322141866.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Artur Luty
Budry al. Wojska Polskiego 36
11-606 Budry
łąka trwała (zielonka);
nostrzyk żółty (lekarski) (UW) (nasiona);
nostrzyk żółty (lekarski) (UW) (zielonka);
koniczyna czerwona (nasiona);
nostrzyk żółty (lekarski) (UW) (zielonka);
lucerna mieszańcowa (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (nasiona);
nostrzyk biały (UD) (nasiona);
soczewica jadalna (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
jęczmień jary (ziarno);
gorczyca biała (nasiona);
rzodkiew oleista (nasiona);
2024-03-18019873213910.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Łaskowski Dariusz
Czarne 32
16-424 Filipów
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2024-02-12019873212958.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Łączkowski Radosław
Podrzewie ul. Długa 53
64-541 Podrzewie
łubin wąskolistny na nasiona (zielonka); 2024-01-20019873215291.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Jarosław i Agnieszka Łojewscy
Laski Małe 26
19-335 Prostki
jabłoń domowa (owoce); 2024-03-22019873213604.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Łuciw Mirosław
Lesiska 56
14-407 Godkowo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
2024-03-3101987322141867.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Łuksza Józef
Kiersztanowo 5
11-320 Jeziorany
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
len włóknisty (nasiona);
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-02-03019873215652.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Łuniewska Wioletta
Godlewo-Milewek 8
07-322 Nur
śliwa domowa (owoce);
Czereśnia (owoce);
2024-01-25019873212855.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kamil Łuniewski
Kraszewo Czarne 22
07-325 Boguty Pianki
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2024-02-12019873213503.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Łuński Łukasz
Bałowo 6
11-731 Sorkwity
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-01-0601987322141868.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Macewicz Bogdan
Zajączkowo 4
78-320 Połczyn Zdrój
gryka zwyczajna (nasiona);
facelia błękitna (nasiona);
porzeczka (owoce);
żyto ozime (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
gorczyca biała (nasiona);
leszczyna (orzechy);
2024-03-2001987322141584.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Andrzej Macina
Szczepanki 1A
11-510 Wydminy
łąka trwała (zielonka);
lucerna mieszańcowa (zielonka);
2023-12-0501987322041930.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Macina Jarosław
Szczepanki 1A
11-510 Wydminy
lucerna siewna (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-12-0601987322041925.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Adam Mackiewicz
Pochwałki 6/3
11-606 Budry
owies (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
2024-03-11019873214859.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Izabela Majewska
Gildnica 1
72-314 Radowo Małe
owies (ziarno);
facelia błękitna (nasiona);
2023-12-31019873215621.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Majewski Dariusz
Żelimucha 3
78-200 Białogard
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (zielonka); 2024-03-2701987322141961.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Janusz Majewski
Gildnica 1
72-314 Radowo Małe
owies (ziarno);
facelia błękitna (nasiona);
koniczyna czerwona (zielonka);
2023-12-31019873214861.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Makarczuk-Jackowska Beata
Wólka Kijewska 1A
19-400 Olecko
słonecznik oleisty (nasiona);
groch siewny (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
kukurydza na ziarno (ziarno);
koniczyna czerwona (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
2024-01-13019873212422.010 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Makarczuk-Jackowski Marcin
Wólka Kijewska 1A
19-400 Olecko
groch siewny (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
słonecznik oleisty (nasiona);
wyka kosmata (UR) (nasiona);
koniczyna czerwona (nasiona);
kukurydza na ziarno (ziarno);
rzodkiew oleista (nasiona);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
pszenica orkisz jary (ziarno);
2024-01-13019873210956.014 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Makowski Jacek
Dworna 2
18-414 Sławiec
soczewica jadalna (nasiona);
owies (ziarno);
2024-02-12019873216368.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Maleszewski Grzegorz
Studnica 8
11-320 Jeziorany
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2023-12-20019873212952.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Malicki Daniel
Komalwy 10
11-008 Świątki
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
pszenica orkisz ozimy (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
trawy w siewie czystym (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
2024-01-17019873213708.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Paweł Maliszewski
Kolonie Jeziorany 16
11-320 Jeziorany
wyka siewna (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-02-02019873215513.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Małkowski Daniel
Mieczki-Abramy 15
07-405 Troszyn
seradela uprawna (zielonka);

2024-05-14019873212812.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Marchewka Stanisław
Zabiele 109 A
18-500 Kolno
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-03-31019873215254.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Stanisław Marchewka
Wilczkowice Dolne 10
26-910 Magnuszew
jabłoń domowa (owoce); 2024-03-18019873216475.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Marchlewski Włodzimierz
Szczytno ul. Barczewskiego 1/7
12-100 Szczytno
gryka zwyczajna (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
2024-03-2301987322041932.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Marijko Józef
Mingajny 33
11-130 Orneta
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka strączkowo-zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-02-0901987322141591.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Piotr Markowski
Główka 1
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
ziemniak (bulwy);
2024-02-25019873200809.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Masiewicz Dariusz
Piętki 1A
19-314 Kalinowo
nostrzyk biały (UD) (nasiona); 2024-03-23019873215506.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Matyjasek Piotr
Skop 24
11-520 Ryn
łąka trwała (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
owies (ziarno);
bobik (nasiona);
nostrzyk biały (UD) (nasiona);
2023-12-23019873210645.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Andrzej Matysiak
Kolsko ul. Młyńska 17
67-415 Kolsko
soczewica jadalna (nasiona);
lucerna siewna (zielonka);
owies (ziarno);
ziemniak (bulwy);
ogórek (warzywa);
2024-01-1801987322041935.003 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Paweł Mazik
Rychówko 2
78-200 Białogard
owies (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2024-02-0301987322041936.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolna Jan i Jolanta Mełech
Popioły 25/A
11-606 Budry
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
2024-04-25019873210811.011 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Bożena i Sławomir Mentel
Rogajny 7
19-504 Dubeninki
owies (ziarno); 2023-12-27019873212881.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Marcin Mentel
Rogajny 7
19-504 Dubeninki
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-12-27019873213241.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Metelski Jerzy
Główka 29
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
ziemniak (bulwy);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-12-07019873211719.011 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Ryszard Michalik
Rolnowo 6
14-300 Morąg
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
grusza domowa (owoce);
agrest (owoce);
porzeczka (owoce);
2024-01-24019873212963.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Mariusz Michalski
Paprotnia 18
26-902 Grabów nad Pilicą
łąka trwała (zielonka);
gryka zwyczajna (nasiona);
owies (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
aronia czarnoowocowa (owoce);
2024-03-05019873211940.012 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Krzysztof i Elżbieta Michałów
Maciejowa Wola 7
19-520 Banie Mazurskie
koniczyna czerwona (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (zielonka);
ziemniak (bulwy);
dynia pastewna (warzywa);
dynia pastewna (nasiona);
2024-03-14019873212219.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Micielska-Kowalczyk Ewa
Kładno 16
76-038 Dobrzyca
łąka trwała (zielonka); 2024-03-0701987322141869.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Miłosz Romuald
Nerwiki 1
11-220 Górowo Iławeckie
mieszanka zbożowa (ziarno); 2023-11-3001987322141870.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Minoga 94 Joanna Jabłońska-Leśniak
Bibice ul. Szkolna 5
32-087 Bibice
jabłoń domowa (owoce);
łąka trwała (zielonka);
czereśnia (owoce);
grusza domowa (owoce);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
śliwa domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-01-03019873214360.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Mioduszewski Andrzej
Jawory Klepacze 33
18-312 Rutki
jabłoń domowa (owoce);
leszczyna (orzechy);
wiśnia pospolita (owoce);
2024-02-12019873212884.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Mioduszewski Sebastian
Miodusy Stok 18
18-200 Wysokie Mazowieckie
jabłoń domowa (owoce); 2024-02-12019873212885.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Mizio Mateusz
Szylina Wielka 2
11-200 Bartoszyce
łąka trwała (zielonka); 2023-12-06019873211269.012 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Modzelewski Łukasz
Grzymały 21
18-414 Nowogród
lucerna siewna (zielonka); 2024-03-31019873212682.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Modzelewski Marek
Duchny Młode 5
18-411 Śniadowo
koniczyna czerwona (zielonka); 2024-03-31019873212900.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Moeck Adam
Kruzy 31
11-311 Kolno
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (ziarno);
koniczyna czerwona (zielonka);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (ziarno);
koniczyna czerwona (zielonka);
pszenica zwyczajna ozima (słoma);
owies (słoma);
pszenica zwyczajna jara (słoma);
mieszanka zbożowa (słoma);
koniczyna czerwona (nasiona);
koniczyna czerwona (nasiona);
cielęta do 6 miesięcy (żywiec);
jałówki powyżej 6 miesięcy do 1 roku (do chowu);
opasy powyżej 6 miesięcy do 1 roku (do chowu);
jałówki powyżej 1 roku (do chowu);
krowy (do chowu);
buhaje (do chowu);
2024-02-2801987321941716.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Mokosa Igor
Orzechowo 14
05-604 Jasieniec
wiśnia pospolita (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
aronia czarnoowocowa (owoce);
2024-03-31019873215888.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Dariusz Mor
Rogajny 4
19-504 Dubeninki
owies (ziarno); 2024-01-05019873213973.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Marcin Murawski
Siennica Gizy 2
18-220 Czyżew
jabłoń domowa (owoce); 2024-03-22019873212808.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Murawski Stanisław
Osetnik 44
11-130 Orneta
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
groch siewny (w tym z rośliną podporową) w tym peluszka (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
koniczyna czerwona (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
pszenżyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
owies (ziarno);
koniczyna czerwona (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (nasiona);
2024-01-05019873212202.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Mariusz Musiał
Stradomno 39
14-200 Iława
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-01-2501987322141976.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Ryszard Mysiukiewicz
Szurpiły 20
16-404 Jeleniewo
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2024-03-19019873212830.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Jarosław Józef Nabzdyk
Paradów 2
63-860 Pogorzela
łąka trwała (zielonka); 2024-01-13019873212853.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Nadolski Paweł
Tylice 76
13-300 Nowe Miasto Lubawskie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);

2024-03-31019873212904.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Naruszewicz Grzegorz
Nowe Raczki 2
19-404 Wieliczki
lucerna siewna (zielonka); 2024-02-12019873213521.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Adam Narwojsz
Szymonka 64/1
11-520 Ryn
łąka trwała (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (nasiona);
2024-01-22019873210746.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Józef Nawrocki
Główka 34
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2024-02-25019873210625.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Mariusz Nawrocki
Surzyki Wielkie 7
14-330 Małdyty
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2024-01-24019873212962.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Nawrocki Paweł
Główka 34
19-500 Gołdap
ziemniak (bulwy);
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
2024-02-2501987322141979.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Nejman Jan
Borki Wielkie 45
11-300 Biskupiec
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-04-30019873214875.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Niemczyk Anna
Zabłocie ul. Solna 8
43-246 Strumień
soczewica jadalna (bez rośliny podporowej) (nasiona);
2024-03-2301987322141872.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Niemczyk Grażyna
Zabłocie ul. Solna 8
43-246 Strumień
soczewica jadalna (bez rośliny podporowej) (nasiona);

2024-03-2301987322141873.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Niestępski Karol
Bobino Wielkie 9
06-210 Płoniawy Bramura
lucerna mieszańcowa (zielonka); 2024-02-24019873212793.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Niestępski Paweł
Bobino Wielkie 9
06-210 Płoniawy Bramura
seradela uprawna (zielonka); 2024-02-24019873212792.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Nietkowice Szyszko Henryka
Zielona Góra ul. Strumykowa 21C/1
65-101 Zielona Góra
łąka trwała (zielonka);
ziemniak (bulwy);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
soja zwyczajna (nasiona);
jęczmień ozimy (zielonka);
owies (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pszenica orkisz jary (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
krowy (do chowu);
kozy matki (do chowu);
kozy matki (mleko);
pozostałe kozy (do chowu);
2024-03-2701987322141874.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Niski Adam
Dobry 63
14-407 Godkowo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
owies (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (nasiona);
kukurydza na ziarno (ziarno);
jabłoń domowa (owoce);
koniczyna czerwona (zielonka);
2024-01-13019873215443.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Nitkowski Ryszard
Kałęczyny 27
19-300 Ełk
jabłoń domowa (owoce); 2024-03-31019873213603.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Nowacki Piotr
Stręgielek 43
11-610 Pozezdrze
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-01-3101987322241932.001 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Robert Nowacki
Stręgielek 43
11-610 Pozezdrze
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-04-24019873212022.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Olender Paweł
Świetajno ul. Kościelna 7
12-140 Świętajno
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-03-27019873214016.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Olewniczak Jarosław
Mchowo 2
06-300 Przasnysz
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
śliwa domowa (owoce);
orzech włoski (orzechy);
2024-02-01019873212901.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Onopiuk Łukasz
Spiczki 19
17-106 Orla
łąka trwała (zielonka); 2024-02-04019873213733.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Onopiuk Piotr
Bielsk Podlaski ul. Kleszczelowska 15
17-100 Bielsk Podlaski
łąka trwała (zielonka); 2024-02-09019873213731.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Piotr Ordowski
Górki 3
21-230 Sosnowica
łąka trwała (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
owies (ziarno);
wrotycz maruna (ziele);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
marchew jadalna (warzywa);
seler naciowy (warzywa);
truskawka (owoce);
malina (owoce);
pszenżyto ozime (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
kapusta brukselska (warzywa);
kapusta pekińska (warzywa);
kalafior (warzywa);
jarmuż (warzywa);
kapusta głowiasta biała (warzywa);
kapusta włoska (warzywa);
brokuł włoski (warzywa);
2024-01-26019873214043.007 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Osojca Sebastian
Rumy 105
12-120 Dźwierzuty
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
wyka siewna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
owies (ziarno);
2024-02-09019873214884.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Owczarek Andrzej
Jabłońskie 9
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-11-23019873214784.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Daniel Ożubko
Godkowo 19
14-407 Godkowo
pszenżyto ozime (ziarno); 2024-02-01019873213738.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Jarosław Ożubko
Godkowo 19
14-407 Godkowo
koniczyna czerwona (zielonka);
koniczyna czerwona (nasiona);
2024-02-03019873213739.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Mirosław Ożubko
Godkowo 19
14-407 Godkowo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2024-02-03019873213737.012 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Natalia Pakulniewicz
Goleń 9
11-710 Piecki
łąka trwała (zielonka);
jęczmień jary (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-03-1301987322041845.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Jan Parafinowicz
Polkajmy 5
11-320 Jeziorany
jabłoń domowa (owoce); 2024-04-11019873212691.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Paweł Paszkiewicz
Drożków 6
68-200 Żary
łąka trwała (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
2024-02-02019873215631.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Ewelina Pauperowicz
Wajsnory 13
11-200 Bartoszyce
koniczyna czerwona (zielonka); 2024-03-08019873210566.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Pawłowicz Artur
Dąbrowa Łazy 3
18-210 Szepietowo
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
2024-03-01019873212127.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Beata Pawłowicz
Warszawa ul. Brodzik 12
02-967 Warszawa
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
2024-04-24019873214033.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Michał Pawłowski
Mątki 51
11-042 Jonkowo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
2024-01-13019873214893.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Pawłusiak Małgorzata
Pierwągi 5
11-311 Kolno
koniczyna czerwona (zielonka);
koniczyna czerwona (nasiona);
2024-03-0901987322141680.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Łukasz Pencarski
Pieszkowo 12
11-220 Górowo Iławeckie
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (ziarno);
koniczyna czerwona (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
2023-11-30019873215472.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Pepłowski Tomasz
Dyszobaba 148
06-230 Różan
facelia błękitna (nasiona);
łubin żółty na nasiona (nasiona);
owies (ziarno);
lucerna mieszańcowa (zielonka);
2024-02-16019873215349.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Janusz Petrusewicz
Jeziorko 22
11-520 Ryn
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
2024-02-10019873213728.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Dariusz Pewniak
Świerki 178
57-450 Ludwikowice Kłodzkie
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-02-10019873211811.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Piasecki Andrzej
Bażyny 48
11-130 Orneta
jabłoń domowa (owoce); 2024-01-26019873212735.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Pielas Ewa
Mroczków Gościnny 26
26-300 Opoczno
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
jabłoń domowa (owoce);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
pszenżyto jare (ziarno);
owies (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2024-03-0601987322142168.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Krystyna i Cezary Pieniek
Rumy 158
12-120 Dźwierzuty
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-03-31019873216377.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Pieńkowska Jolanta
Kąkolewice 6
73-155 Węgrzyno
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona);
proso (ziarno);
żyto jare (ziarno);
owies (ziarno);
2023-12-13019873214899.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Pieńkowski Mateusz
Kąkolewice 6
73-155 Węgorzyno
proso (ziarno);
mieszanka facelii błękitnej i gorczycy białej (nasiona);
len oleisty (nasiona);
groch siewny (bez rośliny podporowej) (ziarno);
facelia błękitna (nasiona);
pszenica orkisz jary (ziarno);
żyto jare (ziarno);
dynia zwyczajna (warzywa);
dynia zwyczajna (nasiona);
cebula (warzywo);
burak ćwikłowy (korzeń);
2023-12-22019873214900.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tomasz Pieszko
Młynowo 9
11-700 Mrągowo
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
koniczyna czerwona (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (ziarno);
2024-03-01019873215788.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Bogusław Pietrołaj
Żywa Woda 14
16-404 Jeleniewo
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
leszczyna (orzechy);
2024-02-09019873212747.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Dariusz Pietruszewski
Gołdap ul. Władysława Reymonta 9
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
malina (owoce);
2023-12-27019873213971.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Pietrzak Jan Łukasz
Gruczno ul. Świecka 28
86-100 Świecie
łąka trwała (zielonka); 2023-12-09019873216373.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Pietrzak Robert
Dłużniewo Małe 27a
09-440 Staroźreby
łąka trwała (zielonka);
soczewica jadalna (nasiona);
rzodkiew oleista (nasiona);
soczewica jadalna (nasiona);
facelia błękitna (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
lucerna siewna (nasiona);
trawy w siewie czystym (UW) (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
trawy w siewie czystym (UW) (nasiona);
gorczyca biała (nasiona);
facelia błękitna (nasiona);
2024-02-0901987322141736.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Pietrzak Waldemar
Długowola 58
05-610 Goszczyn
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
czereśnia (owoce);
2024-01-06019873216456.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Piętka Waldemar
Skop 32
11-520 Ryn
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
lucerna mieszańcowa (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-03-31019873210281.011 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kamil i Anna Pijanowscy
Miłusze 21
19-335 Prostki
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
ziemniak (bulwy);
jabłoń domowa (owoce);
mieszanka strączkowo-zbożowa (zielonka);
2024-03-22019873215512.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Józef Piotrowski
Gacki 46
86-140 Drzycim
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2023-12-06019873213596.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Piotrowski Stanisław
Turzno ul. Wierzbowa 2
87-148 Łysomice
jabłoń domowa (owoce); 2024-01-10019873213544.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Pióro Anna
Olszewo Węgorzewskie 42/2
11-606 Budry
bobik (nasiona);
ziemniak (bulwy);
łąka trwała (siano);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-12-01019873213762.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Pluta Marek
Henrykowo 57
11-130 Orneta
łąka trwała (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
koniczyna czerwona (zielonka);
kukurydza na kiszonkę (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
kukurydza na ziarno (ziarno);
2024-02-0101987322141875.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Płoski Zbigniew
Waśniewo-Grabowo 2
13-111 Janowiec Kościelny
bobik (nasiona);
soja zwyczajna (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
2024-03-0901987322141876.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Bogdan Pochodaj
Wilczęta 36
14-405 Wilczęta
bobik (nasiona); 2024-03-1401987322041940.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Pochodaj Tomasz
Wilczęta 36
14-405 Wilczęta
łąka trwała (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
2024-03-14019873213582.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Andrzej i Agnieszka Podpirko
Jagoczany 12
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
owies (ziarno);
lucerna siewna (zielonka);
2024-01-08019873215273.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Pojawa Karol
Boczki 1
19-504 Dubeninki
owies (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
2023-11-30019873213894.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Artur Połom
Miłakowo ul. Dworcowa 4
14-310 Miłakowo
gryka zwyczajna (nasiona); 2024-03-08019873215527.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Kamil Popiel
Lelkowo 122
14-521 Lelkowo
łąka trwała (siano); 2024-02-24019873213602.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Bogumił Pora
Górne Wymiary 21
86-200 Chełmno
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2023-12-06019873213594.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Maciej Pora
Unisław ul. Grudziądzka 3
86-260 Unisław
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2023-12-06019873213607.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Piotr Poświata
Turośl ul. Leśna 10
18-525 Turośl
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-03-2501987322142000.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Powierża Jerzy
Bemowizna 2/5
14-500 Braniewo
łąka trwała (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
owies (ziarno);
2024-02-29019873214791.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Późmirowski Artur
Garzewko 14
11-042 Jonkowo
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
owies (ziarno);
2024-01-14019873211258.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Prochal Agnieszka
Rumian 55
13-220 Rybno
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
2024-01-21019873210211.014 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Prokopiuk Krzysztof
Kotówka 18
17-200 Hajnówka
soja zwyczajna (nasiona);


2024-02-2401987322141877.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Przeździecka Hanna
Łomża ul. Wiosenna 32
18-400 Łomża
jabłoń domowa (owoce); 2024-03-31019873213580.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Przeździecki Konrad
Łomża ul. Wiosenna 32
18-400 Łomża
koniczyna czerwona (zielonka); 2024-03-31019873213583.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Przybylska Aneta
Bronowo 14
78-320 Połczyn Zdrój
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
gryka zwyczajna (nasiona);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2024-03-1801987322141709.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Konrad Przybyłowski
Nowe Kupiski 115A
18-400 Łomża
soczewica jadalna (nasiona);
groch siewny (nasiona);
gorczyca biała (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
żyto jare (ziarno);
2024-02-10019873211932.011 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Waldemar Przybyłowski
Nowe Kupiski 115A
18-400 Łomża
soczewica jadalna (nasiona);
soczewica jadalna (nasiona);
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (zielonka);
gorczyca biała (nasiona);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
żyto jare (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
groch siewny (nasiona);
rzodkiew oleista (nasiona);
gorczyca biała (nasiona);
2024-02-04019873210192.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Paweł Przytuła
Paustry 8
11-220 Górowo Iławeckie
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-04-16019873214635.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Andrzej Puławski
Nowa Ruś 4
18-218 Sokoły
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2024-02-11019873212750.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Iwona Putra
Górne 36
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
owies (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
pszenica orkisz ozimy (ziarno);
2024-01-01019873213996.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Racis Dariusz
Jabłońskie 18
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-12-06019873213983.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Radowski Henryk
Garbina 8
14-500 Braniewo
żyto ozime (ziarno); 2024-02-2901987322141878.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Ratański Eugeniusz
Bzowo 38
86-160 Warlubie
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
śliwa domowa (owoce);
orzech włoski (orzechy);
leszczyna (orzechy);
2023-12-26019873213612.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Rawiński Zbigniew
Huta Wielka 5
14-230 Zalewo
łąka trwała (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-02-19019873213542.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Romańska Ewa
Świeminko 7
76-039 Biesiekierz
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-05-0901987322142062.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Rosłon Karol
Czarny Las 70
05-530 Góra Kalwaria
seradela uprawna na nasiona (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
malina (owoce);
mieszanka jednoroczna traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-02-05019873214712.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Rosłoniec Małgorzata
Gostomia 17
26-420 Nowe Miasto nad Pilicą
nostrzyk biały (zielonka);
gryka zwyczajna (nasiona);
aronia czarnoowocowa (owoce);
jagoda kamczacka (suchodrzew jadalny) (owoce);
facelia błękitna (zielonka);
2024-01-12019873213619.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Paweł Rudziewicz
Jabłońskie 5
19-500 Gołdap
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
owies (ziarno);
2024-01-01019873210934.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Bogdan Rudziński
Jonkowo ul. Różana 12
11-042 Jonkowo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-01-19019873211558.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Adam Rusiecki
Jeziorki Małe 5
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
leszczyna (orzechy);
2024-02-22019873213789.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wojciech Rutkowski
Godlewo Gudosze 15
07-324 Szulborze Wielkie
jabłoń domowa (owoce); 2024-02-05019873213571.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Piotr Rydel
Rumian 8
13-220 Rybno
łąka trwała (zielonka);
mieszanka strączkowo-gorczycowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-01-07019873210232.014 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Mariusz Rydzkowski
Tychowo ul. Połczyńska 6
78-220 Tychowo
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (nasiona); 2024-02-01019873215921.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Mateusz Rydzkowski
Tychowo ul. Połczyńska 2
78-220 Tychowo
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (nasiona); 2024-01-3101987322041768.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Rykowski Wojciech
Kicin 27
06-456 Ojrzeń
żyto ozime (ziarno);
łubin żółty na nasiona (nasiona);
2024-02-11019873214049.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Dariusz i Urszula Rzędzian
Juchnajcie 22
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
ziemniak (bulwy);
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka strączkowo-zbożowa (zielonka) (ziarno);
2024-03-13019873213719.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Sadownik Mariusz
Kaczenice-Działka 410/1
66-007 Niwska
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
soczewica jadalna (bez rośliny podporowej) (nasiona);
nostrzyk biały (UD) (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
soczewica jadalna (bez rośliny podporowej) (nasiona);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2024-03-15019873214914.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Sadowski Józef
Droglewo 5
11-606 Budry
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
2024-03-25019873216221.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Henryk Sakowski
Wielki Lubień 30a
86-134 Dragacz
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2023-12-06019873213417.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tadeusz Sakowski
Wielki Lubień 42
86-134 Dragacz
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2023-12-27019873213420.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Salak Jacek
Wroninko 3
09-100 Płońsk
jeżówka purpurowa (ziele);
prawoślaz lekarski (ziele);
arcydzięgiel litwor (korzeń);
pokrzywa (ziele);
prawoślaz lekarski (korzeń);
prawoślaz lekarski (nasiona);
jeżówka purpurowa (korzeń);
jeżówka purpurowa (nasiona);
arcydzięgiel litwor (nasiona);
2024-02-0901987322041770.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Samulski Daniel
Wojny-Szuby Włościańskie 60
18-210 Szepietowo
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
lucerna mieszańcowa (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-03-2501987322141879.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Zenon Sanocki
Święte 99
37-555 Sośnica
malina (owoce); 2024-01-21019873213274.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Andrzej Sapalski
Lubiewo 52
89-526 Lubiewo
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2023-12-27019873213422.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Schlegel Barbara
Pilec 53
11-440 Reszel
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
topinambur (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-01-31019873211352.011 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Schmidt Beniamin
Sętal 46
11-001 Dywity
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
2024-03-01019873213500.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Joanna Semenowicz
Dargikowo 19
78-200 Białogard
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-02-2101987322041771.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Semkiw Bogdan
Sałkowice 6
14-400 Pasłęk
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
śliwa domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2024-01-25019873213496.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Piotr Sereda
Grodzisko 45
19-520 Banie Mazurskie
łąka trwała (zielonka);
mieszanka strączkowo-zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (sianokiszonka);
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-12-0101987322041772.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Sęk Łukasz
Łątczyn 22
07-405 Troszyn
pszenica zwyczajna jara (ziarno); 2024-03-13019873212912.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Sękalska-Cybul Aneta
Rzepczyno 36
78-316 Brzeżno
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona); 2024-04-1101987322041765.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Konrad Sierzputowski
Dąbrowa Łazy 5
18-210 Szepietowo
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
czereśnia (owoce);
śliwa domowa (owoce);
porzeczka (owoce);
2024-03-01019873213078.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Marzena Siękowska
Koniecbór 15
16-420 Raczki
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
czereśnia (owoce);
2024-04-30019873213231.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Marcin Siękowski
Koniecbór 15
16-420 Raczki
jabłoń domowa (owoce);
2024-04-30019873213244.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Siwicka Marta
Zyndaki 51
11-731 Sorkwity
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
owies (ziarno);
wyka siewna (nasiona);
2024-01-12019873216223.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Siwicki Krzysztof
Zyndaki 4
11-731 Sorkwity
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
koniczyna czerwona (nasiona);
2024-01-12019873213806.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tadeusz Skiba
Piszewo 12
11-320 Jeziorany
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
ziemniak (bulwy);
2024-02-10019873210241.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Jacek Składanowski
Grędzice 14
07-324 Szulborze Wielkie
jabłoń domowa (owoce); 2024-02-23019873213220.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Skoczeń Mariusz
Ryn Reszelski 23
11-311 Kolno
lucerna siewna (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
trawy w siewie czystym (UW) (nasiona);
trawy w siewie czystym (UW) (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
2024-01-26019873213264.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Karol Skupień
Rokietnica 136
37-562 Rokietnica
leszczyna (orzechy);

2024-03-27019873213426.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Stanisław Skwierczyński
Zalesie Stefanowo 2
18-220 Czyżew
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
grusza domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2024-03-04019873213076.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Smętek Adam
Polkowice ul. Dąbrowskiego 15
59-100 Polkowice
żyto ozime (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
pszenżyto ozime (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
żyto ozime (słoma);
pszenżyto ozime (słoma);
2024-02-04019873216227.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Smętek Mariusz
Polkowice ul. Dąbrowskiego 15
59-100 Polkowice
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
pszenżyto ozime (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (słoma);
pszenżyto ozime (słoma);
2024-01-21019873213484.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Smolak Łukasz
Majki 13
14-400 Pasłęk
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2024-03-31019873213270.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Marek Smoliński
Gustorzyn 18
87-880 Brześć Kujawski
łąka trwała (zielonka); 2024-01-24019873213313.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Hubert Smukała
Sieciemin 17
76-004 Sianów
seradela uprawna na nasiona (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
2024-03-0801987322041776.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Anna Soboń-Mańczuk
Wiśniowo Ełckie 92
19-335 Prostki
ziemniak (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
2024-03-02019873214924.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Soborski Mariusz
Antoniewo 12
87-840 Lubień Kujawski
jabłoń domowa (owoce);

2024-05-07019873213312.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Sobuń Urszula
Maszutkinie 1
16-407 Wiżajny
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
śliwa domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
grusza domowa (owoce);
orzech włoski (orzechy);
2024-02-05019873213245.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wiesław Sokołowski
Kurkowo 16
18-507 Grabowo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-03-3101987322142016.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Sołtyk Anna Agnieszka
Józefowice ul. Piaseczyńska 39
05-555 Tarczyn
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
gorczyca biała (nasiona);
2024-03-23019873213453.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Mariusz i Monika Sowizdrzał
Dobrocinek 11
14-300 Morąg
jabłoń domowa (owoce); 2024-01-18019873213498.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Rafał Spryszak
Siedliska 33/2
19-300 Ełk
nostrzyk żółty (lekarski) (UW) (nasiona); 2024-03-2701987322041830.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Spychalski Krzysztof
Pikutkowo 12
87-880 Brześć Kujawski
łąka trwała (zielonka); 2024-01-13019873213470.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tomasz Stando
Otrębusy ul. Łosia 9B
05-805 Otrębusy
żyto ozime (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
owies (ziarno);
bobik (nasiona);
2024-03-0901987322041831.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Stanisławczyk Piotr
Nowe Worowo ul. Ogrodowa 12
78-523 Nowe Worowo
koniczyna czerwona (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
gryka zwyczajna (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
2024-03-14019873215680.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Łukasz Stanisławiak
Joasin 9
87-865 Izbica Kujawska
wiśnia pospolita (owoce);
porzekczka czarna (owoce);
2024-01-15019873213229.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Marcin Staniszewski
Szeszki 11
19-404 Wieliczki
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
2024-03-15019873214123.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tomasz Stankiewicz
Grodziszcze 16
59-150 Grębocice
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
2024-03-14019873216230.004 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wojciech Stankiewicz
Grodziszcze 16
59-150 Grębocice
żyto ozime (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2024-03-14019873211418.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Rone Starek Ilona
Klępina ul. Lubuska 12
66-010 Nowogród Bobrzański
nostrzyk biały (UD) (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
soczewica jadalna (bez rośliny podporowej) (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
soczewica jadalna (bez rośliny podporowej) (nasiona);
2024-03-13019873210401.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Stasik Krzysztof
Ostróda ul. Zawiszy Czarnego 5/36
14-100 Ostróda
pastwisko trwałe (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
konopie włókniste (nasiona);
konopie włókniste (słoma);
gryka zwyczajna (nasiona);
2024-03-02019873212419.013 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Staszewska Aleksandra
Dębnowola 52
05-660 Warka
łąka trwała (zielonka); 2024-01-31019873213459.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Staszewski Marek
Suwałki ul. Krzywólka 40/1
16-400 Suwałki
jabłoń domowa (owoce);

2024-03-14019873213230.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Staszyńska Grażyna
Żelimucha 5/a
78-200 Białogard
gryka zwyczajna (nasiona);
gorczyca biała (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona);
2024-02-0901987322141880.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Piotr Stelmach
Kłoda 20
67-231 Żukowice
łąka trwała (zielonka); 2024-01-15019873213263.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Ariel Stępniak
Sławsko 123
76-100 Sławno
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona); 2024-03-13019873213228.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Stępniak Przemysław
Bobrowiczki 33
76-100 Sławno
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona); 2024-03-13019873216204.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Adam Stokowski
Solnica 4
82-100 Nowy Dwór Gdański
ziemniak (bulwy); 2024-04-03019873213477.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Mirosław Stryjek
Warkałki 1
14-310 Miłakowo
jabłoń domowa (owoce);
bobik (nasiona);
pszenżyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
ziemniak (bulwy);
2024-03-12019873214926.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Robert Strysik
Taszewskie Pole 38
86-131 Jeżewo
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2023-12-09019873213416.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Strzelecki Karol
Derc 7
11-320 Jeziorany
nostrzyk biały (UD) (nasiona);
nostrzyk biały (UD) (zielonka);
2024-02-05019873210729.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Mariusz Stypułkowski
Dąbrowa Wilki 5
18-210 Szepietowo
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
orzech włoski (orzechy);
leszczyna (orzechy);
2024-03-05019873213077.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Teresa Suchenek
Tłuszcz ul. Łączna 5
05-240 Tłuszcz
pszenżyto jare (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
koniczyna czerwona (zielonka);
koniczyna czerwona (nasiona);
bobik (nasiona);
2024-03-0801987322041834.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Suchocki Adrian
Dargikowo 13
78-200 Białogard
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona); 2024-02-0301987322141881.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Suchodolski Zdzisław
Zielenica 38
11-220 Górowo Iławeckie
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (zielonka);
2024-01-1501987322141557.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Suchorowiec Piotr
Jeziorko 26
11-520 Ryn
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
wyka siewna (w tym z rośliną podporową) (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (ziarno);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
wyka siewna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (nasiona);
2024-02-28019873210547.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Surażyńska-Wojsiat Joanna
Gągławki 3b
11-034 Stawiguda
łąka trwała (zielonka);
gryka zwyczajna (nasiona);
koniczyna czerwona (zielonka);
2024-01-2601987322141882.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Surwiłło Ryszard
Grabowo 20D/13
19-500 Gołdap
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
jęczmień jary (ziarno);
2023-12-27019873214677.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Paweł Suski
Szczytno ul. Sobieszczańskiego 6B
12-100 Szczytno
łąka trwała (zielonka); 2024-02-02019873213495.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Sydor Miron
Piotrowiec 1
14-520 Pieniężno
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-04-20019873212258.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Sygocki Sylwester
Sporwiny 6A
11-200 Bartoszyce
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2024-02-01019873213479.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Piotr Syrewicz
Markajmy 29
11-100 Lidzbark Warmiński
mieszanka wieloletnia traw (siano);
ziemniak (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (siano);
gryka zwyczajna (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
2023-12-02019873215684.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Szablak Robert
Górne 34
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
owies (ziarno);
cukinia (warzywa);
dynia zwyczajna (warzywa);
2024-01-01019873210280.012 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Szabłowski Paweł
Konopki Młode 8
18-411 Śniadowo
nostrzyk biały (UD) (zielonka); 2024-04-04019873212905.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Szamuk Mariusz
Komarno Kolonia 57
21-543 Konstantynów
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona);
2024-02-01019873214029.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Szczęsny Michał
Tajno Łanowe 10
16-320 Bargłów Kościelny
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
lucerna mieszańcowa (zielonka);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
facelia błękitna (nasiona);
gorczyca biała (nasiona);
jęczmień jary (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
kukurydza na ziarno (ziarno);
kukurydza (zielonka);
groch siewny (w tym z rośliną podporową gorczycą białą) w tym peluszka (w tym z rośliną podporową gorczycą białą) (nasiona);
2024-03-27019873214146.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Szeligowski Łukasz
Tarnowo Goski 14
18-300 Zambrów
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2024-03-14019873213081.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Szewc Aneta
Samowodzie 17
26-900 Kozienice
łąka trwała (zielonka);

2024-05-01019873213486.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Bogdan Szewczyk
Brzostki 4
14-520 Pieniężno
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-03-16019873213815.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Karol Szlaszyński
Lipowo 2
16-411 Szypliszki
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
2024-03-09019873210830.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Szleszyński Krystian
Gorczyce 33
19-335 Prostki
lucerna mieszańcowa (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
lucerna mieszańcowa (nasiona);
2024-03-0201987322141511.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Szmeichel Paweł
Cieplice 33
82-310 Elbląg
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2024-03-16019873213271.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Marek Szron
Solniki 19
67-120 Kożuchów
jabłoń domowa (owoce);

2024-03-20019873215962.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Paweł Sztymelski
Targowo 52
12-120 Dźwierzuty
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-01-22019873216320.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Igor Sztynio
Medyny 29
11-100 Lidzbark Warmiński
lucerna mieszańcowa (zielonka); 2024-03-01019873213267.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tadeusz Szuflita
Tuczempy ul. Pogodna 5
37-514 Munina
porzeczka czarna (owoce); 2024-04-25019873213427.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Karolina Szuszczewicz
Księte 61A
87-335 Świedziebnia
jabłoń domowa (owoce); 2024-01-11019873216235.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Szydlik Monika
Cerkwica ul. Gryficka 13/2
72-342 Cerkwica
nostrzyk biały (UD) (nasiona); 2024-03-0401987322141883.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Szymanowski Marcin
Wyszembork 22a
11-700 Mrągowo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-04-2401987322141884.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Ewa Szymańska
Jeziorko ul. Długa 94
18-421 Piątnica Poduchowna
owies (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
2024-02-16019873211529.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Szynkiewicz Jerzy
Czersk ul. Plac Tysiąclecia 12
05-530 Góra Kalwaria
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
grusza domowa (owoce);
2024-01-21019873213489.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Ślęzak Ryszard
Czerwonka 77
11-300 Biskupiec
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2024-01-25019873213478.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Ślimak Katarzyna
Klewno 70
11-440 Reszel
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
owies (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
ziemniak (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jęczmień jary (ziarno);
2023-11-30019873213645.007 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Śliwa Piotr
Butryny 46
10-687 Olsztyn
komonica zwyczajna (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
ziemniak (bulwy);
owies (ziarno);
2024-02-1501987322041728.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Grzegorz Śliwiński
Burszewo 47
11-731 Sorkwity
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
2023-12-21019873216238.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Śliżewska Zofia
Rudziska 53
11-300 Biskupiec
pastwisko trwałe (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-03-0201987322041584.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Mariusz Śliżewski
Martiany 21
11-400 Kętrzyn
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-04-23019873211701.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Śniadecki Łukasz
Kiersnowo 5
11-106 Kiwity
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
kukurydza na ziarno (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
rzepak ozimy (nasiona);
2024-01-25019873214086.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Mariusz Świderski
Golanki 9
18-507 Grabowo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
sorgo (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
jęczmień jary (ziarno);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
2024-02-0801987322142025.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne "Świerk - rol" Świerzbin Kamil
Ściborki 5
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-01-31019873215566.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Święczkowski Grzegorz
Stary Gromadzyn 37
18-500 Kolno
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
2024-03-0601987322142026.002 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Świtaj Tomasz
Zatyki 7B
19-500 Gołdap
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pszenica orkisz jary (ziarno);
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
2024-02-23019873211536.011 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tabor Tomasz
Ignalin 15
11-100 Lidzbark Warmiński
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (sianokiszonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (siano);
łąka trwała (sianokiszonka);
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
topinambur (bulwy);
cielęta do 6 miesięcy (żywiec);
jałówki powyżej 6 miesięcy do 1 roku (żywiec);
opasy powyżej 6 miesięcy do 1 roku (żywiec);
jałówki powyżej 1 roku (żywiec);
opasy powyżej 1 roku (żywiec);
jałówki cielne (żywiec);
krowy (do chowu);
krowy (żywiec);
2023-12-26019873212136.014 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tafel Alfred
Przykop 23A
11-030 Purda
wyka siewna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
owies (ziarno);
groch siewny (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-02-15019873213925.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Joanna Tafel
Gronowo 42
11-135 Lubomino
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-02-15019873216268.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tamborski Mirosław
Cykowo 9
64-061 Kamieniec
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);

2024-03-1201987322142027.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tamborski Stanisław
Dopiewiec ul. Środkowa 8
62-070 Dopiewo
nostrzyk biały (UD) (nasiona);
soczewica jadalna (nasiona);
słonecznik oleisty (nasiona);
facelia błękitna (nasiona);
2024-03-1101987322142029.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Taranko Wioletta
Gwiździny 5
14-407 Godkowo
łąka trwała (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
owies (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
2024-02-01019873213830.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Artur Tarniowy
Świdwin ul. Ks. J. Popiełuszki 35/2
78-300 Świdwin
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2023-12-19019873211676.011 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Bogusława Tchorzewska
Kromolin 5
67-231 Żukowice
czereśnia (owoce); 2024-01-13019873213260.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Artur Mariusz Telicki
Leśniewo 37
11-420 Srokowo
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (zielonka); 2024-03-15019873213911.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tereszko Jan Piotr
Grodzisko 33
19-520 Banie Mazurskie
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
2024-01-04019873214631.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tokarewicz Zbigniew
Wilczęta 5/A
14-405 Wilczęta
jabłoń domowa (owoce); 2024-03-14019873213425.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Marek Tomaszewski
Gruta 223
86-330 Mełno
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2023-12-14019873213421.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Traczewski Andrzej
Ojcewo 6
07-405 Troszyn
jabłoń domowa (owoce); 2024-05-02019873213024.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Trepanowski Wojciech
Niwkowo 24
18-430 Wizna
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
leszczyna (orzechy);
grusza domowa (owoce);
2024-02-01019873213021.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tubis Adam
Bażyny 37
11-130 Orneta
jabłoń domowa (owoce); 2024-01-31019873213469.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tubis Tomasz
Bażyny 37
11-130 Orneta
łąka trwała (zielonka); 2024-01-31019873213471.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tucki Adam
Bielica 2
14-407 Godkowo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-04-1901987322041908.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tuka Jacek
Lnisno 53
96-126 Godzianów
jagoda kamczacka (suchodrzew jadalny) (owoce); 2024-01-1901987322041903.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Stanisław Tunkiewicz
Jeziorko 28
11-520 Ryn
łąka trwała (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
2024-02-10019873210686.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Turek Tadeusz
Sokola Dąbrowa 4
66-350 Bledzew
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
2024-01-0701987322141885.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Patryk Turowski
Nowe Bielice ul. Klonowa 40
76-039 Biesiekierz
nostrzyk biały (UD) (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
łubin wąskolistny (nasiona);
2024-03-1201987322141726.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Turowski Piotr
Nowe Bielice 25
76-039 Biesiekierz
owies (ziarno);
facelia błękitna (nasiona);
rzepak ozimy (nasiona);
nostrzyk biały (UD) (zielonka);
soczewica jadalna (bez rośliny podporowej) (nasiona);
rzepak ozimy (nasiona);
jęczmień ozimy (ziarno);
2024-03-0701987322142031.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tyma Jerzy
Powalice 21
78-314 Sławoborze
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-12-20019873211599.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tymcio Jan
Jakunówko 36
11-610 Pozezdrze
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-03-0201987322141608.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Ryszard Tymofiejewicz
Gołdap ul. Jaćwieska 16/21
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2023-12-27019873211933.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Edward Krzysztof Tyrawski
Wojnity 11
14-520 Pieniężno
łąka trwała (zielonka); 2024-03-15019873213423.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Karol Tyszka
Seroczyn 24
07-407 Czerwin
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
wyka kosmata (UR) (nasiona);
koniczyna czerwona (nasiona);
gorczyca biała (nasiona);
pszenica orkisz jary (ziarno);
koniczyna czerwona (zielonka);
topinambur (bulwy);
żyto ozime (ziarno);
2024-02-05019873216472.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tyszka Sławomir
Seroczyn 24
07-407 Czerwin
wyka kosmata (UR) (nasiona);
owies (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
2024-02-0501987322041904.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Urbański Marek
Orneta ul. Gen. Franciszka Bartscha 1
11-130 Orneta
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
bobik (nasiona);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
pszenica orkisz ozimy (ziarno);
2024-02-1501987322041700.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Uszyński Andrzej
Usza Wielka 21
18-214 Klukowo
jabłoń domowa (owoce); 2024-03-13019873213223.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Walendzik Wojciech i Magdalena
Długosze 31
19-335 Prostki
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
2024-02-24019873215945.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Konrad Walinowicz
Mierzejewo 7
11-700 Mrągowo
bobik (nasiona);
owies (ziarno);
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona);
2024-03-04019873216479.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wandycz Tomasz
Domacyno 29
78-230 Karlino
gryka zwyczajna (nasiona);
nostrzyk biały (UD) (zielonka);
2024-03-06019873215647.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wasilewska-Bagan Katarzyna
Podwysokie 16
16-420 Raczki
jabłoń domowa (owoce);

2024-03-19019873213197.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Waszczeniuk Andrzej
Korycin ul. Białostocka 11
16-140 Korycin
burak ćwikłowy (korzeń);
marchew jadalna (warzywa);
2024-03-31019873213172.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wawryszko Michał
Zabrost Wielki 20
11-606 Budry
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (sianokiszonka);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
2023-11-2401987322141612.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wąsik Edward
Brzeźno 37
87-162 Lubicz
jabłoń domowa (owoce); 2024-01-07019873213522.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wdziękoński Rafał
Zaręby Kramki 3
18-300 Zambrów
jabłoń domowa (owoce);
agrest (owoce);
winorośl (owoce);
2024-02-17019873213062.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Marek Wencel
Dunajek 16
19-500 Gołdap
jęczmień jary (ziarno);
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-12-31019873211370.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Dorota Werbowa
Rodowo 8
14-500 Braniewo
łąka trwała (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna biała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-01-20019873214010.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Dariusz Artur Werbowy
Rodowo 10
14-500 Braniewo
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
koniczyna biała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-01-20019873214009.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wesołek Jerzy
Warpuny 11
11-731 Sorkwity
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
lucerna siewna (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
2023-12-06019873214140.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wesołowski Krzysztof
Niewieścin 27
86-120 Pruszcz
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
2023-12-06019873213174.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Waldemar Węgrzynowski
Nowa Wieś 6
13-220 Rybno
lucerna siewna (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka zbożowa (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2024-01-31019873215637.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Artur Wiater
Kajnity 20
14-520 Pieniężno
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
bobik (nasiona);
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2024-03-25019873213171.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Widrowski Jerzy
Gniew Plac Grunwaldzki 23
83-140 Gniew
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
groch siewny (nasiona);
trawy w siewie czystym z przeznaczeniem na materiał siewny (UW) (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
koniczyna czerwona (nasiona);
2024-02-23019873214222.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Jerzy Wieczorek
Dobrzejowice 54
67-231 Żukowice
orzech włoski (orzechy); 2024-01-17019873213198.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wierzchnicki Karol
Sadowo 4
11-300 Biskupiec
gryka zwyczajna (nasiona); 2024-03-06019873213343.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wika Monika
Gromadno 11
89-240 Kcynia
żyto ozime (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
jęczmień jary (ziarno);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2024-01-1001987322142042.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Magdalena Wiktorowska
Batyń 4
78-331 Rąbino
żyto ozime (ziarno);
facelia błękitna (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
żyto jare (ziarno);
trawy w siewie czystym (nasiona);
2024-03-18019873213921.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wiktorowski Krzysztof
Batyń 7
78-331 Rąbino
żyto ozime (ziarno);
trawy w siewie czystym (nasiona);
owies (ziarno);
facelia błękitna (nasiona);
rzodkiew oleista (nasiona);
gorczyca biała (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
2024-03-1801987322041923.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wiktorowski Michał
Batyń 4
78-331 Rąbino
facelia błękitna (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
gorczyca biała (nasiona);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
rzodkiew oleista (nasiona);
mieszanka zbożowa (ziarno);
owies (słoma);
2024-03-1801987322041924.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wirkijowski Łukasz
Stubno 43
37-723 Stubno
malina (owoce);

2024-01-10019873215731.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wiśniewska Dominika
Prosity 54/2
11-230 Bisztynek
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-04-24019873216258.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wiśniewska Iwona
Warpuny ul. Robotnicza 6
11-731 Sorkwity
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
2023-12-06019873212050.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wiśniewski Tomasz
Świerże Kolonia 5
07-323 Zaręby Kościelne
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
grusza domowa (owoce);
morela (owoce);
porzeczka czarna (owoce);
2024-02-02019873213126.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wiśniewski Tomasz
Zambski Kościelne 16
07-215 Obryte
żyto ozime (ziarno);
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową owsem) (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-02-17019873215612.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Bartosz Witkowski
Krzywe 28A
11-700 Mrągowo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
soczewica jadalna (nasiona);
2024-01-21019873216210.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wnorowski Bogdan
Nowe Garbowo 19
18-204 Kobylin Borzymy
jabłoń domowa (owoce); 2024-03-05019873213130.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wojsiat Joanna
Gągławki 3a
11-034 Stawiguda
gryka zwyczajna (nasiona); 2024-01-22019873210859.013 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wojsiat Krzysztof
Sząbruk ul. Św. Huberta 118
11-036 Gietrzwałd
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
gryka zwyczajna (nasiona);
bobik (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
owies (ziarno);
2024-01-31019873210860.011 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wojsiat Lena
Gągławki 3a
11-034 Stawiguda
gryka zwyczajna (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
2024-01-2201987322041915.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wojsiat Marta
Sząbruk ul. św. Huberta 120
11-036 Gietrzwałd
groch siewny (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
2024-01-3101987322141887.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wojtkowo - Denis Henryk
Wojtkowo 3
11-200 Bartoszyce
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
koniczyna czerwona na materiał siewny (zielonka);
koniczyna czerwona na materiał siewny (zielonka);
2023-11-25019873214483.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Michał Wojtkowski
Kaczyn Herbasy 15
18-220 Czyżew
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2024-02-11019873213200.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Grzegorz Wołodkowicz
Dębczyno 31
78-200 Białogard
jabłoń domowa (owoce);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-02-0201987322141618.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Janusz Wołoszyński
Krasin 35
14-400 Pasłęk
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2024-03-19019873213976.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Daniel Woźniak
Słońsk ul. Sikorskiego 7/10
66-436 Słońsk
owies (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
2024-05-01019873215703.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Woźniak Izabela
Radwanice ul. Kasztanowa 17
59-160 Radwanice
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
jęczmień ozimy (ziarno);
rzepak ozimy (nasiona);
2024-01-1301987322141888.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tomasz Woźniak
Prynowo 15
11-600 Węgorzewo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-03-1101987322041917.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Woźniak Waldemar
Radwanice ul. Kasztanowa 17
59-160 Radwanice
gryka zwyczajna (nasiona);
pszenżyto ozime (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2024-01-1301987322041905.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Woźniel Adam
Warpuny 9
11-731 Sorkwity
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-12-06019873200408.011 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Woźny Mieczysław
Reszki 37
14-100 Ostróda
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
2024-03-08019873216211.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Jacek Wójcik
Grabowo 69
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (ziarno);
2024-02-22019873210575.012 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wójcik Krystian
Pietrele 3a
11-606 Budry
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
ziemniak (bulwy);
owies (ziarno);
2024-02-23019873210597.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wójcik Miłosz
Rędziny Zbigalskie 5
32-218 Słaboszów
łąka trwała (zielonka); 2024-01-04019873213176.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wiesław i Barbara Wójcik
Grabowo 1
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka strączkowo-zbożowa (ziarno);
ziemniak (bulwy);
2024-02-22019873210580.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Arkadiusz Wróbel
Boguchwały 19
14-310 Miłakowo
koniczyna czerwona (zielonka); 2024-01-19019873213526.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wszeborowski Łukasz
Szczuczyn ul. Graniczna 3
19-230 Szczuczyn
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
gorczyca biała (nasiona);
pszenica orkisz ozimy (ziarno);
pszenica orkisz jary (ziarno);
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (nasiona);
2024-02-1101987321941562.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Wyszkowski Piotr
Janowo ul. Przasnyska 25
13-113 Janowo
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
koniczyna czerwona (nasiona);
2024-04-17019873214630.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Marek Wyszyński
Zaręby Grzymały 9
18-300 Zambrów
orzech włoski (orzechy); 2024-03-05019873213061.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Cezary Zabielski
Konopki-Białystok 23
18-507 Grabowo
łąka trwała (zielonka);
lucerna mieszańcowa (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-02-2401987322142050.002 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Zabielski Marcin
Głażewo Cholewy 15
06-231 Młynarze
seradela uprawna (nasiona); 2024-02-10019873214613.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Zabielski Waldemar
Sokoły 44
18-500 Kolno
łąka trwała (zielonka);
lucerna mieszańcowa (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-02-1001987322142077.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Zaborowska Elżbieta
Boksze Nowe 8
16-515 Puńsk
jabłoń domowa (owoce);
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka strączkowo-zbożowa (ziarno);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
ziemniak (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-01-08019873214618.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Zaborowski Andrzej
Lesk 46
19-400 Olecko
kukurydza (ziarno);
koniczyna czerwona (zielonka);
nostrzyk biały (UD) (zielonka);
2024-03-13019873210514.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Zaborowski Sylwester Dariusz
Babki 24/2
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-03-12019873210601.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Zakrzewski Wojciech
Pachuczyn 5
18-500 Kolno
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
kukurydza na kiszonkę (zielonka);
owies (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
2024-02-11019873214075.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Zalewski Bogdan
Piętki Basie 15
18-214 Klukowo
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
malina (owoce);
orzech włoski (orzechy);
2024-02-11019873213131.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Zalewski Radosław
Juchnajcie 14
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
2024-02-22019873213340.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tadeusz Załęski
Piecki ul. Krzywa 13B
11-710 Piecki
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-01-05019873212294.012 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Agnieszka Załuska
Chorzele 25
18-300 Zambrów
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2024-02-17019873213056.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Zarówny Błażej
Nowa Sól ul. os. Konstytucji 3 Maja 9A/23
67-100 Nowa Sól
soczewica jadalna (nasiona);
facelia błękitna (nasiona);
żyto jare (ziarno);
2024-01-1701987322041906.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Zarzecki Tomasz
Nowa Boćwinka 8
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
wyka siewna (nasiona);
wyka siewna (zielonka);
owies (ziarno);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
ziemniak (bulwy);
2024-02-24019873211974.008 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Tadeusz Zieliński
Wężewo 3
19-420 Kowale Oleckie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-04-26019873214587.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Adrian Ziółkowski
Dębnica Kaszubska ul. Jodłowa 2
76-248 Dębnica Kaszubska
mieszanka ziół: babka lancetowata, nagietek lekarski, krwawnik pospolity, rumianek pospolity, mniszek lekarski, tymianek właściwy, kminek zwyczajny (siano);
łąka trwała (siano);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
2024-02-2301987321941643.004 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Henryk Zwiewka
Zalesie Królewskie 41
86-182 Świekatowo
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
grusza domowa (owoce);
orzech włoski (orzechy);
śliwa domowa (owoce);
2023-12-06019873213177.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Zyśk Marek
Burdąg 5A
12-122 Jedwabno
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
koniczyna czerwona na materiał siewny (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
2024-05-03019873214598.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Żebrowski Jacek
Ignalin 62
11-100 Lidzbark Warmiński
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-12-2601987322141607.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne Żyngiel Jacek
Łomy 19
11-042 Jonkowo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-04-1701987322141623.002 PODGLĄD
GR3 Bugla Spółka Jawna
Józefosław ul. Narcyzów 10/31
05-509 Piaseczno
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
żyto jare (ziarno);
2024-03-20019873214535.006 PODGLĄD
GR4 Bugla Spółka Jawna
Józefosław ul. Narcyzów 10/31
05-509 Piaseczno
łąka trwała (zielonka);
żyto jare (ziarno);
2024-03-21019873213814.009 PODGLĄD
GR6 Bugla Spółka Jawna
Józefosław ul. Narcyzów 10/31
05-509 Piaseczno
łąka trwała (zielonka);
żyto jare (ziarno);
2024-03-21019873201022.011 PODGLĄD
Grabarek Damian
Nowa Wieś 51
66-350 Bledzew
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona);
soja zwyczajna (nasiona);
2024-02-1801987322141889.002 PODGLĄD
Grabarek Mateusz
Nowa Wieś 80
66-350 Bledzew
groch siewny (nasiona);
2024-03-2501987322141890.002 PODGLĄD
Grabek Magdalena
Warszawa ul. Puławska 41/5
02-508 Warszawa
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2023-12-19019873215594.005 PODGLĄD
Grabka Stefan
Makruty 3
11-015 Olsztynek
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
bób (warzywa);
ziemniak (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-05-01019873211297.011 PODGLĄD
Grabowska Anna Zofia
Szamotuły ul. Jaśminowa 25
64-500 Szamotuły
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (nasiona);
lucerna siewna (zielonka);
2024-01-08019873214078.007 PODGLĄD
Grabowska Ewelina Ewa
Cieszęta 4
14-520 Pieniężno
koniczyna czerwona (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-03-22019873215656.005 PODGLĄD
Grabowska Zuzanna Maria
Słopanowo 29
64-520 Obrzycko
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (nasiona);
2024-03-14019873211589.011 PODGLĄD
Grabowski Andrzej
Dwórzno 7
11-220 Górowo Iławeckie
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
owies (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-01-2101987322141559.002 PODGLĄD
Grajewski Jacek Piotr
Brzozie 217
87-313 Brzozie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2024-01-11019873212791.007 PODGLĄD
Gralewski Roman
Elbląg ul. Bolesława Krzywoustego 27
82-300 Elbląg
rumianek pospolity (ziele); 2024-03-31019873214564.006 PODGLĄD
Gramza Sp. z o. o.
Gać 86
55-200 Oława
jabłoń domowa (owoce);
2024-03-2101987322041794.003 PODGLĄD
Gramza Mateusz
Gać 86
55-200 Oława
jabłoń domowa (owoce);

2024-03-2101987322041795.003 PODGLĄD
Grądziel Wiesław
Przylot 27
05-660 Warka
jabłoń domowa (owoce); 2024-03-2101987322041718.003 PODGLĄD
Grenda Adam Ludwik
Woźnice 60E/2
11-730 Woźnice
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (nasiona); 2024-03-13019873216388.004 PODGLĄD
Greś Katarzyna
Stare Gardzienice 34
26-310 Ciepielów
ogórecznik lekarski (nasiona);
facelia błękitna (nasiona);
gorczyca biała (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2024-03-1501987322141891.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Brzeziński Dariusz
Kramkowo Lipskie 59
07-322 Nur
jabłoń domowa (owoce); 2024-02-12019873212814.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolne-Hodowlane Choromański Piotr
Zaręby Bolędy 18
18-220 Andrzejewo
łąka trwała (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
ziemniak (bulwy);
wyka siewna (w tym z rośliną podporową owsem) (nasiona);
2024-01-31019873212873.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Dębek Andrzej
Ostrożne 32
18-305 Szumowo
jabłoń domowa (owoce); 2024-01-31019873212937.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Justyna Dołęgowska
Dąbrowa Dołęgi 8
18-210 Szepietowo
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2024-03-07019873212721.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Godlewski Krzysztof
Kutyłowo Perysie 8
07-325 Boguty Pianki
wiśnia pospolita (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
2024-02-02019873212681.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Gołębiewski Bogusław
Kostry-Litwa 29
18-212 Nowe Piekuty
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2023-04-25019873212914.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Hatalak Karol
Kosakowo 34
11-420 Srokowo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2024-01-1701987322042045.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Mariusz Janczewski
Dąbrowa Łazy 37
18-210 Szpietowo
grusza domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
pigwa pospolita (owoce);
2024-02-12019873213000.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Jaworowska Dorota
Rosochate Kościelne ul. Wierzbowa 26
18-220 Czyżew
śliwa domowa (owoce); 2024-03-22019873212915.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Kaczyński Sławomir
Wysokie Mazowieckie ul. Nowa 10/20
18-200 Wysokie Mazowieckie
jabłoń domowa (owoce);
orzech włoski (orzechy);
grusza domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2024-02-10019873213146.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Kamiński Leszek
Rosochate Kościelne ul. Poświątne 6
18-220 Czyżew
czereśnia (owoce); 2024-02-29019873213114.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Krasowski Karol
Rykacze 10
18-300 Zambrów
jabłoń domowa (owoce);
orzech włoski (orzechy);
wiśnia pospolita (owoce);
2024-02-16019873213098.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Łukasz Kryński
Koce Schaby 32
18-230 Ciechanowiec
śliwa domowa (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
orzech włoski (orzechy);
porzeczka (owoce);
2024-03-21019873213158.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Mioduszewski Błażej
Chorzele 22
18-300 Zambrów
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
orzech włoski (orzechy);
grusza domowa (owoce);
2024-02-12019873212798.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Modzelewski Wojciech
Modzele Skudosze 24
18-400 Łomża
jabłoń domowa (owoce); 2024-02-12019873212887.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Muszyński Władysław Władysław
Tybory Wólka 31
18-200 Wysokie Mazowieckie
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
winorośl (owoce);
orzech włoski (orzechy);
2024-02-12019873212811.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Prażmo Piotr
Zaszków Kolonia 14
07-322 Nur
czereśnia (owoce); 2024-02-05019873213570.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Puchalski Grzegorz
Wyszonki Wojciechy 4
18-214 Klukowo
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
2024-03-26019873214042.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Szczepański Karol
Paproć Duża 64
18-305 Szumowo
jabłoń domowa (owoce); 2024-02-09019873213219.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Jarosław Targoński
Jawory-Klepacze 35
18-312 Rutki-Kossaki
żyto ozime (ziarno); 2024-02-16019873213225.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Truszkowski Piotr
Siennica Święchy 2
18-220 Czyżew
truskawka (owoce); 2024-02-15019873213075.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Wyszyński Stanisław
Zabiele Pikuły 8
07-325 Boguty Pianki
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
2024-01-17019873213128.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Andrzej Zawistowski
Kraszewo Czarne 10
07-325 Boguty Pianki
jabłoń domowa (owoce); 2024-02-02019873213127.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Ogrodnicze "Junoszówka" Iwona Grochowska
Golice-Kolonia 31
08-110 Siedlce
jagoda kamczacka (suchodrzew jadalny) (owoce);
dereń jadalny (owoce);
2024-02-02019873211713.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Ogrodnicze Katarzyna Piekarz
Dąbrówki 13
26-900 Kozienice
aronia czarnoowocowa (owoce);
łąka trwała (zielonka);
kapusta głowiasta biała (warzywa);
czereśnia (owoce);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
grusza domowa (owoce);
gryka zwyczajna (nasiona);
facelia błękitna (nasiona);
wiśnia pospolita (owoce);
żyto ozime (ziarno);
śliwa domowa (owoce);
ziemniak (bulwy);
pietruszka korzeniowa (warzywa);
2024-04-24019873215306.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Ogrodnicze Szydlik Bartosz
Cerkwica ul. Gryficka 13/2
72-342 Cerkwica
nostrzyk biały (UD) (nasiona); 2024-03-0401987322141892.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Ogrodnicze Szydlik Wiesław
Cerkwica ul. Gryficka 13/2
72-342 Cerkwica
gryka zwyczajna (nasiona);
nostrzyk biały (UD) (nasiona);
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (nasiona);
2024-03-04019873216324.004 PODGLĄD
Groenenboom Leendert
Nowy Lubusz 34C
69-100 Słubice
soczewica jadalna (bez rośliny podporowej) (nasiona);
pszenżyto ozime (ziarno);
proso (ziarno);
2024-03-01019873214566.006 PODGLĄD
Grolder Sp.z.o.o
Borowiec ul. Osiedle Leśne 6
67-112 Siedlisko
nostrzyk biały (UD) (nasiona); 2024-01-2101987322141893.002 PODGLĄD
Gromacka Weronika Maria
Olsztyn ul. Żurawia 9/1
11-041 Olsztyn
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2024-04-2301987322141520.002 PODGLĄD
Gromadzki Mariusz Adam
Pękaninko 1
78-200 Białogard
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-02-0401987322141521.002 PODGLĄD
Gromadzki Mirosław
Niedźwiedź 44
07-430 Myszyniec
porzeczka (owoce);
grusza domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
orzech włoski (orzechy);
wiśnia pospolita (owoce);
2024-02-02019873214044.007 PODGLĄD
Gronowska Alicja
Szczepankowo 22
12-120 Dźwierzuty
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-02-0201987322041796.003 PODGLĄD
Groszkowska Agnieszka
Spręcowo 14A
11-001 Dywity
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2024-03-31019873210801.010 PODGLĄD
Groth Joanna Zdzisława
Warszawa ul. Heroldów 17 D/7
01-991 Warszawa
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona); 2024-03-19019873214076.007 PODGLĄD
Groziem Sp.z.o.o
Borowiec ul. Osiedle Leśne 6
67-112 Siedlisko
nostrzyk biały (UD) (nasiona); 2024-01-2101987322141894.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Sadownicze Kocik Agnieszka
Biała Rawska ul. Wojska Polskiego 7/9
96-230 Biała Rawska
malina (owoce);
porzeczka (owoce);
2023-12-20019873215057.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Sadownicze Jakub Krawczyk
Ignaców 14
05-604 Jasieniec
śliwa domowa (owoce);
2024-02-28019873216353.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Sadownicze Dominik Kulinski
Szamotuły ul. Gąsawska 7
64-500 Szamotuły
gryka zwyczajna (nasiona); 2024-01-10019873215277.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Sadownicze Barbara Paczyńska
Opożdżew 17
05-660 Warka
jabłoń domowa (owoce); 2024-02-04019873214745.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Sadownicze Paczyński Marcin
Lechanice 36
05-660 Warka
jabłoń domowa (owoce); 2023-12-02019873215922.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Sadownicze Paczyński Robert
Opożdżew 12
05-660 Warka
łąka trwała (siano);
jabłoń domowa (owoce);
truskawka (owoce);
grusza domowa (owoce);
2023-12-01019873214744.009 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno Sadownicze Trębicki Marcin
Przechód 71
21-518 Sosnówka
jabłoń domowa (owoce);
borówka wysoka i średnia (owoce);
dynia zwyczajna (nasiona);
dynia zwyczajna (nasiona);
jabłoń domowa (owoce);
2024-01-17019873216397.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno Sadownicze Wojewódzki Robert
Jadwigów 46
05-620 Błędów
jabłoń domowa (owoce); 2024-03-2501987321941672.004 PODGLĄD
Grudzki Andrzej
Mozolice Duże 23
26-922 Sieciechów
jabłoń domowa (owoce);
żyto ozime (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
2024-02-0701987322141895.002 PODGLĄD
Grunwald Szczepan Robert
Kijowiec Kolonia 30A
21-512 Zalesie
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona); 2024-01-2501987321941449.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Rolno-Warzywne Piotr Gajda
Charsznica ul. Żarnowiecka 1
32-250 Charsznica
łąka trwała (zielonka); 2023-12-31019873212783.007 PODGLĄD
Gryc Dariusz
Wilkasy 12
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-01-03019873211126.011 PODGLĄD
Grycuk Roman
Niedrzwica 21/1
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
malina (owoce);
2024-01-04019873211145.010 PODGLĄD
Gryczka Wojciech Paweł
Kaczory 6
11-420 Srokowo
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (nasiona);
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (nasiona);
2024-03-23019873212852.007 PODGLĄD
Gryga Bartłomiej
Tychowo ul. Polna 1
78-220 Tychowo
gryka zwyczajna (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
2024-03-3101987322041797.003 PODGLĄD
Gryglewicz Zenon
Klępino Białogardzkie 20
78-200 Białogard
łąka trwała (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2024-02-0901987322041623.003 PODGLĄD
Grygutis Mirosław
Babki 25/1
19-500 Gołdap
lucerna siewna (zielonka);
pastwisko trwałe (siano);
2023-11-25019873211959.008 PODGLĄD
Gryszkiewicz Krzysztof
Dębowo 5
16-411 Szypliszki
ziemniak (bulwy);
żyto ozime (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2024-01-06019873210650.012 PODGLĄD
Gryszkowski Mirosław
Gołdap ul. Konstytucji 3-go Maja 4
19-500 Gołdap
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-11-30019873213767.007 PODGLĄD
Grzelak Stanisław
Jelonki 6
78-320 Połczyn-Zdrój
gryka zwyczajna (nasiona);
owies (ziarno);
jęczmień jary (ziarno);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
2024-03-1801987322141896.002 PODGLĄD
Grzesiak Celina
Piotraszewo 23
11-040 Dobre Miasto
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pigwowiec japoński (owoce);
koniczyna czerwona (zielonka);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
2024-02-05019873216391.004 PODGLĄD
Grześkowiak Łukasz
Wudzyn ul. Lipowa 7
86-022 Dobrcz
jabłoń domowa (owoce); 2023-12-12019873216213.004 PODGLĄD
Grzyb Radosław Jan
Biała Piska ul. Słoneczna 6
12-230 Biała Piska
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-02-1601987321941539.004 PODGLĄD
Grzybowski Adam
Czerniki 34/1
11-400 Kętrzyn
łąka trwała (zielonka); 2024-03-22019873213043.007 PODGLĄD
Grzywacz Robert
Świerszczewo 8
78-421 Drzonowo
łąka trwała (zielonka);
gryka zwyczajna (nasiona);
facelia błękitna (nasiona);
2024-03-04019873211937.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Anyszkiewicz Daniel
Klonowa Wola 10
05-660 Warka
łąka trwała (siano);
jabłoń domowa (Antonówka) (owoce);
2024-01-20019873212863.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Marta Badowska
Grudzkowola 39
05-600 Grójec
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2024-04-26019873215878.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Robert Barański
Daltrozów 25
26-803 Promna
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2024-04-19019873215296.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Biniszewski Ireneusz
Piekiełko 4
05-600 Grójec
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2024-04-12019873212970.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Boczkowski Paweł Jan
Michałów Górny 9
05-660 Warka
łąka trwała (zielonka);

2024-04-23019873212925.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Brodowski Artur
Komorów 61A
96-214 Cielądz
jabłoń domowa (owoce);

2024-04-2601987321941620.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Jacek Budyta
Daltrozów 22
26-803 Promna
śliwa domowa (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
2024-01-13019873215928.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Budzianowski Kamil Włodzimierz
Brzezinki 16
05-660 Warka
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);

2024-04-24019873212917.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Elżbieta Czamara
Zbrosza Duża 10
05-604 Jasieniec
jabłoń domowa (owoce); 2024-04-25019873214493.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Euro-Sad Anna Mentek-Dziubińska
Grójec ul. Maratońska 17/8
05-600 Grójec
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2024-04-23019873216011.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Grzegorz Feliksiak
Julianów 4
05-622 Belsk Duży
jabłoń domowa (owoce);
2024-05-02019873216214.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Filipiak Hubert
Rembertów ul. Główna 93
05-555 Tarczyn
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
orzech włoski (orzechy);
pigwowiec japoński (owoce);
pigwa pospolita (owoce);
dereń jadalny (owoce);
2023-12-15019873215256.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Filipowicz Janusz
Grażyna 62
05-660 Warka
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2024-03-31019873213052.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Fruit Garden Buczek Marcin
Kurki 7
26-910 Magnuszew
jabłoń domowa (owoce);
borówka wysoka (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
dynia zwyczajna (warzywa);
śliwa domowa (owoce);
burak ćwikłowy (warzywa);
grusza domowa (owoce);
2024-02-2801987322141681.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Gaik Wacław Radosław
Sadków Duchowny 12
05-622 Belsk Duży
łąka trwała (zielonka);
2024-03-26019873213063.007 PODGLĄD
Kolasiński Grzegorz Gospodarstwo Sadownicze G-EKOL
Zajeziorze 8
27-650 Samborzec
groch łuskowy (nasiona);
ziemniak (bulwy);
łąka trwała (zielonka);
morela (owoce);
pigwa pospolita (owoce);
2024-01-2601987322041554.003 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Grzegorz Gwardys
Prusy 24
05-660 Warka
wiśnia pospolita (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2023-12-27019873216474.004 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Hermanowicz Anna
Belsk Duży ul. Jana Kozietulskiego 112a
05-622 Belsk Duży
jabłoń domowa (owoce); 2024-04-20019873216328.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Jagiełło Damian
Stefanków 4
05-604 Jasieniec
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2024-04-20019873213055.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Maciej Jastrzębski
Uleniec 72
05-600 Grójec
jabłoń domowa (owoce); 2024-03-31019873216379.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Kaczmarek Lidia
Boglewice 35
05-604 Jasieniec
grusza domowa (owoce); 2024-04-23019873213378.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Kaszewiak Grzegorz
Kurki 9
26-910 Magnuszew
jabłoń domowa (owoce); 2024-03-27019873215536.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Dariusz Kempiński
Aleksandrów 12
05-652 Pniewy
malina (owoce);
borówka wysoka i średnia (owoce);
czereśnia (owoce);
grusza domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2024-01-17019873216215.004 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Kępka Krzysztof
Romanów 17
05-610 Goszczyn
jabłoń domowa (owoce);
2024-04-23019873215768.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Koncki Krzysztof
Pilica 56A
05-660 Warka
łąka trwała (zielonka); 2024-04-19019873213367.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Konopka Hubert
Brześce ul. Wiślana 15
05-507 Konstancin Jeziorna
śliwa domowa (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
2024-01-03019873214692.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Krawczyk Artur
Głudna 8
05-620 Błędów
łąka przemienna (zielonka); 2024-04-18019873213366.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Szparagowe Krosinko Sp. z o.o.
Tychowo ul. Akacjowa 15
78-220 Tychowo
truskawka (owoce);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (zielonka);
2024-01-19019873216371.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Łukawski Tomasz
Strączków 74
27-650 Samborzec
jabłoń domowa (owoce);
łąka przemienna (zielonka);
wiśnia pospolita (owoce);
2024-01-1801987322141537.002 rev.1 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Majdak Adam
Kurki 4
26-910 Magnuszew
łąka trwała (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
burak ćwikłowy (warzywa);
dynia zwyczajna (warzywa);
2024-02-2201987322141897.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Waldemar Markiewicz
Długowola 126
05-610 Goszczyn
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2024-02-02019873215919.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Markuszewski Sławomir
Tuszewo 7
14-260 Lubawa
łąka trwała (zielonka); 2024-02-12019873212955.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Leszek Napiórkowski
Magierowa Wola 34
05-660 Warka
wiśnia pospolita (owoce); 2024-01-26019873215344.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Nowak Joanna
Grzegorzewice 42
05-660 Warka
jabłoń domowa (owoce);
ogórek (warzywa);
grusza domowa (owoce);
2024-02-09019873215049.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Osiński Mikołaj
Wygnanka ul. Długa 2
96-323 Wygnanka
jabłoń domowa (owoce); 2024-04-26019873215864.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Pietrzycki Radosław
Grażyna 35
05-660 Warka
łąka trwała (zielonka); 2024-04-19019873213643.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Piliszek Słowińska Beata
Podgórzyce 12
05-660 Warka
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
jagoda kamczacka (suchodrzew jadalny) (owoce);
2023-12-12019873215474.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Płużyczka Adrian
Jeżewice ul. Słoneczna 12
05-555 Tarczyn
czereśnia (owoce);

2024-01-13019873215265.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Monika Poświatowska
Skurów 10
05-600 Grójec
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2024-01-2401987322142259.002 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Rogoziński Robert
Murowanka 1
05-660 Warka
jabłoń domowa (owoce);
truskawka (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2023-12-01019873216137.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Marek Rybicki
Lipie 62A
05-620 Błędów
grusza domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
2024-01-04019873214265.010 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Sekuła Robert
Prusy 29
05-660 Warka
jabłoń domowa (owoce);
2024-03-31019873213454.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Sieradzan Krzysztof
Opożdżew 8
05-660 Warka
jabłoń domowa (owoce); 2024-04-12019873215312.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Krzysztof Sokołowski
Pelinów 1
05-620 Błędów
jabłoń domowa (owoce); 2024-03-20019873215941.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Sosiński Jacek Wiesław
Laski 7
05-660 Warka
śliwa domowa (owoce);
2024-01-31019873213455.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Tomasz Staniaszek
Sadowo 2
96-521 Brzozów Stary
aronia czarnoowocowa (owoce); 2024-03-31019873216217.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Strach Daniel
Zofianów 14
96-230 Biała Rawska
jabłoń domowa (owoce); 2024-03-06019873215405.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Wiesław Strzelczyk
Skurów 10A
05-600 Grójec
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2024-03-14019873215971.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Szcześniak Grzegorz
Coniew 50
05-530 Góra Kalwaria
łąka trwała (zielonka); 2024-03-31019873213492.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Szewczyk Sławomir
Michałów-Parcele 13
05-660 Warka
jabłoń domowa (owoce); 2024-03-26019873216009.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Szlaga Dariusz
Wędrogów 38
96-111 Kowiesy
pszenżyto ozime (ziarno);
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2024-03-08019873216218.004 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Szymaniak Paweł
Palczew Parcela 65
05-660 Warka
łąka trwała (zielonka); 2024-04-03019873213462.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Trypolin Krzysztof
Nowe Biskupice 6
05-660 Warka
łąka trwała (zielonka); 2024-03-31019873213460.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Walczak Grzegorz
Nowe Sadkowice 23
96-206 Sadkowice
jabłoń domowa (owoce); 2024-03-12019873215359.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Werbanowska Marzena
Warka ul. Sadowa 12
05-660 Warka
łąka trwała (zielonka); 2024-03-31019873213330.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Werbanowski Mirosław Tomasz
Wichradz 51
05-660 Warka
łąka trwała (zielonka); 2024-04-19019873213331.008 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Werbanowski Sławomir
Wichradz 51
05-660 Warka
łąka trwała (zielonka); 2024-03-31019873213328.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Wierzbicki Paweł
Lipie 3
05-620 Błędów
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2024-05-08019873215865.005 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Wijaszka Przemysław
Klementowice 305A
24-170 Kurów
jabłoń domowa (owoce); 2024-01-0401987322041625.003 rev.2 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Jacek Witkowski
Grzybów 27
26-910 Magnuszew
jabłoń domowa (owoce); 2024-04-18019873215108.006 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Woźniak Ireneusz
Martynów 26
05-650 Chynów
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2024-03-31019873213329.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Woźniak Mariusz
Hornigi 12A
05-660 Warka
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2024-03-31019873213324.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadownicze Zawadzki Józef Marek
Stara Warka 102
05-660 Warka
łąka trwała (zielonka); 2024-03-31019873213332.007 PODGLĄD
Gospodarstwo Sadowniczo Warzywne Gabler Paweł
Kurki 3
26-910 Magnuszew
koniczyna czerwona (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
burak ćwikłowy (korzeń);
dynia hokkaido (warzywa);
2024-04-13019873214951.006 PODGLĄD
Gulbicki Paweł
Pieniężno ul. Sadowa 2
14-520 Pieniężno
żyto ozime (ziarno); 2024-01-17019873215664.005 PODGLĄD
Gumiężny Artur
Zaręby-Grzymały 7
18-300 Zambrów
owies (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2024-03-15019873216219.004 PODGLĄD
Gutowski Jakub
Kożuchy Małe 2a
12-230 Biała Piska
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
owies (zielonka);
owies (ziarno);
2024-02-11019873211181.010 PODGLĄD
Guzek Jarosław Roman
Staszów 64
26-900 Kozienice
ziemniak (bulwy);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
jęczmień ozimy (ziarno);
owies (ziarno);
2024-03-0801987322041626.003 PODGLĄD
Gwardys Elżbieta
Warka ul. Puławska 23
05-660 Warka
jabłoń domowa (owoce); 2024-03-22019873216240.004 PODGLĄD
Gwardys Wanda Krystyna
Prusy 24
05-660 Warka
truskawka (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
2024-01-04019873215952.005 PODGLĄD
Gwiazda Mariusz
Rumy 90
12-120 Dźwierzuty
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
2024-01-14019873210215.010 PODGLĄD
Hałuszczak Stanisław Józef
Mingajny 50
11-130 Orneta
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
owies (ziarno);
ziemniak (bulwy);
2024-01-18019873214793.006 PODGLĄD
Hanusz Mirosław Paweł
Mawry 6
11-040 Dobre Miasto
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2024-02-03019873214027.007 PODGLĄD
Harydowicz Tomasz
Borzymy 27/5
19-314 Kalinowo
lucerna siewna (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-01-12019873214170.009 PODGLĄD
Hawrusik Edward
Zawady 10
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (sianokiszonka); 2023-11-30019873211139.010 PODGLĄD
Herman Łukasz Tomasz
Tyczewo 3a
78-220 Tychowo
gryka zwyczajna (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
2024-03-1801987322141722.002 PODGLĄD
Herman Natalia
Racibory ul. Wierzbowa 15
05-555 Tarczyn
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
owies (ziarno);
cielęta do 6 miesięcy (do chowu);
krowy (do chowu);
krowy (mleko);
koźlęta powyżej 3,5 miesiąca do 1,5 roku (do chowu);
kozy matki (do chowu);
kozy matki (żywiec);
pozostałe kozy (do chowu);
pozostałe kozy (mleko);
2024-05-14019873214442.006 PODGLĄD
Hnyłycia Eugeniusz Roman
Stadnica 4/3
19-520 Banie Mazurskie
łąka trwała (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
malina (owoce);
facelia błękitna (nasiona);
jabłoń domowa (owoce);
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
2024-01-11019873211137.012 rev.1 PODGLĄD
Hochhold Joanna Karolina
Warszawa ul. Grottgera 5A/20a
00-785 Warszawa
mniszek lekarski (ziele);
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (ziele);
prawoślaz lekarski (ziele);
jabłoń domowa (owoce);
2023-12-13019873211110.011 PODGLĄD
Hodyra Adam
Kłoda 9
26-910 Magnuszew
jabłoń domowa (owoce); 2024-04-19019873211603.015 PODGLĄD
Hołub Beata Małgorzata
Gołdap Osiedle II 7
19-500 Gołdap
malina (owoce);
mieszanka zbożowa (ziarno);
aronia czarnoowocowa (owoce);
2023-11-23019873211822.010 PODGLĄD
Hołubowski Mateusz
Zawierz 7A
14-500 Braniewo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
2024-03-1401987322141898.002 PODGLĄD
Hotkowska Iwona
Mszczonów ul. Piekarska 16
96-320 Mszczonów
jabłoń domowa (owoce);
2024-01-03019873215667.005 PODGLĄD
Hotkowski Jakub Robert
Mszczonów ul. Piekarska 16
96-320 Mszczonów
jabłoń domowa (owoce);
gryka zwyczajna (nasiona);
2024-01-03019873215666.004 PODGLĄD
Hoyer Renata Elżbieta
Trygort 22
11-600 Węgorzewo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-04-20019873212837.007 PODGLĄD
Hrudeń Roman Mirosław
Sołtmany 48
11-612 Kruklanki
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-12-12019873210108.010 PODGLĄD
Hryniewicz Marta
Barcie 1
19-504 Dubeninki
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-03-04019873215658.005 PODGLĄD
Husak Stanisław Robert
Ściborki 31
19-520 Banie Mazurskie
pastwisko trwałe (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-03-14019873211875.009 PODGLĄD
Ignaciuk Mirosław Krzysztof
Kowalki 1
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-11-25019873213618.011 PODGLĄD
Ignatowicz Barbara
Babki Gąseckie 26
19-400 Olecko
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
cielęta do 6 miesięcy (do chowu);
jałówki powyżej 6 miesięcy do 1 roku (do chowu);
jałówki powyżej 1 roku (do chowu);
opasy powyżej 1 roku (żywiec);
jałówki cielne (do chowu);
krowy (do chowu);
buhaje (do chowu);
2024-03-31019873214153.007 PODGLĄD
Indywidulane Gospodarstwo Rolne Elżbieta i Grzegorz Stepanik
Gołdap ul. Cmentarna 9b
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-01-01019873212080.010 PODGLĄD
Indywidualne Gospodarstwo Rolne w Grodzisku Artur Sztuk
Grodzisko 50
19-520 Banie Mazurskie
łąka trwała (siano);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (siano);
2024-03-02019873212032.010 PODGLĄD
Indywidualne Gospodarstwo Rolne w Żabinie Sawicki Adam
Żabin 21
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jęczmień jary (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-01-24019873210965.010 PODGLĄD
INWIT Sp. z o.o.
Słubice ul. Krzywoustego 14
69-100 Słubice
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona);
proso (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
2024-03-01019873211741.010 PODGLĄD
Iwanicki Mirosław
Nowe Monsterzysko 2
14-420 Młynary
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-03-27019873215866.005 PODGLĄD
Iwaniec Łukasz
Mikołajki 2
14-420 Młynary
jabłoń domowa (owoce);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
grusza domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
morela (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-02-16019873211936.008 PODGLĄD
Iwaniuch Andrzej Robert
Pozezdrze ul. Wolności 11A
11-610 Pozezdrze
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2023-11-30019873211754.010 PODGLĄD
Jabłonka Janusz
Nieskórz 140
07-304 Ostrów Mazowiecka
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
2024-02-01019873211640.011 PODGLĄD
Jabłońska Barbara
Czersk ul. Warszawska 3
05-530 Góra Kalwaria
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2024-03-27019873215661.005 PODGLĄD
Jabłońska Ewa
Ustanów ul. Graniczna 1
05-540 Zalesie Górne
borówka wysoka (owoce);
gryka zwyczajna (nasiona);
dynia zwyczajna (warzywa);
marchew jadalna (warzywa);
sałata głowiasta (warzywa);
pomidor (warzywa);
arbuz (kawon) (owoce);
jarmuż (warzywa);
topinambur (bulwy);
ziemniak (bulwy);
pietruszka korzeniowa (warzywa);
cebula zwyczajna (warzywa);
cukinia (warzywa);
czosnek (warzywa);
mieszanka zbożowa (ziarno);
ogórek (warzywa);
pasternak (korzeń);
czereśnia (owoce);
burak ćwikłowy (warzywa);
POR (warzywa);
seler korzeniowy (warzywa);
malina (owoce);
truskawka (owoce);
2024-04-13019873216241.004 PODGLĄD
Jabłońska Małgorzata Agata
Tątławki 4
14-300 Morąg
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
ziemniak (bulwy);
2024-04-23019873211009.010 PODGLĄD
Jabłońska Małgorzata
Sząbruk ul. Wiktora Steffena 12
11-036 Gietrzwałd
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-04-20019873211513.014 PODGLĄD
Jabłoński Sylwester
Bujny 19
18-218 Sokoły
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
2024-02-21019873212678.007 PODGLĄD
Jabłuszko Trębicki Paweł
Polubicze Wiejskie I 112
21-580 Wisznice
porzeczka czarna (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
aronia czarnoowocowa (owoce);
2024-02-02019873216330.004 PODGLĄD
Jackiewicz Hipolit Paweł
Sieroszowice 1/1
59-140 Radwanice
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-02-29019873211291.009 PODGLĄD
Jackowski Kazimierz
Stare Kupiski ul. Łomżyńska 43
18-400 Łomża
pszenżyto ozime (ziarno); 2024-01-17019873210806.009 PODGLĄD
Jacyna Zbigniew
Polkajmy 21
11-320 Jeziorany
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
ziemniak (bulwy);
żyto ozime (ziarno);
2024-02-11019873213736.007 PODGLĄD
Jaczerkowska Bożena
Stręgiel 10
11-600 Węgorzewo
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-03-13019873211007.010 PODGLĄD
Jagieliński Artur Stanisław
Warka ul. Wichradzka 120
05-660 Warka
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2024-01-12019873215894.005 PODGLĄD
Jagieła Justyna Maria
Kromolin 41
67-231 Żukowice
łąka trwała (zielonka); 2024-01-20019873212754.007 PODGLĄD
Jagiełło Stanisław
Samolubie 23/2
11-106 Kiwity
topinambur (bulwy);
ziemniak (bulwy);
burak ćwikłowy (warzywa);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2024-01-3101987322041948.003 PODGLĄD
Jakowicka Marianna
Bałąg 5
11-042 Jonkowo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-11-25019873214799.006 PODGLĄD
Jakowska Oliwia
Gołdap ul. Krzywa 15
19-500 Gołdap
porzeczka (owoce);
porzeczka (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2024-03-1201987322141902.002 PODGLĄD
Jakubczyk Grzegorz Artur
Lipie 108
05-620 Błędów
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
grusza domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2024-01-13019873215069.006 rev.1 PODGLĄD
Jakubczyk Justyna
Gąsawy Rządowe 131A
26-502 Jatrząb
łąka trwała (zielonka);
mieszanka jednoroczna traw (zielonka);
lucerna mieszańcowa (zielonka);
2024-03-0701987322141628.002 PODGLĄD
Jakubowski Bogusław
Linowo 7
19-504 Dubeninki
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-12-27019873212279.010 PODGLĄD
Jakubowski Łukasz
Kartlewo 4
78-300 Świdwin
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
facelia błękitna (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
owies (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
2024-03-31019873214800.006 PODGLĄD
Jana Monika
Mieścisko 26
26-920 Gniewoszów
mieszanka zbożowa (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
truskawka (owoce);
łąka trwała (zielonka);
kukurydza na ziarno (ziarno);
ziemniak (bulwy);
łąka trwała (siano);
brzoskwinia (owoce);
borówka wysoka i średnia (owoce);
agrest (owoce);
porzeczka (owoce);
czereśnia (owoce);
grusza domowa (owoce);
aronia czarnoowocowa (owoce);
2024-01-1101987322041949.003 PODGLĄD
Jana Rafał
Mieścisko 26
26-920 Gniewoszów
słonecznik oleisty (nasiona);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2024-01-1101987322041950.003 PODGLĄD
Janewicz Aleksander Ireneusz
Kamień 7
16-310 Sztabin
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-03-25019873212271.010 PODGLĄD
Janicki Adam Marian
Budry ul. Wojska Polskiego 5
11-606 Budry
łąka trwała (siano);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2024-01-31019873216242.004 PODGLĄD
Janiszewski Paweł
Miętkie 16
12-120 Dźwierzuty
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-01-2201987322141903.002 PODGLĄD
Jankowska Beata
Gołdap ul. Armii Krajowej 34/33
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2024-02-25019873211135.010 PODGLĄD
Jankowska Bożena
Żytkiejmy ul. Partyzantów 4
19-504 Dubeninki
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (nasiona);
2023-12-27019873210643.010 PODGLĄD
Jankowska Renata
Jakać Borki 12
18-411 Śniadowo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-03-3101987321941692.004 PODGLĄD
Jankowski Adam
Kiekskiejmy 8
19-504 Dubeninki
pastwisko trwałe (zielonka);
ziemniak (bulwy);
soczewica jadalna (nasiona);
pszenica zwyczajna jara (słoma);
koniczyna czerwona (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2024-01-11019873211823.010 rev.1 PODGLĄD
Jankowski Janusz
Giełczyn ul. Spokojna 31A
18-400 Łomża
soczewica jadalna (nasiona);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
owies (ziarno);
pszenżyto jare (ziarno);
2024-02-2301987322042144.003 PODGLĄD
Jankowski Piotr Sebastian
Pobądź 10
78-220 Tychowo
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona); 2024-03-18019873216394.004 PODGLĄD
Jankowski Tomasz Kazimierz
Niedrzwica 25
19-500 Gołdap
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
jęczmień jary (ziarno);
owies (ziarno);
słonecznik oleisty (nasiona);
2023-11-23019873211876.010 PODGLĄD
Janoś Marian
Redlino 15
78-200 Białogard
łąka trwała (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
koniczyna czerwona (zielonka);
jęczmień jary (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
2024-02-2301987322141549.002 PODGLĄD
Janowski Arkadiusz
Słońsk ul. 3-go Lutego 44/3
66-436 Słońsk
łąka trwała (zielonka);
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona);
2024-02-1601987322142257.002 PODGLĄD
Janusiak Ryszard
Pomianowo 64
78-200 Białogard
łąka trwała (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2024-02-0301987322141532.002 rev.1 PODGLĄD
Januszewicz Tomasz
Mikołajówka 8
16-411 Szypliszki
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2024-01-10019873210622.009 PODGLĄD
Janyga Wiesława
Piaski 25A
78-460 Barwice
facelia błękitna (nasiona); 2024-03-14019873216243.004 PODGLĄD
Jarmusik Adam
Siedliska 58
19-300 Ełk
pastwisko trwałe (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-03-26019873216390.004 PODGLĄD
Jaros Czesław Marian
Bledzew ul. Plac Wiosny Ludów 1
66-350 Bledzew
len oleisty (nasiona);
łubin wąskolistny (nasiona);
2024-03-3101987322141548.002 PODGLĄD
Jarosiński Ireneusz
Kolonia Sielce 40
26-804 Stromiec
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
ziemniak (bulwy);
2024-03-0401987322141522.002 PODGLĄD
Jarysto Stanisław
Zarębiec 19
11-300 Biskupiec
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-01-2001987322141741.002 PODGLĄD
Jarząbek Janusz
Rumy 108
11-120 Dźwierzuty
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-01-2201987322141721.002 PODGLĄD
Jarzębowicz Ryszard
Siedlisko 38
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-02-24019873211867.010 PODGLĄD
Jasak Bartłomiej
Łuków 10
68-210 Nowe Czaple
łąka trwała (zielonka);
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona);
koniczyna biała (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
facelia błękitna (nasiona);
2024-03-1201987322141904.002 PODGLĄD
Jasiewicz Roman
Nowy Klukom 19
73-231 Krzęcin
łąka trwała (zielonka); 2024-04-11019873213045.007 PODGLĄD
Jasik Karolina
Słowiki Folwark 29
26-922 Sieciechów
słonecznik oleisty (część zielona rośliny);
pszenżyto ozime (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2024-03-1801987322041628.003 PODGLĄD
Jasińska Anna
Głowaczów ul. Rynek 32
26-903 Głowaczów
pszenżyto ozime (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
2024-02-0701987322141523.002 PODGLĄD
Jasińska Elżbieta
Gołdap ul. Wileńska 34
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
ziemniak (bulwy);
lucerna siewna (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
2024-02-24019873210438.010 PODGLĄD
Jasiński Mirosław
Korkliny 18
16-402 Suwałki
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (sianokiszonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2024-03-21019873211593.009 PODGLĄD
Jaskułowska Sylwia Izabela
Czersk ul. Św Mikołaja 2
05-530 Góra Kalwaria
wiśnia pospolita (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
2024-02-1501987322041629.003 PODGLĄD
Jaskułowski Piotr Sławomir
Czersk ul. Św. Mikołaja 2
05-530 Góra Kalwaria
jabłoń domowa (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
2024-02-15019873211319.011 PODGLĄD
Jastrzębski Sławomir
Dźwierzuty ul. Przelotna 2
12-120 Dźwierzuty
żyto ozime (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2024-01-31019873216331.004 PODGLĄD
Jaszcz Aneta
Skop 16
11-520 Ryn
pastwisko trwałe (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-01-2501987322241930.001 PODGLĄD
Jaszcz Łukasz
Skop 16
11-520 Ryn
łąka trwała (zielonka);
bobik (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-01-2501987322241931.001 PODGLĄD
Jaśkiewicz Andrzej
Żyrwiny 7
16-411 Szypliszki
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2024-03-20019873210618.009 PODGLĄD
Jaśkiewicz Andrzej
Dobre Miasto ul. Warszawska 6/1
11-040 Dobre Miasto
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
porzeczka (owoce);
malina (owoce);
borówka wysoka (owoce);
aronia czarnoowocowa (owoce);
2024-01-06019873210289.014 PODGLĄD
Jaśkiewicz Beata
Biskupiec ul. Al.Broni 1i/3a
11-300 Biskupiec
lucerna siewna (zielonka);
lucerna siewna (nasiona);
2024-04-11019873214815.006 PODGLĄD
Jawor Magdalena
Połczyn Zdrój ul. Gdańska 15/1
78-320 Połczyn Zdrój
gryka zwyczajna (nasiona);
konopie włókniste (nasiona);
len oleisty (nasiona);
uprawa wielogatunkowa (len oleisty i gryka zwyczajna) (nasiona);
2024-03-22019873215585.005 PODGLĄD
Jaworska Ewa Urszula
Stękiny 11
11-042 Jonkowo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-11-25019873215530.005 PODGLĄD
Jaworski Grzegorz
Jonkowo ul. Olsztyńska 3a
11-042 Jonkowo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2024-01-26019873216184.004 PODGLĄD
Jaźwińska Karolina
Chmiele Pogorzele 9
18-300 Zambrów
jęczmień ozimy (ziarno);
pszenżyto jare (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
2024-02-10019873211607.011 PODGLĄD
Jaźwiński Adam
Kośmidry 36
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-03-31019873211117.011 PODGLĄD
Jedut Wiesław
Kościeniewicze 81
21-530 Piszczac
dynia zwyczajna (warzywa);
owies (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2024-02-0401987322041630.003 PODGLĄD
Jeż Zbigniew
Wólka Załęska ul. Ku Słońcu 72
05-532 Baniocha
jabłoń domowa (owoce); 2024-04-19019873214728.006 PODGLĄD
Jędrych Radosław
Zielona Góra ul. Jany 46
66-001 Zielona Góra
łąka trwała (zielonka); 2024-03-27019873212015.011 PODGLĄD
Jodzio Maciej
Jabłońskie 27
19-500 Gołdap
koniczyna czerwona (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-03-2301987322142208.002 PODGLĄD
Jończyk Jerzy Krzysztof
Pupki 47
11-042 Jonkowo
jabłoń domowa (owoce); 2024-04-23019873213375.005 PODGLĄD
Józefowski Karol Tadeusz
Łazy 25
68-219 Tuplice
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
2024-03-1201987322041952.003 PODGLĄD
Józwiak Izabela Anna
Węgorzewo ul. Zamkowa 15/7
11-600 Węgorzewo
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (nasiona);
2024-03-23019873213999.007 PODGLĄD
Jóźwik Barbara
Sarnowo 7
11-100 Lidzbark Warmiński
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-01-24019873215583.005 PODGLĄD
Juhas Mariusz Piotr
Jagodne Wielkie 5
11-513 Miłki
łąka trwała (siano);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenica orkisz ozimy (ziarno);
ostropest plamisty (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
2024-02-29019873210210.011 PODGLĄD
Julek Robert Bogdan
Gajnik 2A
57-530 Międzylesie
koniczyna czerwona (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
gryka zwyczajna (nasiona);
ziemniak (bulwy);
gryka zwyczajna (nasiona);
owies (ziarno);
2024-03-06019873200020.011 PODGLĄD
Juniewicz Dariusz
Wojmiany 5
11-220 Górowo Iławeckie
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (sianokiszonka);
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
pastwisko trwałe (zielonka);
malina (owoce);
ziemniak (bulwy);
owies (ziarno);
łąka trwała (siano);
2024-01-22019873210861.015 PODGLĄD
Jurczyk-Tymińska Ewa
Sieniawa Żarska 4
68-213 Żary
żyto ozime (ziarno); 2024-01-31019873216444.004 PODGLĄD
Jurewicz Krzysztof
Kleszczewo 26
19-404 Wieliczki
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-03-0701987322141551.002 PODGLĄD
Jurkowski Adam
Oblas ul. Radomska 45
26-650 Przytyk
gryka zwyczajna (nasiona);
2023-12-2701987322041631.003 PODGLĄD
Jurkowski Bartłomiej
Oblas ul. Radomska 45
26-650 Przytyk
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
jabłoń domowa (owoce);
łąka trwała (siano);
2023-12-2701987322041632.003 PODGLĄD
Jurkowski Marek
Oblas ul. Radomska 45
26-650 Przytyk
gryka zwyczajna (nasiona);

2023-12-2701987322041633.003 rev.1 PODGLĄD
Jurysta Roman
Lesiska 40
14-407 Godkowo
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
ziemniak (bulwy);
owies (ziarno);
bobik (nasiona);
2024-02-0101987322041953.003 PODGLĄD
Jurzak Michał
Chludnie 62
18-516 Mały Płock
łąka trwała (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
żyto ozime (zielonka);
2024-01-31019873210128.011 PODGLĄD
Jusyk Władysław
Kruklanki ul. Wczasowa 42
11-612 Kruklanki
lucerna siewna (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-12-0801987322141524.002 PODGLĄD
Juszkiewicz Stanisław
Gizewo 29
11-731 Sorkwity
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
ziemniak (bulwy);
koniczyna czerwona (zielonka);
malina (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
porzeczka (owoce);
orzech włoski (orzechy);
2023-12-08019873200035.010 PODGLĄD
Kaca Stanisław
Wiłkajcie 2
19-500 Gołdap
mieszanka zbożowa (ziarno);
ziemniak (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
koniczyna czerwona (zielonka);
2024-02-25019873212065.010 PODGLĄD
Kacaliński Maciej
Magnuszew ul. Saperów 11
26-910 Magnuszew
jabłoń domowa (owoce);
burak ćwikłowy (warzywa);
ogórek (warzywa);
słonecznik oleisty (część zielona rośliny);
truskawka (owoce);
owies (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
pszenżyto ozime (ziarno);
2024-01-0701987322141905.002 PODGLĄD
Kacaliński Michał
Magnuszew ul. Saperów 11
26-910 Magnuszew
łąka trwała (zielonka);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
słonecznik oleisty (część zielona rośliny);
jabłoń domowa (owoce);
marchew jadalna (warzywa);
ziemniak (bulwy);
owies (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
burak ćwikłowy (warzywa);
kapusta głowiasta biała (warzywa);
2024-01-0701987322141906.002 PODGLĄD
Kaczmarczyk Adam
Rozogi ul. Adama Mickiewicza 3
12-114 Rozogi
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
gryka zwyczajna (nasiona);
2024-02-0201987322141907.002 PODGLĄD
Kaczmarczyk Anna
Olsztyn ul. Jasia i Małgosi 8
10-696 Olsztyn
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (zielonka);
2024-03-2301987322141627.002 PODGLĄD
Kaczmarek Agnieszka
Palędzie ul. Ojca Mariana Żelazka 11
62-070 Dopiewo
bobik (nasiona);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
2024-03-0301987322141908.002 PODGLĄD
Kaczmarek Rafał
Palędzie ul. Pocztowa 45
62-070 Dopiewo
kukurydza na ziarno (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
bobik (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
2024-03-0101987322141909.002 rev.2 PODGLĄD
Kaczmarek Wiktoria
Palędzie ul. Ojca Mariana Żelazka 11
62-070 Dopiewo
bobik (nasiona);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
2024-03-2901987322041880.003 rev.1 PODGLĄD
Kaczyński Przemysław
Gorłówko 14
19-330 Stare Juchy
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
2024-03-3101987322041882.003 PODGLĄD
Kaczyński Wiesław
Zaręby Skórki 14
18-300 Zambrów
lucerna siewna (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
kukurydza na ziarno (ziarno);
ziemniak (bulwy);
2024-03-2601987322141910.002 PODGLĄD
Kadenik Katarzyna
Buczek 9
78-200 Białogard
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
nostrzyk biały (UD) (zielonka);
2024-03-08019873216337.004 rev.1 PODGLĄD
Kajetaniak Cezariusz
Kruzy 12
11-311 Kolno
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-03-16019873213215.007 PODGLĄD
Kalbarczyk Marek Stefan
Latków 11
26-910 Magnuszew
jabłoń domowa (owoce); 2024-03-27019873215947.005 PODGLĄD
Kalbarczyk Marzena
Miejska Dąbrowa 27A
26-903 Głowaczów
borówka wysoka i średnia (owoce);
groch łuskowy (nasiona);
pszenżyto ozime (ziarno);
2024-02-29019873213991.008 PODGLĄD
Kaleta Jerzy
Pobądź 19
78-220 Tychowo
łąka trwała (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
ziemniak (bulwy);
owies (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
2024-03-18019873216338.004 PODGLĄD
Kalinowska Anna
Dźwierzuty ul. Niepodległości 11
12-120 Dźwierzuty
gryka zwyczajna (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
2024-01-19019873211071.009 PODGLĄD
Kalinowski Antoni
Osowo 1
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka strączkowo-zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-11-24019873213857.007 PODGLĄD
Kalinowski Bogumił Stanisław
Lutry 4
11-311 Kolno
łąka trwała (zielonka); 2024-03-15019873213218.008 PODGLĄD
Kalinowski Krzysztof
Poplin 11
16-407 Wiżajny
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
porzeczka (owoce);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2024-01-08019873211469.008 PODGLĄD
Kalinowski Leszek
Dźwierzuty ul. Niepodległości 11
12-120 Dźwierzuty
łąka trwała (zielonka);
gryka zwyczajna (nasiona);
2024-01-19019873211073.010 PODGLĄD
Kalinowski Tomasz
Mścichy 20
18-200 Wysokie Mazowieckie
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
grusza domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
2024-02-09019873213149.007 PODGLĄD
Kalus Antoni
Trygort 88
11-600 Węgorzewo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-03-19019873212174.011 PODGLĄD
Kałamajska Katarzyna
Orneta ul. Pogodna 8
11-130 Orneta
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
bobik (nasiona);
2024-02-0101987322141911.002 PODGLĄD
Kamast Sp. z o.o.
Warszawa ul. Polinezyjska 6/61
02-777 Warszawa
gryka zwyczajna (nasiona); 2024-03-2701987322041883.003 PODGLĄD
Kamińska Joanna
Siemki 5
11-400 Kętrzyn
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-03-31019873216339.004 PODGLĄD
Kamiński Mateusz Kacper
Trzebiele 7
78-200 Białogard
owies (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
jabłoń domowa (owoce);
2024-02-0401987322041635.003 PODGLĄD
Kanicz Zdzisława Elżbieta
Rybno ul. Nowa 11
13-220 Rybno
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona); 2024-02-0201987322041884.003 PODGLĄD
Kaniewski Paweł
Budry ul. Kajki 17
11-606 Budry
koniczyna czerwona (sianokiszonka);
łąka trwała (siano);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-11-25019873213626.007 PODGLĄD
Kaniewski Przemysław
Budry ul. Kajki 17
11-606 Budry
mieszanka zbożowa (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
2023-11-25019873213627.007 PODGLĄD
Kapczyński Grzegorz
Zawady 16
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (sianokiszonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
ziemniak (bulwy);
łąka trwała (zielonka);
2023-11-24019873211060.009 PODGLĄD
Kapla Dariusz
Wiśniowo Ełckie 32
19-335 Prostki
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-03-18019873216340.004 PODGLĄD
Karbowski Szymon
Cimochy Kolonie 9
19-404 Wieliczki
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2024-03-13019873210515.011 PODGLĄD
Karczewski Tomasz
Białystok ul. Marmurowa 3A/2
15-881 Białystok
gryka zwyczajna (nasiona); 2024-01-04019873215565.005 PODGLĄD
Kardel Edward Kazimierz
Siedlisko 37
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2024-01-04019873212116.011 PODGLĄD
Karło Mieczysław
Węgorzewo ul. Zamkowa 45
11-600 Węgorzewo
mieszanka wieloletnia traw (siano);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-11-23019873215533.005 PODGLĄD
Karolinczak Jan
Kuty 54
11-610 Pozezdrze
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-04-06019873216341.004 PODGLĄD
Karpiński Marcin
Toruń ul. Zbożowa 15/47
87-100 Toruń
czereśnia (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
2023-12-08019873216342.004 PODGLĄD
Karpiński Sławomir Krzysztof
Linkowo 12
11-400 Kętrzyn
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
2024-03-3101987322041885.003 PODGLĄD
Karpowicz Bartosz
Białobłota 9
16-411 Szypliszki
lucerna siewna (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
sorgo (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-01-08019873215219.006 PODGLĄD
Karwacka Magdalena Alicja
Zdziwój Nowy 48
06-330 Chorzele
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2024-01-17019873215893.005 PODGLĄD
Karwowski Tomasz
Olszewo 6
19-330 Stare Juchy
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-03-22019873213878.007 PODGLĄD
Kasinowicz Franciszek
Troszkowo 1
11-230 Bisztynek
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
bobik (nasiona);
2024-02-10019873214092.008 PODGLĄD
Kasperczak Henryk
Nowa Sól ul. Staszica 7D/53
67-100 Nowa Sól
łąka trwała (zielonka);
proso (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona);
2024-02-04019873212016.010 PODGLĄD
Kasprowicz Robert
Siemionki 22/2
11-510 Wydminy
pszenica orkisz ozimy (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenica orkisz ozimy (słoma);
2023-12-27019873215535.005 PODGLĄD
Kasprzak Dariusz
Rybocice 17
69-100 Słubice
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);

2024-03-31019873216469.004 PODGLĄD
Kasprzyk Barbara
Tychowo ul. Akacjowa 15
78-220 Tychowo
gryka zwyczajna (nasiona);
2024-02-1501987322041886.003 PODGLĄD
Kata Krzysztof
Żeleźno 8
78-200 Białogard
łąka trwała (zielonka);
ziemniak (bulwy);
owies (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
jęczmień jary (ziarno);
2024-02-1001987322141682.002 PODGLĄD
Kawka Maciej
Olsztyn ul. Jagiellończyka 15/4
10-062 Olsztyn
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (nasiona); 2024-03-1401987322141913.002 PODGLĄD
Kawka Magdalena
Olsztyn ul. Jagiellończyka 15/4
10-062 Olsztyn
owies (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
2024-03-1301987322141914.002 PODGLĄD
Kawka Paweł Władysław
Korzeniów 24
08-504 Ułęż
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
truskawka (owoce);
śliwa domowa (owoce);
malina (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
2024-01-11019873214823.006 PODGLĄD
Kazimierski Karol
Glinnik 21
17-120 Brańsk
owies (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-03-2301987322141915.002 PODGLĄD
Kazimierski Roman
Dworzec 4A
11-300 Biskupiec
łąka trwała (zielonka);
trawy w siewie czystym (UW) (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
facelia błękitna (nasiona);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
2024-03-2601987322141683.002 rev.1 PODGLĄD
Kempkowski Adam
Marwałd 26
14-120 Dąbrówno
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2024-01-20019873215526.005 PODGLĄD
Kędzierski Marcin
Białogard ul. Małcużyńskiego 14
78-200 Białogard
babka lancetowata (część zielona rośliny);
borówka wysoka i średnia (owoce);
2024-03-0801987322141684.002 PODGLĄD
Kępa Hubert
Szczytno ul. Polska 37/43
12-100 Szczytno
bobik (nasiona); 2024-03-0101987322141916.002 PODGLĄD
Kępka Karolina
Romanów 17
05-610 Goszczyn
jabłoń domowa (owoce); 2024-04-23019873215537.005 PODGLĄD
Kęszczyk Brygida
Labuszewo 1
11-300 Biskupiec
lucerna siewna (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-04-10019873214824.006 PODGLĄD
Kęszczyk Piotr Artur
Labuszewo 1
11-300 Biskupiec
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-04-10019873210458.011 PODGLĄD
Kęszczyk Robert Paweł
Labuszewo 1
11-300 Biskupiec
łąka trwała (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-04-10019873215538.005 PODGLĄD
Kibitlewski Witalis
Żytkiejmy ul. Partyzantów 3
19-504 Dubeninki
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (nasiona);
2023-12-26019873212388.010 PODGLĄD
Kieloch Marek
Solec nad Wisłą ul. Staszica 16
27-320 Solec nad Wisłą
pszenżyto ozime (ziarno);
orzech włoski (orzechy);
ziemniak (bulwy);
gryka zwyczajna (nasiona);
2024-03-1601987322141917.002 PODGLĄD
Kiełbasa Tomasz
Banie Mazurskie ul. Leśna 2
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
ziemniak (bulwy);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
2024-03-11019873213758.007 PODGLĄD
Kiełbiowski Paweł
Lipsko ul. Iłżecka 35
27-300 Lipsko
aronia czarnoowocowa (owoce);
malina (owoce);
gorczyca biała (nasiona);
pietruszka korzeniowa (warzywa);
ziemniak (bulwy);
marchew jadalna (warzywa);
2024-02-21019873213369.008 PODGLĄD
Kierejsza Urszula
Błędziszki 2
19-504 Dubeninki
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
mieszanka zbożowa (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-12-26019873216343.004 PODGLĄD
Kierul Antoni
Orneta ul. Elbląska 99
11-130 Orneta
pastwisko trwałe (zielonka);
ziemniak (bulwy);
marchew jadalna (warzywa);
łubin żółty na nasiona (nasiona);
2024-02-0401987322141918.002 PODGLĄD
Kiewel Paweł
Kolonia Michałki 3
21-504 Rokitno
słonecznik oleisty (część zielona rośliny);
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona);
owies (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
słonecznik oleisty (nasiona);
2024-01-2401987321941424.004 rev.1 PODGLĄD
Kijewska- Skiba Monika
Skolity 32
11-008 Świątki
gryka zwyczajna (nasiona);
owies (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
2024-01-1101987322041887.003 PODGLĄD
Kijewski Jan
Lakiele 40
19-420 Kowale Oleckie
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-04-0901987322141685.002 PODGLĄD
Kiljan Krzysztof
Tuplice ul. 9-tego Maja 16/25
68-219 Tuplice
facelia błękitna (nasiona);
nostrzyk biały (UD) (nasiona);
gorczyca biała (nasiona);
słonecznik oleisty (nasiona);
ogórecznik (nasiona);
2024-01-2601987322141919.002 PODGLĄD
Kisiel Dariusz
Kłodzko ul. Myśliwska 9/11
57-300 Kłodzko
łąka trwała (zielonka);
gryka zwyczajna (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
lucerna mieszańcowa (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenica orkisz ozimy (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
gorczyca biała (nasiona);
łąka trwała (sianokiszonka);
cielęta do 6 miesięcy (do chowu);
jałówki powyżej 1 roku (do chowu);
opasy powyżej 1 roku (do chowu);
jałówki cielne (do chowu);
krowy (do chowu);
krowy (żywiec);
2024-03-07019873214827.006 rev.1 PODGLĄD
Kisiel Janusz
Labuszewo 15
11-300 Biskupiec
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-04-11019873214114.007 PODGLĄD
Kisiel Jonatan Kamil
Środa Śląska ul. Szkolna 2b
55-300 Środa Śląska
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
2024-02-2101987321941422.004 PODGLĄD
Kisielewski Wiktor Marian
Kominki 20A
11-311 Kolno
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
2024-01-21019873210133.010 PODGLĄD
Kita Grzegorz
Barwice ul. Piaskowo 1/2
78-460 Barwice
łąka trwała (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
pszenżyto ozime (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
owies (ziarno);
2024-01-3101987322141920.002 PODGLĄD
Klamecka Aleksandra
Grabik 125
68-200 Żary
łąka trwała (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
2024-01-20019873212193.010 PODGLĄD
Klarzak Zbigniew
Iwonicz Zdrój ul. Penara 36
38-440 Iwonicz Zdrój
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona); 2024-03-22019873215902.005 PODGLĄD
Klaus Krzysztof
Dzięgiele 10
19-500 Gołdap
ziemniak (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2024-02-24019873200019.010 PODGLĄD
Klimko Krzysztof
Obszarniki 5
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
2024-01-04019873213769.007 PODGLĄD
Klisowska Kamila
Sanice ul. Wojska Polskiego 20
68-132 Przewóz
łąka trwała (zielonka);
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona);
nostrzyk biały (UR) (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
2024-03-1201987322141921.002 PODGLĄD
Klisz Aleksander Paweł
Wróbel 20/2
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (ziarno);
jabłoń domowa (owoce);
dynia zwyczajna (warzywa);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
dynia zwyczajna (nasiona);
2024-01-11019873211553.011 PODGLĄD
KLUB JEŹDZIECKI Stajnia ODRA Głoska Elżbieta Such
Miękinia ul. Główna 25
55-330 Miękinia
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (słoma);
pszenżyto ozime (ziarno);
2024-02-11019873214055.008 PODGLĄD
Klucznik Marta Alicja
Ostrzeszewo 2
10-687 Olsztyn
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-05-02019873214112.007 PODGLĄD
Klukiewicz Karol
Góra Kalwaria ul. 11 Listopada 7
05-530 Góra Kalwaria
jabłoń domowa (owoce);
aronia czarnoowocowa (owoce);
2024-05-0101987321941568.004 PODGLĄD
Klus Piotr Michał
Białogard ul. Batorego 2
78-200 Białogard
nostrzyk biały (UD) (zielonka); 2024-03-1301987322041889.003 PODGLĄD
Kluwak Łukasz
Guzów 86
68-320 Lubsko
nostrzyk biały (UD) (nasiona); 2024-02-0701987322141922.002 PODGLĄD
Kłos Marcin Błażej
Bobolice ul. Leśna 8A/1
76-020 Bobolice
łąka trwała (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
facelia błękitna (nasiona);
ziemniak (bulwy);
2024-03-1301987322041890.003 rev.1 PODGLĄD
Kłosek Jan
Ożarki Olszanka 1A
18-312 Rutki
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-02-16019873211884.012 PODGLĄD
Kłosek Mirosław
Burszewo 41
11-731 Sorkwity
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-12-21019873214829.006 PODGLĄD
Kłymko Mariusz
Przerwanki 17
11-610 Pozezdrze
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-03-22019873215776.005 PODGLĄD
Kmiecik Kamil
Warkały 54
11-041 Olsztyn
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-01-24019873211064.008 PODGLĄD
Kmieć Dariusz
Kramarzewo 28
11-320 Jeziorany
bobik (nasiona);
pszenżyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
2023-12-20019873210116.010 PODGLĄD
Knauss Janina
Opożdżew 22
05-660 Warka
jabłoń domowa (owoce);

2024-04-12019873215868.005 PODGLĄD
KO1 Bugla Spółka Jawna
Józefosław ul. Narcyzów 10/31
05-509 Piaseczno
żyto jare (ziarno); 2024-03-21019873200047.011 PODGLĄD
KO2 Bugla Spółka Jawna
Józefosław ul. Narcyzów 10/31
05-509 Piaseczno
żyto jare (ziarno); 2024-03-20019873200046.010 PODGLĄD
Kobusiewicz Ada Katarzyna
Pasłęk ul. Słoneczna 3/21
14-100 Pasłęk
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
2024-01-19019873215855.005 PODGLĄD
Kobyliński Krzysztof
Nowogród ul. Stacha Konwy 32
18-414 Nowogród
żyto ozime (ziarno);
groch siewny (w tym z rośliną podporową) w tym peluszka (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
2024-01-31019873216445.004 PODGLĄD
Kobyliński Maciej
Nowogród ul. Stacha Konwy 32
18-414 Nowogród
żyto ozime (ziarno);
groch siewny (w tym z rośliną podporową) w tym peluszka (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
2024-01-3101987322041606.003 PODGLĄD
Gospodarstwo Koc-Ferm
Nowogard ul. Generała Bema 11
72-200 Nowogard
pszenżyto jare (ziarno);
czereśnia (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
brzoskwinia i nektaryna (owoce);
porzeczka (owoce);
jagoda kamczacka (suchodrzew jadalny) (owoce);
2024-03-01019873216446.004 PODGLĄD
Kocyan Danuta
Zabłocie ul. Solna 12
43-246 Strumień
soczewica jadalna (bez rośliny podporowej) (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
2024-03-2301987322141923.002 PODGLĄD
Koć Piotr
Wojmiany 28
11-220 Górowo Iławeckie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
malina (owoce);
ziemniak (bulwy);
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2024-01-19019873216344.004 PODGLĄD
Kogut Maciej Michał
Surminy 12
19-520 Banie Mazurskie
owies (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
2024-01-1501987322041891.003 PODGLĄD
Kogut Sławomir Michał
Surminy 12
19-520 Banie Mazurskie
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
żyto jare (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2024-01-11019873211440.010 PODGLĄD
Kogut Zbigniew
Sapałówka 7
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka strączkowo-zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-03-08019873210832.012 PODGLĄD
Kolator Adam Andrzej
Knipy 37
11-100 Lidzbark Warmiński
żyto ozime (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
2023-12-19019873212194.008 PODGLĄD
Kolenda Agnieszka
Szwałk 22
19-411 Świętajno
łąka trwała (zielonka);
ziemniak (bulwy);
żyto ozime (ziarno);
2024-01-17019873214172.008 PODGLĄD
Kolenda Sebastian Karol
Nowy Cieszyn 15A
14-400 Pasłęk
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-01-18019873200040.009 PODGLĄD
Kolus Artur
Olszewo Węgorzewskie 52
11-606 Budry
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
2023-11-2401987322141686.002 PODGLĄD
Kołakowski Szczepan
Pieszkowo 12
11-220 Górowo Iławeckie
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
2023-11-30019873214830.006 PODGLĄD
Kołdys Sylwester
Szczytno ul. Łomżyńska 20G/3
12-100 Szczytno
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2024-02-0301987322141747.002 PODGLĄD
Kołek Urszula
Kumajny 10
11-130 Orneta
koniczyna czerwona (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
groch łuskowy (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
2024-02-18019873214804.006 PODGLĄD
Koło Łowieckie Bór w Wipsowie
Ramsowo 100
11-010 Barczewo
koniczyna czerwona na materiał siewny (zielonka); 2024-03-26019873213744.007 PODGLĄD
Koło Łowieckie HUBERTUS Morąg
Miłakowo ul. Ojca Władysława Włodyki 2
14-310 Miłakowo
łąka trwała (zielonka);
topinambur (bulwy);
owies (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2024-03-21019873212326.008 PODGLĄD
Koło Łowieckie "Jeleń" Brody
Jeziory Dolne 52
68-343 Brody
łąka trwała (zielonka);
facelia błękitna (nasiona);
jabłoń domowa (owoce);
2024-03-08019873211953.010 PODGLĄD
Koło Łowieckie "Kaczor"
Dobre Miasto ul. Gdańska 4B
11-040 Dobre Miasto
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
topinambur (bulwy);
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona) (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
2024-01-14019873213881.008 PODGLĄD
Koło Łowieckie Kudypy
Olsztyn ul. Stokowa 24
11-041 Olsztyn
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
nostrzyk biały (UR) (zielonka);
żyto krzyca (UD) (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
topinambur (bulwy);
nostrzyk biały (UD) (nasiona);
soczewica jadalna (nasiona);
owies (ziarno);
2024-03-3101987322141687.002 PODGLĄD
Koło Łowieckie "Mazury" w Węgorzewie
Węgorzewo ul. 3 Maja 4
11-600 Węgorzewo
topinambur (bulwy);
owies (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
2024-03-19019873212111.010 PODGLĄD
Koło Łowieckie "PIŻMAK" Niwiska
Niwiska ul. Zielonogórska 24
66-010 Nowogród Bobrzański
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
nostrzyk biały (UD) (zielonka);
2024-01-2101987322041892.003 PODGLĄD
Kołodziej Jacek Jan
Miejska Wieś 15
11-320 Jeziorany
wyka siewna (w tym z rośliną podporową owsem) (nasiona);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
koniczyna czerwona (zielonka);
2024-02-0901987322041893.003 rev.1 PODGLĄD
Kołodziejczyk Jolanta
Ursynów 50A
26-903 Głowaczów
łąka trwała (zielonka);
groch łuskowy (nasiona);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
2024-03-14019873216401.004 PODGLĄD
Kołodziejczyk Kamil
Ursynów 50
26-903 Głowaczów
jabłoń domowa (owoce);
łubin żółty na nasiona (nasiona);
2024-03-1401987322141924.002 PODGLĄD
Kołodziejczyk Michał
Ursynów 64
26-903 Głowaczów
owies (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
ziemniak (bulwy);
słonecznik oleisty (część zielona rośliny);
łąka trwała (zielonka);
groch łuskowy (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
kukurydza na ziarno (ziarno);
2024-02-10019873216447.004 PODGLĄD
Kołodziejczyk Szymon
Stanisławów 55
26-903 Głowaczów
łąka trwała (siano);
owies (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
ziemniak (bulwy);
groch łuskowy (nasiona);
2024-02-10019873210753.014 PODGLĄD
Kołodziejski Krzysztof
Michałki 8
18-200 Wysokie Mazowieckie
leszczyna (orzechy);
orzech włoski (orzechy);
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2024-02-29019873213152.007 PODGLĄD
Kompatzki Łukasz
Wejdyki 27
11-520 Ryn
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
lucerna siewna (zielonka);
2024-03-1301987322141731.002 PODGLĄD
Kondracki Daniel
Kiliany 4
19-420 Kowale Oleckie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
łąka trwała (zielonka);
2024-04-2001987322041894.003 PODGLĄD
Kondracki Paweł
Kilianki 1
19-420 Kowale Oleckie
koniczyna czerwona (zielonka);
łubin żółty na nasiona (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
ziemniak (bulwy);
2024-03-22019873211061.009 PODGLĄD
Kondracki Piotr
Świętajno 50/17
19-411 Świętajno
owies (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
2024-02-28019873214031.007 PODGLĄD
Kondracki Sylwester
Kiliany 4
19-420 Kowale Oleckie
owies (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (ziarno);
2024-04-2001987322142207.002 PODGLĄD
Konefał Witold Tadeusz
Zastrużne 12
12-250 Orzysz
pastwisko trwałe (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-03-21019873210168.011 PODGLĄD
Koniarczyk Janina
Kozienice ul. Kochanowskiego 37/11
26-900 Kozienice
jabłoń domowa (owoce); 2024-04-19019873211615.012 PODGLĄD
Konieczko Danuta
Podgóra 55
26-634 Gózd
gryka zwyczajna (nasiona);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
truskawka (owoce);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
burak ćwikłowy (korzeń);
gorczyca biała (nasiona);
dynia olbrzymia (warzywa);
owies (ziarno);
2024-01-05019873216000.005 PODGLĄD
Konopka Ewa
Łomża ul. Kaszmirowa 6
18-400 Łomża
żyto ozime (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
porzeczka czarna (owoce);
2024-02-18019873211068.009 PODGLĄD
Konopka Jan
Glinki 44
19-213 Radziłów
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
ziemniak (bulwy);
pszenżyto ozime (ziarno);
2024-02-2901987322141925.002 PODGLĄD
Kończyk Andrzej
Olsztyn ul. Żołnierska 29/27
10-560 Olsztyn
żyto ozime (ziarno); 2024-02-02019873210147.012 PODGLĄD
Kopaczewski Kamil
Rapa 17/1
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
ziemniak (bulwy);
łąka trwała (zielonka);
2024-01-0401987322141927.002 PODGLĄD
Kopałka Katarzyna Dorota
Miączynek 40
09-150 Czerwińsk nad Wisłą
jabłoń domowa (owoce); 2024-01-19019873213136.007 PODGLĄD
Koper Jan Tadeusz
Tomczyce 86
05-640 Mogielnica
aronia czarnoowocowa (owoce);

2024-05-1401987322142269.002 PODGLĄD
Kopiś Sylwia Anna
Szczytno ul. Kajki 3
12-100 Szczytno
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-04-26019873211664.011 PODGLĄD
Kordek Arkadiusz
Sierakośce 69
37-734 Nowosiółki Dydyńskie
malina (owoce);
porzeczka czerwona (owoce);
2024-01-10019873214557.006 PODGLĄD
Kordek Michał
Występ 27
12-114 Rozogi
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
2024-03-19019873216345.004 PODGLĄD
Kordek Sylwester
Burdąg 67
12-122 Jedwabno
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-03-2701987322041895.003 PODGLĄD
Korotko Tomasz
Kośmidry 44
19-500 Gołdap
lucerna siewna (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-11-24019873214805.007 PODGLĄD
Korowaj Paweł
Jankowo 23
11-008 Świątki
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
2024-04-10019873214801.007 PODGLĄD
Korycki Marek Wacław
Kędzierówka 21
05-540 Zalesie Górne
dynia zwyczajna (warzywa);
cukinia (warzywa);
malina (owoce);
pigwowiec japoński (owoce);
2023-12-14019873214021.007 PODGLĄD
Korzeniewski Łukasz
Drobin ul. Kryskich 21b
09-210 Drobin
gryka zwyczajna (nasiona); 2024-03-1901987322141740.002 PODGLĄD
Kosek Marzena
Wojciechy 84A
11-200 Bartoszyce
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
śliwa domowa (owoce);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
2024-01-04019873211780.012 PODGLĄD
Kosiński Marcin Bartłomiej
Grabik 10
68-200 Żary
łąka trwała (zielonka); 2024-04-23019873211993.010 PODGLĄD
Kosiński Ryszard
Krasnołąka 34
11-220 Górowo Iławeckie
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-01-10019873215808.005 PODGLĄD
Kossakowski Mirosław
Dunajek Mały 2
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-12-05019873212376.010 PODGLĄD
Kossakowski Sławomir
Tybory-Olszewo 7
18-200 Wysokie Mazowieckie
łąka trwała (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
2024-02-11019873212112.013 PODGLĄD
Kostrzewska Aneta
Lamkowo 117
11-010 Barczewo
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
nostrzyk biały (UD) (nasiona);
nostrzyk biały (UD) (zielonka);
facelia błękitna (nasiona);
2024-03-2201987322142005.002 PODGLĄD
Kostyk Zenon
Toprzyny 10A
11-220 Górowo Iławeckie
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
2024-01-17019873213444.011 PODGLĄD
Koszczuk Andrzej
Bobry 14
19-300 Ełk
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-03-2201987322141688.002 PODGLĄD
Kosztowny Marek
Czernikowo ul. Toruńska 14/1
87-640 Czernikowo
łąka trwała (zielonka); 2024-03-1301987322141689.002 PODGLĄD
Kościński Marcin
Wysoka 1
66-433 Lubiszyn
łąka trwała (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona);
owies (ziarno);
2024-02-0301987322141928.002 PODGLĄD
Kośka Krzysztof
Nowe Miasto nad Pilicą ul. Wyzwolenia 1
26-420 Nowe Miasto nad Pilicą
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
porzeczka (owoce);
rabarbar ogrodowy (część zielona rośliny);
2024-02-01019873216346.004 PODGLĄD
Kośka Mateusz
Nowe Miasto nad Pilicą ul. Wyzwolenia 1
26-420 Nowe Miasto nad Pilicą
jabłoń domowa (owoce); 2024-03-27019873216347.004 PODGLĄD
Kot Jan
Drwęca 12
11-100 Lidzbark Warmiński
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2023-12-2201987322041636.003 PODGLĄD
Kot Kazimierz
Kniażyce 8
37-734 Fredropol
malina (owoce);

2024-01-11019873214173.008 PODGLĄD
Kotara Kacper
Kierzki 33
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
2024-02-29019873215763.005 PODGLĄD
Kotlar Katarzyna
Krzywa 9
66-010 Nowogród Bobrzański
facelia błękitna (nasiona); 2024-01-19019873216448.004 PODGLĄD
Kotlar Paulina
Nowogród Bobrzański ul. 9 Maja 4b/12
66-010 Nowogród Bobrzański
nostrzyk biały (UD) (zielonka); 2024-01-1901987322141929.002 PODGLĄD
Kotlar Wojciech
Krzywa 9
66-010 Nowogród Bobrzański
nostrzyk biały (UD) (zielonka); 2024-01-1901987322041897.003 PODGLĄD
Kotowski Roman
Gosie Duże 27
18-315 Kołaki Kościelne
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2024-02-10019873213155.007 PODGLĄD
Kotwa Zdzisław
Wodąca 37
27-350 Sienno
proso (ziarno);
grusza domowa (owoce);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
gryka zwyczajna (nasiona);
2024-03-14019873210727.011 PODGLĄD
Kowalczuk Marzena
Marcinowo 13
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
ziemniak (bulwy);
2023-11-24019873215083.006 PODGLĄD
Kowalczyk Bogusław
Jesionowo 18
11-040 Dobre Miasto
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
owies (ziarno);
2024-02-2501987322142074.002 PODGLĄD
Kowalczyk Mikołaj
Mojtyny 5
11-300 Biskupiec
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
owies (ziarno);
2024-03-2201987322141690.002 PODGLĄD
Kowalczyk Paweł
Olsztyn ul. Herdera 4/5
10-691 Olsztyn
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
pszenica orkisz jary (ziarno);
2024-03-1401987322141930.002 PODGLĄD
Kowalczyk Szymon
Pieszkowo 49
11-220 Górowo Iławeckie
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2023-11-2501987322041610.003 PODGLĄD
Kowalczyk Tomasz
Olsztyn ul. Herdera 4/5
10-691 Olsztyn
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
pszenica orkisz jary (ziarno);
2024-03-1401987322141931.002 PODGLĄD
Kowalczyk- Hyz Janina
Pieszkowo 49
11-220 Górowo Iławeckie
owies (zielonka);
owies (ziarno);
2023-11-30019873215804.005 PODGLĄD
Kowalewski Jan Piotr
Grodzisko 2
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
łąka trwała (zielonka);
lucerna siewna (sianokiszonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (sianokiszonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
2023-11-24019873210825.011 PODGLĄD
Kowalewski Kamil Mateusz
Redyki 1
19-504 Dubeninki
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
trawy w siewie czystym (nasiona);
2024-03-27019873213895.008 PODGLĄD
Kowalewski Karol Adam
Jora Wielka 16
11-730 Mikolajki
koniczyna czerwona (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
kukurydza na ziarno (ziarno);
2024-03-0101987321941623.004 PODGLĄD
Kowalewski Krzysztof
Siedlisko 2
19-500 Gołdap
słonecznik oleisty (część zielona rośliny);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-01-04019873211066.008 PODGLĄD
Kowalewski Zbigniew
Dywity ul. Różana 18
11-001 Dywity
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
nostrzyk biały (UD) (nasiona);
2024-04-23019873211552.010 PODGLĄD
Kowalik Lucyna
Piaski 2
05-520 Konstancin-Jeziorna
mieszanka jednoroczna traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
kukurydza na ziarno (ziarno);
2024-02-1101987322141932.002 rev.1 PODGLĄD
Kowalik Władysław
Grodzisko Kolonia 36A
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (ziarno);
koniczyna czerwona (zielonka);
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
ziemniak (bulwy);
marchew jadalna (warzywa);
burak ćwikłowy (warzywa);
ogórek (warzywa);
cebula zwyczajna (warzywa);
2024-03-14019873212173.011 PODGLĄD
Kowalska Marta
Iława ul. Niepodległości 9
14-200 Iława
facelia błękitna (nasiona);
facelia błękitna (nasiona);
2024-01-10019873210454.010 PODGLĄD
Kowalska Xymena Maria
Kucharowo 9
78-446 Silnowo
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
marchew jadalna (warzywa);
pietruszka korzeniowa (warzywa);
sałata lodowa (warzywa);
koper ogrodowy (warzywa);
groch cukrowy (warzywa);
kalafior (warzywa);
kapusta głowiasta biała (warzywa);
ogórek (warzywa);
bób (warzywa);
dynia zwyczajna (warzywa);
fasola szparagowa (warzywa);
śliwa domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
bez czarny (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
głóg (owoce);
pędy sosny (owoce);
jarzębina czerwona (pędy);
czeremcha (owoce);
forsycja (zielonka);
czosnek (warzywa);
maciorki (do chowu);
maciorki (żywiec);
owce powyżej 1,5 roku (do chowu);
owce powyżej 1,5 roku (żywiec);
tryki powyżej 1,5 roku (do chowu);
2024-01-19019873211687.008 PODGLĄD
Kowalski Edward Jan
Tuławki 61
11-001 Dywity
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-04-19019873210537.010 PODGLĄD
Kowalski Henryk
Mrągowo ul. M. Skłodowskiej-Curie 1A
11-700 Mrągowo
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2024-01-17019873200030.010 PODGLĄD
Kowalski Leszek
Tyczewo 3
78-220 Tychowo
łąka trwała (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
gryka zwyczajna (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-03-18019873211452.009 PODGLĄD
Kowalski Mateusz
Kominki 18
11-311 Kolno
łąka trwała (zielonka); 2024-03-13019873215766.005 PODGLĄD
Kowalski Piotr
Szałkowo 46
14-200 Iława
facelia błękitna (nasiona);
facelia błękitna (nasiona);
2024-01-10019873210461.010 PODGLĄD
Kowalski Tobiasz
Rąpice ul. Wojska Polskiego 26
69-108 Cybinka
len oleisty (nasiona);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2024-03-0801987322141933.002 PODGLĄD
Kowsz Wiesław Kazimierz
Szczerbiec 10
11-300 Biskupiec
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-04-23019873210394.012 PODGLĄD
Kozaczek Piotr
Golubie Wężewskie 30
19-420 Kowale Oleckie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-04-19019873210250.009 PODGLĄD
Kozdryk Małgorzata Maria
Olsztyn ul. Orłowicza 23/27
10-688 Olsztyn
gryka zwyczajna (nasiona); 2024-03-21019873216470.004 PODGLĄD
Kozieł Karol
Anielin 19
24-100 Puławy
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2024-01-1101987322041638.003 PODGLĄD
Kozikowski Łukasz
Chruściele ul. Bociania 1
19-300 Ełk
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
malina (owoce);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-03-21019873212311.010 PODGLĄD
Kozioł Ewa Karolina
Walawa 81
37-716 Orły
malina (owoce);
2024-01-11019873214837.007 PODGLĄD
Kozłowska Katarzyna
Warszówek 87
27-225 Pawłów
porzeczka czarna (owoce);
porzeczka czerwona (owoce);
2024-01-03019873212403.010 rev.1 PODGLĄD
Kozłowska Katarzyna
Piekutowo 7
16-320 Bargłów Kościelny
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
2024-03-31019873216350.004 PODGLĄD
Kozłowska Teresa
Sędrowo 8
12-160 Wielbark
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2024-04-23019873210173.012 PODGLĄD
Kozłowski Jakub Jerzy
Zalesie Górne ul. Przebudzenia Wiosny 2
05-540 Zalesie Górne
ostropest plamisty (nasiona); 2024-04-18019873216070.005 PODGLĄD
Kozłowski Łukasz
Kolonia Sielce 19
26-804 Stromiec
owies (ziarno);
łąka trwała (siano);
2024-02-2801987322141692.002 PODGLĄD
Kozłowski Marcin
Stara Łomża przy Szosie ul. Lipowa 17
18-400 Łomża
łąka trwała (zielonka);
gorczyca biała (nasiona);
2024-04-17019873211524.010 PODGLĄD
Kozłowski Marek
Gizewo 1
11-731 Sorkwity
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-12-31019873215775.005 PODGLĄD
Kozłowski Stanisław
Postawele 7
16-406 Rutka-Tartak
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
ziemniak (bulwy);
2024-01-05019873210617.008 rev.1 PODGLĄD
Kożak Agnieszka
Bardyny 5
14-405 Wilczęta
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (nasiona); 2024-03-1301987322142267.002 PODGLĄD
Krajewski Radosław Sławomir
Srebrna 16
18-305 Szumowo
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
owies (ziarno);
2024-01-21019873200054.011 PODGLĄD
Krajza Barbara
Szuć 20
12-122 Jedwabno
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-03-27019873211551.011 rev.1 PODGLĄD
Krajzewicz Edward
Reszki 30
14-100 Ostróda
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2024-03-18019873216351.004 PODGLĄD
Krawczyk Jacek Konrad
Boglewice 2
05-604 Jasieniec
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2024-03-20019873216352.004 PODGLĄD
Krawczyk Jolanta
Bażyny 60A
11-130 Orneta
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-01-1901987322141934.002 PODGLĄD
Krawczyk Kazimierz
Mąki 7
19-300 Ełk
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
źrebięta do 6 miesięcy (do chowu);
ogiery, klacze, wałachy (do chowu);
2024-03-25019873213987.010 PODGLĄD
Krawczyk Piotr
Piotraszewo 31/2
11-040 Dobre Miasto
owies (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-02-04019873216393.004 PODGLĄD
Krawiec Marek
Braniewo ul. Olsztyńska 3
14-500 Braniewo
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2024-04-2401987322141935.002 PODGLĄD
Król Piotr Adam
Zyndaki 39
11-731 Sorkwity
łąka trwała (zielonka);
czosnek (warzywa);
ziemniak (bulwy);
burak ćwikłowy (warzywa);
ogórek (warzywa);
dynia zwyczajna (warzywa);
fasola szparagowa (warzywa);
cebula zwyczajna (warzywa);
2024-02-28019873215690.005 PODGLĄD
Królikowski Mariusz Wojciech
Toruń ul. Złotej Rybki 15
87-100 Toruń
łąka trwała (zielonka); 2024-01-05019873213286.007 PODGLĄD
Krówka Łukasz
Połczyn-Zdrój ul. Armii Krajowej 8
78-320 Połczyn-Zdrój
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona); 2024-03-1901987322141695.002 PODGLĄD
Krówka-Konior Aleksandra
Połczyn-Zdrój ul. Armii Krajowej 8
78-320 Połczyn-Zdrój
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2024-03-1801987322141696.002 PODGLĄD
Kruk Ryszard
Swojki 2
14-105 Łukta
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
gorczyca biała (nasiona);
mieszanka zbożowa (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
2024-01-19019873215490.005 PODGLĄD
Krupa Eugeniusz
Dąbrówka Polska 9
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (siano);
ziemniak (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
koniczyna czerwona (zielonka);
facelia błękitna (nasiona);
2023-11-23019873211056.010 PODGLĄD
Krupa Ewa
Zakrzewiec 17
14-500 Braniewo
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
bobik (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
2024-03-21019873215624.005 PODGLĄD
Krupa Jan Marian
Włodowo 1A
11-008 Świątki
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-01-12019873210471.010 PODGLĄD
Krupa Łukasz
Stanisławów 2
26-903 Głowaczów
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
groch łuskowy (nasiona);
2024-02-2801987322141697.002 PODGLĄD
Krużykowski Paweł
Skocze 18
19-500 Gołdap
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-12-26019873214030.008 PODGLĄD
Kryba Agnieszka
Giżycko ul. Jagiełły 7a/28
11-500 Giżycko
gorczyca biała (nasiona);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
dynia zwyczajna (nasiona);
2024-02-21019873216355.004 PODGLĄD
Krypo Patrycja
Gradki 37
11-001 Dywity
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
pszenica orkisz ozimy (ziarno);
2024-03-1401987322141936.002 PODGLĄD
Krystian Agata
Ryczów ul. Parkowa 64
34-115 Ryczów
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2024-04-2301987322041346.004 PODGLĄD
Krysztopa Joanna
Pieńki Borowe 4
18-420 Jedwabne
pszenżyto ozime (ziarno);
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (ziarno);
2024-01-17019873214167.011 PODGLĄD
Kryścio Jarosław
Kiepojcie 4
19-504 Dubeninki
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-01-05019873211033.010 PODGLĄD
Krzemiński Dariusz
Matyty 12
14-230 Zalewo
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
ziemniak (bulwy);
2024-02-28019873210444.011 PODGLĄD
Krześniak Katarzyna
Brzóza ul. Aleja Lipowa 36
26-903 Głowaczów
groch łuskowy (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
owies (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
2024-02-0101987322141698.002 PODGLĄD
Krzywiec Krzysztof
Nakomiady 59/1
11-400 Kętrzyn
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
kukurydza na ziarno (ziarno);
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
kukurydza na kiszonkę (zielonka);
2024-02-08019873213889.007 PODGLĄD
Ksiuk Paweł
Rytwiny 14
68-212 Trzebiel
łąka trwała (zielonka);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
nostrzyk biały (UD) (nasiona);
gorczyca biała (nasiona);
pszenżyto ozime (ziarno);
jęczmień jary (ziarno);
2024-03-1201987322041900.003 PODGLĄD
Kubeczak Katarzyna
Bogacko 2
11-500 Giżycko
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-04-20019873213856.007 PODGLĄD
Kubiak Urszula
Jonkowo ul. Olsztyńska 58
11-042 Jonkowo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-04-24019873200037.010 PODGLĄD
Kubicki Mateusz
Karsk 21
72-200 Nowogard
łąka trwała (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-02-28019873215650.005 PODGLĄD
Kubiński Grzegorz Paweł
Pruszków ul. Zamienna 12
05-800 Pruszków
łąka trwała (siano);
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
2024-05-24019873210248.014 PODGLĄD
Kucharski Mirosław Grzegorz
Wągrodno ul. Złota 29
05-505 Prażmów
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-03-31019873214039.007 PODGLĄD
Kuciński Marcin
Nerwiki 8/1
11-220 Górowo Iławeckie
owies (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
jęczmień jary (ziarno);
groch siewny (w tym z rośliną podporową) w tym peluszka (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
2023-12-1301987322141938.002 PODGLĄD
Kuczewski Dariusz
Olszyny 92
12-100 Szczytno
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-03-1901987322141940.002 PODGLĄD
Kuczyński Paweł
Barżykowo 4
18-520 Stawiski
żyto ozime (ziarno); 2024-01-17019873210707.009 PODGLĄD
Kujawski Artur Rafał
Leśniów Wielki 37
66-016 Czerwieńsk
jęczmień jary (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
ziemniak (bulwy);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
2024-03-19019873214908.006 PODGLĄD
Kukie Jan
Rukławki 13
11-300 Biskupiec
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
łąka trwała (zielonka);
2024-03-25019873210397.010 PODGLĄD
Kukiel Damian
Sądów ul. Dworska 8
69-108 Cybinka
łąka trwała (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
facelia błękitna (nasiona);
len oleisty (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-03-1301987322141941.002 PODGLĄD
Kuklewicz Damian
Żabin 26
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (sianokiszonka);
2023-11-24019873200021.010 PODGLĄD
Kuklewicz Krzysztof
Żabin 26
19-520 Banie Mazurskie
jabłoń domowa (owoce);
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
owies (ziarno);
owies (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
2023-11-25019873200022.010 PODGLĄD
Kuklinowski Tomasz
Białogard ul. Kościuszki 6
78-200 Białogard
łąka trwała (zielonka);
malina (owoce);
2024-02-03019873214840.006 PODGLĄD
Kulas Wojciech
Miękinia ul. Letnia 10
55-330 Miękinia
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
pszenica zwyczajna ozima (słoma);
2024-02-25019873211990.009 PODGLĄD
Kulbacki Łukasz
Kierzki 32/1
19-520 Banie Mazurskie
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-01-11019873210828.009 PODGLĄD
Kulesza Tomasz
Krawczyki 48a
11-200 Bartoszyce
jabłoń domowa (owoce);
łąka trwała (zielonka);
2024-01-24019873215484.005 PODGLĄD
Kulik Andrzej Piotr
Rościno 13
78-200 Białogard
żyto ozime (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2024-02-11019873216356.004 PODGLĄD
Kulik Bartłomiej
Kulsze 5
19-520 Banie Mazurskie
pastwisko trwałe (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
2023-11-25019873210841.011 PODGLĄD
Kulik Grzegorz
Łoje 13
26-922 Sieciechów
kukurydza na ziarno (ziarno);
cebula zwyczajna (warzywa);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
owies (ziarno);
fasola zwykła (warzywa);
kapusta głowiasta biała (warzywa);
burak ćwikłowy (warzywa);
ziemniak (bulwy);
2024-01-2601987322141942.002 rev.1 PODGLĄD
Kulikowski Marcin Karol
Kośmidry 42
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-03-1401987322041639.003 PODGLĄD
Kulla Radosław
Helenowo 3c
82-300 Elbląg
facelia błękitna (zielonka); 2024-03-27019873213386.008 PODGLĄD
Kulla Sławomir
Helenowo 3C
82-300 Elbląg
facelia błękitna (zielonka); 2024-03-27019873213385.007 PODGLĄD
Kułak Bogdan
Czystogarb 7
38-543 Komańcza
łąka trwała (siano);
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
łąka trwała (zielonka);
cielęta do 6 miesięcy (do chowu);
jałówki powyżej 6 miesięcy do 1 roku (do chowu);
opasy powyżej 6 miesięcy do 1 roku (do chowu);
jałówki powyżej 1 roku (żywiec);
opasy powyżej 1 roku (żywiec);
2024-04-26019873212018.014 PODGLĄD
Kułakowska Natalia Anna
Surminy 9
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2024-01-17019873216357.004 PODGLĄD
Kułakowski Piotr Paweł
Surminy 9
19-520 Banie Mazurskie
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2024-01-11019873210813.010 PODGLĄD
Kunda Krystian
Ełk ul. Asnyka 7
19-300 Ełk
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2024-03-3101987322141700.002 PODGLĄD
Kunik Lech
Miękinia ul. Radosna 3
55-330 Miękinia
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona); 2024-02-18019873215819.005 PODGLĄD
Kunka Jacek
Botowo 44
11-300 Biskupiec
groch siewny (w tym z rośliną podporową) w tym peluszka (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
mieszanka strączkowo-gorczycowa (ziarno);
owies (ziarno);
2024-03-2201987322141943.002 PODGLĄD
Kupniewski Łukasz
Nowe Mieczysławy 7
14-310 Miłakowo
bobik (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
owies (ziarno);
pszenica samopsza ozima (ziarno);
2024-02-22019873211787.011 PODGLĄD
Kurkowski Tadeusz
Tyszki-Łabno 12
18-500 Kolno
łąka trwała (zielonka);
jęczmień ozimy (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-02-08019873216359.004 rev.1 PODGLĄD
Kurowski Zbigniew
Olecko ul. Osiedle Siejnik I 9/36
19-400 Olecko
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
truskawka (owoce);
malina (owoce);
owies (ziarno);
2024-02-04019873215803.005 PODGLĄD
Kurzawa Krzysztof Wojciech
Łęki Dolne 263
39-221 Łęki Górne
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (siano);
łąka trwała (siano);
2024-04-24019873212313.013 PODGLĄD
Kuszczak Sławomir
Jeziorany ul. Kościuszki 16
11-320 Jeziorany
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-11-30019873215815.005 PODGLĄD
Kuśtowski Piotr
Gołdap ul. Żeromskiego 55
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-01-03019873213876.007 PODGLĄD
Kuta Janusz
Zawady 33
06-320 Baranowo
ziemniak (bulwy);

2024-01-12019873213388.007 PODGLĄD
Kuzia Oktawian Mariusz
Łabędnik 34
11-200 Bartoszyce
jęczmień jary (ziarno);
ogórecznik lekarski (nasiona);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
trawy w siewie czystym (nasiona);
2024-02-01019873215361.006 PODGLĄD
Kuźlik Henryk Leon
Nowa Wieś Reszelska 13
11-230 Bisztynek
jabłoń domowa (owoce);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
2023-11-30019873210311.014 PODGLĄD
Kuźma Ewelina
Warszawa ul. Przyczółkowa 108
02-968 Warszawa
gryka zwyczajna (nasiona);
ostropest plamisty (nasiona);
2024-01-04019873210296.011 PODGLĄD
Kuźma Katarzyna
Warszawa ul. Sarmacka 14B/6
02-972 Warszawa
ostropest plamisty (nasiona);
ostropest plamisty (nasiona);
2024-01-04019873210301.011 PODGLĄD
Kuźniewski Marek Grzegorz
Napraty 3
11-106 Kiwity
mieszanka zbożowa (ziarno);
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
2024-01-24019873216449.004 PODGLĄD
Kużel Antoni
Wysiedle 22
73-150 Łobez
nostrzyk biały (UD) (zielonka);
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
2023-12-22019873215574.006 PODGLĄD
Kwapisz Czesław
Karlinko 7/2
78-230 Karlino
pszenżyto jare (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
owies (ziarno);
2024-02-0701987322141944.002 rev.1 PODGLĄD
Kwaśny Marcin Robert
Węgorapa 3
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
facelia błękitna (nasiona);
2024-01-1101987322041901.003 PODGLĄD
Kwiatkowska Ewa Halina
Szczytno ul. Bartna Strona 35/1
12-100 Szczytno
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2024-02-0201987322041640.003 PODGLĄD
Kwiatkowska Marta
Morąg ul. Plac Gdański 12
14-300 Morąg
pszenica zwyczajna ozima (ziarno); 2024-02-0301987322141735.002 PODGLĄD
Kwiatkowski Mirosław Andrzej
Szprudowo 33
83-140 Gniew
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
2024-01-1201987322041902.003 PODGLĄD
Kwiliński Arkadiusz
Bronówko 4
78-320 Połczyn-Zdrój
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
2024-03-1501987322141730.002 PODGLĄD
Kwiliński Mirosław
Wola 8
11-200 Bartoszyce
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
gryka zwyczajna (nasiona);
bobik (nasiona);
facelia błękitna (nasiona);
2024-02-01019873215531.005 PODGLĄD
Kwolik Tomasz
Piłaki Wielkie 21
11-610 Pozezdrze
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
lucerna mieszańcowa (zielonka);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2024-04-20019873215578.005 PODGLĄD
Lach Mirosław
Orły ul. Lipowa 145
37-716 Orły
orzech włoski (orzechy);
jabłoń domowa (owoce);
malina (owoce);
2024-01-14019873214679.006 PODGLĄD
Lachowska Izabella Urszula
Chrzczonowice 39
96-111 Kowiesy
łąka trwała (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
2024-04-24019873216053.004 PODGLĄD
Lakhssassi-Przybyłowska Kinga
Jednaczewo ul. Łomżyńska 20A
18-400 Łomża
soczewica jadalna (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
żyto jare (ziarno);
2024-02-02019873212368.008 PODGLĄD
Langer Waldemar
Łęgajny ul. Grabowa 19
11-010 Barczewo
łąka trwała (zielonka);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
kapusta głowiasta biała (warzywa);
ziemniak (bulwy);
burak ćwikłowy (korzeń);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
marchew jadalna (warzywa);
ogórek (warzywa);
rzodkiewka (warzywa);
słonecznik (nasiona);
kapusta głowiasta czerwona (warzywa);
2024-03-23019873211650.012 PODGLĄD
Lasak Piotr Jan
Komorniki 40
59-101 Polkowice
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
2024-03-14019873214806.006 PODGLĄD
Lasecki Karol
Czersk ul. Warecka 34
05-530 Góra Kalwaria
jabłoń domowa (owoce); 2024-03-2301987322141945.002 PODGLĄD
Laskowska Magdalena Izabela
Dźwierzuty ul. Krótka 3
12-120 Dźwierzuty
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-01-22019873216361.004 PODGLĄD
Lasoń Bartłomiej
Gorzów Wielkopolski ul. Sulęcińska 86
66-400 Gorzów Wielkopolski
soczewica jadalna (nasiona);
owies (ziarno);
2024-03-0801987322141946.002 PODGLĄD
Lasota Justyna
Chotcza Józefów 2A
27-312 Chotcza
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
2024-03-1401987322141947.002 rev.1 PODGLĄD
Lasota Michał
Gołębiów 107
27-300 Lipsko
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
gorczyca biała (nasiona);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2024-02-23019873216370.004 PODGLĄD
Laszczkowski Grzegorz
Kowalewo 33
18-500 Kolno
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
gryka zwyczajna (nasiona);
2024-02-0701987322041926.003 PODGLĄD
Lazarek Krzysztof
Gaworkowo 4
78-320 Połczyn-Zdrój
pszenżyto ozime (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
jabłoń domowa (owoce);
ziemniak (bulwy);
grusza domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
czereśnia (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2024-03-1801987322141601.002 PODGLĄD
LEAGRO-POL Sp. z o.o.
Nowy Lubusz 34C
69-100 Słubice
groch siewny (nasiona);
gorczyca biała (nasiona);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
proso (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
facelia błękitna (nasiona);
2024-02-29019873211945.008 PODGLĄD
Lech Jan
Milice 4
78-320 Połczyn-Zdrój
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
jęczmień jary (ziarno);
ziemniak (bulwy);
owies (ziarno);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
2024-03-1801987322141948.002 PODGLĄD
Lech Małgorzata Ewa
Drożków 1
68-200 Żary
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-01-26019873212140.010 PODGLĄD
Lechowicz-Głogowska Anna
Sułowo 35
11-230 Bisztynek
pietruszka korzeniowa (korzeń);
marchew jadalna (warzywa);
burak ćwikłowy (korzeń);
ziemniak (bulwy);
2023-12-0501987322141725.002 PODGLĄD
Leleniewski Bogusław
Szałstry 39
11-042 Jonkowo
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2023-11-30019873211385.011 PODGLĄD
Lenart Arkadiusz
Jolonek 6
27-300 Lipsko
aronia czarnoowocowa (owoce);
porzeczka (owoce);
2024-02-02019873214845.006 PODGLĄD
Lenart Beata
Olszew 11
05-610 Goszczyn
czereśnia (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-04-25019873215877.006 PODGLĄD
Lenart Piotr
Jelonek 1B
27-300 Lipsko
porzeczka (owoce); 2024-01-3101987322041927.003 PODGLĄD
Leonowicz Iwona Jadwiga
Morąg ul. Ogrodowa 3/34
14-300 Morąg
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
ziemniak (bulwy);
2024-04-24019873215507.006 PODGLĄD
Lesiak Aleksandra
Dąbrowa Jastrzębska 5
26-631 Jastrzębia
jabłoń domowa (owoce);

2024-04-20019873215013.006 PODGLĄD
Leszczyński Krzysztof
Kolonia Pozezdrze 24
11-610 Pozezdrze
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2024-04-2001987322141580.002 PODGLĄD
Leszczyński Marian Zbigniew
Jegłownik ul. Malborska 1
82-335 Jegłownik
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2024-03-31019873213508.007 PODGLĄD
Leszko Aleksandra Dominika
Tychowo ul. Bobolicka 5
78-220 Tychowo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
2024-03-1401987322141950.002 PODGLĄD
Leszko Andrzej
Tychowo ul. Bobolicka 5
78-220 Tychowo
gryka zwyczajna (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
gryka zwyczajna (nasiona);
2024-03-15019873215398.005 PODGLĄD
Leśniak Anna
Polkowice ul. Kmicica 30/5
59-101 Polkowice
aronia czarnoowocowa (owoce); 2024-03-20019873211636.012 PODGLĄD
Leśniewska Anna Maria
Piaseczno ul. Przybosia 1/1
05-500 Piaseczno
trawy w siewie czystym (UR) (nasiona); 2024-03-08019873210878.011 PODGLĄD
Leśniewski Łukasz
Fornetka 34
16-411 Szypliszki
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
2024-01-11019873210716.008 PODGLĄD
Letkiewicz Ireneusz
Bieniasze 14
14-310 Miłakowo
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
owies (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
owies (ziarno);
jęczmień jary (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
2024-03-21019873213901.007 PODGLĄD
Leus Adriana
Dąbrowa Nowogardzka 44/2
72-200 Nowogard
żyto ozime (ziarno); 2024-03-04019873213250.009 PODGLĄD
Leuta Robert
Kamiennik Wielki 6
82-316 Milejewo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-03-27019873214846.006 PODGLĄD
Lewalski Rafał
Wądzyn 6
14-120 Dąbrówno
proso (ziarno); 2024-02-24019873215363.005 PODGLĄD
LEWAŁD Sp. z o.o.
Rumian 55
13-220 Rybno
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
owies (ziarno);
koniczyna czerwona (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-01-14019873210155.013 PODGLĄD
Lewandowski Artur
Warmiak 12
07-438 Zalas
kukurydza na kiszonkę (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
żyto ozime (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
kukurydza na ziarno (ziarno);
2024-02-0201987322141951.002 PODGLĄD
Lewandowski Krzysztof
Jonkowo ul. Koralowa 9
11-042 Jonkowo
koniczyna czerwona (nasiona);
koniczyna czerwona (zielonka);
pszenica orkisz ozimy (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
groch siewny (w tym z rośliną podporową) w tym peluszka (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
2024-04-04019873214847.007 PODGLĄD
Lewiński Michał Wojciech
Bystrzynka 9
78-300 Świdwin
owies (ziarno);
ziemniak (bulwy);
pszenżyto ozime (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-03-1801987322041928.003 PODGLĄD
Lewkowicz Paweł
Nasuty 13
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2024-02-28019873214735.006 PODGLĄD
Liminowicz Mirosław
Droglewo 2
11-606 Budry
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-04-25019873216362.004 PODGLĄD
Lipa Szymon
Buda Stalowska 9
39-460 Nowa Dęba
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
len oleisty (nasiona);
2024-03-1101987322141952.002 PODGLĄD
Lipiec Paweł Piotr
Drożków 16B
68-200 Żary
żyto ozime (ziarno); 2024-02-01019873211944.010 PODGLĄD
Lipiec Tomasz
Dragacz 115B
86-134 Dragacz
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
porzeczka (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2023-12-20019873216363.004 PODGLĄD
Lis Artur
Kierzki 34
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2024-03-07019873210796.010 PODGLĄD
Lis Damian
Wasilówka 29
16-420 Raczki
pastwisko trwałe (zielonka);
owies (ziarno);
2024-03-19019873215593.005 PODGLĄD
Lis Karolina Wiktoria
Miętkie 78
12-120 Dźwierzuty
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
2024-01-18019873215601.006 PODGLĄD
Lisowska Czesława
Sąpłaty 64
12-120 Dźwierzuty
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
owies (zielonka);
2024-01-22019873211274.011 PODGLĄD
Lisowska-Szron Irena
Zielona Góra ul. Obywatelska 45A/17
65-001 Zielona Góra
jabłoń domowa (owoce);
2024-03-2001987322041929.003 PODGLĄD
Lorens Jacek Michał
Warszawa ul. Sarmacka 16/25
02-972 Warszawa
łąka trwała (zielonka);
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (zielonka);
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (nasiona);
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-02-23019873211582.010 PODGLĄD
Lubecki Andrzej Bronisław
Budy Kałki 5
96-330 Puszcza Mariańska
bez czarny (owoce);
bez czarny (liście );
bez czarny (kwiat);
głóg (liście);
głóg (owoce);
grusza domowa (owoce);
lipa (kwiat);
aronia czarnoowocowa (owoce);
morwa (liście );
mięta pieprzowa (ziele);
pokrzywa (ziele);
2024-05-09019873214808.006 PODGLĄD
Luberecki Mariusz
Jurki 11
19-411 Świętajno
łąka trwała (zielonka); 2024-03-13019873216364.004 PODGLĄD
Ludwiczak Tomasz
Biesiekierz 76/A
76-039 Biesiekierz
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
2024-03-1201987322141953.002 PODGLĄD
Ludwiniak Joanna Agnieszka
Dybowo 22
19-411 Świętajno
mniszek lekarski (ziele); 2024-01-20019873215436.005 PODGLĄD
Luksa Bartłomiej
Krześniczka 30
66-460 Witnica
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
2024-03-1401987322141954.002 PODGLĄD
Lusawa Arkadiusz
Pęcław 13
05-530 Góra Kalwaria
grusza domowa (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
łąka trwała (zielonka);
śliwa domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
2024-03-19019873216365.004 PODGLĄD
Lusawa Radomir Piotr
Pęcław 80A
05-530 Góra Kalwaria
jabłoń domowa (owoce); 2023-12-05019873214852.006 PODGLĄD
Łachacz Czesław Lucjan
Waplewo 33
12-122 Jedwabno
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-03-27019873211253.010 PODGLĄD
Łacina Sabina Elwira
Warszewo 18
14-420 Młynary
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
grusza domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
2024-01-18019873200823.010 PODGLĄD
Łada Marek
Straduny ul. Kajki 3
19-300 Ełk
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
jabłoń domowa (owoce);
2024-03-2301987322141581.002 PODGLĄD
Łamasz Wiesław Antoni
Walawa 131
37-716 Orły
malina (owoce);
porzeczka czarna (owoce);
rabarbar ogrodowy (część zielona rośliny);
porzeczka czerwona (owoce);
2023-12-14019873213111.008 PODGLĄD
Łapczyńska Marianna
Kwietnik 41
14-420 Młynary
łąka trwała (zielonka); 2024-02-22019873215540.005 PODGLĄD
Łapiński Andrzej
Wilczkowo 69
11-135 Lubomino
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-12-31019873210741.010 PODGLĄD
Łapiński Marek
Kile 1
19-314 Kalinowo
nostrzyk biały (UD) (nasiona); 2024-03-2301987322141582.002 PODGLĄD
Łapiński Mirosław Eugeniusz
Klewno 40
11-440 Reszel
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-12-31019873215432.005 PODGLĄD
Ławniczek Zbigniew Józef
Rychnowy 14
82-316 Milejewo
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (ziarno);
2024-02-02019873214540.011 PODGLĄD
Ławrowski Mirosław
Wilczęta 10
14-405 Wilczęta
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-03-3101987322141955.002 PODGLĄD
Łazęcka Elżbieta
Kamionki 1
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-01-06019873215903.005 PODGLĄD
Łączkowska Patrycja
Oparzno 40
78-300 Świdwin
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
nostrzyk biały (UD) (nasiona);
2024-03-2201987322141718.002 PODGLĄD
Łępicki Janusz Sławomir
Kisielnica 37
18-421 Piątnica
łąka trwała (zielonka);
mieszanka strączkowo-zbożowa (zielonka);
mieszanka strączkowo-zbożowa (ziarno);
owies (ziarno);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
2024-02-1401987321941425.004 PODGLĄD
Łępicki Łukasz
Kisielnica 37
18-421 Piątnica
łąka trwała (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
mieszanka strączkowo-zbożowa (zielonka);
2024-02-1401987322141956.002 PODGLĄD
Łobanowski Hubert
Bałupiany 4A
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
jęczmień jary (ziarno);
ziemniak (bulwy);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2024-03-1501987322141583.002 PODGLĄD
Łoboda Maciej
Żabi Róg 77
14-300 Morąg
koniczyna czerwona (zielonka);
koniczyna czerwona (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2024-03-01019873213038.007 rev.1 PODGLĄD
Łojko Wiesława
Kal 6
11-600 Węgorzewo
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
łąka trwała (siano);
żyto ozime (ziarno);
2023-11-25019873214855.006 PODGLĄD
Łowiecki Zbigniew
Nowe Biskupice 46
05-660 Warka
jabłoń domowa (owoce);
borówka wysoka i średnia (owoce);
2024-03-18019873215715.005 PODGLĄD
Łozińska Anna
Szczecinek ul. Łódzka II/1
78-400 Szczecinek
gryka zwyczajna (nasiona); 2024-03-31019873216366.004 PODGLĄD
Łukasik Marcin Paweł
Piekarzew 56A
63-300 Pleszew
malina (owoce);
porzeczka (owoce);
aronia czarnoowocowa (owoce);
2024-01-18019873212998.007 PODGLĄD
Łukowska Zofia
Sokółki 56
19-420 Kowale Oleckie
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-03-31019873215749.005 PODGLĄD
Łuński Grzegorz
Bałowo 1A
11-731 Sorkwity
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
pszenżyto ozime (zielonka);
2024-03-3101987322141957.002 PODGLĄD
M F Agro Sp. z o.o.
Paszęcin B/N
78-331 Rąbino
gryka zwyczajna (nasiona); 2024-03-18019873215615.005 PODGLĄD
Mac Piotr Daniel
Świdwin ul. Wojska Polskiego 23/33
78-300 Świdwin
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
groch siewny (bez rośliny podporowej) (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
2023-12-3101987322141571.002 PODGLĄD
Machnacz Grzegorz
Franknowo 150A
11-320 Jeziorany
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
ziemniak (bulwy);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
koniczyna czerwona (zielonka);
łubin biały na nasiona (nasiona);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
2024-01-0501987322141958.002 PODGLĄD
Machnik Urszula
Miłakowo ul. Kolonia 3
14-310 Miłakowo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-01-0401987322141585.002 PODGLĄD
Maciak Artur Jakub
Bądków 70
05-610 Goszczyn
łąka trwała (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
malina (owoce);
mięta pieprzowa (ziele);
pokrzywa (ziele);
aronia czarnoowocowa (owoce);
rabarbar ogrodowy (warzywa);
borówka wysoka (owoce);
lubczyk ogrodowy (ziele);
bazylia pospolita (ziele);
jeżyna (owoce);
żurawina wielkoowocowa (owoce);
pigwowiec japoński (owoce);
śliwa domowa (owoce);
agrest (owoce);
porzeczka czerwona (owoce);
orzech włoski (orzechy);
sosna (kwiatostany);
morwa (owoce);
dzika róża (owoce);
mniszek lekarski (ziele);
2024-05-08019873216367.004 PODGLĄD
Macierzyński Czesław
Zbrosza Duża 39A
05-604 Jasieniec
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
śliwa domowa (owoce);
gorczyca biała (nasiona);
porzeczka (owoce);
rabarbar (warzywa);
2024-01-03019873214548.006 PODGLĄD
Maciulewski Marcin
Wronki Wielkie 15
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
2024-02-24019873212087.010 PODGLĄD
Maciuszonek Wacław Jan
Drożków 1
68-200 Żary
łąka trwała (zielonka);
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
koniczyna biała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (ziarno);
2024-01-31019873212141.010 PODGLĄD
Mackieło Teresa Sylwia
Osetnik 1
11-130 Orneta
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2023-12-20019873210626.012 PODGLĄD
Madziar Marcin Piotr
Jazowsko 60
33-389 Jazowsko
łąka trwała (zielonka);
aronia czarnoowocowa (owoce);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
porzeczka (owoce);
śliwa domowa (owoce);
pszenżyto ozime (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
mieszanka zbożowa (ziarno);
jagnięta do 3,5 miesiąca (do chowu);
owce powyżej 1,5 roku (do chowu);
2024-01-1201987321941466.004 PODGLĄD
Magura Jerzy
Kruklanki ul. Wodna 11
11-612 Kruklanki
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
komonica zwyczajna (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
koniczyna czerwona (zielonka);
2024-04-20019873210336.011 PODGLĄD
Maj Marek
Osiek 41
14-407 Godkowo
łąka trwała (zielonka); 2024-01-3101987322141959.002 PODGLĄD
Majchrzak Katarzyna Maria
Modrzewiowa 10
62-070 Palędzie
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
rzepak ozimy (nasiona);
bobik (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
łubin biały na nasiona (nasiona);
2024-03-0101987322041931.004 PODGLĄD
Majczak Ewa
Jerzmanowa ul. Głogowska 26
67-222 Jerzmanowa
porzeczka (owoce); 2024-02-0301987322042049.003 PODGLĄD
Majdak Karol
Mozolice Duże 23
26-922 Sieciechów
ziemniak (bulwy);
koper włoski (UR) (ziele);
kapusta głowiasta biała (warzywa);
ogórek (warzywa);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
2024-02-0301987322141960.002 PODGLĄD
Majewski Marcin
Krosno Odrzańskie ul. Moniuszki 12/1
66-600 Krosno Odrzańskie
koniczyna czerwona (sianokiszonka);
ugór zielony (trawy) (zielonka);
gryka zwyczajna (nasiona);
łąka trwała (siano);
trawy w siewie czystym (UW) (nasiona);
facelia błękitna (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
lucerna siewna (nasiona);
koniczyna czerwona (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
ugór zielony (trawy) (siano);
cielęta do 6 miesięcy (do chowu);
jałówki powyżej 6 miesięcy do 1 roku (do chowu);
opasy powyżej 6 miesięcy do 1 roku (do chowu);
jałówki powyżej 1 roku (do chowu);
jałówki powyżej 1 roku (żywiec);
jałówki powyżej 1 roku (do chowu);
opasy powyżej 1 roku (żywiec);
opasy powyżej 1 roku (żywiec);
jałówki cielne (żywiec);
jałówki cielne (żywiec);
krowy (do chowu);
krowy (do chowu);
buhaje (do chowu);
2024-02-1401987321941487.004 PODGLĄD
Makara Agnieszka
Jaczów ul. Krótka 4
67-200 Jaczów
gryka zwyczajna (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-04-20019873215337.006 PODGLĄD
Makarczuk-Jackowski Tomasz Juliusz
Wólka Kijewska 1A
19-400 Olecko
kukurydza na ziarno (ziarno);
słonecznik oleisty (nasiona);
groch siewny (nasiona);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
2024-01-25019873210967.010 PODGLĄD
Makarewicz Grażyna Anna
Radwanice ul. Kasztanowa 40
59-160 Radwanice
pszenżyto ozime (ziarno);
rzepak ozimy (nasiona);
2024-03-1201987322141886.002 PODGLĄD
Makaruk Radosław
Żabce 71
21-560 Międzyrzec Podlaski
łąka trwała (zielonka);
słonecznik oleisty (część zielona rośliny);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
słonecznik oleisty (nasiona);
2024-01-2201987321941485.004 PODGLĄD
Makaryk Andrzej Janusz
Czyprki 2
11-513 Miłki
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
2024-03-31019873210730.011 PODGLĄD
Makaryk Miron
Sulimy 43
11-500 Giżycko
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
pszenżyto ozime (ziarno);
2023-12-14019873211001.008 PODGLĄD
Makowiecka Wiesława
Grygieliszki 4
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
2024-02-25019873212031.010 PODGLĄD
Maksimik Krzysztof
Jakubowo Kisielickie 17
14-240 Susz
łąka trwała (zielonka); 2024-03-23019873212849.007 PODGLĄD
Malcher Marcin
Łupice ul. Szkolna 59
67-410 Sława
kukurydza cukrowa (kiszonka); 2024-01-20019873212817.008 PODGLĄD
Malczewska Elżbieta
Goławin 1
09-151 Czerwińsk nad Wisłą
porzeczka (owoce); 2024-01-22019873212804.007 PODGLĄD
Maleszewska Agnieszka
Żegoty 87
11-106 Kiwity
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
2024-02-1201987322141577.002 PODGLĄD
Maleszewski Mariusz
Kobylin Cieszymy 20
18-204 Kobylin Borzymy
nostrzyk biały (UD) (nasiona);
pszenica orkisz ozimy (ziarno);
2024-02-1201987322041641.003 PODGLĄD
Maleszewski Robert
Żegoty 61
11-106 Kiwity
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
groch siewny (nasiona);
owies (ziarno);
koniczyna czerwona (zielonka);
2024-01-0601987322141587.002 PODGLĄD
Maleszewski Tomasz
Mężenin 98
18-312 Rutki Kossaki
łąka trwała (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
jabłoń domowa (owoce);
żyto ozime (ziarno);
grusza domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2024-02-12019873211715.009 PODGLĄD
Malinowski Marek
Franknowo 126
11-320 Jeziorany
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-12-21019873210314.010 PODGLĄD
Małachowski Sławomir
Biskupiec Aleja Broni 19
11-300 Biskupiec
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
2024-03-2301987322141588.002 PODGLĄD
Małkiewicz Grzegorz Wojciech
Miętkie 69
12-120 Dźwierzuty
pszenżyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
ziemniak (bulwy);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
2024-02-03019873210573.012 PODGLĄD
Mańkowski Arkadiusz Mikołaj
Węzina 1
82-310 Elbląg
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2024-03-31019873212894.007 PODGLĄD
Mańkowski Rafał Gabriel
Węzina 1
82-310 Elbląg
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2024-03-27019873212896.007 PODGLĄD
Marchelski Krzysztof
Konopki Małe 7
11-513 Miłki
łąka trwała (zielonka);
nostrzyk biały (UD) (zielonka);
ziemniak (bulwy);
2024-02-29019873216387.004 PODGLĄD
Marchewka Adrian
Emilów 11
26-903 Głowaczów
groch łuskowy (nasiona);
pszenżyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
jabłoń domowa (owoce);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
ziemniak (bulwy);
2024-03-0301987322141589.002 PODGLĄD
Marchewka Tomasz
Trzebień 21
26-910 Magnuszew
żyto ozime (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
jabłoń domowa (owoce);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2024-03-0401987322141962.002 rev.1 PODGLĄD
Marciniak Dariusz Marek
Borowo 53a
64-020 Czempin
dynia zwyczajna - odmiana Hokkaido (warzywa);
dynia zwyczajna - odmiana Hokkaido (nasiona);
2024-01-13019873215913.005 PODGLĄD
Marciniak Mariusz
Tabórz 21
14-105 Łukta
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
2024-03-31019873215452.005 PODGLĄD
Marciniak Piotr
Lubsko ul. Kielecka 15
68-300 Lubsko
lnianka siewna (lnicznik) (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-03-12019873215500.005 PODGLĄD
Marcinkowski Sylwester
Kostrzewy 10
11-320 Jeziorany
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
koniczyna czerwona (nasiona);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
2024-03-2001987322141963.002 PODGLĄD
Marczewski Jan
Radom ul. Mickiewicza 11/9
26-600 Radom
jabłoń domowa (owoce);
2024-05-0601987322042153.003 PODGLĄD
Marczewski Rafał Jan
Warszawa ul. Gwiaździsta 15A/110
01-651 Warszawa
gryka zwyczajna (nasiona);
2024-03-06019873210659.013 PODGLĄD
Margoś Witold
Żytelkowo 20
78-200 Białogard
porzeczka (owoce);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2024-02-02019873215418.005 PODGLĄD
Mariak Michał
Dobrogoszcz 7
78-400 Szczecinek
gryka zwyczajna (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2023-12-13019873213237.008 PODGLĄD
Mariak Roksana
Dobrogoszcz 7
78-400 Szczecinek
facelia błękitna (nasiona); 2023-12-2101987322141964.002 PODGLĄD
Mariańczyk Zbigniew Adam
Grójec ul. Mickiewicza 56
05-600 Grójec
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2024-03-26019873216010.005 PODGLĄD
Mario Fruit Mariusz Strzelecki
Paplinek 9
96-111 Kowiesy
róża dzika (owoce); 2024-03-1301987322041832.003 PODGLĄD
Markowski Paweł
Główka 2
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
ziemniak (bulwy);
łąka trwała (zielonka);
2024-02-25019873214934.006 PODGLĄD
Marszałek Jakub
Dźwierzuty ul. Sienkiewicza 10
12-120 Dźwierzuty
łąka trwała (zielonka);
koniczyna czerwona na materiał siewny (zielonka);
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
soczewica jadalna (w tym z rośliną podporową) (nasiona);
owies (ziarno);
owies (ziarno);
koniczyna czerwona na materiał siewny (nasiona);
2024-01-2201987322141592.002 PODGLĄD
Marszałek Kamil
Rumunki 12a
09-500 Gostynin
ziemniak (bulwy);
seradela uprawna na nasiona (nasiona);
owies (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
żyto jare (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
wiśnia pospolita (owoce);
czereśnia (owoce);
porzeczka (owoce);
grusza domowa (owoce);
brzoskwinia (owoce);
2024-01-14019873212128.011 PODGLĄD
Marszałek-Hyrnik Aneta
Miałkówek 25/6
09-500 Gostynin
seradela uprawna na nasiona (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
żyto jare (ziarno);
gorczyca biała (nasiona);
2024-01-14019873212093.010 PODGLĄD
Martyniuk Marcin
Dzięciołowo 2
78-220 Tychowo
gryka zwyczajna (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
ziemniak (bulwy);
łubin wąskolistny (nasiona);
2024-03-19019873211466.010 PODGLĄD
Maruszczak Marcin
Rokitnik 6
11-106 Kiwity
jabłoń domowa (owoce); 2024-04-24019873212745.007 PODGLĄD
Maruszczak Zenon
Garzewko 10
11-042 Jonkowo
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-02-25019873211406.010 PODGLĄD
Marzec Józef Piotr
Mioduńskie 12
11-520 Ryn
łąka trwała (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
łubin żółty na nasiona (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
2024-02-2801987322041933.003 PODGLĄD
Marzęcki Dariusz Marek
Kąty ul. Akacjowa 68
05-532 Baniocha
jabłoń domowa (owoce); 2024-03-23019873216307.004 PODGLĄD
Matulewicz Mateusz
Okopa 3B
11-200 Bartoszyce
łąka trwała (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
bobik (nasiona);
owies (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-12-0601987322141965.002 PODGLĄD
Matulewicz Paweł
Budry Aleja Wojska Polskiego 6
11-606 Budry
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (sianokiszonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
łąka trwała (siano);
2023-11-25019873214737.006 PODGLĄD
Matusiak Barbara
Ględy 37
14-105 Łukta
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
koniczyna czerwona (zielonka);
2024-03-2001987322041934.003 PODGLĄD
Matusiak Marek
Ględy 37
14-105 Łukta
koniczyna czerwona (zielonka); 2024-03-2001987322141966.002 PODGLĄD
Matuszewski Seweryn Józef
Nowe Szwejki 46
96-206 Sadkowice
wiśnia pospolita (owoce);
łąka trwała (zielonka);
2024-02-03019873215761.005 PODGLĄD
Matyjasek Mieczysław
Skop 12A
11-520 Ryn
nostrzyk biały (UD) (nasiona);
owies (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
pszenżyto ozime (ziarno);
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
pigwa pospolita (owoce);
orzech włoski (orzechy);
2023-12-05019873215730.005 PODGLĄD
Matyjasek Ryszard
Kozin 1A
11-500 Giżycko
pszenżyto ozime (ziarno);
nostrzyk biały (UD) (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
bobik (nasiona);
2023-12-23019873215493.005 PODGLĄD
Matyjasek Stanisław
Gorazdowo 4/1
11-500 Giżycko
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
ziemniak (bulwy);
2024-03-25019873215492.005 PODGLĄD
Maziarek Paulina
Góra Kalwaria ul. Armii Krajowej 7E
05-530 Góra Kalwaria
jabłoń domowa (owoce);
aronia czarnoowocowa (owoce);
2024-04-1001987322141967.002 PODGLĄD
Maziarek Tadeusz
Tomice ul. Brzozowa 7
05-532 Baniocha
gorczyca biała (nasiona);
jabłoń domowa (owoce);
2024-03-0801987322141968.002 PODGLĄD
Mazur Paweł
Jastrzębia 5
26-631 Jastrzębia
ziemniak (bulwy);

2024-04-20019873212895.007 PODGLĄD
Mazur Piotr
Ostrowiec 22
76-142 Malechowo
nostrzyk biały (UD) (nasiona); 2024-03-21019873216306.004 PODGLĄD
Mazurkiewicz Magdalena
Serby ul. Makowa 43
67-210 Głogów
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-03-31019873215576.005 PODGLĄD
Mądry Tadeusz Tomasz
Napraty 15
11-106 Kiwity
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
owies (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
koniczyna czerwona (nasiona);
2024-01-06019873212203.013 PODGLĄD
Melchior Ryszard
Godki 10
11-042 Jonkowo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-04-25019873211380.010 PODGLĄD
Meller Edyta
Dąg 30
14-105 Łukta
soja zwyczajna (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
bobik (nasiona);
2024-03-2101987322141969.002 PODGLĄD
Melvit S.A.
Warszawa ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
gryka zwyczajna (nasiona);
owies (ziarno);
2024-03-2201987322042048.003 PODGLĄD
Mełech Mateusz
Popioły 25A
11-606 Budry
pastwisko trwałe (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
2024-01-06019873215609.005 PODGLĄD
Mełgwa Julian
Pawłowo 19
11-606 Budry
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
koniczyna czerwona (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
2024-04-25019873216305.004 PODGLĄD
Meszka Piotr Paweł
Tuniki 28
96-230 Biała Rawska
wiśnia pospolita (owoce);
śliwa domowa (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
2024-01-22019873214865.006 PODGLĄD
Metlerska Joanna
Banie Mazurskie ul. Konopnickiej 27
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2023-11-30019873211172.009 PODGLĄD
Mężyk Grażyna Urszula
Lipsko ul. Świerkowa 6
27-300 Lipsko
ziemniak (bulwy);
porzeczka (owoce);
malina (owoce);
truskawka (owoce);
2023-12-09019873200801.009 PODGLĄD
Mężyńska Joanna
Łomża ul. Księcia Janusza I 8/46
18-400 Łomża
soczewica jadalna (nasiona);
soczewica jadalna (nasiona);
soczewica jadalna (nasiona);
żyto jare (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
żyto jare (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
2024-02-0201987322141971.002 rev.1 PODGLĄD
Mianowany Dariusz Jan
Błąkały 9
19-504 Dubeninki
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (nasiona);
2024-03-06019873212091.008 PODGLĄD
Miądowicz Marek
Czersk ul. Bielińskiego 4A
05-530 Góra Kalwaria
wiśnia pospolita (owoce); 2024-01-22019873216476.004 PODGLĄD
Michajluk Kacper
Jabłoniec 48
68-320 Jasień
łąka trwała (zielonka);
nostrzyk biały (UR) (nasiona);
facelia błekitna nasiona (nasiona);
2024-01-31019873216451.004 PODGLĄD
Michajluk Zbigniew
Jabłoniec 31
68-320 Jasień
nostrzyk biały (UR) (nasiona);
nostrzyk biały (UD) (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
facelia błękitna (nasiona);
2024-01-3101987322041938.003 PODGLĄD
Michalak Teresa
Orneta ul. 1 Maja 74D/5
11-130 Orneta
łąka trwała (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
rzepak ozimy (nasiona);
2024-03-0801987322141972.002 PODGLĄD
Michalczuk Paweł
Brzozówko 3A
11-606 Budry
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-04-2401987322141593.002 PODGLĄD
Michalczyk Albert
Łęczeszyce 24
05-622 Belsk Duży
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2024-04-23019873215914.005 PODGLĄD
Michalik Katarzyna
Glądy 22
11-220 Górowo Iławeckie
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
2024-01-06019873215480.005 PODGLĄD
Michalska Grażyna
Mołdzie ul. Pogodna 39
19-300 Ełk
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
ziemniak (bulwy);
2024-03-3101987322142210.002 PODGLĄD
Michalska Joanna
Sadek 28A
26-500 Szydłowiec
łąka trwała (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
mieszanka jednoroczna traw (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2024-03-1101987322141600.002 PODGLĄD
Michalski Mariusz
Gołdap Osiedle Młodych 1/9
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-03-13019873211265.010 PODGLĄD
Michałowski Andrzej
Sobiechy 41
11-606 Budry
łąka trwała (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
jagoda kamczacka (suchodrzew jadalny) (owoce);
borówka wysoka i średnia (owoce);
róża pomarszczona (owoce);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2024-03-08019873216304.004 PODGLĄD
Miciałkiewicz Paweł
Czersk ul. Gacki 41
05-530 Góra Kalwaria
czereśnia (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
2024-01-14019873216303.004 PODGLĄD
Miechowicz Hubert Paweł
Górowo Iławeckie ul. Kościuszki 40/31
11-220 Górowo Iławeckie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2024-01-0601987321941472.004 PODGLĄD
Mieczaj Joanna
Dalęcino 36A
78-400 Szczecinek
gryka zwyczajna (nasiona);
łubin wąskolistny (nasiona);
2024-03-3101987322141594.002 PODGLĄD
Mieczkowski Michał
Seroczyn 20
07-407 Czerwin
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona); 2024-04-1901987322041939.003 PODGLĄD
Mieczkowski Tomasz
Bułkowizna 40
16-320 Bargłów Kościelny
jabłoń domowa (owoce);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
źrebięta do 6 miesięcy (do chowu);
źrebaki powyżej 1 roku do 2 lat (do chowu);
źrebaki powyżej 2 lat (do chowu);
ogiery, klacze, wałachy (do chowu);
2024-03-31019873214239.011 PODGLĄD
Miecznikowski Waldemar
Szuć 13
12-122 Jedwabno
soczewica jadalna (nasiona);
owies (ziarno);
2024-03-2701987322141595.002 PODGLĄD
Mieczyk Marcin
Wysiedle 22
73-150 Łobez
gryka zwyczajna (nasiona);
facelia błękitna (nasiona);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2023-12-20019873213606.008 PODGLĄD
Mieczyk Sandra
Drawsko Pomorskie ul. Górska 20
78-500 Drawsko Pomorskie
żyto ozime (ziarno);
facelia błękitna (nasiona);
nostrzyk biały (UD) (nasiona) (nasiona);
2023-12-20019873214696.006 PODGLĄD
Mielcarek Wojciech
Guzki
19-300 Ełk
jabłoń domowa (owoce);
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-03-31019873214159.007 PODGLĄD
Mielczarski Daniel
Wysoka Dąbrowa 26
11-311 Kolno
jabłoń domowa (owoce); 2024-03-13019873212890.007 PODGLĄD
Mielniczek Rafał
Giżycko ul. Armii Krajowej 3A/61
11-500 Giżycko
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-03-27019873213278.008 rev.1 PODGLĄD
Mieloch Paweł
Dzietrzychowice 26
68-100 Żagań
nostrzyk biały (UD) (zielonka); 2024-01-3101987322141973.002 PODGLĄD
Mieniuk Jan
Dąbrowa Wielka 80
18-220 Czyżew
żyto ozime (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2024-03-25019873214867.006 PODGLĄD
Mierzejewski Jacek Włodzimierz
Mrągowo ul. Królewiecka 26A/1
11-700 Mrągowo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-01-22019873214868.006 PODGLĄD
Mierzejewski Wiesław
Mrągowo ul. Osiedle Medyk 6
11-700 Mrągowo
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2024-01-22019873200815.010 PODGLĄD
Mika Dominik
Biały Bór 209
39-320 Przecław
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
łąka trwała (sianokiszonka);
ziemniak (bulwy);
kukurydza na kiszonkę (kiszonka);
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
soja zwyczajna (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (siano);
owies (zielonka);
łąka trwała (siano);
opasy powyżej 1 roku (żywiec);
owce powyżej 1,5 roku (do chowu);
tryki powyżej 1,5 roku (do chowu);
kury (do chowu);
kury (jaja);
daniele (do chowu);
daniele (żywiec);
2023-02-22019873215355.005 PODGLĄD
Mikielski Daniel
Piękne Łąki 2B
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
ziemniak (bulwy);
słonecznik oleisty (nasiona);
2023-12-07019873214100.010 PODGLĄD
Mikielski Feliks
Gołdap Plac Zwycięstwa 16/34
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
2024-02-24019873210556.011 PODGLĄD
Mikielski Jan
Szurpiły 26
16-404 Jeleniewo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
borówka wysoka i średnia (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-03-19019873211161.008 PODGLĄD
Miklaszewski Radosław
Ełk ul. Nadrzeczna 10
19-300 Ełk
nostrzyk żółty (lekarski) (UW) (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-03-31019873214869.006 PODGLĄD
Mikoda Jarosław Andrzej
Oława ul. Serdeczna 1/11
55-200 Oława
nostrzyk biały (UD) (nasiona); 2024-01-10019873216452.004 PODGLĄD
Mikołajczyk Paweł
Łochowice ul. Widokowa 15
66-660 Krosno Odrzańskie
łąka trwała (sianokiszonka);
facelia błękitna (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
koniczyna biała (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
koniczyna białoróżowa (nasiona);
jałówki powyżej 1 roku (do chowu);
jałówki powyżej 1 roku (żywiec);
opasy powyżej 1 roku (do chowu);
opasy powyżej 1 roku (żywiec);
jałówki cielne (do chowu);
krowy (do chowu);
krowy (żywiec);
buhaje (do chowu);
buhaje (żywiec);
cielęta do 6 miesięcy (do chowu);
jałówki powyżej 6 miesięcy do 1 roku (do chowu);
opasy powyżej 6 miesięcy do 1 roku (do chowu);
2024-02-14019873215725.005 PODGLĄD
Mikulski Grzegorz
Uhrusk 86A
22-230 Wola Uhruska
lucerna mieszańcowa (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
facelia błękitna (nasiona);
jabłoń domowa (owoce);
winorośl (owoce);
2024-01-1801987322141596.002 PODGLĄD
Mikulski Piotr
Nowa Wieś Mała 16
11-040 Dobre Miasto
rzodkiew oleista (nasiona);
ziemniak (bulwy);
słonecznik oleisty (nasiona);
gorczyca biała (nasiona);
facelia błękitna (nasiona);
2023-12-06019873215426.005 PODGLĄD
Mikuła Zygmunt
Kruklanki ul. Wodna 10
11-612 Kruklanki
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
ogórek (warzywa);
ziemniak (bulwy);
owies (ziarno);
kapusta głowiasta biała (warzywa);
burak ćwikłowy (warzywa);
dynia zwyczajna (warzywa);
marchew jadalna (warzywa);
dynia zwyczajna (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (nasiona);
ogórek (nasiona);
marchew (nasiona);
kapusta glowiasta biała (nasiona);
burak ćwikłowy (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (nasiona);
2024-01-06019873212333.011 PODGLĄD
Mil Dariusz
Budzewo 12
11-606 Budry
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (sianokiszonka);
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
2023-11-30019873215608.005 PODGLĄD
Milewska Beata
Trzebawie 13
73-155 Węgorzyno
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
2023-12-21019873211467.011 PODGLĄD
Milewska Emilia Alicja
Dybowo 22
19-411 Świętajno
mniszek lekarski (zielonka);
mniszek lekarski (nasiona);
2024-03-26019873215435.005 PODGLĄD
Milewski Andrzej
Gołdap ul. Paderewskiego 15/36
19-500 Gołdap
pszenżyto ozime (ziarno); 2023-11-25019873216383.004 PODGLĄD
Milewski Eugeniusz
Cibory-Krupy 2
16-075 Zawady
łąka trwała (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
2024-02-12019873212797.007 PODGLĄD
Milewski Paweł
Gołdap ul. Paderewskiego 15/36
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
facelia błękitna (nasiona);
2024-02-25019873211175.011 PODGLĄD
Mioduszewski Sławomir
Chorzele 22
18-300 Zambrów
borówka wysoka (owoce);
porzeczka (owoce);
agrest (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
orzech włoski (orzechy);
grusza domowa (owoce);
2024-02-12019873212801.007 PODGLĄD
Mirkowice sp. z o. o.
Ostrów Wielkopolski ul. Wrocławska 30A/4
63-400 Ostrów Wielkopolski
łąka trwała (zielonka);
gryka zwyczajna (nasiona);
słonecznik oleisty (nasiona);
2024-01-10019873216453.004 PODGLĄD
Miros Marek Aleksander
Boćwinka 24/2
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-02-25019873210554.010 PODGLĄD
Misiewicz Zdzisław
Dzięgiele 1
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-11-25019873214104.011 PODGLĄD
Moczulski Wiesław
Rapa 5/1
19-520 Banie Mazurskie
jabłoń domowa (owoce);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-01-17019873211179.010 PODGLĄD
Modzelewski Mieczysław
Zambrów ul. Obrońców Zambrowa 21B
18-300 Zambrów
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2024-03-19019873212209.010 PODGLĄD
Mokosa Sebastian Ryszard
Józefów 49
05-610 Goszczyn
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2024-01-19019873216298.004 PODGLĄD
Mokosa Wiesława
Warszawa ul. Wrocławska 7/12
01-493 Warszawa
jabłoń domowa (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2024-02-1401987322141974.002 PODGLĄD
Mor Magdalena
Bałupiany 6
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-01-06019873216297.004 PODGLĄD
Mordak Arkadiusz
Podwilcze 60
78-200 Białogard
łąka trwała (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
owies (ziarno);
2024-02-0201987322141597.002 PODGLĄD
Morel Teresa
Grodzisko 4
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
ziemniak (bulwy);
dynia zwyczajna (warzywa);
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
dynia zwyczajna (nasiona);
2024-01-18019873211171.011 PODGLĄD
Morgaś Paweł Karol
Katarzynów 4
27-300 Lipsko
jagoda kamczacka (suchodrzew jadalny) (owoce);

2024-01-04019873215228.006 PODGLĄD
Morka Marcin
Sieluń 78
06-231 Młynarze
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
seradela uprawna na nasiona (nasiona);
2024-03-02019873210944.010 PODGLĄD
Moskal Piotr
Przedmoście ul. Wąska 2
67-210 Głogów
lucerna siewna (zielonka); 2024-03-2501987322141975.002 PODGLĄD
Moszczyńska Maria Karolina
Konstancin-Jeziorna ul. Przesmyckiego 29
05-510 Konstancin-Jeziorna
łąka przemienna (siano);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (siano);
pastwisko przemienne (zielonka);
koniczyna czerwona (siano);
łąka trwała (siano);
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
porzeczka (owoce);
cielęta do 6 miesięcy (do chowu);
jałówki powyżej 6 miesięcy do 1 roku (do chowu);
opasy powyżej 6 miesięcy do 1 roku (do chowu);
jałówki powyżej 1 roku (do chowu);
opasy powyżej 1 roku (do chowu);
krowy (do chowu);
2024-02-12019873215670.005 PODGLĄD
Mroczek Grażyna
Warkałki 4
14-310 Miłakowo
łąka trwała (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
2024-03-20019873214810.006 PODGLĄD
Mroczko Damian
Nętno 44
78-500 Drawsko Pomorskie
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
porzeczka (owoce);
porzeczka (liście);
2023-12-20019873215577.005 PODGLĄD
Mroczko Ewa Barbara
Nętno 44
78-500 Drawsko Pomorskie
porzeczka (owoce);
porzeczka (liście);
2023-12-20019873214873.006 PODGLĄD
Mroziak Bartłomiej
Przylot 49
05-660 Warka
jabłoń domowa (owoce); 2024-03-0501987322041642.003 PODGLĄD
Mrozowski Michał
Gołdap ul. Paderewskiego 17/48
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-01-0601987322041643.003 PODGLĄD
Mruk Daniel
Długowola 88B
05-610 Goszczyn
truskawka (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
ogórek (warzywa);
Dynia zwyczajna (warzywa);
Koper ogrodowy (ziele);
2023-12-26019873216296.004 rev.1 PODGLĄD
Mucha Janusz Stanisław
Sieroty ul. Kasztanowa 3
44-187 Wielowieś
oberżyna (bakłażan) (warzywa);
burak liściowy (warzywa);
cebula zielona (warzywa);
cukinia (warzywa);
cykoria warzywna (warzywa);
dynia piżmowa (warzywa);
endywia (warzywa);
fasola szparagowa (warzywa);
kalafior (warzywa);
jarmuż (warzywa);
brokuł włoski (warzywa);
pomidor (warzywa);
rzodkiewka (warzywa);
papryka (warzywa);
pietruszka naciowa (część zielona rośliny);
por (warzywa);
sałata masłowa (warzywa);
rukola (warzywa);
sałata rzymska (długolistna) (warzywa);
sałata lodowa (warzywa);
sałata mizuna (warzywa);
seler naciowy (warzywa);
szpinak zwyczajny (warzywa);
2024-02-03019873212095.013 PODGLĄD
Murawiec Damian Krzysztof
Cieplice 27
82-310 Elbląg
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2024-03-31019873212832.007 PODGLĄD
Murawski Henryk
Osetnik 44
11-130 Orneta
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (ziarno);
owies (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (nasiona);
koniczyna czerwona (nasiona);
2024-01-05019873212208.008 PODGLĄD
Musak Stanisław
Żurawica ul. Piłsudskiego 15
37-710 Żurawica
truskawka (owoce);
malina (owoce);
2024-01-1101987322142244.002 PODGLĄD
Musiał Wiesław
Stradomno 15
14-200 Iława
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-01-1801987322141871.002 PODGLĄD
Musiałowski Paweł
Nowa Wieś 29
66-350 Bledzew
żyto ozime (ziarno);
soja zwyczajna (nasiona);
2024-03-0401987322142152.002 PODGLĄD
MY1 BUGLA Spółka Jawna
Józefosław ul. Narcyzów 10/31
05-509 Piaseczno
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
żyto jare (ziarno);
2024-03-21019873210148.013 PODGLĄD
Mycek Bogusław
Brzóza ul. Mazury 10
26-903 Głowaczów
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
owies (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
2024-02-22019873211833.011 PODGLĄD
Myhan Maria Bernadeta
Wrzesina 17
11-042 Jonkowo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-01-17019873211470.010 PODGLĄD
"MYK" Gospodarstwo Hodowli Zarodowej Grzegorz Zając, Mateusz Zając S.C.
Sulechówko 15
76-142 Malechowo
łąka trwała (zielonka); 2024-03-2001987322141977.002 PODGLĄD
Najduch Stanisław
Jegleniec 1
16-503 Krasnopol
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
owies (ziarno);
2024-03-13019873213095.007 PODGLĄD
Napiórkowska Joanna
Klimki 23
11-600 Węgorzewo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-03-23019873215458.005 PODGLĄD
Narkiewicz Dorota
Osięborów 23
26-910 Magnuszew
jabłoń domowa (owoce);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2024-01-0701987322141978.002 PODGLĄD
Narkun Kamil
Redlino 60
78-200 Białogard
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
2024-02-0201987322141598.002 PODGLĄD
Narojczyk Dariusz
Nowe Biskupice 42
05-660 Warka
jabłoń domowa (owoce);
borówka wysoka i średnia (owoce);
czereśnia (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2024-01-24019873215716.005 PODGLĄD
Naruszewicz Wojciech
Nowy Dwór 16
11-130 Orneta
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-03-01019873214811.006 PODGLĄD
Naspiński Marek
Lesiska 48
14-407 Godkowo
łąka trwała (zielonka); 2024-03-31019873215471.005 PODGLĄD
Naszczyńska-Zielińska Maria Alicja
Sorkwity ul. Zamkowa 11
11-731 Sorkwity
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2023-12-20019873215581.005 PODGLĄD
Naszkiewicz Franciszek
Gołdap ul. Plac Zwycięstwa 15/16
19-500 Gołdap
koniczyna czerwona (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
2023-11-25019873210628.008 PODGLĄD
Nazarowicz-Metlerska Beata
Banie Mazurskie ul. Kętrzyńskiego 3
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2024-03-07019873211170.011 PODGLĄD
Nejman Dariusz
Stanclewo 71
11-300 Biskupiec
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-03-22019873215700.005 PODGLĄD
Nejman Tomasz
Stanclewo 77
11-300 Biskupiec
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-04-17019873215699.005 PODGLĄD
Nestoruk Sławomir Jan
Nawiady 68
11-710 Piecki
jabłoń domowa (owoce); 2024-03-31019873212834.007 PODGLĄD
Nicgorski Andrzej
Osetnik 46
11-130 Orneta
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
ziemniak (bulwy);
owies (ziarno);
bobik (nasiona);
pszenżyto ozime (ziarno);
2024-03-0101987322141980.002 PODGLĄD
Niebrzydowski Krzysztof
Włodowo 38
11-008 Świątki
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
owies (ziarno);
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (nasiona);
mieszanka strączkowo - zbożowa (ziarno);
cielęta do 6 miesięcy (do chowu);
jałówki powyżej 6 miesięcy do 1 roku (do chowu);
opasy powyżej 6 miesięcy do 1 roku (do chowu);
jałówki powyżej 1 roku (do chowu);
opasy powyżej 1 roku (do chowu);
krowy (do chowu);
krowy (mleko);
2024-01-31019873213320.007 PODGLĄD
Niecikowski Krzysztof
Borawskie 11
18-420 Jedwabne
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
2024-01-22019873210149.010 PODGLĄD
Niedzińska Jolanta Emilia
Franknowo 116
11-320 Jeziorany
owies (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-03-13019873213110.009 PODGLĄD
Niekłań Robert Ryszard
Radzanek 14
72-130 Maszewo
żyto ozime (ziarno); 2024-03-04019873215424.005 rev.1 PODGLĄD
Niekrasz Marcin
Boczów ul. Sikorskiego 28B/4
66-235 Torzym
łubin żółty na nasiona (nasiona);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2024-03-2201987322141981.002 PODGLĄD
Niemczyk Sławomir
Zabłocie ul. Solna 8
43-246 Strumień
soczewica jadalna (bez rośliny podporowej) (nasiona);

2024-03-2301987322141982.002 PODGLĄD
Nienartowicz Radosław Ryszard
Mątki 13
11-042 Jonkowo
pszenica orkisz ozimy (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
2024-01-20019873216454.004 PODGLĄD
Nierwiński Jarosław
Rogienice Piaseczne 11
18-516 Mały Płock
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
2024-03-12019873215622.005 PODGLĄD
Nierwiński Tomasz
Rogienice Piaseczne 11
18-516 Mały Płock
żyto ozime (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
owies (ziarno);
2024-03-1201987322141983.002 PODGLĄD
Niesłuchowski Stanisław Jerzy
Niesłuchy 5
06-430 Sońsk
lucerna chmielowa (nerkowata) (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-02-2301987322041842.003 PODGLĄD
Niewiadomska Danuta
Radostowo 47
11-320 Jeziorany
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
koniczyna czerwona (zielonka);
2024-01-05019873211917.012 PODGLĄD
Nisiewicz Adam
Płoskinia 18
14-526 Płoskinia
bobik (nasiona);
soczewica jadalna (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
soczewica jadalna (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
owies (ziarno);
żyto jare (ziarno);
pszenżyto jare (ziarno);
2024-03-14019873214574.006 PODGLĄD
Nisiewicz Grzegorz
Braniewo Plac Grunwaldu 20c/5
14-500 Braniewo
bobik (nasiona); 2024-03-13019873216386.004 PODGLĄD
Niski Zbigniew Piotr
Dobry 63
14-407 Godkowo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
bobik (zielonka);
koniczyna czerwona (nasiona);
koniczyna czerwona (nasiona);
2024-01-13019873215431.005 PODGLĄD
Nitkiewicz Jerzy
Sołtmany 29
11-612 Kruklanki
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-12-14019873210335.012 PODGLĄD
Nizińska Aneta
Rekówka 15B
27-310 Ciepielów
łąka trwała (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
żyto ozime (ziarno);
2024-03-1501987322141984.002 PODGLĄD
Niziński Damian
Cecylówka Brzózka 17
26-903 Głowaczów
żyto ozime (ziarno);
mieszanka jednoroczna traw (zielonka);
owies (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
groch łuskowy (nasiona);
2024-02-22019873213852.007 PODGLĄD
Niziński Jan
Cecylówka-Brzózka 20
26-903 Głowaczów
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
2024-03-07019873211560.012 PODGLĄD
Niziński Karol
Cecylówka Brzózka 35
26-903 Głowaczów
kukurydza na ziarno (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
2024-03-07019873211562.011 PODGLĄD
Niziński Paweł Władysław
Cecylówka Brzózka 35
26-903 Głowaczów
łąka trwała (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
łubin biały (nasiona);
2024-03-08019873211264.010 PODGLĄD
Nodzykowski Krzysztof
Czerwony Dwór 3A
19-411 Świętajno
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-01-17019873212224.010 PODGLĄD
Nodzykowski Stanisław
Mazury 6/2
19-411 Świętajno
pastwisko trwałe (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-04-25019873212221.008 PODGLĄD
Nodżak Agnieszka Maria
Pikulice 43
37-733 Pikulice
rabarbar ogrodowy (część zielona rośliny);
2024-01-11019873215176.005 PODGLĄD
Noremberg Łukasz Wiktor
Wólka Turowska 9
05-600 Grójec
jabłoń domowa (owoce); 2024-03-26019873214783.008 PODGLĄD
Norkiewicz Zenon Marcin
Bielawy 76
67-112 Siedlisko
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
2024-01-20019873212027.012 PODGLĄD
Norr Paweł
Zawady Ełckie 14
19-330 Stare Juchy
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
groch siewny (w tym z rośliną podporową owsem) (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
cielęta do 6 miesięcy (do chowu);
jałówki powyżej 6 miesięcy do 1 roku (do chowu);
opasy powyżej 6 miesięcy do 1 roku (do chowu);
opasy powyżej 1 roku (do chowu);
krowy (do chowu);
2024-03-31019873212142.009 PODGLĄD
Nosewicz Grzegorz
Janikowo 24
11-220 Górowo Iławeckie
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
2023-11-3001987322041644.003 PODGLĄD
Nosowski Bogumił
Radom ul. Ostrowiecka 10/44
26-611 Radom
pszenżyto ozime (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2024-03-11019873210871.014 PODGLĄD
Nowacki Paweł
Majerka 1
11-612 Kruklanki
łąka trwała (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
dynia olbrzymia (warzywa);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-12-14019873210333.011 PODGLĄD
Nowak Andrzej Marian
Konarskie ul. Borówkowa 9
62-035 Kórnik
borówka wysoka i średnia (owoce);
skrzyp (ziele);
2024-01-14019873214876.006 PODGLĄD
Nowak Karol Tomasz
Kraków ul. Węgrzynowiecka 56
31-992 Kraków
malina (owoce); 2024-01-0501987322041562.003 PODGLĄD
Nowak Norbert
Grzegorzewice 42
05-660 Warka
wiśnia pospolita (owoce);
dynia zwyczajna (warzywa);
ogórek (warzywa);
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2024-02-08019873215841.006 PODGLĄD
Nowakowski Łukasz
Lewiczyn 77A
05-622 Belsk Duży
kiwi drobnoowocowe (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2024-01-26019873215382.005 PODGLĄD
Nowakowski Ryszard
Lewiczyn 77A
05-622 Belsk Duży
słonecznik oleisty (nasiona);
żyto ozime (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
kukurydza na ziarno (ziarno);
gorczyca biała (nasiona);
2024-01-26019873215769.005 PODGLĄD
Nowakowski Sławomir
Krokowo 19
11-320 Jeziorany
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2024-03-2001987322141599.002 PODGLĄD
Nowakowski Stanisław
Warszawa ul. Drawska 16G/2
02-202 Warszawa
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
2024-04-30019873212026.008 PODGLĄD
Nowicka- Makowska Olga Monika
Wołowno 1C
11-042 Jonkowo
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2024-04-24019873211413.010 PODGLĄD
Nowicki Krzysztof
Pisary 51
57-530 Międzylesie
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
mieszanka strączkowo-zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-03-06019873211805.008 PODGLĄD
Nowiczenko Andrzej
Wobały 17/1
19-504 Dubeninki
żyto ozime (ziarno); 2024-03-04019873216294.004 PODGLĄD
Nowikow Piotr
Suwałki ul. Łąkowa 61
16-400 Suwałki
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-04-26019873214878.007 PODGLĄD
Nowotka Leszek
Krokowo 5
11-320 Jeziorany
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
2024-03-20019873210656.010 PODGLĄD
Obuchowska Renata
Linowo 6
19-504 Dubeninki
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
2023-12-07019873200814.008 PODGLĄD
Obuchowski Kazimierz
Biskupiec ul. Poznańska 2/10
11-300 Biskupiec
koniczyna czerwona (zielonka);
jęczmień jary (ziarno);
koniczyna czerwona (nasiona);
2024-01-2601987322041645.003 PODGLĄD
OHP, Centrum Kształcenia i Wychowania w Gołdapi
Gołdap ul. Boczna 1
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-11-25019873212226.010 PODGLĄD
Oćwieja Iwona
Ściborki 25
19-520 Banie Mazurskie
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-03-0701987322141701.002 PODGLĄD
Odrowąż-Pieniążek Yvonne Maria
Pupki 39
11-042 Jonkowo
łąka trwała (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
grusza domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
2024-01-17019873214880.006 PODGLĄD
Okoniewska Joanna Ewa
Tczew ul. Orzeszkowej 2/27
83-110 Tczew
owies (ziarno);
owies (ziarno);
2024-02-03019873216292.005 rev.1 PODGLĄD
Olak Aleksander
Przydróżek 7
05-604 Jasieniec
czereśnia (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
2024-01-24019873216291.004 PODGLĄD
Olbryś Paulina
Robawy 25
11-440 Reszel
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-01-25019873211880.008 PODGLĄD
Olchowy Tomasz
Białków 28
55-330 Miękinia
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (słoma);
2024-02-28019873214649.006 PODGLĄD
Olejnik Bartłomiej
Karczewko ul. Jodłowa 36
62-280 Kiszkowo
borówka wysoka i średnia (owoce);
facelia błękitna (nasiona);
2024-01-1201987322141703.002 PODGLĄD
Olender Daniel Karol
Świetajno ul. Kościelna 7
12-140 Świętajno
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-03-27019873214015.008 PODGLĄD
Olender Małgorzata
Świętajno ul. Kościelna 7
12-140 Świętajno
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-05-03019873211837.011 PODGLĄD
Olender Roman
Warnino 1
78-220 Tychowo
mieszanka zbożowa (ziarno);
ziemniak (bulwy);
gryka zwyczajna (nasiona);
owies (ziarno);
gryka zwyczajna (nasiona);
2024-03-1801987322041852.003 PODGLĄD
Oleszczuk Krzysztof
Marianka 22
14-400 Pasłęk
lucerna siewna (siano); 2024-03-31019873213574.007 PODGLĄD
Oleszkiewicz Urszula
Romankowo 35
11-210 Sępopol
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
2024-01-22019873215795.005 PODGLĄD
Oliszewicz Andrzej
Budziska 5/2
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
malina (owoce);
2024-04-25019873210637.009 PODGLĄD
Olszewska Hanna
Wojsławy 14
18-507 Grabowo
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-03-1401987322041646.003 PODGLĄD
Olszewski Andrzej
Żytkiejmy ul. Partyzantów 5
19-504 Dubeninki
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-03-04019873200813.010 PODGLĄD
Olszewski Ruben
Nowiny 3
19-520 Banie Mazurskie
pastwisko trwałe (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (sianokiszonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (sianokiszonka);
gryka zwyczajna (nasiona);
facelia błękitna (nasiona);
2023-11-25019873211174.010 PODGLĄD
Olszewski Tomasz Piotr
Kaleń 8
96-206 Sadkowice
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2024-02-04019873215457.007 PODGLĄD
Ołowniuk Leszek
Biała Woda 37
16-402 Suwałki
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2024-03-20019873213741.007 PODGLĄD
Ołów Czesław
Suczki 13
19-500 Gołdap
ziemniak (bulwy);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-12-02019873211766.010 PODGLĄD
Omen Jarosław
Otalążka 10
05-640 Mogielnica
łąka trwała (zielonka);
2024-04-24019873215236.006 PODGLĄD
Oneksiak Arkadiusz
Warszawa ul. Robotnicza 20/3
02-261 Warszawa
porzeczka (owoce);

2024-03-01019873213750.007 PODGLĄD
Onufrak Teresa
Młynkowo 1
66-130 Bojadła
groch siewny (nasiona);
mieszanka zbożowa (ziarno);
owies (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
2024-02-2301987322141986.002 PODGLĄD
Opłocki Jacek
Parole ul. Szeroka 28
05-831 Młochów
jeżyna (owoce);
truskawka (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
2023-12-08019873216290.004 PODGLĄD
Ordowski Jacek
Górki 3
21-230 Sosnowica
truskawka (owoce);
pszenżyto ozime (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
chrzan pospolity (korzeń);
czosnek (warzywa);
koper ogrodowy (ziele);
cebula zwyczajna (warzywa);
seler korzeniowy (warzywa);
łubin żółty na nasiona (nasiona);
2024-01-25019873216288.004 PODGLĄD
Orłowska Karina
Dunajek 2
19-411 Świętajno
żyto ozime (ziarno); 2024-03-07019873215651.005 PODGLĄD
Orłowska Marzena
Kalisty 9
11-008 Świątki
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
ziemniak (bulwy);
2024-01-19019873211101.010 PODGLĄD
Orłowski Cezary
Drozdowo ul. Dolna 38
18-421 Piątnica
ziemniak (bulwy);
pomidor (warzywa);
ogórek (warzywa);
dynia zwyczajna (warzywa);
fasola zwykła (warzywa);
cukinia (warzywa);
owies (ziarno);
koper ogrodowy (ziele);
2024-02-2801987322141705.002 PODGLĄD
Orłowski Łukasz
Gulbity 12
14-300 Morąg
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
2024-04-2601987322141987.002 PODGLĄD
Orłowski Ryszard Stanisław
Olszewki 53
12-120 Dźwierzuty
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-01-3101987322141605.002 PODGLĄD
Oryńczak Miron Sławomir
Bogumiły 2B
11-606 Budry
łąka trwała (siano);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (sianokiszonka);
jabłoń domowa (owoce);
2023-11-25019873213540.007 PODGLĄD
Orzechowska Bogusława
Rzeck 64
11-300 Biskupiec
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (nasiona); 2024-03-26019873216396.004 PODGLĄD
Orzechowski Przemysław
Kleszczewo 33
19-404 Wieliczki
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
wiśnia pospolita (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno) (ziarno);
2024-03-13019873215455.005 PODGLĄD
Orzechowski Sylwester
Nowiny 2
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (siano);
ziemniak (bulwy);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2023-11-23019873211240.010 PODGLĄD
Osiadacz Piotr
Boglewice 77
05-604 Jasieniec
malina (owoce);
żyto ozime (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
borówka wysoka i średnia (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
2024-04-1201987322141988.002 rev.1 PODGLĄD
Osłowski Grzegorz Wojciech
Olsztynek ul. Sportowa 37
11-015 Olsztynek
facelia błękitna (nasiona);
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (zielonka);
2024-05-0101987322041844.003 PODGLĄD
Osman Andrzej
Buczek 9
78-200 Białogard
żyto ozime (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2024-03-0801987322141706.002 PODGLĄD
Ostapczuk Ireneusz Józef
Głogówko 35
67-240 Kotla
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-04-30019873212370.012 PODGLĄD
Ostapiuk Mariusz
Wilkiejmy 9
11-320 Jeziorany
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (nasiona); 2024-02-22019873216287.004 PODGLĄD
Ostapkowicz Mariusz
Talki 38
11-510 Wydminy
jabłoń domowa (owoce);
łąka trwała (siano);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (sianokiszonka);
łąka trwała (sianokiszonka);
kukurydza na kiszonkę (kiszonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (siano);
ziemniak (bulwy);
owies (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (sianokiszonka);
cielęta do 6 miesięcy (do chowu);
cielęta do 6 miesięcy (żywiec);
opasy powyżej 6 miesięcy do 1 roku (żywiec);
jałówki powyżej 1 roku (do chowu);
opasy powyżej 1 roku (żywiec);
jałówki cielne (do chowu);
krowy (do chowu);
krowy (mleko);
buhaje (do chowu);
buhaje (żywiec);
2024-01-07019873211251.010 PODGLĄD
Ostaszewski Artur
Konopki 25
19-200 Grajewo
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2024-02-29019873214885.006 PODGLĄD
Ostrowski Feliks
Ostrowite 78
13-334 Łąkorz
jabłoń domowa (owoce);
orzech włoski (orzechy);
wiśnia pospolita (owoce);
śliwa domowa (owoce);
2024-02-18019873213601.007 PODGLĄD
Ostrowski Zbigniew
Karsk 42/1
72-200 Nowogard
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
2024-03-04019873214886.006 PODGLĄD
Otulak Adam
Dąbrówka Stara 26A
05-620 Błędow
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
2024-04-23019873216020.005 PODGLĄD
Ożarowski Sławomir
Przestrzele 8
18-420 Jedwabne
łąka trwała (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
owies (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-02-03019873210207.012 PODGLĄD
Ożibko Anna
Banie Mazurskie ul. Konopnickiej 75A
19-520 Banie Mazurskie
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-03-09019873214888.006 PODGLĄD
Paczyński Marian
Opożdżew 12
05-660 Warka
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
2023-12-02019873216286.004 PODGLĄD
Pajewski Adam
Rykały 43
05-610 Goszczyn
jabłoń domowa (owoce);
żurawina wielkoowocowa (owoce);
borówka wysoka (owoce);
2024-01-26019873213641.008 PODGLĄD
Pakos Andrzej Marek
Ruszkowice ul. Zalewowa 12
26-422 Borkowice
grusza domowa (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
2024-03-31019873215532.006 PODGLĄD
Pakos Jerzy
Przysucha ul. Armii Krajowej 20
26-400 Przysucha
grusza domowa (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
2024-03-27019873216285.004 PODGLĄD
Pakosz Marcin Zbigniew
Kamień Duży 32
26-432 Wieniawa
jabłoń domowa (owoce); 2024-03-07019873216284.004 PODGLĄD
Paluszek Andrzej
Ursynów 19
26-903 Głowaczów
łąka trwała (zielonka);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
2024-03-0901987322141989.002 PODGLĄD
Pałubiński Marcin
Rożnowo 71
11-001 Dywity
jabłoń domowa (owoce);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-04-30019873214890.006 PODGLĄD
PAMIRA AGROTECHNIC Sp. z o.o.
Batyń 4
78-331 Rąbino
rzodkiew oleista (nasiona);
trawy w siewie czystym (UW) (nasiona);
facelia błękitna (nasiona);
2024-03-26019873211889.011 PODGLĄD
Gospodarswo Rolne Panasiuk Justyna
Grzędzice ul. Bażanta 10
73-110 Stargard
gryka zwyczajna (nasiona); 2024-03-26019873214891.007 PODGLĄD
Pańczuk Jolanta
Osiedle I 39
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2023-11-25019873212205.009 PODGLĄD
Paradowski Bartłomiej Michał
Gizewo 14
11-700 Mrągowo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-12-27019873216283.004 PODGLĄD
Paradowski Jakub
Gizewo 14
11-700 Mrągowo
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2023-12-2701987322141604.002 PODGLĄD
Parafia Greckokatolicka PW Opieki Matki Bożej w Godkowie
Elbląg ul. Tczewska 1
82-300 Elbląg
trawy w siewie czystym (UW) (zielonka); 2024-04-24019873213735.010 PODGLĄD
Parafia Ewangelicko-Augsburska
Pasym ul. Jedności Słowiańskiej 3
12-130 Pasym
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2024-03-27019873210736.010 PODGLĄD
Parafia Rzymskokatolicka Najświętszego Serca Pana Jezusa
Pisz ul. Trzcinowa 24
12-200 Pisz
łąka trwała (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
2024-02-23019873210200.013 PODGLĄD
Parafia Rzymsko-Katolicka PW Matki Boskiej Częstochowskiej
Szymany 24
12-100 Szczytno
słonecznik oleisty (nasiona);
kukurydza na ziarno (ziarno);
2024-05-08019873210735.009 PODGLĄD
Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Michała
Świdwin ul. ks. J. Popiełuszki 36a
78-300 Świdwin
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2024-01-0301987322041647.003 PODGLĄD
Parszuta Stanisław
Warkały 5
14-310 Miłakowo
jabłoń domowa (owoce); 2024-01-31019873213541.007 PODGLĄD
Pasiuk Jerzy
Gołdap ul. Leśna 22
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
2023-12-27019873214568.006 PODGLĄD
Pasiuk Paweł
Gołdap ul. Leśna 15
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka); 2023-11-24019873213592.007 PODGLĄD
Pastuszyński Albert
Główka 18
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
koniczyna czerwona (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-01-08019873215504.005 PODGLĄD
Pastuszyński Zdzisław Stanisław
Główka 18
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
żyto ozime (ziarno);
mieszanka zbożowa (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
gryka zwyczajna (nasiona);
ziemniak (bulwy);
nostrzyk biały (UD) (nasiona) (nasiona);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno) (ziarno);
2024-01-08019873214892.006 PODGLĄD
Paszkowski Stanisław
Ziemiany 3A
19-520 Banie Mazurskie
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
pszenżyto ozime (ziarno);
pastwisko trwałe (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
2024-03-05019873211279.010 PODGLĄD
Patorska Anna
Gałdowo 3
14-202 Iława
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
kukurydza na ziarno (ziarno);
gorczyca biała (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
rzepak ozimy (nasiona);
trawy w siewie czystym (UW) (nasiona);
2024-01-1301987322141990.002 PODGLĄD
Pauba Władysław
Guja 46A
11-600 Węgorzewo
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2024-04-23019873215523.005 PODGLĄD
Pawelec Ewa
Staszów 61
26-900 Kozienice
łąka trwała (zielonka);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
ziemniak (bulwy);
kukurydza na ziarno (ziarno);
ogórek (warzywa);
2024-01-3101987322141991.002 PODGLĄD
Pawelski Dariusz
Motarzyn 12
78-220 Tychowo
gryka zwyczajna (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
facelia błękitna (nasiona);
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (nasiona);
2024-03-13019873211691.011 PODGLĄD
Pawlicka Katarzyna Helena
Wężyk 11
05-825 Grodzisk Mazowiecki
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-01-04019873210914.012 PODGLĄD
Pawliczak Paweł
Przwóz 13
66-130 Bojadła
łubin biały na nasiona (nasiona); 2024-02-0501987322141992.002 PODGLĄD
Pawlonka Sandra
Cielmów 47
68-219 Tuplice
nostrzyk biały (UD) (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
2024-03-0901987322141993.002 PODGLĄD
Pawlukanis Grzegorz
Marcinowo 9
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
2024-02-24019873211360.008 PODGLĄD
Pawlukanis Ryszard
Gołdap ul. Akacjowa 2
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
2024-02-22019873210434.008 PODGLĄD
Pawłowski Wojciech
Kaczyn Herbasy 24
18-220 Czyżew
jabłoń domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
porzeczka (owoce);
2024-03-02019873212688.007 PODGLĄD
Pączkowski Radosław
Węgój 53
11-300 Biskupiec
nostrzyk żółty (lekarski) (UD) (nasiona); 2024-01-3101987322141994.002 PODGLĄD
Peceniak Józef
Huwniki 67
37-743 Nowosiółki Dydyńskie
malina (owoce);
truskawka (owoce);
2024-01-06019873214772.007 PODGLĄD
Peek Ryszard Józef
Pępowo ul. Sikorskiego 13
83-330 Żukowo
kalina koralowa (kora);
jabłoń domowa (owoce);
grusza domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
róża pomarszczona (owoce);
róża pomarszczona (kwiat suszony);
2024-01-15019873212423.008 PODGLĄD
Pelc Jan i Grażya
Kniażyce 11
37-734 Fredropol
porzeczka czarna (owoce);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
bez czarny (owoce);
2024-01-11019873214642.006 PODGLĄD
Perel Anna Agata
Słupsk ul. Sucharskiego 75/1
76-200 Słupsk
borówka wysoka (owoce); 2024-03-02019873216280.004 PODGLĄD
Pergoł Adam
Niedanowo 1A
13-124 Kozłowo
łąka trwała (zielonka); 2024-04-23019873213534.007 PODGLĄD
Perkowski Leszek
Osowo 4
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
pszenżyto ozime (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka zbożowa (ziarno);
ziemniak (bulwy);
2024-02-22019873211294.010 PODGLĄD
Pernak Marcin
Środa Śląska ul. Kolejowa 49a
55-300 Środa Śląska
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
pszenica zwyczajna ozima (słoma);
2024-02-11019873216480.004 PODGLĄD
Pestka Mateusz
Konarzew ul. Baszkowska 92
63-700 Krotoszyn
łąka trwała (zielonka); 2024-01-07019873214147.007 PODGLĄD
Petelicka Kamila
Miętkie 78
12-120 Dźwierzuty
owies (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
ziemniak (bulwy);
łąka trwała (zielonka);
2024-01-15019873214895.006 PODGLĄD
Petryka Paweł
Grażyna 37
05-660 Warka
łąka trwała (siano);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
czereśnia (owoce);
grusza domowa (owoce);
jabłoń domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2024-01-0801987322041846.003 PODGLĄD
Pędziwiatr Krzysztof Leszek
Siedlisko 26
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
kukurydza na kiszonkę (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka zbożowa (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
2024-02-2801987322041648.003 PODGLĄD
Prywatne Gospodarstwo Rolne Boboryk Zbigniew
Dunajek 24
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-01-08019873211863.013 PODGLĄD
Prywatne Gospodarstwo Rolne Zbigniew Godzieba
Gronowo 6
11-135 Lubomino
jabłoń domowa (owoce);
czereśnia (owoce);
morela (owoce);
orzech włoski (orzechy);
2024-01-18019873213091.007 PODGLĄD
Prywatne Gospodarstwo Rolne Kałamaj Cezary
Cieszęta 15
14-520 Pieniężno
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-03-04019873214058.007 PODGLĄD
Prywatne Gospodarstwo Rolne Rentkowski Grzegorz
Dąbie 4/2
19-500 Gołdap
pastwisko trwałe (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2024-01-06019873214580.006 PODGLĄD
Pianka Andrzej
Dąbrówka 45
07-402 Lelis
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
owies (ziarno);
jałówki powyżej 1 roku (do chowu);
krowy (do chowu);
krowy (mleko);
2024-04-04019873210985.011 PODGLĄD
Piasecka Barbara Teresa
Starzynka 1
21-550 Terespol
owies (ziarno);
żyto ozime (ziarno);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
łąka trwała (zielonka);
2024-01-3101987322041847.003 PODGLĄD
Piasecka-Jałowiecka Katarzyna
Jonkowo ul. Klonowa 20
11-042 Jonkowo
soczewica jadalna (nasiona);
soczewica jadalna (nasiona);
gryka zwyczajna (nasiona);
bobik (nasiona);
ziemniak (bulwy);
pszenica zwyczajna ozima (ziarno);
owies (ziarno);
facelia błękitna (nasiona);
2024-02-0101987322041719.003 PODGLĄD
Piątek Ryszard
Świdwin ul. Różana 8
78-300 Świdwin
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2023-12-1901987322141995.002 PODGLĄD
Pidsudko Piotr
Gizewo 27
11-731 Sorkwity
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-12-07019873213813.008 PODGLĄD
Piech Renata Teresa
Władysławowo 32
82-300 Elbląg
ziemniak (bulwy); 2024-04-03019873213715.007 PODGLĄD
Piechowski Bogusław
Kiliany 2
19-420 Kowale Oleckie
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
ziemniak (bulwy);
owies (zielonka);
owies (ziarno);
2024-03-15019873210543.012 rev.1 PODGLĄD
Pieczul Andrzej
Żegoty 5
11-106 Kiwity
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
gryka zwyczajna (nasiona);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
gryka zwyczajna (nasiona);
2024-01-22019873214898.006 PODGLĄD
Pieczychlebek Bogdan
Jeziorany ul. Wolności 10
11-320 Jeziorany
nostrzyk biały (UD) (zielonka);
nostrzyk biały (UD) (nasiona);
facelia błękitna (nasiona);
2024-03-0801987322141996.002 PODGLĄD
Piejdak Andrzej Zdzisław
Glądy 9
14-107 Gierzwałd
mieszanka wieloletnia traw (zielonka); 2024-04-24019873212243.010 PODGLĄD
Piekarska Marta
Górszczyzna 11
18-500 Kolno
łąka trwała (zielonka);
lucerna mieszańcowa (zielonka);
2024-03-31019873215642.005 PODGLĄD
Pieklik Jarosław
Zabiele 159
18-500 Kolno
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
2024-03-0801987322141997.002 PODGLĄD
Piela Sławomir Jan
Piękne Łąki 15
19-500 Gołdap
łąka trwała (zielonka);
jabłoń domowa (owoce);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2023-12-31019873211295.010 PODGLĄD
Sieniuć Małgorzata
Przytuły 22
11-610 Pozezdrze
łąka trwała (zielonka); 2024-03-14019873212118.009 PODGLĄD
Pieńkowski Radosław
Cierzpięty 37
11-710 Piecki
lucerna siewna (zielonka);
lucerna siewna (nasiona);
2024-03-16019873213826.007 PODGLĄD
Pierzyński Andrzej
Szarki 34
64-300 Nowy Tomyśl
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-01-07019873212186.015 PODGLĄD
Pietrewicz Janina
Kozaki 3/2
19-500 Gołdap
pastwisko trwałe (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
2024-02-22019873212082.010 PODGLĄD
Pietrołaj Wojciech
Barcie 1
19-504 Dubeninki
mieszanka zbożowa (ziarno);
koniczyna czerwona (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pszenica zwyczajna jara (ziarno);
ziemniak (bulwy);
2024-03-04019873212188.010 PODGLĄD
Pietrusik Katarzyna
Giętlewo 4
14-120 Dąbrówno
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
łąka trwała (zielonka);
2024-01-19019873216380.004 PODGLĄD
Pietrusiński Adam
Goszczyn ul. Piekarska 50
05-610 Goszczyn
jabłoń domowa (owoce);
jagoda kamczacka (suchodrzew jadalny) (owoce);
grusza domowa (owoce);
śliwa domowa (owoce);
wiśnia pospolita (owoce);
2024-03-16019873215925.005 rev.1 PODGLĄD
Pietruszewski Michał
Gołdap ul. Reymonta 9
19-500 Gołdap
mieszanka wieloletnia traw (zielonka);
malina (owoce);
ziemniak (bulwy);
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
2023-12-2701987322041848.003 PODGLĄD
Pietrzak Małgorzata Jadwiga
Dłużniewo Małe 27A
09-440 Staroźreby
lucerna siewna (nasiona);
rzodkiew oleista (nasiona);
soczewica jadalna (nasiona);
gorczyca biała (nasiona);
rzodkiew oleista (nasiona);
dynia oleista (nasiona);
koniczyna czerwona (zielonka);
trawy w siewie czystym (UW) (nasiona);
trawy w siewie czystym (UW) (nasiona);
2024-02-0501987322041849.003 PODGLĄD
Pietrzycki Łukasz
Wichradz 7
05-660 Warka
łąka trwała (zielonka); 2024-04-19019873213613.007 PODGLĄD
Piętosa Izabela
Jasieniec 13
26-903 Głowaczów
jabłoń domowa (owoce);
łubin wąskolistny na nasiona (nasiona);
2024-03-04019873212150.011 PODGLĄD
Pijanowski Radosław
Miłusze 9
19-335 Prostki
łąka trwała (zielonka);
mieszanka wieloletnia traw z bobowatymi drobnonasiennymi (zielonka);
pastwisko trwałe (zielonka);
lucerna siewna (zielonka);
jabłoń domow